Z Historia Wisły
Wyniki szczegółowe
- 2016.02.19-21 POZnań International Swimming Cup 2016
- Poznań
- Konkurencja 4 Mężczyzn, 100m dowolny 8 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. GOŹDZIK, Damian 95 K.S.Warta Poznań 49.83 733
- 2. GOSIENIECKI, Juliusz 98 KP Astromal Akwawit 50.43 707
- 3. KOŁODZIEJCZYK, Sebastian 99 UKP Torpeda Oleśnica 53.18 603
- 22. Marcin Piętka 99 TS Wisła Kraków 57.80 470
- 34. Kacper Bator 00 TS Wisła Kraków 59.56 429
- 48. Jakub Biłko 00 TS Wisła Kraków 1:09.56 269
- 14 - 15 lat
- 1. JEMIELITA, Oskar 01 MPKS Orka Ciechanów 52.83 615
- 2. REMEZ, Anton 01 Jantar 54.21 569
- 3. MIKHALKOV, Daniil 01 Jantar 54.91 548
- 4. MUSZYŃSKI, Wiktor 01 K.S.Warta Poznań 55.62 527
- 51. Wojciech Maciąg 02 TS Wisła Kraków 1:01.72 386
- 68. Maksymilian Docew 02 TS Wisła Kraków 1:04.34 340
- 12 - 13 lat
- 1. DOBRINDT, Mikołaj 03 MKS SP-63 Bydgoszcz 59.24 436
- 2. GROMSKI, Patryk 03 Ks Krotosz 1:00.59 408
- 3. PRZYBYSZ, Mateusz 03 Buks Warszawa 1:01.25 394
- 11. Błażej Szastak 03 TS Wisła Kraków 1:04.81 333
- 31. Bruno Skrzyszowski 03 TS Wisła Kraków 1:09.97 264
- Konkurencja 5, Kobiet, 50m motylkowy, Eliminacje
- 12 - 13 lat
- 1. WRÓBEL, Julia 03 Iskra Konin 30.23 524 A
- 2. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 31.03 485 A
- 3. CELMER, Wiktoria 03 K.S.Warta Poznań 31.38 468 A
- 16. Zofia Socha 03 TS Wisła Kraków 35.02 337
- Konkurencja 6, Mężczyzn, 50m motylkowy, Eliminacje
- 12 - 13 lat
- 1. URYNIUK, Paweł 03 Buks Warszawa 28.74 436 A
- 2. BONDAR, Uladzislau 03 Jantar 29.79 391 A
- 3. GAWRON, Oliwier 03 Koral Wrocław 30.04 382 A
- 21. Stanisław Kubsik 03 TS Wisła Kraków 33.94 264
- Konkurencja 10 Mężczyzn, 100m grzbietowy 8 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. LUDWICZAK, Piotr 96 UKS Bałtyk Kołobrzeg 55.07 701
- 2. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 59.90 545
- 3. KULESZKO, Mikołaj 98 MTKP Delfin Toruń 1:00.73 523
- 14 - 15 lat
- 1. MIKHALKOV, Daniil 01 Jantar 1:00.45 530
- 2. KULPA, Michał 01 UKS KURORT Ciechocinek 1:01.06 514
- 3. WIATR, Wojciech 01 K.S.Warta Poznań 1:02.69 475
- 28. Tymon Ryś 02 TS Wisła Kraków 1:15.63 270
- Konkurencja 11 Kobiet, 800m dowolny 12 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. WÓJTOWICZ, Gabriela 95 AZS-AWFiS Gdańsk 8:56.60 720
- Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
- 2. ADAMCZYK, Agata 99 UKS Aligator Gorzyce 9:31.71 595
- 3. AŚCIUKIEWICZ, Marta 00 Mkp Kołobrzeg 9:36.35 581
- 8. Emilia Podleśny 00 TS Wisła Kraków 10:26.03 453
- 14 - 15 lat
- 1. WĘGRZYNOWSKA, Aleksandra 01 Slask Wroclaw 9:25.60 615
