Z Historia Wisły
Wyniki szczegółowe
- 2015.12.05-06 Zimowe Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego, Bochnia
- Konkurencja 1 Kobiet, 50m dowolny 11 lat i starsi
- 13 lat
- 1. Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 29.06 511
- 2. Kowal Emilia 02 Omega Olkusz 29.26 501
- 3. Nowak Zuzanna 02 STP Nowy Sącz 29.85 471
- 10. Zuzanna Mirowska 02 Wisła Kraków 32.55 363 12 lat
- 1. Szkurat Martyna 03 Korona Kraków 30.23 454
- 2. Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 31.57 398
- 3. Jarosz Agnieszka 03 Ósemka Oświęcim 31.62 397
- 5. Zofia Socha 03 Wisła Kraków 33.29 340
- Konkurencja 2 Mężczyzn, 50m dowolny 11 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. Tombarkiewicz Józef SK 97 Jordan Kraków 23.78 618
- 2. Łabuz Rafał 95 AZS AGH Kraków 24.12 592
- 3. Bałabuch Krystian 95 AZS AGH Kraków 24.20 586
- 20. Piotr Maciąg 99 Wisła Kraków 26.42 450
- 21. Marcin Piętka 99 Wisła Kraków 26.81 431
- 15 lat
- 1. Michalczyk Andrzej SO 00 Unia Oświęcim 24.92 537
- 2. Kurleto Piotr 00 Korona Kraków 25.09 526
- 3. Butkiewicz Władysław SO 00 Juvenia Białystok 25.35 510
- 6. Bruno Włodarczyk 00 Wisła Kraków 26.10 467
- 13. Łukasz Chyba 00 Wisła Kraków 27.38 405
- 16. Kacper Bator 00 Wisła Kraków 28.00 378
- 22. Szymon Ryś 00 Wisła Kraków 30.23 301
- 23. Jakub Biłko 00 Wisła Kraków 30.67 288
- 13 lat
- 1. Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 27.35 406
- 2. Alencynowicz Maciej SO 02 Unia Oświęcim 28.09 375
- 3. Maksymilian Docew 02 Wisła Kraków 30.07 305
- 12 lat
- 1. Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 28.99 341
- 2. Daszkiewicz Michał 03 Ósemka Oświęcim 29.57 321
- 3. Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 30.21 301
- 11. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 32.47 242
- 14. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 32.99 231
- Konkurencja 4 Mężczyzn, 200m zmienny 11 lat i starsi
- 15 lat
- 1. Mayerberg Kacper SO 00 Unia Oświęcim 2:19.93 480 30.38 35.97 41.16 32.42
- 2. Chromik Mateusz SO 00 Unia Oświęcim 2:20.96 470 29.46 34.52 42.96 34.02
- 3. Jodłowski Mateusz 00 SMS Galicja Kraków 2:21.07 469 30.05 35.98 41.30 33.74
- 5. Jakub Biłko 00 Wisła Kraków 2:47.49 280 36.70 43.34 48.54 38.91
- Konkurencja 5 Kobiet, 100m motylkowy 11 lat i starsi
- 15 lat
- 1. Pisarek Justyna SO 00 Unia Oświęcim 1:05.99 566 31.36 34.63
- 2. Kolodziej Katarzyna SO 00 Unia Oświęcim 1:06.25 560 31.69 34.56
- 3. Ziąbek Weronika 00 SMS Galicja Kraków 1:14.33 396 34.95 39.38
- 4. Emilia Podleśny 00 Wisła Kraków 1:15.29 381 35.06 40.23
- Konkurencja 6 Mężczyzn, 100m motylkowy 11 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. Łuczak Piotr 92 AZS AGH Kraków 56.22 639 26.60 29.62
- 2. Ungeheuer Mateusz 96 AZS AGH Kraków 56.28 637 26.45 29.83
- 3. Buczkowski Kamil 96 AZS AGH Kraków 57.23 606 27.32 29.91
- 10. Piotr Maciąg 99 Wisła Kraków 1:03.13 451 29.46 33.67
- 12. Marcin Piętka 99 Wisła Kraków 1:03.50 443 29.38 34.12
- 15 lat
- 1. Majerski Jakub 00 SMS Galicja Kraków 1:00.57 511 27.43 33.14
