2016.10.01 Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM. Bochnia
Z Historia Wisły
BOCHNIA - Hotel NOWA BOCHNIA 2016-10-01/2016-10-08
Wyniki szczegółowe
Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM chłopców do lat 11 (ur. 2005-2006)
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | vs+ |
1 | 1 | I | Babiarz, Arkadiusz | 1586 | 2000 | RzKSz Rzeszów | 7.5 | 38.50 | 49.50 | 7 | 14;8;16;4;9;2;18; |
2 | 4 | II | Wnęk, Filip | 1292 | 1800 | UKS Goniec Staniątki | 7.0 | 37.50 | 49.50 | 6 | 17;11;12;9;16;10; |
3 | 17 | II | Knapik, Kamil | 1097 | 1800 | MKS MOS Wieliczka | 6.5 | 37.00 | 46.50 | 5 | 24;6;10;11;2; |
4 | 5 | II | Mikołaj Krupiński | 1273 | 1800 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 39.50 | 51.50 | 4 | 18;10;9;1; |
10 | 3 | II | Mateusz Wąsik | 1334 | 1800 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 29.50 | 37.50 | 4 | 20;24;15;11; |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 18 | 5.0 | PL-51153 | II | Szwajkowski, Tymoteusz | 1093 | 1800 | KKSz Kraków |
2 | b | 1 | 10 | 5.0 | PL-50259 | II | Józefczyk, Szymon | 1218 | 1800 | KKSz Kraków |
3 | w | = | 4 | 7.0 | PL-53494 | II | Wnęk, Filip | 1292 | 1800 | UKS Goniec Staniątki |
4 | b | 1 | 9 | 4.5 | PL-55878 | II | Tomkiewicz, Jakub | 1221 | 1800 | UKS SP 1 BRZOZÓW |
5 | b | 1 | 1 | 7.5 | PL-30561 | I | Babiarz, Arkadiusz | 1586 | 2000 | RzKSz Rzeszów |
6 | w | 0 | 2 | 5.5 | PL-51154 | II | Armuła, Karol | 1420 | 1800 | KKSz Kraków |
7 | b | = | 16 | 5.5 | PL-55877 | II | Tomkiewicz, Szymon | 1114 | 1800 | UKS SP 1 BRZOZÓW |
8 | w | = | 17 | 6.5 | PL-41523 | II | Knapik, Kamil | 1097 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
9 | b | = | 3 | 5.0 | PL-61755 | II | Mateusz Wąsik | 1334 | 1800 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 16 | 5.5 | PL-55877 | II | Tomkiewicz, Szymon | 1114 | 1800 | UKS SP 1 BRZOZÓW |
2 | b | 1 | 20 | 3.5 | PL-49305 | III | Biesiadecki, Adam | 1027 | 1600 | TKSzach Tarnobrzeg |
3 | w | 0 | 14 | 4.0 | PL-59282 | II | Wilk, Igor | 1151 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | b | 0 | 21 | 4.5 | PL-39663 | III | Miga, Sebastian | 1017 | 1600 | KGL Szarotka Wadowice Górne |
5 | w | = | 25 | 4.0 | PL-46395 | III | Kołodziej, Oskar | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki |
6 | b | 1 | 24 | 2.5 | PL-55674 | III | Synowiec, Dominik | 0 | 1600 | UKS Magnus Rzezawa |
7 | w | 1 | 15 | 4.0 | PL-57335 | III | Ochalik, Filip | 1122 | 1600 | KGL Szarotka Wadowice Górne |
8 | b | 1 | 11 | 4.5 | PL-40817 | III | Bartuzi, Krzysztof | 1207 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
9 | w | = | 5 | 6.0 | PL-55728 | II | Mikołaj Krupiński | 1273 | 1800 | TS Wisła Kraków |
Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK do MP chłopców do lat 9 (ur. 2007 i mł.)
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | vs+ |
1 | 6 | III | Kusiak, Mateusz | 1120 | 1600 | RzKSz Rzeszów | 8.0 | 35.50 | 44.50 | 8 | 18;12;10;1;9;2;15;7; |
2 | 1 | II | Wiszniewski, Szymon | 1280 | 1800 | KKSz Kraków | 7.5 | 36.50 | 48.00 | 7 | 11;8;4;3;7;9;15; |
3 | 2 | II | Szymon Wydmański | 1228 | 1800 | TS Wisła Kraków | 7.0 | 35.00 | 46.50 | 6 | 12;9;8;15;16;5; |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 12 | 4.0 | PL-55879 | III | Tomkiewicz, Dawid | 0 | 1600 | UKS SP 1 Brzozów |
2 | b | 1 | 9 | 6.0 | PL-62494 | III | Bartoszczuk, Adam | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | w | = | 3 | 4.5 | PL-57002 | III | Golik, Przemysław | 1166 | 1600 | MZKS Unia Nowa Sarzyna |
4 | b | = | 1 | 7.5 | PL-56941 | II | Wiszniewski, Szymon | 1280 | 1800 | KKSz Kraków |
5 | w | 1 | 8 | 4.0 | PL-67638 | III | Micuła, Jakub | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki |
6 | b | 1 | 15 | 5.0 | PL-68002 | III | Sowiński, Paweł | 0 | 1600 | UKS SP 1 Brzozów |
7 | w | 0 | 6 | 8.0 | PL-48718 | III | Kusiak, Mateusz | 1120 | 1600 | RzKSz Rzeszów |