- 2. PLUTA, Emilia 02 UKS Aligator Gorzyce 9:25.61 615
- 3. BYLIŃSKA, Agnieszka 02 UKS Żabianka Gdańsk 9:51.60 537
- 13. Zuzanna Mirowska 02 TS Wisła Kraków 10:46.50 411
- 12 - 13 lat
- 1. URBANIAK, Dominika 03 UKS 190 Łódź 10:01.06 512
- 2. RACZYŃSKA, Wiktoria 04 SKS 137 Delfin Łodź 10:27.29 451
- 3. OBUCHOWICZ, Natasza 03 Legia Warszawa 10:31.45 442
- 8. Zuzanna Schab 03 TS Wisła Kraków 11:02.22 383
- Konkurencja 12 Mężczyzn, 1500m dowolny 12 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. FRĄCZEK, Paweł 98 AZS-AWFiS Gdańsk 16:05.19 683
- 2. SZCZEPAŃSKI, Kacper 99 Mks - Astoria Bydgoszcz 16:06.97 679
- 3. WOZNIAK, Kamil 00 Uks FREGATA Kolbuszowa 16:37.28 619
- 5. Konrad Sumara 00 TS Wisła Kraków 17:45.88 507
- Konkurencja 13 Kobiet, 200m klasyczny 11 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. AŚCIUKIEWICZ, Marta 00 Mkp Kołobrzeg 2:41.31 580
- 2. BARTYZEL, Aleksandra 98 UKP MANTA Jelcz-Laskowice 2:41.38 579
- 3. KUJAWSKA, Katarzyna 00 MTKP Delfin Toruń 2:43.92 553
- 5. Emilia Podleśny 00 TS Wisła Kraków 2:57.05 439
- 12 - 13 lat
- 1. OBAJTEK, Aleksandra 03 Klub Sportowy REKIN Świebodzic 2:46.23 530
- 2. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 2:51.11 486
- 3. KASJANIUK, Patrycja 03 Buks Warszawa 2:58.44 428
- 12. Zuzanna Schab 03 TS Wisła Kraków 3:09.48 358
- Konkurencja 14 Mężczyzn, 200m klasyczny 11 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. KUSTO, Rafał 99 Uks Orka Lubań 2:13.24 742
- Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
- 2. KUSTO, Robert 98 Uks Orka Lubań 2:17.76 672
- 3. ADAMSKI, Mikołaj 00 MPKS Orka Ciechanów 2:24.16 586
- 9. Marcin Piętka 99 TS Wisła Kraków 2:34.27 478
- 11. Kacper Bator 00 TS Wisła Kraków 2:44.81 392
- Konkurencja 15, Dziewcząt, 50m grzbietowy, Eliminacje
- 12 - 13 lat
- 1. CZECHYRA, Agata 03 K.S.Warta Poznań 32.35 501 A
- 2. MROŻEWSKA, Ania 03 Legia Warszawa 32.77 482 A
- 3. CELMER, Wiktoria 03 K.S.Warta Poznań 32.79 481 A
- 27. Zofia Socha 03 TS Wisła Kraków 37.94 310
- Konkurencja 16 Mężczyzn, 50m grzbietowy 8 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. LUDWICZAK, Piotr 96 UKS Bałtyk Kołobrzeg 25.28 715 A
- Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
- 2. CHUDY, Michał 97 UPKS Wodnik Rawicz 26.39 628 A
- 3. KOWALIK, Piotr 91 KU AZS UAM Poznań 27.31 567 A
- 9. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 28.71 488 A
- Konkurencja 17 Kobiet, 200m dowolny 11 lat i starsi 14 - 15 lat
- 1. FIEDKIEWICZ, Kornelia 01 Klub Sportowy WANKAN Legnica 2:12.33 592
- 2. WIELIŃSKA, Paulina 02 Klub Sportowy WANKAN Legnica 2:14.29 567
