2017.03.25-26 Puchar Polski Masters Tychy 2017
Z Historia Wisły
Wyniki szczegółowe
2017.03.25-26 Puchar Polski Masters Tychy 2017 [25 m]
- Kobiety - Klasyfikacja FINA MASTERS 2017 za 2 najlepsze starty
- 1. Magdalena Drab 25 MASTERS WISŁA Kraków 1666
- 400m dowolny 4:31.02 840
- 200m zmienny 2:26.15 826
- 47. Małgorzata Wach 44 MASTERS WISŁA Kraków 742
- 50m dowolny 36.08 375
- 100m zmienny 1:29.58 367
- 57. Małgorzata Skalska 40 MASTERS WISŁA Kraków 621
- 50m klasyczny 47.30 315
- 100m klasyczny 1:43.78 306
- 66. Agnieszka Krupa 48 MASTERS WISŁA Kraków 460
- 50m dowolny 42.46 239
- 200m dowolny 3:28.17 221
- 67. Marta Wolska 48 MASTERS WISŁA Kraków 407
- 200m klasyczny 4:20.17 223
- 200m grzbietowy 4:02.72 184
- 71. Ewa Rupp 61 MASTERS WISŁA Kraków 388
- 50m grzbietowy 56.16 203
- 100m grzbietowy 2:07.62 185
- 1. Magdalena Drab 25 MASTERS WISŁA Kraków 1666
- Mężczyźni - Klasyfikacja FINA MASTERS 2017 za 2 najlepsze starty
- 15. Jerzy Korba 48 MASTERS WISŁA Kraków 1231
- 100m dowolny 1:00.18 619
- 50m dowolny 27.43 612
- 44. Sebastian Buzowski 35 MASTERS WISŁA Kraków 990
- 100m dowolny 1:02.34 501
- 100m zmienny 1:11.51 489
- 81. Stanisław Krokoszyński 87 MASTERS WISŁA Kraków 792
- 100m zmienny 2:06.83 418
- 50m klasyczny 1:01.68 374
- 93. Tomasz Doniec 43 MASTERS WISŁA Kraków 694
- 50m klasyczny 39.42 366
- 100m klasyczny 1:28.99 328
- 119. Szymon Łenyk 39 MASTERS WISŁA Kraków 439
- 100m dowolny 1:21.96 220
- 50m dowolny 35.67 219
- 146. Grzegorz Grzybczyk 39 MASTERS WISŁA Kraków 247
- 50m klasyczny 54.66 124
- 100m zmienny 1:53.07 123
- 148. Bogdan Szczurek 65 MASTERS WISŁA Kraków 240
- 100m grzbietowy 2:16.27 122
- 50m dowolny 52.20 118
- 15. Jerzy Korba 48 MASTERS WISŁA Kraków 1231
- Konkurencja 15, 4x100m dowolny Kobiet
- 1. SIRENKO MAKSYMIV TSOVKH PEREYASLOVA MSC Euro-Lviv 203 5:50.56 430
- 2. CUCH GNIOT GOROSTIZA WOŹNIAK MASTERS Zdzieszowice 150 5:20.48 424
- 3. LEGUTKO KOŹMIN WYSOCKA MACIERZEWSKA Masters Korona Kraków 241 6:09.55 393
- 4. SKALSKA WACH DRAB KRUPA MASTERS WISŁA Kraków 157 5:35.36 370
- Konkurencja 16, 4x100m dowolny Mężczyzn
- 1. KULYK UMYNSKIY KUKHARYEV MYSYK Zhytomyr Aqua Masters 201 4:27.31 559
- 2. CHOŁDA PISZCZEK PYCIA WYŻGA Masters Korona Kraków 202 4:29.87 543
- 3. WOŹNIAK KWIATKOWSKI BARANIK DOMIN Collegium Medicum UJ Masters Kraków 185 4:24.18 520
- 7. GRZYBCZYK ŁENYK BUZOWSKI KORBA MASTERS WISŁA Kraków 161 5:09.02 324
- Konkurencja 17, 4x50m zmienny Kobiet
- 1. KULIŚ WYSOCKA WYSOCKA FRĄCZEK Masters Korona Kraków 207 2:23.59 776
- 2. LEGUTKO KOŹMIN MACIERZEWSKA GÓRECKA- BURKOT Masters Korona Kraków 2422:59.50 470
- 3. WOŹNIAK GOROSTIZA CUCH GNIOT MASTERS Zdzieszowice 150 2:33.31 440
- 5. WOLSKA SKALSKA RUPP WACH MASTERS WISŁA Kraków 193 3:25.09 204
- Konkurencja 18, 4x50m zmienny Mężczyzn
- 1. WOŻNIAK JAGIEŁŁO STYRZYŃSKI PRZYTULSKI UTW 'Masters' Zgierz 164 1:59.39 642
