2015.05.16-17 XI Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy, Kraków
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(Nowa strona: ==Wyniki== GRUPA A - OPEN *20. miejsce - Mikołaj Krupiński *36. miejsce - Paweł Zborowski GRUPA B - U-15 *7. miejsce - Andrzej Kulesza *13. miejsce - Jakub Owoc *17. ...) |
(→I Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy grupa F (U07, do IV kat)) |
||
(Nie pokazano 3 wersji pośrednich.) | |||
Linia 14: | Linia 14: | ||
GRUPA F - U-7 do IV kategorii | GRUPA F - U-7 do IV kategorii | ||
*4. miejsce - [[Maciej Dąbrowa]] | *4. miejsce - [[Maciej Dąbrowa]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ==Wyniki szczegółowe== | ||
+ | ===XI Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy gr. A, OPEN < 2200 FIDE)=== | ||
+ | |||
+ | Kraków 2015-05-16/2015-05-17 | ||
+ | |||
+ | Rate of play 60' + 30'' na ruch | ||
+ | |||
+ | Arbiter: Jacek Wolak | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Place | ||
+ | |S.No. | ||
+ | |Title | ||
+ | |Name | ||
+ | |FIDE | ||
+ | |Local | ||
+ | |Club | ||
+ | |Total | ||
+ | |MBch. | ||
+ | |Bch. | ||
+ | |Ruz | ||
+ | |Chg (Ru) | ||
+ | |- | ||
+ | |1||14||I||Golenia, Jan||1716||2000||MKS MOS Wieliczka||4,5||10,50||16,50||2250||1,90 | ||
+ | |- | ||
+ | |2||17||I++||Kucharska, Honorata||1677||1900||UKS przy SP 8 Chrzanów||4,5||10,00||16,50||2150||2,38 | ||
+ | |- | ||
+ | |3||1||FM||Kot, Jerzy||2108||2300||KSz Polonia Wrocław||4,0||9,00||15,50||2167||-0,47 | ||
+ | |- | ||
+ | |20||35||III||[[Mikołaj Krupiński]]||1164||1600||TS Wisła Kraków||2,5||6,00||10,00||1817||1,96 | ||
+ | |- | ||
+ | |36||37||III||[[Paweł Zborowski]]||0||1600||TS Wisła Kraków||1,0||6,50||10,50||1583||(1269) | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Mikołaj Krupiński]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||0||16||0,0||PL-45818||I||Pniaczek, Marek||1693||2000||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||1||26||1,0||PL-2066||II+||Lewczuk, Antoni||1517||1900||MPZSzach Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(B)||½||20||1,5||PL-38282||II||Łatka, Tadeusz||1621||1800|| | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||0||13||1,5||PL-22083||II||Żegota, Andrzej||1732||1800||UKS Hetman Częstochowa | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||1||30||2,5||PL-54297||II||Smolorz, Zygmunt||1419||1800|| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Paweł Zborowski]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||0||18||0,0||PL-45824||II+||Turski, Bartłomiej||1643||1900||UKS Czarny Koń Olkusz | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||0||28||0,0||PL-22142||II||Wojkowski, Mariusz||1476||1800|| | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(B)||1||32||1,0||PL-24233||II||Kowicki, Adam||1387||1800|| | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(C)||0||20||1,0||PL-38282||II||Łatka, Tadeusz||1621||1800|| | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||0||29||1,0||PL-43795||II||Flach, Rajmund||1420||1800||KKSz Kraków | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | ===XI Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy grupa B (U15)=== | ||
+ | |||
+ | Kraków 2015-05-16/2015-05-17 | ||
+ | |||
+ | Rate of play P'60 | ||
+ | |||
+ | Arbiter: Jacek Wolak | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Place | ||
