2015.10.24-25 Puchar Polski w Pływaniu Masters, Racibórz
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(→Wyniki szczegółowe) |
|||
Linia 30: | Linia 30: | ||
**1. PIETRASZEWSKI, Zbigniew 60 TS Olimpia Poznań 1:28.00 172 | **1. PIETRASZEWSKI, Zbigniew 60 TS Olimpia Poznań 1:28.00 172 | ||
**2. CIECIOR, Jerzy 62 RydułtowskaAkademiaAktywnego S 1:31.63 152 | **2. CIECIOR, Jerzy 62 RydułtowskaAkademiaAktywnego S 1:31.63 152 | ||
- | **3. [[ | + | **3. [[Bogdan Szczurek]] 63 Masters Wisła Kraków 2:07.24 56 59.73+1:07.51 |
*Mężczyzn, 50m klasyczny | *Mężczyzn, 50m klasyczny | ||
**C | **C | ||
Linia 71: | Linia 71: | ||
**1. DOBRZYŃSKI, Maciej 62 KS Masters Polkowice 1:29.21 127 | **1. DOBRZYŃSKI, Maciej 62 KS Masters Polkowice 1:29.21 127 | ||
**2. BŁASIAK, Janusz 60 Sergiusz Olejniczak Team Łódź 1:32.50 114 | **2. BŁASIAK, Janusz 60 Sergiusz Olejniczak Team Łódź 1:32.50 114 | ||
- | **3. [[ | + | **3. [[Bogdan Szczurek]] 63 Masters Wisła Kraków 1:55.80 58 52.31+1:03.49 |
*Mężczyzn, 50m dowolny AG 20 - 150 | *Mężczyzn, 50m dowolny AG 20 - 150 | ||
**B | **B | ||
Linia 89: | Linia 89: | ||
**2. KULCZYK, Krzysztof 63 UKS Wodnik 29 Katowice 33.24 | **2. KULCZYK, Krzysztof 63 UKS Wodnik 29 Katowice 33.24 | ||
**3. ŻEBRYK, Marian 64 Wopr Świdwin 39.18 | **3. ŻEBRYK, Marian 64 Wopr Świdwin 39.18 | ||
- | **5. [[ | + | **5. [[Bogdan Szczurek]] 63 Masters Wisła Kraków 49.42 |
*Kobiet, 200m grzbietowy AG 20 - 150 | *Kobiet, 200m grzbietowy AG 20 - 150 | ||
**B | **B | ||
Linia 143: | Linia 143: | ||
**2. BŁASIAK, Janusz 60 Sergiusz Olejniczak Team Łódź 3:30.48 105 | **2. BŁASIAK, Janusz 60 Sergiusz Olejniczak Team Łódź 3:30.48 105 | ||
**3. ŻEBRYK, Marian 64 Wopr Świdwin 3:58.20 | **3. ŻEBRYK, Marian 64 Wopr Świdwin 3:58.20 | ||
- | **4. [[ | + | **4. [[Bogdan Szczurek]] 63 Masters Wisła Kraków 4:16.09 58 53.95+1:04.31+1:09.24+1:08.59 |
*Mężczyzn, 50m grzbietowy AG 20 - 150 | *Mężczyzn, 50m grzbietowy AG 20 - 150 | ||
**2015-10-25 - 11:15 Wyniki | **2015-10-25 - 11:15 Wyniki |
Aktualna wersja
Wyniki szczegółowe
2015.10.24-25 Puchar Polski w Pływaniu Masters, Racibórz
- Mężczyzn, 4 x 100m dowolny Open
- B
- 1. "Swimmers" Stow. Pływackie 1 "Swimmers" Stow. Pływackie 4:05.88
- 2. Masters Wisła Kraków 1 Masters Wisła Kraków 4:10.83
- Sebastian Buzowski 28.86 1:00.99 Jerzy Korba+0,18 30.18+1:02.41
- Dariusz Wesołowski+0,27 33.01 1:08.27 Kamil Latuszek+0,26 28.69+59.16
- 3. MASTERS Zdzieszowice 1 MASTERS Zdzieszowice 4:11.05
- Kobiet, 200m klasyczny AG 20 - 150
- D
- 1. BENCYCH, Mieszko 40 WOPR Województwa Lubuskiego 2:54.45 329
- 2. STEFURAK, Radosław 41 WKS Śląsk Wrocław 3:00.78 296
- 3. Tomasz Doniec 41 Masters Wisła Kraków 3:26.35 199 48.42+52.50+54.30+51.13
- Mężczyzn, 50m motylkowy AG 20 - 150
- B
- 1. MICZEK, Mariusz 31 Niezrzeszony 28.82
- 2. PAWLACZEK, Krzysztof 32 Mks Dziewiątka Dzierżoniów 29.83
- 3. Sebastian Buzowski 33 Masters Wisła Kraków 29.99
- Kobiet, 100m grzbietowy AG 20 - 150
- B
- 1. Paulina Palmowska 30 Masters Wisła Kraków 1:12.05 445 34.39+37.66
- Mężczyzn, 100m grzbietowy AG 20 - 150
- A
- 1. SIERKA, Grzegorz 29 MASTERS Zdzieszowice 1:02.64 476
- 2. Kamil Latuszek 27 Masters Wisła Kraków 1:10.96 328 34.86+36.10
- C
- 1. Grzegorz Grzybczyk 37 Masters Wisła Kraków 2:13.13 49 1:00.33+1:12.80
- H
- 1. PIETRASZEWSKI, Zbigniew 60 TS Olimpia Poznań 1:28.00 172
- 2. CIECIOR, Jerzy 62 RydułtowskaAkademiaAktywnego S 1:31.63 152
- 3. Bogdan Szczurek 63 Masters Wisła Kraków 2:07.24 56 59.73+1:07.51
- Mężczyzn, 50m klasyczny
- C
- 1. JUZA, Marek 36 Masters Korona Kraków 37.15
- 2. MORLUPI, Matteo 38 Masters Korona Kraków 38.91
- 3. KUSZKA, Piotr 38 Mks Dziewiątka Dzierżoniów 39.89
- 4. Grzegorz Grzybczyk 37 Masters Wisła Kraków 52.59
- D
- 1. LISZKOWSKI, Wojciech 43 Masters Korona Kraków 36.45
- 2. PAWŁOWSKI, Bartłomiej 40 Warsaw Masters Team 37.34
- 3. ŁYSIAK, Piotr 42 Masters Korona Kraków 38.48
- 5. Tomasz Doniec 41 Masters Wisła Kraków 39.23
- E
- 1. Jerzy Korba 46 Masters Wisła Kraków 35.96
- 2. CYBERTOWICZ, Sławomir 49 TS Olimpia Poznań 37.08
- 3. KRUŻOŁEK, Piotr 48 Niezrzeszony 37.78
- Kobiet, 100m dowolny AG 20 - 150
- B
- 1. DUDA, Anna 34 RMKS Rybnik 1:05.43 473
- 2. Paulina Palmowska 30 Masters Wisła Kraków 1:07.89 424 32.50+35.39
- C
- 1. MICHALIK, Dominika 36 Masters Białystok 1:06.97 441
- 2. Małgorzata Skalska 38 Masters Wisła Kraków 1:28.37 192 42.30+46.07
- Mężczyzn, 100m dowolny AG 20 - 150
- A
- 1. Kamil Latuszek 27 Masters Wisła Kraków 59.78 424 29.48+30.30
- B
- 1. TUSIŃSKI, Mikołaj 32 "Swimmers" Stow. Pływackie 58.85 445