- 2. Opolka Kacper SO 00 Unia Oświęcim 1:00.58 511 28.70 31.88
- 3. Greczanik Paweł SO 00 Unia Oświęcim 1:01.85 480 28.67 33.18
- 6. Łukasz Chyba 00 Wisła Kraków 1:05.98 395 30.97 35.01
- 7. Konrad Sumara 00 Wisła Kraków 1:09.18 343 32.34 36.84
- 8. Kacper Bator 00 Wisła Kraków 1:10.30 327 32.64 37.66
- 9. Szymon Ryś 00 Wisła Kraków 1:10.69 321 32.79 37.90
- 13 lat
- 1. Augustyn Jan 02 SMS Galicja Kraków 1:07.88 363 31.74 36.14
- 2. Mazur Bartosz 02 Siemacha ASP Kraków 1:08.47 354 32.10 36.37
- 3. Urbański Kacper 02 STP Nowy Sącz 1:08.58 352 31.85 36.73
- 7. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 1:13.39 287 34.30 39.09
- 11. Maksymilian Docew 02 Wisła Kraków 1:27.29 170 39.78 47.51
- 12 lat
- 1. Dybowski Jan 03 SMS Galicja Kraków 1:13.28 288 34.40 38.88
- 2. Sowa Łukasz 03 SMS Galicja Kraków 1:16.93 249 34.47 42.46
- 3. Daszkiewicz Michał 03 Ósemka Oświęcim 1:17.05 248 36.24 40.81
- 4. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 1:17.19 247 36.35 40.84
- Konkurencja 7 Kobiet, 200m grzbietowy 11 lat i starsi
- 13 lat
- 1. Kiszka Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów 2:27.54 527 34.40 37.69 38.75 36.70
- 2. Palowska Gabriela SO 02 Unia Oświęcim 2:36.11 445 37.15 40.38 40.03 38.55
- 3. Spórna Weronika 02 SMS Galicja Kraków 2:38.09 428 36.41 39.96 41.27 40.45
- 9. Zuzanna Mirowska 02 Wisła Kraków 2:52.15 332 40.15 43.78 45.04 43.18
- 12 lat
- 1. Kozdęba Karolina 03 SMS Galicja Kraków 2:35.68 449 38.08 40.39 39.67 37.54
- 2. Jodłowska Zuzanna 03 SMS Galicja Kraków 2:39.60 416 39.28 40.53 40.69 39.10
- 3. Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 2:41.30 403 39.32 41.29 40.90 39.79
- 6. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 2:53.23 326 41.57 43.98 44.57 43.11
- 7. Zofia Socha 03 Wisła Kraków 3:02.07 280 41.78 46.56 48.61 45.12
- Konkurencja 8 Mężczyzn, 200m grzbietowy 11 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. Wysoczyński Mateusz 93 AZS AGH Kraków 2:03.32 637 28.70 31.07 31.67 31.88
- 2. Marczuk Szymon SO 99 Unia Oświęcim 2:10.22 541 29.93 32.27 33.34 34.68
- 3. Piotr Maciąg 99 Wisła Kraków 2:18.68 447 32.24 34.52 36.50 35.42
- 15 lat
- 1. Bruno Włodarczyk 00 Wisła Kraków 2:10.82 533 29.80 32.90 34.38 33.74
- 2. Balicki Michał 00 SMS Galicja Kraków 2:10.92 532 30.67 33.97 33.99 32.29
- 3. Kurleto Piotr 00 Korona Kraków 2:11.05 530 31.49 33.16 33.54 32.86
- 13 lat
- 1. Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 2:23.99 400 33.68 36.74 37.04 36.53
- 2. Jurkiewicz Dawid 02 Sokół Mościce Tarnów 2:24.84 393 34.39 36.39 37.41 36.65
- 3. Alencynowicz Maciej SO 02 Unia Oświęcim 2:26.13 382 34.63 37.44 37.66 36.40
- 8. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 2:40.84 287 37.62 40.78 42.00 40.44
- 9. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 2:42.07 280 38.49 42.92 41.81 38.85 12 lat
- 1. Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 2:35.36 318 36.30 38.96 40.76 39.34
- 2. Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 2:36.49 311 36.95 40.04 40.46 39.04
