2015.01.12 Spotkanie prezesa Roberta Gaszyńskiego z kibicami

Z Historia Wisły

Prezes Gaszyński spotkał się z kibicami

Data publikacji: 12-01-2015 20:26

Punktualnie o godzinie 18:00 w Pawilonie Medialnym stadionu im. Henryka Reymana nowy prezes Białej Gwiazdy, Robert Gaszyński, spotkał się z kibicami krakowskiego klubu. Na zaproszenie prezesa Wisły odpowiedziało wielu sympatyków.

„Dziękuję, że przyjęliście zaproszenie i tak licznie zjawiliście się tutaj. Te oklaski są także ode mnie dla Was” – przywitał fanów Białej Gwiazdy prezes Gaszyński.

Podczas spotkania poruszone zostały tematy m.in. karnetów, biletów czy współpracy z UFA Sports. Ponadto prezes Wisły Kraków nakreślił zgromadzonym sympatykom plany oraz cele dotyczące funkcjonowania klubu.

Biuro Prasowe Wisła Kraków SSA
Źródło: wisla.krakow.pl

Gaszyński: Dziękuję kibicom za spotkanie

Data publikacji: 13-01-2015 11:29

Wczoraj w Pawilonie Medialnym Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana odbyło się pierwsze otwarte spotkanie z kibicami Białej Gwiazdy.

„Chciałbym podziękować wszystkim kibicom Wisły Kraków za przyjęcie zaproszenia oraz liczne przybycie, a także za aktywny udział w spotkaniu” – powiedział prezes Robert Gaszyński.

Otwarte spotkania z kibicami przy Reymonta 22 będą stałym punktem kalendarza prezesa Wisły Kraków. Następne planowane jest w przerwie pomiędzy rundą zasadniczą a finałową rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy. Już dziś, w imieniu prezesa Roberta Gaszyńskiego, zapraszamy na nie kibiców i sympatyków piłki nożnej.

Biuro Prasowe Wisła Kraków SSA
Źródło: wisla.krakow.pl