8 | b | 1 | 16 | 4.0 | PL-65837 | III | Żmuda, Tomasz | 0 | 1600 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
9 | w | 1 | 5 | 4.5 | PL-56678 | III | Sukiennik, Oliwier | 1136 | 1600 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK do OOM chłopców do lat 13 (ur. 2003-2004)
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | vs+ |
1 | 1 | I+ | Golenia, Wojciech | 1941 | 2100 | MKS MOS Wieliczka | 7.5 | 36.50 | 47.50 | 7 | 8;4;12;3;7;10;9; |
2 | 5 | I | Stępniowski, Jakub | 1594 | 2000 | UKS SP1 Leżajsk | 7.0 | 36.00 | 47.50 | 6 | 12;8;6;10;1;4; |
3 | 2 | I | Bartosz Warchoł | 1876 | 2000 | TS Wisła Kraków | 6.5 | 36.00 | 47.50 | 4 | 9;5;3;6; |
5 | 4 | I | Andrzej Kulesza | 1711 | 2000 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 35.00 | 44.50 | 4 | 11;9;6;13; |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 9 | 4.5 | PL-48866 | II | Marciniak, Leonard | 1276 | 1800 | GKSz Kornuty Gorlice |
2 | w | 1 | 5 | 7.0 | PL-39311 | I | Stępniowski, Jakub | 1594 | 2000 | UKS SP1 Leżajsk |
3 | b | = | 1 | 7.5 | PL-25771 | I+ | Golenia, Wojciech | 1941 | 2100 | MKS MOS Wieliczka |
4 | w | 1 | 3 | 6.0 | PL-40516 | I | Kucharski, Bartłomiej | 1726 | 2000 | LKSz GCKiP Czarna T. |
5 | b | 1 | 6 | 4.0 | PL-30356 | II | Złotek, Mikołaj | 1433 | 1800 | UKS ORLIK Rudnik n/Sanem |
6 | w | = | 7 | 5.0 | PL-33690 | II | Bień, Hubert | 1384 | 1800 | GKSz Hetman Pilzno |
7 | b | = | 4 | 5.0 | PL-55723 | I | Andrzej Kulesza | 1711 | 2000 | TS Wisła Kraków |
8 | w | = | 8 | 4.0 | PL-38216 | II+ | Wrona, Florian | 1286 | 1900 | MKS MOS Wieliczka |
9 | b | = | 12 | 4.5 | PL-45127 | II | Jakub Owoc | 1154 | 1800 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 11 | 2.0 | PL-44474 | III | Łachut, Tomasz | 1176 | 1600 | KGL Szarotka Wadowice Górne |
2 | w | 0 | 1 | 7.5 | PL-25771 | I+ | Golenia, Wojciech | 1941 | 2100 | MKS MOS Wieliczka |
3 | b | 0 | 3 | 6.0 | PL-40516 | I | Kucharski, Bartłomiej | 1726 | 2000 | LKSz GCKiP Czarna T. |
4 | w | = | 7 | 5.0 | PL-33690 | II | Bień, Hubert | 1384 | 1800 | GKSz Hetman Pilzno |
5 | b | 1 | 9 | 4.5 | PL-48866 | II | Marciniak, Leonard | 1276 | 1800 | GKSz Kornuty Gorlice |
6 | w | 1 | 6 | 4.0 | PL-30356 | II | Złotek, Mikołaj | 1433 | 1800 | UKS ORLIK Rudnik n/Sanem |
7 | w | = | 2 | 6.5 | PL-46979 | I | Bartosz Warchoł | 1876 | 2000 | TS Wisła Kraków |
8 | b | 0 | 5 | 7.0 | PL-39311 | I | Stępniowski, Jakub | 1594 | 2000 | UKS SP1 Leżajsk |
9 | b | 1 | 13 | 2.0 | PL-44439 | III | Palka, Dominik | 1145 | 1600 | UKS Magnus Rzezawa |
Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK do MP dziewcząt do lat 11 (ur. 2006-2005)
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | vs+ |
1 | 4 | II+ | Mróz, Lena | 1221 | 1700 | UKS Magnus Rzezawa | 7.5 | 36.00 | 46.50 | 6 | 7;10;1;3;2;6; |
2 | 1 | I | Natalia Myśliwiec | 1371 | 1800 | TS Wisła Kraków | 7.0 | 37.50 | 48.50 | 7 | 8;6;3;5;2;11;10; |
3 | 2 | I | Gaj, Magdalena | 1264 | 1800 | KSz Gambit Przeworsk | 6.0 | 36.00 | 45.50 | 6 | 9;8;6;7;12;11; |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 8 | 6.0 | PL-53237 | II | Zabłocka, Katarzyna | 1121 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | w | 1 | 6 | 4.0 | PL-43638 | II+ | Zając, Patrycja | 1182 | 1700 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | b | 1 | 3 | 5.5 | PL-53345 | II | Łabędź, Gabriela | 1228 | 1600 | MSKS GAMBIT Tarnowiec |
4 | w | 1 | 5 | 6.0 | PL-38866 | II | Hals, Emilia | 1203 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
5 | b | 0 | 4 | 7.5 | PL-50132 | II+ | Mróz, Lena | 1221 | 1700 | UKS Magnus Rzezawa |
6 | w | 1 | 2 | 6.0 | PL-39912 | I | Gaj, Magdalena | 1264 | 1800 | KSz Gambit Przeworsk |
7 | b | 1 | 11 | 5.0 | PL-55669 | II | Gaczoł, Julia | 1015 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
8 | b | 1 | 10 | 5.0 | PL-47546 | I | Uliasz, Katarzyna | 1020 | 1800 | KKSZ Urania Krosno |
9 | w | 0 | 9 | 5.5 | PL-44119 | II | Matusik, Zuzanna | 1024 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |