2015.03.28-29 Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików, Kraków
Z Historia Wisły
Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików
Data publikacji: 1 kwietnia 2015
W miniony weekend najmłodsi pływacy TS WISŁA spędzili pracowicie czas rywalizując na Drużynowych Mistrzostwach Województw.
Zawody nie należą do łatwych, startuje mnóstwo młodych i zdolnych zawodników 12 i 13letnich, a zawody trwają długo.
Drużyna 7-osobowa TS WISŁA wystartowała i spisała się godnie bijąc swoje rekordy życiowe oraz zajmując czołowe miejsca.
Na gratulacje zasługuje każdy zawodnik, za postawę i walkę.
Zuzanna Schab wywalczyła 4 miejsce na dystansie 200m. stylem klasycznym 03:15,93 i „otarła” się o brązowy medal do którego zabrakło 1 sekundy.
Wojciech Maciąg wywalczył 5 miejsce na dystansie 400m. stylem dowolnym 05:07,26
Stanisław Kubsik – 6 miejsce na dystansie 100m. stylem motylkowym 01:25,78
W zawodach równie dobrze spisali się: Zuzanna Mirowska (400m. stylem dowolnym), Bartosz Łyczak (200m. stylem grzbietowym), Tymon Ryś (200m. stylem grzbietowym), Bruno Skrzyszowski ( 400m. stylem dowolnym).
Mając skromną liczbę zawodników na zawodach wywalczyli 7 miejsce drużynowe w kategorii wiekowej 12 lat a 8 miejsce w kategorii 13 lat.
Dziękuje za wsparcie, doping i świetną organizację rodzicom zawodników, którzy jak zawsze nie zawiedli!
Źródło: tswisla.pl
Wyniki szczegółowe
- 2015.03.28-29 Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików, Kraków
- DMW Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP
- Kraków, 28/ - 29/3/2015
- Konkurencja 2 Chłopców, 100m motylkowy 12 - 13 lat
- 12 lat
- 1. Dybowski Jan 03 SMS Galicja Kraków 1:16.42 255 35.71 40.71
- 2. Łęczycki Marcin 03 STP Nowy Sącz 1:20.69 216 37.21 43.48
- 3. Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 1:22.34 204 38.31 44.03
- 6. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 1:25.78 180 41.10 44.68
- Konkurencja 3 Dziewcząt, 100m klasyczny 12 - 13 lat
- 12 lat
- 1. Jarosz Agnieszka 03 Ósemka Oświęcim 1:28.06 355 40.97 47.09
- 2. Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1:28.48 350 41.54 46.94
- 3. Klimczyk Emilia 03 SMS Galicja Kraków 1:30.61 325 42.88 47.73
- 6. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 1:32.58 305 43.80 48.78
- Konkurencja 5 Dziewcząt, 200m grzbietowy 12 - 13 lat
- 13 lat
- 1. Kiszka Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów 2:36.01 455 36.46 39.97
- 2. Woźniak Karolina 02 UKS SP 8 Chrzanów 2:40.12 421 37.49 40.52
- 3. Raźna Aleksandra 02 Siemacha ASP Kraków 2:42.35 404 38.39 40.30
- 14. Zuzanna Mirowska 02 Wisła Kraków 3:02.49 284 43.09 47.53
- Konkurencja 6 Chłopców, 200m grzbietowy 12 - 13 lat
- 13 lat
- 1. Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 2:28.31 366 33.90 37.53
- 2. Jurkiewicz Dawid 02 Sokół Mościce Tarnów 2:32.62 336 34.80 38.26
- 3. Urbański Kacper 02 STP Nowy Sącz 2:36.04 314 37.24 39.72
- 8. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 2:46.38 259 39.14 43.81
- 12. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 2:52.22 233 40.83 44.36
- 12 lat
- 1. Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 2:39.45 294 39.16 42.13
- 2. Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 2:41.67 282 38.43 42.06
- 3. Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 2:42.35 279 38.46 42.03
- 12. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 2:57.98 211 43.51 45.47
- 20. Bartosz Łyczak 03 Wisła Kraków 3:10.03 174 45.19 49.08
- Konkurencja 7 Dziewcząt, 400m dowolny 12 - 13 lat
- 13 lat
- 1. Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 5:00.70 474
- 2. Wyka Wiktoria 02 Siemacha ASP Kraków 5:08.79 438
- 3. Kumorek Kamila 02 Sokół Mościce Tarnów 5:09.29 435
- 9. Zuzanna Mirowska 02 Wisła Kraków 5:28.94 362
- 50m: 37.48 37.48 150m: 250m: 350m:
- 100m: 1:19.16 41.68 200m: 2:43.46 300m: 4:08.01 400m: 5:28.94
- 12 lat
- 1. Klimczyk Emilia 03 SMS Galicja Kraków 5:22.95 382
- 2. Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 5:25.76 373
- 3. Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 5:35.10 342
- 6. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 5:41.04 325
- 50m: 40.23 40.23 150m: 250m: 350m:
- 100m: 1:25.20 44.97 200m: 2:53.21 300m: 4:18.91 400m: 5:41.04
- Konkurencja 8 Chłopców, 400m dowolny 12 - 13 lat