- 3. Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 2:43.72 272 38.29 42.01 41.95 41.47
- 6. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 2:45.95 261 39.56 42.49 42.55 41.35
- Konkurencja 9 Kobiet, 100m klasyczny 11 lat i starsi
- 15 lat
- 1. Sikora Marta 00 Jasień Sucha Besk. 1:13.99 598 34.82 39.17
- 2. Pawelska Dominika 00 Glosator Kraków 1:16.55 540 35.98 40.57
- 3. Sałbut Roksana SO 00 Unia Oświęcim 1:17.77 515 37.21 40.56
- 4. Emilia Podleśny 00 Wisła Kraków 1:22.29 435 38.56 43.73
- 12 lat
- 1. Jarosz Agnieszka 03 Ósemka Oświęcim 1:23.98 409 39.72 44.26
- 2. Klimczyk Emilia 03 SMS Galicja Kraków 1:26.84 370 41.48 45.36
- 3. Słobodziańska Oliwia 03 UKS SP 8 Chrzanów 1:27.11 366 41.61 45.50
- 8. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 1:31.19 319 43.30 47.89
- Konkurencja 10 Mężczyzn, 100m klasyczny 11 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 1:05.57 610 31.12 34.45
- 2. Hojda Bartłomiej SO 98 Unia Oświęcim 1:06.17 593 31.67 34.50
- 3. Litwa Krzysztof 96 AZS AGH Kraków 1:06.65 580 31.61 35.04
- 11. Marcin Piętka 99 Wisła Kraków 1:12.13 458 33.95 38.18
- 15 lat
- 1. Kurleto Piotr 00 Korona Kraków 1:06.18 593 31.34 34.84
- 2. Michalczyk Andrzej SO 00 Unia Oświęcim 1:07.45 560 31.70 35.75
- 3. Bazyl Kamil SO 00 Aquarius Myślenice 1:13.64 430 34.39 39.25
- 7. Kacper Bator 00 Wisła Kraków 1:17.87 364 36.69 41.18
- 13 lat
- 1. Gałuszka Bruno SO 02 Victoria Kozy 1:15.44 400 36.62 38.82
- 2. Blachura Oskar SO 02 Victoria Kozy 1:16.24 388 37.40 38.84
- 3. Jędrszczyk Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 1:20.67 327 38.34 42.33
- 9. Maksymilian Docew 02 Wisła Kraków 1:30.05 235 43.12 46.93
- Konkurencja 11, Kobiet, 400m dowolny
- 13 lat
- 1. Dedo Katarzyna 02 Siemacha ASP Kraków 5:00.64 474
- 2. Kusion Weronika 02 BOSiR Brzesko 5:02.13 467
- 3. Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 5:02.27 467
- 6. Zuzanna Mirowska 02 Wisła Kraków 5:20.20 392
- 50m: 35.63 35.63 150m: 1:55.50 40.20 250m: 3:17.99 41.18 350m: 4:41.08 41.26
- 100m: 1:15.30 39.67 200m: 2:36.81 41.31 300m: 3:59.82 41.83 400m: 5:20.20 39.12
- 12 lat
- 1. Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 4:57.33 490
- 2. Kozdęba Karolina 03 SMS Galicja Kraków 5:04.78 455
- 3. Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 5:05.11 454
- 7. Zofia Socha 03 Wisła Kraków 6:07.53 259
- 50m: 38.35 38.35 150m: 250m: 3:47.05 48.46 350m: 5:21.97 45.95
- 100m: 1:23.70 45.35 200m: 2:58.59 300m: 4:36.02 48.97 400m: 6:07.53 45.56
- Konkurencja 12 Mężczyzn, 400m dowolny 11 lat i starsi 15 lat
- 1. Butkiewicz Władysław SO 00 Juvenia Białystok 4:12.30 595
- 2. Chromik Mateusz SO 00 Unia Oświęcim 4:22.59 528
- 3. Mayerberg Kacper SO 00 Unia Oświęcim 4:23.17 524
- 4. Łukasz Chyba 00 Wisła Kraków 4:28.85 492
- 50m: 30.69 30.69 150m: 1:38.40 34.17 250m: 2:47.38 34.62 350m: 3:56.15 34.43
- 100m: 1:04.23 33.54 200m: 2:12.76 34.36 300m: 3:21.72 34.34 400m: 4:28.85 32.70
- 5. Konrad Sumara 00 Wisła Kraków 4:39.94 435