- 2. BROSHEVAN CANDEIAS JAJUGA OSIWAŁA MASTERS Zdzieszowice 127 2:04.32 509
- 3. WYŻGA ŁYSIAK PISZCZEK MLECZKO Masters Korona Kraków 212 2:17.20 507
- 9. SZCZUREK DONIEC BUZOWSKI KROKOSZYŃSKI MASTERS WISŁA Kraków 230 2:55.65 241
- Konkurencja 1, 50m dowolny Kobiet
- 1. FRĄCZEK Izabela Masters Korona Kraków 47 28.73 773
- 2. DUDA Anna RMKS Rybnik 36 27.88 729
- 3. WYSOCKA-KHAN Agnieszka Dungannon SC 32 27.97 728
- 21. Małgorzata Wach MASTERS WISŁA Kraków 44 36.08 375
- 29. Agnieszka Krupa MASTERS WISŁA Kraków 48 42.46 239
- 37. Karolina Górka MASTERS WISŁA Kraków 23 33.37 0
- 0: 20 - 24 lat
- 1. GAJDOWSKA Agnieszka 22 UKS SHARK Rudna 27.94
- 2. KABUT Weronika 23 Niezrzeszeni 30.58
- 3. Karolina Górka 23 MASTERS WISŁA Kraków 33.37
- D: 40 - 44 lat
- 1. BORKOWSKA Sonia 42 Park Wodny Tarnowskie Góry Mas 33.30
- 2. Małgorzata Wach 44 MASTERS WISŁA Kraków 36.08
- 3. BOLSHAKOVA Olena 42 Zhytomyr Aqua Masters 42.09
- E: 45 - 49 lat
- 1. FRĄCZEK Izabela 47 KORONA MASTERS Kraków 28.73
- 2. PEREYASLOVA Olena 49 MSC Euro-Lviv 34.33
- 3. UCZARCZYK Jolanta 45 KORONA MASTERS Kraków 37.93
- 5. Agnieszka Krupa 48 MASTERS WISŁA Kraków 42.46
- Konkurencja 2, 50m dowolny Mężczyzn
- 1. MADEJ Leszek Warsaw Masters Team 57 27.07 742
- 2. BEYM Robert START Poznań 48 26.31 693
- 3. STYRZYŃSKI Adrian UTW 'Masters' Zgierz 30 24.92 650
- 7. Jerzy Korba MASTERS WISŁA Kraków 48 27.43 612
- 33. Sebastian Buzowski MASTERS WISŁA Kraków 35 27.57 476
- 50. Stanisław Krokoszyński MASTERS WISŁA Kraków 87 44.81 372
- 64. Szymon Łenyk MASTERS WISŁA Kraków 39 35.67 219
- 76. Bogdan Szczurek MASTERS WISŁA Kraków 65 52.20 118
- 80. Konrad Plutecki MASTERS WISŁA Kraków 22 26.29 0
- 0: 20 - 24 lat
- 1. DROŚ Patryk 20 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 24.13
- 2. WARWAS Szymon 22 MKP WODNIK 29 Tychy 24.87
- 3. MAJERCZAK Mateusz 24 MKS Pałac Młodzieży Katowice 26.04
- 4. Konrad Plutecki 22 MASTERS WISŁA Kraków 26.29
- C: 35 - 39 lat
- 1. JAGIEŁŁO Waldemar 38 UTW MASTERS Zgierz 25.93
- 2. JULIAN Daniel 35 Warsaw Masters Team 26.73
- 3. OLEJARCZYK Igor 38 MASTERS Łódź 26.80
- 4. Sebastian Buzowski 35 MASTERS WISŁA Kraków 27.57
- 9. Szymon Łenyk 39 MASTERS WISŁA Kraków 35.67
- E: 45 - 49 lat
- 1. BEYM Robert 48 START Poznań 26.31
- 2. BARANIK Mariusz 48 Collegium Medicum UJ Masters Kraków 27.28
- 3. Jerzy Korba 48 MASTERS WISŁA Kraków 27.43
- I: 65 - 69 lat
- 1. KOLODKO Myron 68 MSC Euro-Lviv 36.68
- 2. MAJCHER Wiesław 67 Uniwersytet Śląski 41.30
- 3. Bogdan Szczurek 65 MASTERS WISŁA Kraków 52.20
- M: 85 - 89 lat
- 1. Stanisław Krokoszyński 87 MASTERS WISŁA Kraków 44.81
- Konkurencja 3, 100m grzbietowy Kobiet
- 1. KACZMAREK Agnieszka LEGIA Warszawa 32 1:10.58 642
- 2. KOSTENCKA Joanna START Poznań 30 1:13.91 559
- 3. BARTOSZCZYK Dagmara UTW 'Masters' Zgierz 29 1:14.02 549
- 13. Ewa Rupp MASTERS WISŁA Kraków 61 2:07.62 185
- 14. Marta Wolska MASTERS WISŁA Kraków 48 1:56.52 169