- 13 lat
- 1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 4:42.64 423
- 2. Pająk Jakub 02 Solne Miasto Wieliczka 4:56.72 366
- 3. Krzysztyński Jan 02 SMS Galicja Kraków 5:00.02 354
- 15. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 5:39.74 243
- 50m: 38.86 38.86 150m: 250m: 350m:
- 100m: 1:24.27 45.41 200m: 2:52.21 300m: 4:19.74 400m: 5:39.74
- 12 lat
- 1. Lewicki Filip 03 SMS Galicja Kraków 4:59.65 355
- 2. Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 5:08.19 326
- 3. Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 5:17.95 297
- 8. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 5:36.51 250
- 50m: 38.67 38.67 150m: 250m: 350m:
- 100m: 1:21.88 43.21 200m: 2:48.72 300m: 4:14.35 400m: 5:36.51
- Konkurencja 11 Dziewcząt, 100m dowolny 12 - 13 lat
- 29/3/2015
- 13 lat
- 1. Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 1:05.82 465 32.01 33.81
- 2. Widurska Kinga 02 Jordan Kraków 1:06.41 453 31.77 34.64
- 3. Kopp Oliwia 02 Aquarius Myślenice 1:07.24 436 32.45 34.79
- 12. Zuzanna Mirowska 02 Wisła Kraków 1:12.29 351 34.52 37.77
- Konkurencja 12 Chłopców, 100m dowolny 12 - 13 lat
- 13 lat
- 1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 1:00.83 403 29.15 31.68
- 2. Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 1:01.98 381 29.39 32.59
- 3. Alencynowicz Maciej 02 Ósemka Oświęcim 1:02.26 376 29.64 32.62
- 6. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 1:06.45 309 31.82 34.63
- 18. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 1:14.69 217 36.04 38.65
- 12 lat
- 1. Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 1:07.62 293 32.14 35.48
- 2. Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 1:08.25 285 32.91 35.34
- 3. Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 1:08.97 276 32.74 36.23
- 12. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 1:12.67 236 34.79 37.88
- 27. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 1:19.64 179 38.59 41.05
- Konkurencja 13 Dziewcząt, 200m klasyczny 12 - 13 lat
- 12 lat
- 1. Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 3:08.77 362 42.87 47.10
- 2. Jarosz Agnieszka 03 Ósemka Oświęcim 3:09.70 356 42.17 48.90
- 3. Słobodziańska Oliwia 03 UKS SP 8 Chrzanów 3:14.05 333 44.80 49.44
- 4. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 3:15.93 323 45.49 50.53
- Konkurencja 16 Chłopców, 100m grzbietowy 12 - 13 lat
- 12 lat
- 1. Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 1:15.99 267 36.93 39.06
- 2. Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 1:17.10 255 37.96 39.14
- 3. Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 1:18.00 247 38.02 39.98
- 18. Bartosz Łyczak 03 Wisła Kraków 1:29.24 164 43.22 46.02
- Konkurencja 17 Dziewcząt, 200m zmienny 12 - 13 lat
- 13 lat
- 1. Kowal Emilia 02 Omega Olkusz 2:40.60 451 35.42 42.84
- 2. Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 2:40.82 449 35.06 40.57
- 3. Dedo Katarzyna 02 Siemacha ASP Kraków 2:42.38 436 35.60 41.73
- 14. Zuzanna Mirowska 02 Wisła Kraków 2:59.66 322 38.39 47.01
- 12 lat
- 1. Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 2:49.20 386 35.47 44.16
- 2. Chabałowska Ewa 03 SMS Galicja Kraków 2:52.39 365 41.14 40.89
- 3. Klimczyk Emilia 03 SMS Galicja Kraków 2:53.85 355 36.34 45.93
- 7. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 2:59.20 324 41.53 47.09
- Konkurencja 18 Chłopców, 200m zmienny 12 - 13 lat
- 13 lat
- 1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 2:30.61 385 32.97 38.86
- 2. Jurkiewicz Dawid 02 Sokół Mościce Tarnów 2:37.93 334 34.16 38.05
- 3. Urbański Kacper 02 STP Nowy Sącz 2:40.92 316 33.81 40.64
- 6. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 2:44.71 294 36.15 42.13
- 13. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 2:57.07 237 40.17 44.45
- 12 lat
- 1. Lewicki Filip 03 SMS Galicja Kraków 2:44.33 296 38.61 41.75
- 2. Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 2:47.83 278 37.24 43.81
- 3. Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 2:50.25 267 37.99
- 9. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 3:03.74 212 42.97 46.50
- 14. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 3:08.01 198 41.52 48.87
- 23. Bartosz Łyczak 03 Wisła Kraków 3:28.35 145 50.25 50.48
- DMW Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP