2015.12.19 Turniej SOTRALENTZ CUP, Rytro k.Nowego Sącza

Z Historia Wisły

SOTRALENTZ CUP

Turniej SOTRALENTZ CUP odbędzie się w sobotę 19 grudnia na Hali Widowiskowo-Sportowej w Rytrze k/Nowego Sącza (przy Gimnazjum im. Księdza Józefa Woźniackiego w Rytrze 99).

Zbiórka powołanych zawodników odbędzie się o godzinie 8:15 NA MIEJSCU.

Zawodnicy powołani:

Zabieramy ze sobą obuwie na halę, ochraniacze, wodę, zdrowe przekąski oraz najlepsze umiejętności.

Turniej przewidziany jest od godziny 9:00 do 17:00

Źródło: akademiawisly.pl

Udany wyjazd Wisły 2008 do Nowego Sącza

W świetnych nastrojach wracali z Nowego Sącza zawodnicy Wisły 2008, którzy przez całą sobotę rywalizowali w turnieju Sotralentz CUP. Podopieczni trenera Macieja Papieża wygrali pięć z sześciu meczów i zostali triumfatorami rozgrywek. Wiślacy rywalizowali między innymi z Beniaminkiem Krosno i Sandecją Nowy Sącz. Warte podkreślenia jest to, że nasi siedmiolatkowie – z racji wieku – zbyt często na turnieje nie jeżdżą, a w sobotę spisali się świetnie!

– Jestem bardzo zadowolony z gry każdego zawodnika, chlopcy pokazali duże umiejętności zarówno indywidualne jak i drużynowe. Widać było że są zdeterminowani do strzelania kolejnych bramek i że sprawia im to ogromną radość. Szczególne brawa należą się za zaangażowanie w meczu z Beniaminkiem Krosno w którym tylko zwycięstwo dawało nam finał, chłopcy potrafili wyjść z 0:1 na 2:1, co było nie lada wyczynem. Mimo tak młodego wieku ci chłopcy mają w sobie cechy najlepszych sportowców, co pokazali w finale pewnie wygrywając 6:0 z Glinikiem Gorlice, sprawiając sobie prezent w końcówce roku – podsumował turniej trener Maciej Papież.

Wyniki Wisły 2008:

Wisła – Sandecja Nowy Sącz 1:0

Wisła – Activ Pro 3:0

Wisła – Dunajec Nowy Sącz 3:1

Wisła – KS Tymbark 1:3

Wisła – Beniaminek Krosno 2:1

Finał:

Wisła – Glinik Gorlice 6:0

Królem strzelców zawodów został Dawid Szczepaniak.

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Dawid Szczepaniak, Eryk Kulka, Kacper Paszcza, Franciszek Wróblewski II, Marcel Gajos, Jakub Rzepka, Przemysław Sośniewski, Szymon Knapek, Wiktor Kozik, Igor Wąsikowski

Źródło: akademiawisly.pl