- 3. WŁODARCZYK, Agnieszka 01 MKP Wągrowiec 2:15.89 547
- 26. Zuzanna Mirowska 02 TS Wisła Kraków 2:26.95 432
- Konkurencja 18, Mężczyzn, 200m dowolny
- 14 - 15 lat
- 1. JEMIELITA, Oskar 01 MPKS Orka Ciechanów 1:56.26 624
- 2. MIKHALKOV, Daniil 01 Jantar 1:59.41 576
- 3. WIATR, Wojciech 01 K.S.Warta Poznań 2:03.08 526
- 31. Wojciech Maciąg 02 TS Wisła Kraków 2:15.77 392
- 58. Tymon Ryś 02 TS Wisła Kraków 2:34.21 267
- 12 - 13 lat
- 1. ZIELIŃSKI, Konrad 03 UKS 190 Łódź 2:08.66 460
- 2. DOBRINDT, Mikołaj 03 MKS SP-63 Bydgoszcz 2:08.87 458
- 3. MAISEYENKA, Daniil 03 Goktsor 2:14.23 405
- 15. Bruno Skrzyszowski 03 TS Wisła Kraków 2:27.60 305
- 21. Błażej Szastak 03 TS Wisła Kraków 2:30.49 287
- Konkurencja 21 Kobiet, 100m zmienny 8 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. BARANOWSKA, Katarzyna 87 AZS Gdansk/SV Wuppertal 1:02.99 770
- Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
- 2. WÓJTOWICZ, Gabriela 95 AZS-AWFiS Gdańsk 1:05.40 688
- 3. KIT, Zuzanna 97 KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1:06.76 646
- 10. Emilia Podleśny 00 TS Wisła Kraków 1:15.16 453
- Konkurencja 22 Mężczyzn, 100m zmienny 8 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. CHUDY, Michał 97 UPKS Wodnik Rawicz 56.21 734
- Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
- 2. KUSTO, Robert 98 Uks Orka Lubań 58.40 654
- 3. KUSTO, Rafał 99 Uks Orka Lubań 58.59 648
- 11. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 1:03.08 519
- 22. Kacper Bator 00 TS Wisła Kraków 1:07.83 417
- Konkurencja 23, Kobiet, 200m motylkowy
- 12 - 13 lat
- 1. GROŃ, Weronika 03 MUKS Rekin Bydgoszcz 2:34.18 480
- 2. WRÓBEL, Julia 03 Iskra Konin 2:34.85 474
- 3. URBANIAK, Dominika 03 UKS 190 Łódź 2:37.79 448
- 6. Zuzanna Schab 03 TS Wisła Kraków 2:53.25 338
- Konkurencja 24 Mężczyzn, 200m motylkowy 12 lat i starsi
- Pozycja Rok ur.
- 16 lat i starsi
- 1. OSSES, Arkadiusz 95 K.S.Warta Poznań 2:03.05 697
- Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
- 2. GOSIENIECKI, Juliusz 98 KP Astromal Akwawit 2:03.84 683
- 3. PISZCZOROWICZ, Bartosz 99 KKS Włókniarz 1925 Kalisz 2:05.10 663
- 13. Konrad Sumara 00 TS Wisła Kraków 2:31.97 370
- 12 - 13 lat
- 1. URYNIUK, Paweł 03 Buks Warszawa 2:19.87 474
- 2. WOLIŃSKI, Filip 03 Klub Sportowy REKIN Świebodzic 2:33.80 357
- 3. KLIMETS, Mikita 03 Region Minsk 2:39.57 319
- 4. Stanisław Kubsik 03 TS Wisła Kraków 2:43.50 297
- Konkurencja 25 Kobiet, 100m grzbietowy 20 lat i starsi
- A
- 1. BIENIAK, Agnieszka 88 RMKS Rybnik 1:12.61 440