+ | |S.No. | ||
+ | |Title | ||
+ | |Name | ||
+ | |FIDE | ||
+ | |Local | ||
+ | |Club | ||
+ | |Total | ||
+ | |MBch. | ||
+ | |Bch. | ||
+ | |Wins | ||
+ | |Prog. | ||
+ | |Ruz | ||
+ | |Norm | ||
+ | |- | ||
+ | |1||1||II||Mroziński, Michał||1481||1800||UKS Szachownica Rabka Zdrój||5,5||20,50||28,00||5||20,5||1900|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||2||II||[[Radosław Peszkowski]]||1423||1800||KKSz Kraków||5,0||21,50||29,00||4||22,5||1875|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||5||II||[[Hubert Meers]]||1274||1800||UKS przy SP 8 Chrzanów||5,0||21,50||29,00||4||22,5||1875|| | ||
+ | |- | ||
+ | |7||9||II||[[Andrzej Kulesza]]||1200||1800||TS Wisła Kraków||4,0||18,50||25,00||4||15,0||1650|| | ||
+ | |- | ||
+ | |13||10||III||[[Jakub Owoc]]||1152||1600||TS Wisła Kraków||3,0||12,00||19,00||2||8,0||1515|| | ||
+ | |- | ||
+ | |17||3||II||[[Karol Starzyk]]||1345||1800||TS Wisła Kraków||1,0||15,00||20,50||1||5,0||1440|| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Andrzej Kulesza]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||1||17||1,0||PL-52568||IV||Blacha, Patryk||0||1400||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||0||5||1,0||PL-49193||II||[[Hubert Meers]]||1274||1800||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(B)||1||14||2,0||PL-53092||III||Dziewoński, Dariusz||0||1600||MLKSz Myślenice | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||0||6||2,0||PL-38588||II||Surpeta, Julia||1248||1600||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||0||16||2,0||PL-46108||IV||Ustrzycki, Antoni||0||1400||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(B)||1||7||3,0||PL-43557||III||Łowczowski, Wiktor||1238||1600||UKS Szachownica Rabka Zdrój | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||1||8||4,0||PL-44143||III||Święch, Łukasz||1233||1600||KKSz Kraków | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Jakub Owoc]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||0||1||0,0||PL-23302||II||Mroziński, Michał||1481||1800||UKS Szachownica Rabka Zdrój | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||0||15||0,0||PL-50202||III||Nieuważny, Adam||0||1600||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||0||13||0,0||PL-41473||III||Litwa, Filip||0||1600||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |4||-||+||||1,0|||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||1||11||2,0||PL-46102||II||Surma, Piotr||0||1800||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||0||14||2,0||PL-53092||III||Dziewoński, Dariusz||0||1600||MLKSz Myślenice | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(C)||1||17||3,0||PL-52568||IV||Blacha, Patryk||0||1400||KKSz Kraków | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [Karol Starzyk]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||0||12||0,0||PL-50473||II||Pawlak, Emilia||0||1600||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||0||14||0,0||PL-53092||III||Dziewoński, Dariusz||0||1600||MLKSz Myślenice | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||1||15||1,0||PL-50202||III||Nieuważny, Adam||0||1600||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||0||16||1,0||PL-46108||IV||Ustrzycki, Antoni||0||1400||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||-||13||1,0||PL-41473||III||Litwa, Filip||0||1600||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |6||-||||||1,0|||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |7||-||||||1,0|||||||||||| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ===XI Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy grupa C (U10)=== | ||
