2015.05.13 Piłkarze Wisły w Zespole Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach

Z Historia Wisły

[Foto: A. Koprowski/ wisla.krakow.pl]

[Foto: A. Koprowski/ wisla.krakow.pl]
[Foto: A. Koprowski/ wisla.krakow.pl]

[Foto: A. Koprowski/ wisla.krakow.pl]


Wiślacy odwiedzili Zespół Szkół w Myślenicach

Data publikacji: 13-05-2015 13:18


Środowy trening nie był ostatnim punktem piłkarskiego dnia dla dwójki Wiślaków. Łukasz Burliga oraz Donald Guerrier po zajęciach w bazie treningowej udali się na spotkanie z uczniami Zespołu Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach.

Wspomniana dwójka zawodników Białej Gwiazdy spotkała się z uczniami szkoły przed bardzo ważnym meczem z Lechią Gdańsk. Podczas wizyty fani futbolu mogli nie tylko porozmawiać ze swoimi ulubieńcami, ale także zadać pytanie lub zrobić pamiątkowe zdjęcie. Zebraną młodzież najbardziej interesowało to, jak wygląda życie piłkarza, jak zaczynali swoją przygodę piłkarską oraz czy reforma ligi, to ich zdaniem, dobry pomysł.

Kolejnym punktem programu był konkurs sprawnościowy przygotowany przez nauczycieli wychowania fizycznego. Stopień trudności był duży. Umiejętność w panowaniu nad piłką oraz równowaga - to musiało cechować uczestników zabawy. Wybrani chłopcy radzili sobie świetnie, w nagrodę otrzymali drużynowe plakaty oraz pocztówki.

Dla myślenickiej młodzieży dzisiejsze spotkanie było niezwykłym wydarzeniem, dlatego wyraziła ona nadzieję, że Wiślacy wkrótce znowu zawitają w ich progi, a wcześniej, bo już w piątek, przywiozą komplet punktów znad morza.


A. Koprowski

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


Źródło: wisla.krakow.pl