- 2. Paulina Palka 91 TS Wisła Kraków 1:14.44 408
- Konkurencja 16, Mężczyzn, 50m grzbietowy, Finał
- 16 lat i starsi
- Finał
- 1. LUDWICZAK, Piotr 96 UKS Bałtyk Kołobrzeg 25.25 717
- 2. CHUDY, Michał 97 UPKS Wodnik Rawicz 26.08 651
- 3. KOWALIK, Piotr 91 KU AZS UAM Poznań 27.10 580
- 8. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 28.64 492
- Konkurencja 32 Mężczyzn, 200m zmienny 11 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. CHUDY, Michał 97 UPKS Wodnik Rawicz 2:04.49 682
- 2. KUSTO, Rafał 99 Uks Orka Lubań 2:07.61 634
- 3. OLENDER, Karol 96 AZS-AWFiS Gdańsk 2:10.43 593
- 10. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 2:17.65 505
- 23. Jakub Biłko 00 TS Wisła Kraków 2:42.54 306
- Konkurencja 33 Kobiet, 100m klasyczny 10 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. KIT, Zuzanna 97 KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1:12.28 652
- Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
- 2. CIEŚLAK, Joanna 96 K.S.Warta Poznań 1:13.81 612
- 3. BARTYZEL, Aleksandra 98 UKP MANTA Jelcz-Laskowice 1:16.03 560
- 11. Emilia Podleśny 00 TS Wisła Kraków 1:22.64 436
- 12 - 13 lat
- 1. OBAJTEK, Aleksandra 03 Klub Sportowy REKIN Świebodzic 1:16.99 540
- 2. WRÓBEL, Julia 03 Iskra Konin 1:18.46 510
- 3. BŁAŻEJEWSKA, Nikola 03 MUKS "Wodnik" Łask 1:20.48 472
- 18. Zuzanna Schab 03 TS Wisła Kraków 1:29.01 349
- Konkurencja 37 Kobiet, 150m dowolny 12 lat i starsi
- 1. SOKOŁOWSKA, Diana 96 AZS-AWFiS Gdańsk 1:28.96 A
- Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
- 2. BARANOWSKA, Katarzyna 87 AZS Gdansk/SV Wuppertal 1:31.05 A
- 3. CIEŚLAK, Joanna 96 K.S.Warta Poznań 1:31.49 A
- 26. Zuzanna Mirowska 02 TS Wisła Kraków 1:46.89
- 34. Zofia Socha 03 TS Wisła Kraków 1:56.69
- Konkurencja 38 Mężczyzn, 150m dowolny 12 lat i starsi
- Konkurencja 39, Dziewcząt, 50m dowolny, Eliminacje
- 12 - 13 lat
- 1. WRÓBEL, Julia 03 Iskra Konin 28.44 546 A
- 2. SZWABIŃSKA, Adrianna 03 UKP Torpeda Oleśnica 28.69 532 A
- 3. OBAJTEK, Aleksandra 03 Klub Sportowy REKIN Świebodzic 28.85 523 A
- 20. Zofia Socha 03 TS Wisła Kraków 31.48 402
- Konkurencja 40, Mężczyzn, 50m dowolny, Eliminacje
- 14 - 15 lat
- 1. JEMIELITA, Oskar 01 MPKS Orka Ciechanów 24.67 557 A
- MUSZYŃSKI, Wiktor 01 K.S.Warta Poznań 24.67 557 A
- 3. REMEZ, Anton 01 Jantar 24.92 540 A
- 50. Maksymilian Docew 02 TS Wisła Kraków 28.44 363
- 12 - 13 lat
- 1. BONDAR, Uladzislau 03 Jantar 27.05 422 A
- 2. DOBRINDT, Mikołaj 03 MKS SP-63 Bydgoszcz 27.45 404 A
- 3. MAISEYENKA, Daniil 03 Goktsor 27.82 388 A
- 13. Błażej Szastak 03 TS Wisła Kraków 29.20 336
- Konkurencja 41 Kobiet, 50m klasyczny 8 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. KIT, Zuzanna 97 KKS Włókniarz 1925 Kalisz 33.40 641 A
- 2. PATOŁA, Anna 99 MKS Piast Głogów 34.66 573 A
- 3. AŚCIUKIEWICZ, Marta 00 Mkp Kołobrzeg 35.34 541 A
- 10. Emilia Podleśny 00 TS Wisła Kraków 37.92 438 A
- Konkurencja 43, Kobiet, 400m dowolny
- 14 - 15 lat
- 1. BURA, Dominika 01 UKS Aligator Gorzyce 4:37.09 608
- 2. RAJCA, Olivia 02 UKS 190 Łódź 4:43.80 566
- 3. WIELIŃSKA, Paulina 02 Klub Sportowy WANKAN Legnica 4:44.79 560
- 15. Zuzanna Mirowska 02 TS Wisła Kraków 5:07.55 445
- Konkurencja 44 Mężczyzn, 400m dowolny 11 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. OLENDER, Karol 96 AZS-AWFiS Gdańsk 3:59.52 695
- 2. FRĄCZEK, Paweł 98 AZS-AWFiS Gdańsk 4:03.93 658
- 3. JARASZKIEWICZ, Piotr 98 UKS CITYZEN Poznań 4:14.16 582
- 11. Marcin Piętka 99 TS Wisła Kraków 4:32.69 471
- 14 - 15 lat
- 1. MIKHALKOV, Daniil 01 Jantar 4:10.12 611
- 2. JEMIELITA, Oskar 01 MPKS Orka Ciechanów 4:12.93 590
- 3. REMEZ, Anton 01 Jantar 4:18.36 554
- 25. Wojciech Maciąg 02 TS Wisła Kraków 4:49.27 395
- 46. Maksymilian Docew 02 TS Wisła Kraków 5:18.73 295
- 47. Tymon Ryś 02 TS Wisła Kraków 5:19.96 291
- 12 - 13 lat
- 1. URYNIUK, Paweł 03 Buks Warszawa 4:26.36 505
- 2. ZIELIŃSKI, Konrad 03 UKS 190 Łódź 4:29.45 488
- 3. PRZYBYSZ, Mateusz 03 Buks Warszawa 4:33.55 467
- 12. Bruno Skrzyszowski 03 TS Wisła Kraków 5:06.65 331
- 16. Stanisław Kubsik 03 TS Wisła Kraków 5:11.17 317
- 23. Błażej Szastak 03 TS Wisła Kraków 5:21.80 286
- Konkurencja 41, Kobiet, 50m klasyczny, Finał
- 16 lat i starsi
- Finał
- 1. KIT, Zuzanna 97 KKS Włókniarz 1925 Kalisz 33.24 650
- 2. SZOPA, Marta 00 CSTR Strzyżów 34.72 570
- 3. PATOŁA, Anna 99 MKS Piast Głogów 34.81 566
- 8. Emilia Podleśny 00 TS Wisła Kraków 37.76 443
- Konkurencja 47 Kobiet, 100m motylkowy 10 lat i starsi 12 - 13 lat
- 1. PARCHOMENKA, Veranika 03 Ccor 1:10.66 472
- 2. WRÓBEL, Julia 03 Iskra Konin 1:10.72 471
- 3. MALINA, Amelia 03 KS Górnik Sosnowiec 1:11.54 455
- 12. Zuzanna Schab 03 TS Wisła Kraków 1:20.62 318
- Konkurencja 48 Mężczyzn, 100m motylkowy 10 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. CHUDY, Michał 97 UPKS Wodnik Rawicz 53.29 752
- 2. OZGA, Adrian 94 Ukp Gryf Dębica 55.67 660
- 3. KOWALIK, Piotr 91 KU AZS UAM Poznań 55.93 651
- 26. Konrad Sumara 00 TS Wisła Kraków 1:08.29 357
- 28. Jakub Biłko 00 TS Wisła Kraków 1:15.46 265
- 14 - 15 lat
- 1. KRZYWNICKI, Adrian 01 MPKS Orka Ciechanów 58.27 575
- 2. MUSZYŃSKI, Wiktor 01 K.S.Warta Poznań 59.72 534
- 3. JEMIELITA, Oskar 01 MPKS Orka Ciechanów 59.93 529