+ | |||
+ | Kraków 2015-05-16/2015-05-17 | ||
+ | |||
+ | Rate of play P'60 | ||
+ | |||
+ | Arbiter: Jacek Wolak | ||
+ | |||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Place | ||
+ | |S.No. | ||
+ | |Title | ||
+ | |Name | ||
+ | |Fed. | ||
+ | |FIDE | ||
+ | |Local | ||
+ | |Club | ||
+ | |Total | ||
+ | |MBch. | ||
+ | |Bch. | ||
+ | |Ruz | ||
+ | |Norm | ||
+ | |- | ||
+ | |1||1||I||Ślusarczyk, Milena||POL||1254||1800||UKS Hetman Koronny Trzebinia||5,5||22,50||31,00||1850|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||7||II||Zabłocka, Katarzyna||POL||0||1600||UKS GONIEC Staniątki||5,5||22,00||30,50||1800|| | ||
+ | |- | ||
+ | |3||4||II||Knapik, Kamil||POL||1070||1800||MKS MOS Wieliczka||5,5||21,00||28,00||1781|| | ||
+ | |- | ||
+ | |8||16||III||[[Magdalena Pudełko]]||POL||0||1400||TS Wisła Kraków||4,0||14,50||21,50||1408|| | ||
+ | |- | ||
+ | |11||15||III||[[Wiktoria Sobieraj]]||POL||0||1400||TS Wisła Kraków||3,5||17,00||22,00||1457|| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Magdalena Pudełko]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||0||7||0,0||PL-53237||II||Zabłocka, Katarzyna||0||1600||UKS GONIEC Staniątki | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||0||11||0,0||PL-50259||III||Józefczyk, Szymon||0||1600||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |3||-||+||||1,0|||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(C)||0||12||1,0||PL-53494||III||Wnęk, Filip||0||1600||UKS GONIEC Staniątki | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||+||13||2,0||PL-58513||III||Bar, Klaudia||0||1400||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(B)||1||17||3,0||PL-57121||IV||Pawlak, Dominik||0||1400||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||1||19||4,0||PL-59225||IV||Szopa, Emilia||0||1250||SP 87 Kraków | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Wiktoria Sobieraj]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||½||6||0,5||PL-44119||II||Matusik, Zuzanna||0||1600||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||0||12||0,5||PL-53494||III||Wnęk, Filip||0||1600||UKS GONIEC Staniątki | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(B)||1||14||1,5||PL-46712||III||Matusik, Milena||0||1400||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(C)||1||8||2,5||PL-61753||III||Wojtyło, Paweł||0||1600||MKS MOS Wieliczka | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||0||2||2,5||PL-41513||II||Kucharska, Helena||1120||1600||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||0||18||2,5||PL-56134||IV||Rainer, Piotr||0||1400||UKS GONIEC Staniątki | ||
+ | |- | ||
+ | |7||-||+||||3,5|||||||||||| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | ===I Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy grupa E (U10, do IV kat)=== | ||
+ | |||
+ | Kraków 2015-05-16/2015-05-16 | ||
+ | |||
+ | Rate of play P'30 | ||
+ | |||
+ | Arbiter: Jacek Wolak | ||
+ | |||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Place | ||
+ | |S.No. | ||
+ | |Title | ||
+ | |Name | ||
+ | |Local | ||
+ | |Club | ||