- 2. POROLNICZAK, Bolesław 33 "Swimmers" Stow. Pływackie 1:01.22 395
- 3. Sebastian Buzowski 33 Masters Wisła Kraków 1:01.40 392 29.57 31.83
- D
- 1. BARTOSIK, Tomasz 41 Sikret Gliwice 1:03.03 362
- 2. PAWŁOWSKI, Bartłomiej 40 Warsaw Masters Team 1:05.82 318
- 3. Dariusz Wesołowski 44 Masters Wisła Kraków 1:07.84 290 33.39+34.45
- E
- 1. OBIEDZIŃSKI, Paweł 46 IKS Konstancin 1:00.75 404
- 2. Jerzy Korba 46 Masters Wisła Kraków 1:01.29 394 29.81+31.48
- 3. BARANIK, Mariusz 46 Collegium Medicum UJ Masters K 1:01.92 382
- H
- 1. DOBRZYŃSKI, Maciej 62 KS Masters Polkowice 1:29.21 127
- 2. BŁASIAK, Janusz 60 Sergiusz Olejniczak Team Łódź 1:32.50 114
- 3. Bogdan Szczurek 63 Masters Wisła Kraków 1:55.80 58 52.31+1:03.49
- Mężczyzn, 50m dowolny AG 20 - 150
- B
- 1. MICZEK, Mariusz 31 Niezrzeszony 26.90
- 2. TUSIŃSKI, Mikołaj 32 "Swimmers" Stow. Pływackie 27.10
- 3. Sebastian Buzowski 33 Masters Wisła Kraków 27.15
- D
- 1. BARTOSIK, Tomasz 41 Sikret Gliwice 27.98
- 2. PAWŁOWSKI, Bartłomiej 40 Warsaw Masters Team 29.34
- 3. Dariusz Wesołowski 44 Masters Wisła Kraków 29.47
- E
- 1. OBIEDZIŃSKI, Paweł 46 IKS Konstancin 27.60
- 2. BARANIK, Mariusz 46 Collegium Medicum UJ Masters K 27.62
- 3. Jerzy Korba 46 Masters Wisła Kraków 27.93
- H
- 1. ZABRZAŃSKI, Alfred 61 UKS SP 8 Chrzanów 31.01
- 2. KULCZYK, Krzysztof 63 UKS Wodnik 29 Katowice 33.24
- 3. ŻEBRYK, Marian 64 Wopr Świdwin 39.18
- 5. Bogdan Szczurek 63 Masters Wisła Kraków 49.42
- Kobiet, 200m grzbietowy AG 20 - 150
- B
- 1. Paulina Palmowska 30 Masters Wisła Kraków 2:40.26 411 36.54+40.79+42.24+40.69
- Mężczyzn, 200m grzbietowy AG 20 - 150
- A
- 1. Kamil Latuszek 27 Masters Wisła Kraków 2:38.48 300 36.90+39.86+41.09+40.63
- 2. GRUDZIEŃ, Maciej 27 Masters Korona Kraków 3:02.71 195
- Mężczyzn, 100m klasyczny AG 20 - 150
- D
- 1. BENCYCH, Mieszko 40 WOPR Województwa Lubuskiego 1:18.81 351
- 2. ŁYSIAK, Piotr 42 Masters Korona Kraków 1:22.59 305
- 3. PAWŁOWSKI, Bartłomiej 40 Warsaw Masters Team 1:24.17 288
- 4. Tomasz Doniec 41 Masters Wisła Kraków 1:29.04 243 42.95+46.09
- E
- 1. Jerzy Korba 46 Masters Wisła Kraków 1:19.77 338 38.47+41.30
- 2. CYBERTOWICZ, Sławomir 49 TS Olimpia Poznań 1:21.26 320
- 3. VECHIRKO, Pavlo 47 KS Masters Polkowice 1:24.46 285
- Mężczyzn, 100m klasyczny AG 20 - 150
- E