- 47. Maksymilian Docew 02 TS Wisła Kraków 1:24.82 186
- 12 - 13 lat
- 1. URYNIUK, Paweł 03 Buks Warszawa 1:03.99 434
- 2. GAWRON, Oliwier 03 Koral Wrocław 1:09.51 339
- 3. WOLIŃSKI, Filip 03 Klub Sportowy REKIN Świebodzic 1:09.76 335
- 9. Stanisław Kubsik 03 TS Wisła Kraków 1:13.92 282
- Konkurencja 49 Kobiet, 200m grzbietowy 11 lat i starsi
- 14 - 15 lat
- 1. KULINKOVICH, Dziyana 02 Jantar 2:25.14 565
- 2. SZERSZEN, Natalia 02 Ukp Gryf Dębica 2:28.36 529
- 3. CIESIUL, Karolina 01 Klub Sportowy WANKAN Legnica 2:30.25 509
- 13. Zuzanna Mirowska 02 TS Wisła Kraków 2:39.73 424
- 12 - 13 lat
- 1. MROŻEWSKA, Ania 03 Legia Warszawa 2:36.36 452
- 2. PISKORSKA, Adela 03 UKP Torpeda Oleśnica 2:38.11 437
- 3. TACIAK, Martyna 03 Buks Warszawa 2:38.96 430
- 14. Zofia Socha 03 TS Wisła Kraków 2:52.54 336
- Konkurencja 50 Mężczyzn, 200m grzbietowy 11 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. CECERE, Marco 99 KKS Włókniarz 1925 Kalisz 2:05.66 602
- 2. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 2:10.07 542
- 3. FRĄCZEK, Paweł 98 AZS-AWFiS Gdańsk 2:11.84 521
- 14 - 15 lat
- 1. KULPA, Michał 01 UKS KURORT Ciechocinek 2:12.79 510
- 2. MIKHALKOV, Daniil 01 Jantar 2:12.88 509
- 3. REMEZ, Anton 01 Jantar 2:14.06 495
- 21. Tymon Ryś 02 TS Wisła Kraków 2:38.64 299
- 12 - 13 lat
- 1. ZIELIŃSKI, Konrad 03 UKS 190 Łódź 2:23.17 407
- 2. HYCKOWSKI, Paweł 03 Klub Sportowy REKIN Świebodzic 2:25.47 388
- 3. PRZYBYSZ, Mateusz 03 Buks Warszawa 2:28.78 362
- 12. Bruno Skrzyszowski 03 TS Wisła Kraków 2:45.64 262
- Konkurencja 51 Kobiet, 400m zmienny 12 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. BARANOWSKA, Katarzyna 87 AZS Gdansk/SV Wuppertal 4:54.88 693
- 2. ADAMSKA, Alicja 00 UKS Aligator Gorzyce 5:12.74 581
- 3. SZOPA, Marta 00 CSTR Strzyżów 5:30.89 490
- 4. Emilia Podleśny 00 TS Wisła Kraków 5:42.19 443
- Konkurencja 52 Mężczyzn, 400m zmienny 12 lat i starsi
- 16 lat i starsi
- 1. OSSES, Arkadiusz 95 K.S.Warta Poznań 4:28.92 671
- 2. BAKHURAU, Roman 00 Region Minsk 4:44.10 569
- 3. KUBIAK, Bartłomiej 99 KKS Włókniarz 1925 Kalisz 4:48.43 544
- 5. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 4:51.15 529
- 7. SZYNALSKI, Szymon 00 UPKS Wodnik Rawicz 5:02.98 469
- 8. Marcin Piętka 99 TS Wisła Kraków 5:04.83 461
- 9. Kacper Bator 00 TS Wisła Kraków 5:06.18 455
- - 15 lat
- 1. WOJCIECHOWSKI, Jakub 01 K.S.Warta Poznań 4:49.06 540
- 2. SYNOWIEC, Mikołaj 02 Omega Olkusz 4:49.23 539
- 3. SOLARSKI, Antoni 01 Klub Pływacki Koziegłowy 4:57.60 495
- 10. Wojciech Maciąg 02 TS Wisła Kraków 5:23.43 386