+ | |Birthday||Total | ||
+ | |MBch. | ||
+ | |Bch. | ||
+ | |Ruz | ||
+ | |Norm | ||
+ | |- | ||
+ | |1||13||IV||Banaś, Piotr||1400||Proszowice||2006-07-02||6,5||23,00||32,00||1650|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||15||IV||Sypień, Jakub||1400||UKS Czarny Koń Olkusz||2007-02-19||6,0||19,50||28,00||1500|| | ||
+ | |- | ||
+ | |3||5||IV||Trześniowski, Marceli||1400||KKSz Kraków||2007-05-23||5,5||20,00||29,50||1538|| | ||
+ | |- | ||
+ | |5||6||IV||[[Szymon Wydmański]]||1400||TS Wisła Kraków||2007-02-07||5,0||19,00||27,00||1438|| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||1||28||1,0||PL-63172||V||Konieczyński, Bartosz||0||1200|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||1||24||2,0||PL-58524||V||Bałut, Tomasz||0||1200||UKS VICTORIA Łowczów | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||0||14||2,0||PL-60595||IV||Paternoga, Bartłomiej||0||1400||UKS Szachownica Rabka-Zdrój | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||1||17||3,0||PL-62475||IV||Popiel, Małgorzata||0||1250||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||1||23||4,0||PL-56905||IV||Peszkowska, Emilia||0||1250||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(B)||0||15||4,0||PL-62472||IV||Sypień, Jakub||0||1400||UKS Czarny Koń Olkusz | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(C)||1||34||5,0||PL-61866||V||Goraj, Bartłomiej||0||1200||UKS Czarny Koń Olkusz | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | ===I Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy grupa F (U07, do IV kat)=== | ||
+ | |||
+ | Kraków 2015-05-16/2015-05-16 | ||
+ | |||
+ | Rate of play P'30 | ||
+ | |||
+ | Arbiter: Jacek Wolak | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Place | ||
+ | |S.No. | ||
+ | |Title | ||
+ | |Name | ||
+ | |Local | ||
+ | |Club | ||
+ | |Total | ||
+ | |MBch. | ||
+ | |Bch. | ||
+ | |Ruz | ||
+ | |Norm | ||
+ | |- | ||
+ | |1||3||IV||Wnuk, Piotr||1400||UKS Goniec Staniątki||6,5||20,00||28,50||1600|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||12||V||Magdziarz, Piotr||1200||KKSz Kraków||5,5||21,00||30,50||1475||IV | ||
+ | |- | ||
+ | |3||1||IV||Zięba, Hubert||1400||KSz SDK-Lotnik Mielec||5,0||23,00||32,50||1456|| | ||
+ | |- | ||
+ | |4||4||IV||[[Maciej Dąbrowa]]||1400||TS Wisła Kraków||5,0||22,00||29,50||1400|| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||1||16||1,0||PL-63012||V||Szymala, Stanisław||0||1200|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||1||20||2,0||PL-64414||||Więcaszek, Tomasz||0||1000||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||0||1||2,0||PL-60995||IV||Zięba, Hubert||0||1400||KSz SDK-Lotnik Mielec | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(C)||1||12||3,0||PL-62853||V||Magdziarz, Piotr||0||1200||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||1||10||4,0||PL-62473||V||Cichoń, Aleksander||0||1200||TCK Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(B)||0||5||4,0||PL-58515||IV||Kruczek, Radosław||0||1400||SP Łowczów | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(C)||1||13||5,0||PL-62494||V||Bartoszczuk, Adam||0||1200||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
[[Kategoria: Wszystkie zawody 2015 (szachy)]] | [[Kategoria: Wszystkie zawody 2015 (szachy)]] |
Aktualna wersja
Wyniki
GRUPA A - OPEN
- 20. miejsce - Mikołaj Krupiński
- 36. miejsce - Paweł Zborowski
GRUPA B - U-15
- 7. miejsce - Andrzej Kulesza
- 13. miejsce - Jakub Owoc
- 17. miejsce - Karol Starzyk
GRUPA C - U-10
- 8. miejsce - Magdalena Pudełko
- 11. miejsce - Wiktoria Sobieraj
GRUPA C - U-10 do IV kategorii
- 5. miejsce - Szymon Wydmański
GRUPA F - U-7 do IV kategorii
- 4. miejsce - Maciej Dąbrowa
Wyniki szczegółowe
XI Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy gr. A, OPEN < 2200 FIDE)
Kraków 2015-05-16/2015-05-17
Rate of play 60' + 30 na ruch
Arbiter: Jacek Wolak
Place | S.No. | Title | Name | FIDE | Local | Club | Total | MBch. | Bch. | Ruz | Chg (Ru) |
1 | 14 | I | Golenia, Jan | 1716 | 2000 | MKS MOS Wieliczka | 4,5 | 10,50 | 16,50 | 2250 | 1,90 |
2 | 17 | I++ | Kucharska, Honorata | 1677 | 1900 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 4,5 | 10,00 | 16,50 | 2150 | 2,38 |
3 | 1 | FM | Kot, Jerzy | 2108 | 2300 | KSz Polonia Wrocław | 4,0 | 9,00 | 15,50 | 2167 | -0,47 |
20 | 35 | III | Mikołaj Krupiński | 1164 | 1600 | TS Wisła Kraków | 2,5 | 6,00 | 10,00 | 1817 | 1,96 |
36 | 37 | III | Paweł Zborowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 1,0 | 6,50 | 10,50 | 1583 | (1269) |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 16 | 0,0 | PL-45818 | I | Pniaczek, Marek | 1693 | 2000 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (C) | 1 | 26 | 1,0 | PL-2066 | II+ | Lewczuk, Antoni | 1517 | 1900 | MPZSzach Kraków |
3 | (B) | ½ | 20 | 1,5 | PL-38282 | II | Łatka, Tadeusz | 1621 | 1800 | |
4 | (B) | 0 | 13 | 1,5 | PL-22083 | II | Żegota, Andrzej | 1732 | 1800 | UKS Hetman Częstochowa |
5 | (C) | 1 | 30 | 2,5 | PL-54297 | II | Smolorz, Zygmunt | 1419 | 1800 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 18 | 0,0 | PL-45824 | II+ | Turski, Bartłomiej | 1643 | 1900 | UKS Czarny Koń Olkusz |
2 | (C) | 0 | 28 | 0,0 | PL-22142 | II | Wojkowski, Mariusz | 1476 | 1800 | |
3 | (B) | 1 | 32 | 1,0 | PL-24233 | II | Kowicki, Adam | 1387 | 1800 | |
4 | (C) | 0 | 20 | 1,0 | PL-38282 | II | Łatka, Tadeusz | 1621 | 1800 | |
5 | (C) | 0 | 29 | 1,0 | PL-43795 | II | Flach, Rajmund | 1420 | 1800 | KKSz Kraków |
XI Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy grupa B (U15)
Kraków 2015-05-16/2015-05-17
Rate of play P'60
Arbiter: Jacek Wolak
Place | S.No. | Title | Name | FIDE | Local | Club | Total | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Ruz | Norm |
1 | 1 | II | Mroziński, Michał | 1481 | 1800 | UKS Szachownica Rabka Zdrój | 5,5 | 20,50 | 28,00 | 5 | 20,5 | 1900 | |
2 | 2 | II | Radosław Peszkowski | 1423 | 1800 | KKSz Kraków | 5,0 | 21,50 | 29,00 | 4 | 22,5 | 1875 | |
2 | 5 | II | Hubert Meers | 1274 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 5,0 | 21,50 | 29,00 | 4 | 22,5 | 1875 | |
7 | 9 | II | Andrzej Kulesza | 1200 | 1800 | TS Wisła Kraków | 4,0 | 18,50 | 25,00 | 4 | 15,0 | 1650 | |
13 | 10 | III | Jakub Owoc | 1152 | 1600 | TS Wisła Kraków | 3,0 | 12,00 | 19,00 | 2 | 8,0 | 1515 | |
17 | 3 | II | Karol Starzyk | 1345 | 1800 | TS Wisła Kraków | 1,0 | 15,00 | 20,50 | 1 | 5,0 | 1440 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 17 | 1,0 | PL-52568 | IV | Blacha, Patryk | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
2 | (C) | 0 | 5 | 1,0 | PL-49193 | II | Hubert Meers | 1274 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (B) | 1 | 14 | 2,0 | PL-53092 | III | Dziewoński, Dariusz | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