- 50m: 31.37 31.37 150m: 1:40.10 35.29 250m: 2:50.93 35.24 350m: 4:04.93 36.86
- 100m: 1:04.81 33.44 200m: 2:15.69 35.59 300m: 3:28.07 37.14 400m: 4:39.94 35.01
- 13 lat
- 1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 4:32.32 473
- 2. Pająk Jakub 02 SMS Galicja Kraków 4:41.35 429
- 3. Lewandowski Jakub SO 02 Unia Oświęcim 4:42.34 424
- 7. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 5:01.11 350
- 50m: 34.69 34.69 150m: 1:52.09 39.08 250m: 3:09.90 38.64 350m: 4:26.30 37.88
- 100m: 1:13.01 38.32 200m: 2:31.26 39.17 300m: 3:48.42 38.52 400m: 5:01.11 34.81
- 12. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 5:19.58 292
- 50m: 35.80 35.80 150m: 1:58.54 41.12 250m: 3:21.01 41.12 350m: 4:42.19 40.81
- 100m: 1:17.42 41.62 200m: 2:39.89 41.35 300m: 4:01.38 40.37 400m: 5:19.58 37.39
- 13. Maksymilian Docew 02 Wisła Kraków 5:42.42 238
- 50m: 38.21 38.21 150m: 2:05.94 44.44 250m: 3:35.23 44.61 350m: 5:03.53 43.23
- 100m: 1:21.50 43.29 200m: 2:50.62 44.68 300m: 4:20.30 45.07 400m: 5:42.42 38.89
- 12 lat
- 1. Lewicki Filip 03 SMS Galicja Kraków 4:44.20 416
- 2. Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 5:02.47 345
- 3. Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 5:02.72 344
- 8. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 5:11.09 317
- 50m: 35.98 35.98 150m: 1:56.32 40.29 250m: 3:15.76 39.39 350m: 4:33.83 38.47
- 100m: 1:16.03 40.05 200m: 2:36.37 40.05 300m: 3:55.36 39.60 400m: 5:11.09 37.26
- 11. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 5:17.92 297
- 50m: 36.67 36.67 150m: 1:58.89 41.41 250m: 3:20.01 41.04 350m: 4:40.88 40.66
- 100m: 1:17.48 40.81 200m: 2:38.97 40.08 300m: 4:00.22 40.21 400m: 5:17.92 37.04
- Konkurencja 13 Kobiet, 4 x 50m zmienny 11 lat i starsi
- Konkurencja 14 Mężczyzn, 4 x 50m zmienny 11 lat i starsi
- Konkurencja 15 Kobiet, 100m dowolny 11 lat i starsi 13 lat
- 1. Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 1:03.53 517 29.84 33.69
- 2. Kowal Emilia 02 Omega Olkusz 1:03.56 516 30.93 32.63
- 3. Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 1:04.40 496 31.48 32.92
- 11. Zuzanna Mirowska 02 Wisła Kraków 1:10.58 377 34.13 36.45
- Konkurencja 16 Mężczyzn, 100m dowolny 11 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. Topolski Arkadiusz SO 98 Unia Oświęcim 51.62 659 24.80 26.82
- 2. Bałabuch Krystian 95 AZS AGH Kraków 51.72 656 24.87 26.85
- 3. Łuczak Piotr 92 AZS AGH Kraków 52.19 638 25.26 26.93
- 22. Piotr Maciąg 99 Wisła Kraków 57.24 483 27.69 29.55
- 15 lat
- 1. Butkiewicz Władysław SO 00 Juvenia Białystok 53.91 579 26.28 27.63
- 2. Michalczyk Andrzej SO 00 Unia Oświęcim 54.25 568 26.10 28.15
- 3. Barczyk Norbert 00 SMS Galicja Kraków 55.05 544 26.85 28.20
- 10. Łukasz Chyba 00 Wisła Kraków 1:00.10 418 28.66 31.44
- 17. Jakub Biłko 00 Wisła Kraków 1:10.40 260 33.14 37.26
- 13 lat
- 1. Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 59.95 421 28.47 31.48
- 2. Augustyn Jan 02 SMS Galicja Kraków 1:01.77 385 29.72 32.05
- 3. Jurkiewicz Dawid 02 Sokół Mościce Tarnów 1:02.96 363 29.96 33.00
- 4. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 1:04.52 337 31.45 33.07
- 11. Maksymilian Docew 02 Wisła Kraków 1:09.42 271 32.23 37.19
- Konkurencja 17 Kobiet, 400m zmienny 13 lat i starsi
- 15 lat
- 1. Pisarek Justyna SO 00 Unia Oświęcim 5:07.19 605
- 2. Kolodziej Katarzyna SO 00 Unia Oświęcim 5:08.09 600
- 3. Sałbut Roksana SO 00 Unia Oświęcim 5:23.48 518
- 4. Emilia Podleśny 00 Wisła Kraków 5:43.33 433
- 50m: 36.20 36.20 150m: 2:04.72 45.40 250m: 3:34.00 45.17 350m: 5:04.04 42.70
- 100m: 1:19.32 43.12 200m: 2:48.83 44.11 300m: 4:21.34 47.34 400m: 5:43.33 39.29
- Konkurencja 18 Mężczyzn, 400m zmienny 13 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. Czarnota Mateusz 91 Unia Oświęcim 4:27.85 679
- 2. Krulikowski Maciej SO 99 Unia Oświęcim 4:33.34 639
- 3. Lechowicz Filip SO 97 Korona Kraków 4:35.39 625
- 7. Piotr Maciąg 99 Wisła Kraków 4:54.76 509
- 50m: 29.90 29.90 150m: 1:43.03 37.76 250m: 3:04.26 44.21 350m: 4:21.68 33.53
- 100m: 1:05.27 35.37 200m: 2:20.05 37.02 300m: 3:48.15 43.89 400m: 4:54.76 33.08
- DYSKW. Marcin Piętka 99 Wisła Kraków 5:03.50
- K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 18:06)
- 50m: 31.04 31.04 150m: 1:50.14 40.73 250m: 3:11.80 42.09 350m: 4:30.29 36.16
- 100m: 1:09.41 38.37 200m: 2:29.71 39.57 300m: 3:54.13 42.33 400m: 5:03.50 33.21
- 15 lat
- 1. Bruno Włodarczyk 00 Wisła Kraków 4:44.56 566
- 50m: 30.83 30.83 150m: 1:41.75 35.21 250m: 2:58.15 41.63 350m: 4:13.76 33.62
- 100m: 1:06.54 35.71 200m: 2:16.52 34.77 300m: 3:40.14 41.99 400m: 4:44.56 30.80
- 2. Chromik Mateusz SO 00 Unia Oświęcim 4:50.52 532
- 3. Michalczyk Andrzej SO 00 Unia Oświęcim 4:54.00 513
- 6. Konrad Sumara 00 Wisła Kraków 5:11.49 432
- 50m: 32.75 32.75 150m: 1:49.39 39.34 250m: 3:15.00 46.00 350m: 4:36.54 35.05
- 100m: 1:10.05 37.30 200m: 2:29.00 39.61 300m: 4:01.49 46.49 400m: 5:11.49 34.95
- 7. Kacper Bator 00 Wisła Kraków 5:13.58 423
- 50m: 33.48 33.48 150m: 1:56.06 41.65 250m: 3:20.38 42.68 350m: 4:39.84 35.92
- 100m: 1:14.41 40.93 200m: 2:37.70 41.64 300m: 4:03.92 43.54 400m: 5:13.58 33.74
- 9. Szymon Ryś 00 Wisła Kraków 5:42.26 325
- 50m: 34.37 34.37 150m: 2:01.01 45.83 250m: 3:34.54 49.17 350m: 5:03.83 39.63
- 100m: 1:15.18 40.81 200m: 2:45.37 44.36 300m: 4:24.20 49.66 400m: 5:42.26 38.43
- 13 lat
- 1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 5:02.68 471
- 2. Blachura Oskar SO 02 Victoria Kozy 5:06.12 455
- 3. Gałuszka Bruno SO 02 Victoria Kozy 5:19.71 399
- 12. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 5:43.99 320
- 50m: 37.32 37.32 150m: 2:06.25 45.48 250m: 3:39.64 50.04 350m: 5:08.15 38.36
- 100m: 1:20.77 43.45 200m: 2:49.60 43.35 300m: 4:29.79 50.15 400m: 5:43.99 35.84
- 15. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 5:58.65 283
- 50m: 38.83 38.83 150m: 2:08.48 45.09 250m: 3:45.07 53.73 350m: 5:20.23 42.45
- 100m: 1:23.39 44.56 200m: 2:51.34 42.86 300m: 4:37.78 52.71 400m: 5:58.65 38.42
- Konkurencja 19 Kobiet, 50m grzbietowy 11 lat i starsi
- 12 lat
- 1. Jodłowska Zuzanna 03 SMS Galicja Kraków 36.10 359
- 2. Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 36.69 342
- 3. Zofia Socha 03 Wisła Kraków 38.35 299
- Konkurencja 20 Mężczyzn, 50m grzbietowy 11 lat i starsi
- 15 lat
- 1. Balicki Michał 00 SMS Galicja Kraków 28.62 467
- 2. Barczyk Norbert 00 SMS Galicja Kraków 28.88 455
- 3. Bruno Włodarczyk 00 Wisła Kraków 28.95 452
- Konkurencja 21 Kobiet, 800m dowolny 12 lat i starsi
- 13 lat
- 1. Raźna Aleksandra 02 Siemacha ASP Kraków 10:18.51 465
- 2. Kusion Weronika 02 BOSiR Brzesko 10:20.25 461
- 3. Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 10:22.70 456
- 6. Zuzanna Mirowska 02 Wisła Kraków 10:55.80 390
- 100m: 1:17.29 1:17.29 300m: 4:01.48 1:21.59 500m: 6:48.06 1:23.43 700m: 9:35.78 1:23.68
- 200m: 2:39.89 1:22.60 400m: 5:24.63 1:23.15 600m: 8:12.10 1:24.04 800m: 10:55.80 1:20.02
- 12 lat
- 1. Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 10:20.06 461
- 2. Kozdęba Karolina 03 SMS Galicja Kraków 10:59.01 384
- 3. Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 11:05.19 374
- 4. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 11:10.66 365
- 100m: 1:21.95 1:21.95 300m: 4:11.67 1:24.06 500m: 7:00.77 1:23.95 700m: 9:48.67 1:24.85
- 200m: 2:47.61 1:25.66 400m: 5:36.82 1:25.15 600m: 8:23.82 1:23.05 800m: 11:10.66 1:21.99
- Konkurencja 22 Chłopców, 800m dowolny 12 lat
- 1. Lewicki Filip 03 SMS Galicja Kraków 9:42.43 441
- 2. Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 10:13.37 377
- 3. Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 10:25.37 356
- 8. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 10:52.29 314
- 100m: 1:18.49 1:18.49 300m: 4:03.41 1:23.59 500m: 6:49.28 1:23.08 700m: 9:32.43 1:21.12
- 200m: 2:39.82 1:21.33 400m: 5:26.20 1:22.79 600m: 8:11.31 1:22.03 800m: 10:52.29 1:19.86
- 10. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 10:59.73 303
- 100m: 1:18.09 1:18.09 300m: 4:06.80 1:24.42 500m: 6:55.40 1:25.60 700m: 9:42.34 1:22.43
- 200m: 2:42.38 1:24.29 400m: 5:29.80 1:23.00 600m: 8:19.91 1:24.51 800m: 10:59.73 1:17.39
- Konkurencja 23 Kobiet, 4 x 100m zmienny 11 lat i starsi
- Konkurencja 24 Mężczyzn, 4 x 100m zmienny 11 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. AZS AGH Kraków 3 AZS AGH Kraków 3:46.00 684
- 2. AZS AGH Kraków 1 AZS AGH Kraków 3:46.01 684
- 3. Wisła Kraków 3 Wisła Kraków 4:32.82 389
- Piotr Maciąg +0,78 31.20 1:04.37 Szymon Ryś +0,78 32.35 1:11.10
- Marcin Piętka +0,44 34.19 1:13.31 Wojciech Maciąg +0,70 30.77 1:04.04
- 15 lat
- 1. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 4:33.62 385
- Bruno Włodarczyk +0,70 31.32 1:03.75 Łukasz Chyba +0,78 31.10 1:08.10
- Kacper Bator +0,38 36.87 1:20.32 Konrad Sumara +0,68 29.09 1:01.45
- 13 lat
- 1. Galicja 2002 SMS Galicja Kraków 4:49.49 325
- 2. Wisła Kraków 2 Wisła Kraków 5:23.37 233
- Tymon Ryś +0,74 39.35 1:20.73 Stanisław Kubsik +0,72 37.67 1:20.54
- Maksymilian Docew +0,66 41.80 1:29.07 Bruno Skrzyszowski +0,51 34.43 1:13.03
- Konkurencja 26 Mężczyzn, 200m dowolny 11 lat i starsi
- 6/12/2015
- 15 lat
- 1. Butkiewicz Władysław SO 00 Juvenia Białystok 1:59.29 578 27.77 30.48 31.34 29.70
- 2. Sionkowski Arkadiusz 00 Kmita Zabierzów 2:00.75 557 28.29 29.89 30.84 31.73
- 3. Łukasz Chyba 00 Wisła Kraków 2:08.50 462 29.29 32.07 33.72 33.42
- Konkurencja 28 Mężczyzn, 50m klasyczny 11 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. Hołub Maciej 95 AZS AGH Kraków 28.12 723
- 2. Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 30.08 591
- 3. Szczepaniak Jakub 99 STP Nowy Sącz 30.97 541
- 7. Marcin Piętka 99 Wisła Kraków 32.29 478
- Konkurencja 30 Mężczyzn, 200m motylkowy 13 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. Fiedosiuk Rafał SO 99 Unia Oświęcim 2:07.97 610 28.70 32.51 33.16 33.60
- 2. Krulikowski Maciej SO 99 Unia Oświęcim 2:08.15 607 28.86 32.90 33.22 33.17
- 3. Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 2:09.84 584 28.68 32.55 33.80 34.81
- 8. Marcin Piętka 99 Wisła Kraków 2:26.05 410 31.37 37.89 39.08 37.71
- 15 lat
- 1. Kurleto Piotr 00 Korona Kraków 2:11.54 562 30.02 33.12 34.54 33.86
- 2. Opolka Kacper SO 00 Unia Oświęcim 2:12.14 554 29.99 33.44 34.68 34.03
- 3. Mayerberg Kacper SO 00 Unia Oświęcim 2:20.69 459 31.24 35.03 36.70 37.72
- 6. Łukasz Chyba 00 Wisła Kraków 2:30.10 378 32.38 37.88 39.60 40.24
- 7. Konrad Sumara 00 Wisła Kraków 2:36.29 335 32.94 39.92 42.57 40.86
- Konkurencja 32 Mężczyzn, 100m grzbietowy 11 lat i starsi
- 15 lat
- 1. Kurleto Piotr 00 Korona Kraków 59.79 548 29.07 30.72
- 2. Bruno Włodarczyk 00 Wisła Kraków 1:00.58 527 29.86 30.72
- 3. Niedziela Hubert SO 00 Unia Oświęcim 1:06.39 400 32.50 33.89
- Konkurencja 38 Mężczyzn, 200m klasyczny 11 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. Hojda Bartłomiej SO 98 Unia Oświęcim 2:23.28 594 33.63 37.54 37.00 35.11
- 2. Krulikowski Maciej SO 99 Unia Oświęcim 2:23.56 591 33.65 37.33 36.15 36.43
- 3. Ciastoń Sebastian SO 99 Unia Oświęcim 2:25.28 570 34.14 37.84 36.96 36.34
- 5. Marcin Piętka 99 Wisła Kraków 2:33.59 482 34.61 38.84 39.96 40.18
- 15 lat
- 1. Michalczyk Andrzej SO 00 Unia Oświęcim 2:34.60 473 33.57 40.00 40.69 40.34
- 2. Greczanik Paweł SO 00 Unia Oświęcim 2:37.75 445 35.09 40.84 41.61 40.21
- 3. Bazyl Kamil SO 00 Aquarius Myślenice 2:41.75 413 36.06 41.34 42.57 41.78
- 4. Kacper Bator 00 Wisła Kraków 2:44.01 396 37.01 42.81 43.15 41.04
- Konkurencja 40 Mężczyzn, 100m zmienny 11 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. Bałabuch Krystian 95 AZS AGH Kraków 57.05 700 26.41 30.64
- 2. Goleniec Kamil SO 99 Unia Oświęcim 59.62 613 27.74 31.88
- 3. Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 1:00.54 585 29.02 31.52
- 8. Marcin Piętka 99 Wisła Kraków 1:05.83 455 30.86 34.97
- 15 lat
- 1. Niedziela Hubert SO 00 Unia Oświęcim 1:04.71 479 30.23 34.48
- 2. Chromik Mateusz SO 00 Unia Oświęcim 1:05.02 472 29.68 35.34
- 3. Henke Marek SO 00 Unia Oświęcim 1:06.07 450 30.44 35.63
- 8. Kacper Bator 00 Wisła Kraków 1:08.41 406 32.28 36.13