2015.07.10 Prezentacja nowych strojów Wisły Kraków na sezon 2015/2016

Z Historia Wisły

Nowy sezon, nowa odsłona – nowe stroje Wisły!

Data publikacji: 10-07-2015 20:19

Punktualnie o godzinie 19.06 Wisła Kraków zaprezentowała nowe dedykowane stroje marki adidas, w których piłkarze Białej Gwiazdy rywalizować będą w nadchodzącym sezonie na boiskach ekstraklasy.

Jak długo na Wawelu…” tym razem dobitnie zabrzmiało poza trybunami R22, wyjątkowe wydarzenie zorganizowano bowiem przy ringu głównym w Galerii Bronowice, i to hymn Wiślaków zainaugurował pokaz. Licznie zgromadzonych uczestników przywitali Andrzej Sołtysik, który od wielu lat sympatyzuje z Białą Gwiazdą, oraz Prezes Wisły Kraków – Robert Gaszyński.

Następnym, istotnym punktem piątkowego wieczoru było wyświetlenie na telebimie filmu ukazującego najpiękniejsze akcje i bramki minionego sezonu, a także promującego nowe trykoty Białej Gwiazdy. Zebrani wokół sceny krakowianie i sympatycy futbolu z zapartym tchem przyglądali się emitowanemu dokumentowi, gra Wiślaków i niezwykłej urody gole zawsze bowiem budzą wielkie emocje. Dzisiaj przeżywano je na nowo. Chwilę później rozpoczęło się wielkie odliczanie, po którym na scenę w nowych strojach, w obecności hostess, wyszli czterej piłkarze: Arkadiusz Głowacki, Paweł Brożek, Krzysztof Mączyński oraz Michał Buchalik.

Ważnym akcentem, podkreślającym rolę kibica w tworzeniu marki klubu, był quiz wiedzy o Białej Gwieździe, którego zwycięzca otrzymał z rąk Arkadiusza Głowackiego nową koszulkę meczową. Prowadzący Andrzej Sołtysik spośród zebranych fanów wyłonił kilku, którzy opowiedzieli m.in. o swojej miłości do klubu czy pierwszej wizycie przy Reymonta.

Głos zabrał także kapitan Białej Gwiazdy, a po jego wystąpieniu odbyła się uroczysta prezentacja całej drużyny Wisły Kraków. Ostatnim punktem pokazu była możliwość rozmowy z zawodnikami, robiono sobie pamiątkowe zdjęcia, łowiono autografy. Chciałoby się krzyknąć: trwaj chwilo… Będzie trwała, ale już przy R22, gdzie za tydzień drużyna w nowych trykotach, w nowym składzie, powalczy o punkty, o serca wiernych kibiców i nowych fanów. Kolejny sezon z piłkarskimi emocjami już od 17 lipca !

Dziękujemy, że byliście z nami!

K. Kawula
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: wisla.krakow.pl

Wisła Kraków zaprezentowała nowe stroje na sezon 2015/2016

10.07.2015

Wisła Kraków na specjalnie przygotowanej prezentacji - przedstawiła nowe komplety strojów, w których nasz zespół grać będzie w sezonie 2015/2016. Wszystko zorganizowano efektownie w Galerii Bronowice, gdzie stawili się prawie wszyscy nasi piłkarze - zabrakło bowiem jedynie przebywającego w USA ze swoją reprezentacją na turnieju Gold Cup Wilde-Donalda Guerriera. Najważniejsze jednak było to, że na zaproszenie klubu odpowiedziała solidna grupa kibiców, która mogła oglądać wiślaków w ich nowych trykotach punktualnie od symbolicznej godziny 19:06!

Nowe koszulki Wisły to oczywiście wciąż marka adidas, która przygotowała tradycyjne trzy komplety kolorystyczne, czyli czerwone, białe oraz niebieskie.

Dodajmy, że potkanie prowadził znany kibic "Białej Gwiazdy" Andrzej Sołtysik, a nie zabrakło także kibicowskich przyśpiewek oraz konkursów.

Koszulki prezentują się bardzo okazale i można je już teraz zamówić w wiślackim sklepie internetowym - sklep.wisla.krakow.pl!

Źródło: wislaportal.pl

Galeria