4 | (B) | 0 | 6 | 2,0 | PL-38588 | II | Surpeta, Julia | 1248 | 1600 | KKSz Kraków |
5 | (C) | 0 | 16 | 2,0 | PL-46108 | IV | Ustrzycki, Antoni | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
6 | (B) | 1 | 7 | 3,0 | PL-43557 | III | Łowczowski, Wiktor | 1238 | 1600 | UKS Szachownica Rabka Zdrój |
7 | (B) | 1 | 8 | 4,0 | PL-44143 | III | Święch, Łukasz | 1233 | 1600 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 1 | 0,0 | PL-23302 | II | Mroziński, Michał | 1481 | 1800 | UKS Szachownica Rabka Zdrój |
2 | (B) | 0 | 15 | 0,0 | PL-50202 | III | Nieuważny, Adam | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 0 | 13 | 0,0 | PL-41473 | III | Litwa, Filip | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
4 | - | + | 1,0 | |||||||
5 | (B) | 1 | 11 | 2,0 | PL-46102 | II | Surma, Piotr | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
6 | (C) | 0 | 14 | 2,0 | PL-53092 | III | Dziewoński, Dariusz | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
7 | (C) | 1 | 17 | 3,0 | PL-52568 | IV | Blacha, Patryk | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
[Karol Starzyk]]
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 12 | 0,0 | PL-50473 | II | Pawlak, Emilia | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
2 | (C) | 0 | 14 | 0,0 | PL-53092 | III | Dziewoński, Dariusz | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
3 | (C) | 1 | 15 | 1,0 | PL-50202 | III | Nieuważny, Adam | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
4 | (B) | 0 | 16 | 1,0 | PL-46108 | IV | Ustrzycki, Antoni | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
5 | (C) | - | 13 | 1,0 | PL-41473 | III | Litwa, Filip | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
6 | - | 1,0 | ||||||||
7 | - | 1,0 |
XI Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy grupa C (U10)
Kraków 2015-05-16/2015-05-17
Rate of play P'60
Arbiter: Jacek Wolak
Place | S.No. | Title | Name | Fed. | FIDE | Local | Club | Total | MBch. | Bch. | Ruz | Norm |
1 | 1 | I | Ślusarczyk, Milena | POL | 1254 | 1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 5,5 | 22,50 | 31,00 | 1850 | |
2 | 7 | II | Zabłocka, Katarzyna | POL | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki | 5,5 | 22,00 | 30,50 | 1800 | |
3 | 4 | II | Knapik, Kamil | POL | 1070 | 1800 | MKS MOS Wieliczka | 5,5 | 21,00 | 28,00 | 1781 | |
8 | 16 | III | Magdalena Pudełko | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 4,0 | 14,50 | 21,50 | 1408 | |
11 | 15 | III | Wiktoria Sobieraj | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 3,5 | 17,00 | 22,00 | 1457 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 7 | 0,0 | PL-53237 | II | Zabłocka, Katarzyna | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | (B) | 0 | 11 | 0,0 | PL-50259 | III | Józefczyk, Szymon | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
3 | - | + | 1,0 | |||||||
4 | (C) | 0 | 12 | 1,0 | PL-53494 | III | Wnęk, Filip | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
5 | (B) | + | 13 | 2,0 | PL-58513 | III | Bar, Klaudia | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
6 | (B) | 1 | 17 | 3,0 | PL-57121 | IV | Pawlak, Dominik | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