- E: 45 - 49 lat
- 1. PŁATEK Jolanta 46 MASTERS UNIA Oświęcim 1:25.25 42.29 42.96
- 2. JANECZKO Anna 45 KORONA MASTERS Kraków 1:29.35 42.96 46.39
- 3. Marta Wolska 48 MASTERS WISŁA Kraków 1:56.52 55.51 1:01.01
- H: 60 - 64 lat
- 1. Ewa Rupp 61 MASTERS WISŁA Kraków 2:07.62 1:02.04 1:05.58
- Konkurencja 4, 100m grzbietowy Mężczyzn
- 1. JANUSZKIEWICZ Zbigniew TP MASTERS Opole 55 1:05.28 867
- 2. KACZMAREK Marcin LEGIA Warszawa 40 59.81 771
- 3. ROTHER Marek WKS ŚLĄSK Wrocław 49 1:05.07 672
- 28. Bogdan Szczurek MASTERS WISŁA Kraków 65 2:16.27 122
- I: 65 - 69 lat
- 1. KULCZYK Krzysztof 65 UKS WODNIK 29 Katowice 1:34.15
- 2. BORYSKI Jerzy 66 TS OLIMPIA Poznań 1:44.19
- 3. SIKORSKI Stanisław 66 UTW MASTERS Zgierz 2:10.21
- 4. Bogdan Szczurek 65 MASTERS WISŁA Kraków 2:16.27 1:04.89 1:11.38
- Konkurencja 5, 50m klasyczny Kobiet
- 1. KULIŚ Mariola Masters Korona Kraków 51 36.00 839
- 2. STĘPIEŃ Ewa UTW 'Masters' Zgierz 55 39.57 771
- 3. DRELA Grażyna Warta Poznań 60 42.86 718
- 22. Małgorzata Skalska MASTERS WISŁA Kraków 40 47.30 315
- 30. Karolina Górka MASTERS WISŁA Kraków 23 39.74 0
- 30. Sandra Wolska MASTERS WISŁA Kraków 22 40.11 0
- 0: 20 - 24 lat
- 1. GAJDOWSKA Agnieszka 22 UKS SHARK Rudna 38.26
- 2. Karolina Górka 23 MASTERS WISŁA Kraków 39.74
- 3. Sandra Wolska 22 MASTERS WISŁA Kraków 40.11
- D: 40 - 44 lat
- 1. JAŚKIEWICZ Anna 41 REDECO Wrocław 42.50
- 2. BORKOWSKA Sonia 42 Park Wodny Tarnowskie Góry Mas 43.22
- 3. Małgorzata Skalska 40 MASTERS WISŁA Kraków 47.30
- Konkurencja 6, 50m klasyczny Mężczyzn
- 1. MEDVEDIEV Igor NoStars 55 32.19 843
- 2. STYRZYŃSKI Adrian UTW 'Masters' Zgierz 30 30.51 701
- 3. MROZIŃSKI Jerzy Wodnik 29 Katowice 58 35.24 642
- 5. Jerzy Korba MASTERS WISŁA Kraków 48 34.39 591
- 17. Sebastian Buzowski MASTERS WISŁA Kraków 35 35.17 468
- 30. Stanisław Krokoszyński MASTERS WISŁA Kraków 87 1:01.68 374
- 32. Tomasz Doniec MASTERS WISŁA Kraków 43 39.42 366
- 47. Szymon Łenyk MASTERS WISŁA Kraków 39 47.38 191
- 52. Grzegorz Grzybczyk MASTERS WISŁA Kraków 39 54.66 124
- C: 35 - 39 lat
- 1. JAGIEŁŁO Waldemar 38 UTW MASTERS Zgierz 32.41
- 2. JULIAN Daniel 35 Warsaw Masters Team 34.28
- 3. ZADOROŻNY Bartłomiej 39 KS WARTA Poznań 34.60
- 4. Sebastian Buzowski 35 MASTERS WISŁA Kraków 35.17
- 6. Szymon Łenyk 39 MASTERS WISŁA Kraków 47.38
- 7. Grzegorz Grzybczyk 39 MASTERS WISŁA Kraków 54.66
- D: 40 - 44 lat
- 1. DASZUTA Maciej 44 MASTERS Białystok 34.01
- 2. ŁYSIAK Piotr 44 KORONA MASTERS Kraków 36.07
- 3. RYBIŃSKI Łukasz 42 Warsaw Masters Team 39.17
- 4. Tomasz Doniec 43 MASTERS WISŁA Kraków 39.42
- E: 45 - 49 lat
- 1. Jerzy Korba 48 MASTERS WISŁA Kraków 34.39
- 2. MATYSZEWSKI Grzegorz 46 Warsaw Masters Team 38.03
- 3. UMYNSKIY Oleksandr 45 Zhytomyr Aqua Masters 39.01
- M: 85 - 89 lat
- 1. Stanisław Krokoszyński 87 MASTERS WISŁA Kraków 1:01.68
- Konkurencja 7, 200m dowolny Kobiet
- 1. MICHALIK Dominika MASTERS Białystok 38 2:23.43 632
- 2. KOSTENCKA Joanna START Poznań 30 2:28.06 567
- 3. CYMERMAN Iwona KS GÓRNIK Radlin 32 2:30.27 543
- 6. Małgorzata Wach MASTERS WISŁA Kraków 44 3:00.27 335
- 10. Małgorzata Skalska MASTERS WISŁA Kraków 40 3:18.66 250
- 11. Agnieszka Krupa MASTERS WISŁA Kraków 48 3:28.17 221
- D: 40 - 44 lat
- 1. Małgorzata Wach 44 MASTERS WISŁA Kraków 3:00.27 39.61 46.69 47.30 46.67
- 2. Małgorzata Skalska 40 MASTERS WISŁA Kraków 3:18.66 44.88 50.04 52.55 51.19
- E: 45 - 49 lat
- 1. WIDUCH Joanna 48 UKS WODNIK 29 Katowice 2:41.01
- 2. PEREYASLOVA Olena 49 MSC Euro-Lviv 3:01.78
- 3. Agnieszka Krupa 48 MASTERS WISŁA Kraków 3:28.17 46.49 51.84 55.03 54.81
- Konkurencja 8, 200m dowolny Mężczyzn
- 1. KACZMAREK Stanisław Warta Poznań 38 2:03.63 729
- 2. JUREK Przemysław MKP BOBRY Dębica 36 2:04.17 720
- 3. WARCHOL Mirosław Warsaw Masters Team 64 2:21.89 630
- 33. Konrad Plutecki MASTERS WISŁA Kraków 22 2:16.62 0
- 0: 20 - 24 lat
- 1. MAJERCZAK Mateusz 24 MKS Pałac Młodzieży Katowice 2:06.93
- 2. Konrad Plutecki 22 MASTERS WISŁA Kraków 2:16.62 31.69 34.84 35.42 34.67
- Konkurencja 9, 200m zmienny Kobiet
- 1. Magdalena Drab MASTERS WISŁA Kraków 25 2:26.15 826
- 2. BARTNIKOWSKA Agnieszka ORS Opole 27 2:36.67 671
- 3. DUDA Anna RMKS Rybnik 36 2:40.89 626
- A: 25 - 29 lat
- 1. Magdalena Drab 25 MASTERS WISŁA Kraków 2:26.15 31.65 38.09 41.90 34.51
- 2. BARTNIKOWSKA Agnieszka27 ORS Opole 2:36.67
- Konkurencja 11, 100m motylkowy Kobiet
- 1. WYSOCKA-KHAN Agnieszka Dungannon SC 32 1:07.35 700
- 2. WYSOCKA Klaudia Masters Korona Kraków 51 1:21.78 546
- 3. MRÓZ Urszula UTW 'Masters' Zgierz 55 1:24.98 540
- 10. Ewa Rupp MASTERS WISŁA Kraków 61 2:22.72 125
- H: 60 - 64 lat
- 1. LEGUTKO Mirosława 60 KORONA MASTERS Kraków 1:46.41
- 2. Ewa Rupp 61 MASTERS WISŁA Kraków 2:22.72 1:04.17 1:18.55
- Konkurencja 12, 100m motylkowy Mężczyzn
- DNS Grzegorz Grzybczyk MASTERS WISŁA Kraków 39 - 0
- Konkurencja 13, 200m klasyczny Kobiet
- 1. Magdalena Drab MASTERS WISŁA Kraków 25 2:41.16 803
- 2. DRELA Grażyna Warta Poznań 60 3:21.27 795
- 3. OLSZEWSKA Edyta Warsaw Masters Team 53 3:14.54 632
- 16. Marta Wolska MASTERS WISŁA Kraków 48 4:20.17 223
- 19. Sandra Wolska MASTERS WISŁA Kraków 22 3:14.10 0
- 0: 20 - 24 lat
- 1. TERESKO Anna 20 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:51.99
- 2. Sandra Wolska 22 MASTERS WISŁA Kraków 3:14.10 42.87 49.01 51.19 51.03
- A: 25 - 29 lat
- 1. Magdalena Drab 25 MASTERS WISŁA Kraków 2:41.16 36.56 41.45 41.47 41.68
- 2. LOREK Karolina 29 MTP DELFIN Cieszyn 3:45.36
- E: 45 - 49 lat
- 1. BALAJCZA Timea 46 Warsaw Masters Team 3:21.62
- 2. KOVALCHUK Iryna 49 Zhytomyr Aqua Masters 3:54.80
- 3. Marta Wolska 48 MASTERS WISŁA Kraków 4:20.17 1:01.54 1:06.18 1:06.90 1:05.55
- Konkurencja 14, 200m klasyczny Mężczyzn
- 1. MEDVEDIEV Igor NoStars 55 2:42.34 742
- 2. KACZMAREK Stanisław Warta Poznań 38 2:33.29 689
- 3. MROZIŃSKI Jerzy Wodnik 29 Katowice 58 2:58.89 554
- 18. Tomasz Doniec MASTERS WISŁA Kraków 43 3:24.49 279
- D: 40 - 44 lat
- 1. ŁYSIAK Piotr 44 KORONA MASTERS Kraków 2:51.01
- 2. PORSZKE Andrzej 43 UKS WODNIK 29 Katowice 3:16.56
- 3. Tomasz Doniec 43 MASTERS WISŁA Kraków 3:24.49 47.31 53.33 52.49 51.36
- Konkurencja 15, 4x100m dowolny Kobiet
- 1. SIRENKO MAKSYMIV TSOVKH PEREYASLOVA MSC Euro-Lviv 203 5:50.56 430
- 2. CUCH GNIOT GOROSTIZA WOŹNIAK MASTERS Zdzieszowice 150 5:20.48 424
- 3. LEGUTKO KOŹMIN WYSOCKA MACIERZEWSKA Masters Korona Kraków 241 6:09.55 393
- 4. SKALSKA WACH DRAB KRUPA MASTERS WISŁA Kraków 157 5:35.36 370
- B: 120 - 159 lat
- 1. MASTERS Zdzieszowice 1 MASTERS Zdzieszowice 5:20.48
- 2. MASTERS WISŁA Kraków 1 MASTERS WISŁA Kraków 5:35.36
- Małgorzata Skalska 41.67 1:28.24 Magdalena Drab 0.00 33.76 1:11.69
- Małgorzata Wach 0.00 38.67 1:21.03 Agnieszka Krupa 0.00 44.21 1:34.40
- Konkurencja 16, 4x100m dowolny Mężczyzn
- 1. KULYK UMYNSKIY KUKHARYEV MYSYK Zhytomyr Aqua Masters 201 4:27.31 559
- 2. CHOŁDA PISZCZEK PYCIA WYŻGA Masters Korona Kraków 202 4:29.87 543
- 3. WOŹNIAK KWIATKOWSKI BARANIK DOMIN Collegium Medicum UJ Masters Kraków 185 4:24.18 520
- 7. GRZYBCZYK ŁENYK BUZOWSKI KORBA MASTERS WISŁA Kraków 161 5:09.02 324
- C: 160 - 199 lat
- 1. Collegium Medicum UJ Masters Kraków 1 Collegium Medicum UJ Masters Kraków 4:24.18
- 2. KS WARTA Poznań 2 KS WARTA Poznań 4:32.65
- 3. Sikret Gliwice 1 Sikret Gliwice 4:59.33
- 4. MASTERS WISŁA Kraków 3 MASTERS WISŁA Kraków 5:09.02
- Grzegorz Grzybczyk 44.17 1:39.70 Sebastian Buzowski 0.00 28.33 1:02.36
- Szymon Łenyk 0.00 37.56 1:23.56 Jerzy Korba 0.00 31.36 1:03.40
- Konkurencja 17, 4x50m zmienny Kobiet
- 1. KULIŚ WYSOCKA WYSOCKA FRĄCZEK Masters Korona Kraków 207 2:23.59 776
- 2. LEGUTKO KOŹMIN MACIERZEWSKA GÓRECKA- BURKOT Masters Korona Kraków 242
- 2:59.50 470
- 3. WOŹNIAK GOROSTIZA CUCH GNIOT MASTERS Zdzieszowice 150 2:33.31 440
- 5. WOLSKA SKALSKA RUPP WACH MASTERS WISŁA Kraków 193 3:25.09 204
- C: 160 - 199 lat
- 1. MASTERS WISŁA Kraków 2 MASTERS WISŁA Kraków 3:25.09
- Marta Wolska 48 55.82 Ewa Rupp 61 0.00 1:02.20
- Małgorzata Skalska 40 0.00 45.60 Małgorzata Wach 44 0.00 41.47
- Konkurencja 18, 4x50m zmienny Mężczyzn
- 1. WOŻNIAK JAGIEŁŁO STYRZYŃSKI PRZYTULSKI UTW 'Masters' Zgierz 164 1:59.39 642
- 2. BROSHEVAN CANDEIAS JAJUGA OSIWAŁA MASTERS Zdzieszowice 127 2:04.32 509
- 3. WYŻGA ŁYSIAK PISZCZEK MLECZKO Masters Korona Kraków 212 2:17.20 507
- 9. SZCZUREK DONIEC BUZOWSKI KROKOSZYŃSKI MASTERS WISŁA Kraków 230 2:55.65 241
- D: 200 - 239 lat
- 1. KORONA MASTERS Kraków 1 KORONA MASTERS Kraków 2:17.20
- 2. Zhytomyr Aqua Masters 1 Zhytomyr Aqua Masters 2:21.63
- 3. TS OLIMPIA Poznań 1 TS OLIMPIA Poznań 2:34.13
- 4. MASTERS WISŁA Kraków 4 MASTERS WISŁA Kraków 2:55.65
- Bogdan Szczurek 65 1:23.70 Sebastian Buzowski 35 0.00
- Tomasz Doniec 43 0.00 48.22 Stanisław Krokoszyński 87 +0,61
- Konkurencja 20, 50m motylkowy Mężczyzn
- 1. JANUSZKIEWICZ Zbigniew TP MASTERS Opole 55 28.98 760
- 2. KACZMAREK Marcin LEGIA Warszawa 40 26.50 755
- 3. BERWECKI Arkadiusz MOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola 44 27.95 644
- 40. Grzegorz Grzybczyk MASTERS WISŁA Kraków 39 52.01 94
- C: 35 - 39 lat
- 1. JAGIEŁŁO Waldemar 38 UTW MASTERS Zgierz 28.96
- 2. OLEJARCZYK Igor 38 MASTERS Łódź 29.58
- 3. JULIAN Daniel 35 Warsaw Masters Team 30.67
- 6. Grzegorz Grzybczyk 39 MASTERS WISŁA Kraków 52.01
- Konkurencja 21, 100m dowolny Kobiet
- DNS Ewa Rupp MASTERS WISŁA Kraków 61 - 0
- Konkurencja 22, 100m dowolny Mężczyzn
- 1. MADEJ Leszek Warsaw Masters Team 57 58.98 788
- 2. BEYM Robert START Poznań 48 58.31 680
- 3. JUREK Przemysław MKP BOBRY Dębica 36 56.48 674
- 4. Jerzy Korba MASTERS WISŁA Kraków 48 1:00.18 619
- 15. Sebastian Buzowski MASTERS WISŁA Kraków 35 1:02.34 501
- 29. Stanisław Krokoszyński MASTERS WISŁA Kraków 87 1:49.61 316
- 37. Szymon Łenyk MASTERS WISŁA Kraków 39 1:21.96 220
- 41. Bogdan Szczurek MASTERS WISŁA Kraków 65 2:05.54 99
- C: 35 - 39 lat
- 1. JUREK Przemysław 36 MKP BOBRY Dębica 56.48
- 2. Sebastian Buzowski 35 MASTERS WISŁA Kraków 1:02.34 29.46 32.88
- 3. GIEJSZTOWT Marcin 39 Warsaw Masters Team 1:02.51
- 4. Szymon Łenyk 39 MASTERS WISŁA Kraków 1:21.96 36.03 45.93
- E: 45 - 49 lat
- 1. BEYM Robert 48 START Poznań 58.31
- 2. Jerzy Korba 48 MASTERS WISŁA Kraków 1:00.18 29.08 31.10
- 3. MATYSZCZAK Jacek 47 TS OLIMPIA Poznań 1:04.26
- I: 65 - 69 lat
- 1. BORYSKI Jerzy 66 TS OLIMPIA Poznań 1:29.88
- 2. Bogdan Szczurek 65 MASTERS WISŁA Kraków 2:05.54 56.46 1:09.08
- M: 85 - 89 lat
- 1. Stanisław Krokoszyński 87 MASTERS WISŁA Kraków 1:49.61 50.97 58.64
- Konkurencja 23, 100m klasyczny Kobiet
- 1. DRELA Grażyna Warta Poznań 60 1:33.30 780
- 2. KULIŚ Mariola Masters Korona Kraków 51 1:23.60 722
- 3. Magdalena Drab MASTERS WISŁA Kraków 25 1:14.59 719
- 21. Małgorzata Skalska MASTERS WISŁA Kraków 40 1:43.78 306
- 29. Karolina Górka MASTERS WISŁA Kraków 23 1:28.49 0
- 0: 20 - 24 lat
- 1. Karolina Górka 23 MASTERS WISŁA Kraków 1:28.49 42.15 46.34
- A: 25 - 29 lat
- 1. Magdalena Drab 25 MASTERS WISŁA Kraków 1:14.59 34.92 39.67
- 2. LOREK Karolina 29 MTP DELFIN Cieszyn 1:45.52
- D: 40 - 44 lat
- 1. JAŚKIEWICZ Anna 41 REDECO Wrocław 1:33.99
- 2. Małgorzata Skalska 40 MASTERS WISŁA Kraków 1:43.78 49.18 54.60
- Konkurencja 24, 100m klasyczny Mężczyzn
- 1. MEDVEDIEV Igor NoStars 55 1:11.63 827
- 2. KACZMAREK Stanisław Warta Poznań 38 1:10.88 625
- 3. MROZIŃSKI Jerzy Wodnik 29 Katowice 58 1:19.55 604
- 4. Jerzy Korba MASTERS WISŁA Kraków 48 1:17.35 546
- 19. Tomasz Doniec MASTERS WISŁA Kraków 43 1:28.99 328
- 30. Szymon Łenyk MASTERS WISŁA Kraków 39 1:47.52 179
- 32. Konrad Plutecki MASTERS WISŁA Kraków 22 1:17.91 0
- 0: 20 - 24 lat
- 1. APTEWICZ Arkadiusz 24 Swimmers St. Pływackie 1:09.67
- 2. Konrad Plutecki 22 MASTERS WISŁA Kraków 1:17.91 36.33 41.58
- C: 35 - 39 lat
- 1. KACZMAREK Stanisław 38 KS WARTA Poznań 1:10.88
- 2. ZADOROŻNY Bartłomiej 39 KS WARTA Poznań 1:15.39
- 3. OSIWAŁA Przemysław 38 MASTERS Zdzieszowice 1:21.88
- 4. Szymon Łenyk 39 MASTERS WISŁA Kraków 1:47.52 49.60 57.92
- D: 40 - 44 lat
- 1. DASZUTA Maciej 44 MASTERS Białystok 1:17.91
- 2. ŁYSIAK Piotr 44 KORONA MASTERS Kraków 1:19.08
- 3. RYBIŃSKI Łukasz 42 Warsaw Masters Team 1:28.57
- 4. Tomasz Doniec 43 MASTERS WISŁA Kraków 1:28.99 41.46 47.53
- E: 45 - 49 lat
- 1. Jerzy Korba 48 MASTERS WISŁA Kraków 1:17.35 36.94 40.41
- 2. JAWIEŃ Krzysztof 46 Straż Miejska Miasta Kraków 1:19.64
- 3. VECHIRKO Pavlo 49 KS MASTERS Polkowice 1:19.96
- Konkurencja 25, 200m grzbietowy Kobiet
- 1. BARTNIKOWSKA Agnieszka ORS Opole 27 2:36.28 614
- 2. KOSTENCKA Joanna START Poznań 30 2:39.76 562
- 3. WOŹNIAK Dorota MASTERS Zdzieszowice 44 2:53.70 513
- 7. Małgorzata Wach MASTERS WISŁA Kraków 44 3:21.70 327
- 10. Marta Wolska MASTERS WISŁA Kraków 48 4:02.72 184
- D: 40 - 44 lat
- 1. WOŹNIAK Dorota 44 MASTERS Zdzieszowice 2:53.70
- 2. MICHALSKA Anna 42 MASTERS Lublin 2:57.24
- 3. Małgorzata Wach 44 MASTERS WISŁA Kraków 3:21.70 44.82 51.37 53.65 51.86
- E: 45 - 49 lat
- 1. PŁATEK Jolanta 46 MASTERS UNIA Oświęcim 3:08.77
- 2. Marta Wolska 48 MASTERS WISŁA Kraków 4:02.72 57.85 1:01.53 1:03.25 1:00.09
- Konkurencja 27, 200m motylkowy Kobiet
- 1. WYSOCKA-KHAN Agnieszka Dungannon SC 32 2:30.14 696
- 2. MRÓZ Urszula UTW 'Masters' Zgierz 55 3:24.54 403
- 3. MADUZIA Aneta START Poznań 33 3:18.21 302
- 5. Sandra Wolska MASTERS WISŁA Kraków 22 3:28.86 0
- 0: 20 - 24 lat
- 1. Sandra Wolska 22 MASTERS WISŁA Kraków 3:28.86 42.80 53.51 56.58 55.97
- Konkurencja 29, 100m zmienny Kobiet
- 1. BARTNIKOWSKA Agnieszka ORS Opole 27 1:11.20 669
- 2. KACZMAREK Agnieszka LEGIA Warszawa 32 1:11.91 657
- 3. DUDA Anna RMKS Rybnik 36 1:12.68 656
- 19. Małgorzata Wach MASTERS WISŁA Kraków 44 1:29.58 367
- 27. Małgorzata Skalska MASTERS WISŁA Kraków 40 1:40.98 256
- 31. Agnieszka Krupa MASTERS WISŁA Kraków 48 1:50.10 211
- 34. Karolina Górka MASTERS WISŁA Kraków 23 1:21.10 0
- 34. Sandra Wolska MASTERS WISŁA Kraków 22 1:22.14 0
- 0: 20 - 24 lat
- 1. Karolina Górka 23 MASTERS WISŁA Kraków 1:21.10 37.49 43.61
- 2. Sandra Wolska 22 MASTERS WISŁA Kraków 1:22.14 38.97 43.17
- D: 40 - 44 lat
- 1. WOŹNIAK Dorota 44 MASTERS Zdzieszowice 1:22.63
- 2. SIRENKO Romana 41 MSC Euro-Lviv 1:25.20
- 3. Małgorzata Wach 44 MASTERS WISŁA Kraków 1:29.58 42.10 47.48
- 4. Małgorzata Skalska 40 MASTERS WISŁA Kraków 1:40.98 48.72 52.26
- E: 45 - 49 lat
- 1. FRĄCZEK Izabela 47 KORONA MASTERS Kraków 1:18.63
- 2. JANECZKO Anna 45 KORONA MASTERS Kraków 1:29.56
- 3. BALAJCZA Timea 46 Warsaw Masters Team 1:30.14
- 6. Agnieszka Krupa 48 MASTERS WISŁA Kraków 1:50.10 52.68 57.42
- Konkurencja 30, 100m zmienny Mężczyzn