- 1. Jerzy Korba 46 Masters Wisła Kraków 1:19.77 338 38.47 41.30
- 2. CYBERTOWICZ, Sławomir 49 TS Olimpia Poznań 1:21.26 320
- 3. VECHIRKO, Pavlo 47 KS Masters Polkowice 1:24.46 285
- Mężczyzn, 100m zmienny AG 20 - 150
- B
- 1. TUSIŃSKI, Mikołaj 32 "Swimmers" Stow. Pływackie 1:08.31 407
- 2. Sebastian Buzowski 33 Masters Wisła Kraków 1:10.20 375 32.20+38.00
- 3. PAWLACZEK, Krzysztof 32 Mks Dziewiątka Dzierżoniów 1:10.78 366
- C
- 1. KACZMAREK, Stanisław 36 Ks Warta Poznań 1:04.98 473
- 2. OSIWAŁA, Przemysław 36 MASTERS Zdzieszowice 1:11.01 363
- 3. JUZA, Marek 36 Masters Korona Kraków 1:12.65 339
- 7. Grzegorz Grzybczyk 37 Masters Wisła Kraków 1:58.59 77 58.05+1:00.54 D
- 1. LISZKOWSKI, Wojciech 43 Masters Korona Kraków 1:13.14 332
- 2. KUNICKI, Maciej 43 Weteran Zabrze 1:16.66 288
- 3. Tomasz Doniec 41 Masters Wisła Kraków 1:35.11 151 49.05+46.06
- Kobiet, 200m dowolny AG 20 - 150
- B
- 1. Paulina Palmowska 30 Masters Wisła Kraków 2:31.37 391 34.05+38.21+39.87+39.24
- C
- 1. MICHALIK, Dominika 36 Masters Białystok 2:21.98 475
- 2. Małgorzata Skalska 38 Masters Wisła Kraków 3:20.50 168 47.35+50.91+52.70+49.54
- Mężczyzn, 200m dowolny AG 20 - 150
- A
- 1. Kamil Latuszek 27 Masters Wisła Kraków 2:22.77 337 32.98+36.45+37.17+36.17
- 2. GRUDZIEŃ, Maciej 27 Masters Korona Kraków 2:39.02 244
- D
- 1. BUCHOLZ, Tomasz 43 Pływak Tomaszów Mazowiecki 2:21.79 344
- 2. Dariusz Wesołowski 44 Masters Wisła Kraków 2:37.45 251 36.36+40.25+41.99+38.85
- 3. BEDNAREK, Arkadiusz 42 Sikret Gliwice 3:05.72 153
- H
- 1. KULCZYK, Krzysztof 63 UKS Wodnik 29 Katowice 2:55.83 180
- 2. BŁASIAK, Janusz 60 Sergiusz Olejniczak Team Łódź 3:30.48 105
- 3. ŻEBRYK, Marian 64 Wopr Świdwin 3:58.20
- 4. Bogdan Szczurek 63 Masters Wisła Kraków 4:16.09 58 53.95+1:04.31+1:09.24+1:08.59
- Mężczyzn, 50m grzbietowy AG 20 - 150
- 2015-10-25 - 11:15 Wyniki
- Pozycja Wiek Czas
- C
- 1. KĄDZIOŁA, Michał 38 Niezrzeszony 33.88
- 2. JAKIEŁA, Leszek 35 Niezrzeszony 34.60
- 3. Grzegorz Grzybczyk 37 Masters Wisła Kraków 53.92
- Mężczyzn, 4 x 50m zmienny Open
- B
- 1. "Swimmers" Stow. Pływackie 1 "Swimmers" Stow. Pływackie 2:04.81
- 2. Masters Wisła Kraków 2 Masters Wisła Kraków 2:09.96
- Kamil Latuszek 27 32.93 Sebastian Buzowski 33 0.00 30.01
- Tomasz Doniec 41 0.00 39.14 Jerzy Korba 46 0.00 27.88