7 | (B) | 1 | 19 | 4,0 | PL-59225 | IV | Szopa, Emilia | 0 | 1250 | SP 87 Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | ½ | 6 | 0,5 | PL-44119 | II | Matusik, Zuzanna | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
2 | (C) | 0 | 12 | 0,5 | PL-53494 | III | Wnęk, Filip | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
3 | (B) | 1 | 14 | 1,5 | PL-46712 | III | Matusik, Milena | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
4 | (C) | 1 | 8 | 2,5 | PL-61753 | III | Wojtyło, Paweł | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (B) | 0 | 2 | 2,5 | PL-41513 | II | Kucharska, Helena | 1120 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (C) | 0 | 18 | 2,5 | PL-56134 | IV | Rainer, Piotr | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
7 | - | + | 3,5 |
I Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy grupa E (U10, do IV kat)
Kraków 2015-05-16/2015-05-16
Rate of play P'30
Arbiter: Jacek Wolak
Place | S.No. | Title | Name | Local | Club | Birthday | Total | MBch. | Bch. | Ruz | Norm |
1 | 13 | IV | Banaś, Piotr | 1400 | Proszowice | 2006-07-02 | 6,5 | 23,00 | 32,00 | 1650 | |
2 | 15 | IV | Sypień, Jakub | 1400 | UKS Czarny Koń Olkusz | 2007-02-19 | 6,0 | 19,50 | 28,00 | 1500 | |
3 | 5 | IV | Trześniowski, Marceli | 1400 | KKSz Kraków | 2007-05-23 | 5,5 | 20,00 | 29,50 | 1538 | |
5 | 6 | IV | Szymon Wydmański | 1400 | TS Wisła Kraków | 2007-02-07 | 5,0 | 19,00 | 27,00 | 1438 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 28 | 1,0 | PL-63172 | V | Konieczyński, Bartosz | 0 | 1200 | |
2 | (B) | 1 | 24 | 2,0 | PL-58524 | V | Bałut, Tomasz | 0 | 1200 | UKS VICTORIA Łowczów |
3 | (C) | 0 | 14 | 2,0 | PL-60595 | IV | Paternoga, Bartłomiej | 0 | 1400 | UKS Szachownica Rabka-Zdrój |
4 | (B) | 1 | 17 | 3,0 | PL-62475 | IV | Popiel, Małgorzata | 0 | 1250 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
5 | (C) | 1 | 23 | 4,0 | PL-56905 | IV | Peszkowska, Emilia | 0 | 1250 | KKSz Kraków |
6 | (B) | 0 | 15 | 4,0 | PL-62472 | IV | Sypień, Jakub | 0 | 1400 | UKS Czarny Koń Olkusz |
7 | (C) | 1 | 34 | 5,0 | PL-61866 | V | Goraj, Bartłomiej | 0 | 1200 | UKS Czarny Koń Olkusz |
I Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy grupa F (U07, do IV kat)
Kraków 2015-05-16/2015-05-16
Rate of play P'30
Arbiter: Jacek Wolak
Place | S.No. | Title | Name | Local | Club | Total | MBch. | Bch. | Ruz | Norm |
1 | 3 | IV | Wnuk, Piotr | 1400 | UKS Goniec Staniątki | 6,5 | 20,00 | 28,50 | 1600 | |
2 | 12 | V | Magdziarz, Piotr | 1200 | KKSz Kraków | 5,5 | 21,00 | 30,50 | 1475 | IV |
3 | 1 | IV | Zięba, Hubert | 1400 | KSz SDK-Lotnik Mielec | 5,0 | 23,00 | 32,50 | 1456 | |
4 | 4 | IV | Maciej Dąbrowa | 1400 | TS Wisła Kraków | 5,0 | 22,00 | 29,50 | 1400 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 16 | 1,0 | PL-63012 | V | Szymala, Stanisław | 0 | 1200 | |
2 | (B) | 1 | 20 | 2,0 | PL-64414 | Więcaszek, Tomasz | 0 | 1000 | KKSz Kraków | |
3 | (C) | 0 | 1 | 2,0 | PL-60995 | IV | Zięba, Hubert | 0 | 1400 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
4 | (C) | 1 | 12 | 3,0 | PL-62853 | V | Magdziarz, Piotr | 0 | 1200 | KKSz Kraków |
5 | (B) | 1 | 10 | 4,0 | PL-62473 | V | Cichoń, Aleksander | 0 | 1200 | TCK Trzebinia |
6 | (B) | 0 | 5 | 4,0 | PL-58515 | IV | Kruczek, Radosław | 0 | 1400 | SP Łowczów |
7 | (C) | 1 | 13 | 5,0 | PL-62494 | V | Bartoszczuk, Adam | 0 | 1200 | UKS przy SP 8 Chrzanów |