- 1. MEDVEDIEV Igor NoStars 55 1:08.17 743
- 2. MADEJ Leszek Warsaw Masters Team 57 1:08.28 740
- 3. JUREK Przemysław MKP BOBRY Dębica 36 1:03.95 684
- 15. Sebastian Buzowski MASTERS WISŁA Kraków 35 1:11.51 489
- 23. Stanisław Krokoszyński MASTERS WISŁA Kraków 87 2:06.83 418
- 42. Grzegorz Grzybczyk MASTERS WISŁA Kraków 39 1:53.07 123
- C: 35 - 39 lat
- 1. JUREK Przemysław 36 MKP BOBRY Dębica 1:03.95
- 2. Sebastian Buzowski 35 MASTERS WISŁA Kraków 1:11.51 32.88 38.63
- 3. Grzegorz Grzybczyk 39 MASTERS WISŁA Kraków 1:53.07 55.39 57.68
- M: 85 - 89 lat
- 1. Stanisław Krokoszyński 87 MASTERS WISŁA Kraków 2:06.83 1:01.49 1:05.34
- Konkurencja 31, 50m grzbietowy Kobiet
- 1. KULIŚ Mariola Masters Korona Kraków 51 35.24 633
- 2. KACZMAREK Agnieszka LEGIA Warszawa 32 32.89 580
- 3. BARTOSZCZYK Dagmara UTW 'Masters' Zgierz 29 33.56 573
- 9. Ewa Rupp MASTERS WISŁA Kraków 61 56.16 203
- 10. Agnieszka Krupa MASTERS WISŁA Kraków 48 51.66 200
- 12. Marta Wolska MASTERS WISŁA Kraków 48 53.53 180
- E: 45 - 49 lat
- 1. PŁATEK Jolanta 46 MASTERS UNIA Oświęcim 38.38
- 2. Agnieszka Krupa 48 MASTERS WISŁA Kraków 51.66
- 3. Marta Wolska 48 MASTERS WISŁA Kraków 53.53
- H: 60 - 64 lat
- 1. DRELA Grażyna 60 KS WARTA Poznań 40.76
- 2. Ewa Rupp 61 MASTERS WISŁA Kraków 56.16
- Konkurencja 32, 50m grzbietowy Mężczyzn
- 1. KACZMAREK Marcin LEGIA Warszawa 40 27.33 815
- 2. ROTHER Marek WKS ŚLĄSK Wrocław 49 29.94 702
- 3. WOŻNIAK Michał UTW 'Masters' Zgierz 36 30.30 610
- 26. Bogdan Szczurek MASTERS WISŁA Kraków 65 1:02.88 112
- 28. Konrad Plutecki MASTERS WISŁA Kraków 22 33.43 0
- 0: 20 - 24 lat
- 1. Konrad Plutecki 22 MASTERS WISŁA Kraków 33.43
- I: 65 - 69 lat
- 1. KULCZYK Krzysztof 65 UKS WODNIK 29 Katowice 42.52
- 2. BORYSKI Jerzy 66 TS OLIMPIA Poznań 44.36
- 3. SIKORSKI Stanisław 66 UTW MASTERS Zgierz 57.35
- 4. Bogdan Szczurek 65 MASTERS WISŁA Kraków 1:02.88
- Konkurencja 33, 400m dowolny Kobiet
- 1. Magdalena Drab MASTERS WISŁA Kraków 25 4:31.02 840
- 2. MICHALIK Dominika MASTERS Białystok 38 5:04.35 642
- 3. WIDUCH Joanna Wodnik 29 Katowice 48 5:43.63 460
- A: 25 - 29 lat
- 1. Magdalena Drab 25 MASTERS WISŁA Kraków 4:31.02
- 50m: 31.37 31.37 150m: 1:40.11 34.76 250m: 2:49.17 34.37 350m: 3:58.22 34.39
- 100m: 1:05.35 33.98 200m: 2:14.80 34.69 300m: 3:23.83 34.66 400m: 4:31.02 32.80
- 1. Magdalena Drab 25 MASTERS WISŁA Kraków 4:31.02
- Konkurencja 34, 400m dowolny Mężczyzn
- 1. KACZMAREK Stanisław Warta Poznań 38 4:23.43 735
- 2. SKOCZYLAS Tomasz Wodnik 29 Katowice 51 5:10.49 509
- 3. PIETRASZEWSKI Zbigniew TS Olimpia Poznań 62 6:02.67 436
- 14. Tomasz Doniec MASTERS WISŁA Kraków 43 6:31.47 232
- D: 40 - 44 lat
- 1. ĆWIKŁA Grzegorz 43 TKKF Koszalin Masters 5:20.01
- 2. Tomasz Doniec 43 MASTERS WISŁA Kraków 6:31.47
- 50m: 41.81 41.81 150m: 2:20.34 50.52 250m: 4:05.04 51.86 350m: 5:45.77 49.07
- 100m: 1:29.82 48.01 200m: 3:13.18 52.84 300m: 4:56.70 51.66 400m: 6:31.47 45.70