Z Historia Wisły
- 2016.03.17-23 Memoriał Olimpijski im. płk. Franciszka Brożka. Kraków
- 110 Lat Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków Kraków]]
- Karabin Pneumatyczny 30 Młodzicy
- 1. Miłosz Makuła Wisła Kraków 84,5+86,4+89,1 = 260
- 2. Paweł Gurbiel Wisła Kraków 81,2+89,7+85,5 = 256,4
- 3. Bartłomiej Madejewski Wisła Kraków 79,1+76,7+89,3 = 245,1
- Karabin Pneumatyczny 40 Juniorzy Młodsi
- 1. Derlęga Damian TKS LOK Tarnów 380,1 0
- 2. Sobieraj Krzysztof WKS Wawel 376,9 0
- 3. Dominik Stefański Wisła Kraków 88,8+92+91,6+87,2 = 359,6 0
- 4. Piotr Bugiel Wisła Kraków 65,8+34,1+51,3+40,8 = 192 0
- Karabin Pneumatyczny 60 Juniorzy
- 1. Zych Mateusz LOK HTS 603,6
- 2. Łątka Bogdan TKS LOK Tarnów 602,3
- 3. Cygan Tomasz TKS LOK Tarnów 601,9
- 5. Krzysztof Wojewoda Wisła Kraków 98+95,3+100,3+98,8+100,4+101,3 = 594,1
- Finał **Karabin Pneumatyczny 60 Juniorzy
- 1. Cygan Tomasz TKS LOK Tarnów 205,0
- 2. Zych Mateusz LOK HTS 197,5
- 3. Krzysztof Wojewoda Wisła Kraków 29,7+30,0+8,7+10,5+8,1+10,0+10,6+10,6+10,3+8,3+10,3+10,3+10,2+9,2 = 176,8
- Karabin Pneumatyczny 40 Juniorki
- 1. Twardosz Izabela LOK HTS 409,3
- 2. Mazur Kamila UKS LOK Hetman Nysa 409,2
- 3. Magdalena Hachlica Wisła Kraków 99,5+102,9+100,9+102,1 = 405,4
- Finał Karabin Pneumatyczny 40 Juniorki
- 1. Twardosz Izabela LOK HTS 200,5
- 2. Magdalena Hachlica Wisła Kraków 29,3+28,0+9,9+10,2+10,3+9,9+10,2+10,4+10,0+10,3+10,8+10,7+10,2+9,3+9,5+10,1 = 199,1
- 3. Płonka Dominika KS LOK Bastion Kęty 175,8
- Karabin Pneumatyczny 60 Seniorzy
- 1. Marcin Szymański Wisła Kraków 102+97,7+101+103+101+99,3 = 602,5
- 2. Kapcia Mieczysław Promień Bochnia 590,7
- 3. Tadeusz Kwiecień Wisła Kraków 98,7+99,9+100+97,9+97,3+94,9 = 588,8
- Finał Karabin Pneumatyczny 60 Seniorzy
- 1. Marcin Szymański Wisła Kraków 31,7+30,5+10,3+10,6+10,7+10,7+9,9+10,1+10,6+9,8+10,0+10,5+9,9+10,0+9,9+9,8 = 205,0
- 2. Kapcia Mieczysław Promień Bochnia 192,0
- 3. Ziółek Zbigniew Niedźwiadek Staszów 162,0
- 5. Tadeusz Kwiecień Wisła Kraków 27,2+25,8+8,6+8,7+9,4+9,5+8,8+9,9+8,5+8,5 = 124,9
- Karabin Pneumatyczny 40 Seniorki
- 1. Smolik Elżbieta LOK HTS 399,1 21x
- 2. Cisak Ewelina WKS Wawel 398,7 18x
- 3. Iwona Cielebon Wisła Kraków 99,5+98,4+96,6+97,6 = 392,1 13x
- 5. Paulina Tabor Wisła Kraków 92,8+95,1+96,4+97,6 = 381,9 10x
- 6. Karolina Czechowicz Wisła Kraków 92,1+91,8+97,7+96,9 = 378,5 10x
- Finał W Karabin Pneumatycznym 40 Seniorki
- 1. Cisak Ewelina WKS Wawel 199,6
- 2. Smolik Elżbieta HTS LOK 196,6
- 3. Paulina Tabor Wisła Kraków 27,1+29,6+10,4+5,9+8,6+10,2+10,1+9,5+9,3+8,8+8,8+10,7+9,8+8,3 = 167,1
- 4. Iwona Cielebon Wisła Kraków 26,8+27,0+10,1+10,4+9,5+9,6+9,3+10,3+9,4+8,9+9,8+7,4 = 148,5
- 5. Karolina Czechowicz Wisła Kraków 24,9+28,5+8,0+9,3+8,1+9,2+10,4+8,8+9,4+9,7 = 126,3
- Pistolet Pneumatyczny 30 Młodzicy
- 1. Cora Hubert LKS Zarabie Myślenice 252 2x
- 2. Antoni Przechera Wisła Kraków 86+79+79 = 244
- 3. Wilk Radosław WKS Wawel 241
- Pistolet Pneumatyczny 40 Junior Młodszy
- 1. Kokoszka Krzysztof Promień Bochnia 358 2x
- 2. Morys Witold WKS Wawel 341 3x
- 3. Rapacz Krzysztof LKS Zarabie Myślenic 336 4x
- 4. Michał Przytocki Wisła Kraków 86+86+78+86 = 336 2x
- Pistolet Pneumatyczny 40 Juniorka
- Pistolet Pneumatyczny 60 Seniorzy
- 1. Kwarciński Andrzej WKS Wawel 564
- 2. Kościelnik Grzegorz KS LOK Bastion Kęty 563 14x
- 3. Kozieł Piotr Szarotka Nowy Targ 561 9x
- 9. Bogusław Kafel Wisła Kraków 97+93+89+84+84+83 = 530 12x