2017.04.08-09 XXVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class, Skarżysko
Z Historia Wisły
- 2017.04.08-09 XXVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class, Skarżysko
- KLASA SNIPEROPEN dystans 300 m
- 08.04.2017
- 1. BAJRASZEWSKI Sylwiusz LEGIA Warszawa L-22323 99
- 2. Rafał Walczowski Wisła Kraków L-21885 99
- 3. STEFANOWSKI Igor GROT Puck L-30429 98 (4X)
- KLASA F/TR dystans 300 m
- 08.04.2017
- 1. PROCHAZKA Josef Czechy 100 (8X)
- 2. NIEWIADOMSKI Piotr LEGIA Warszawa L-27906 100 (5X)
- 3. Marcin Kowalski Wisła Kraków L-35981 99 (2X)
- 25. Wiesław Wyroba TS Wisła Kraków L-29413 90 (1X)
- KLASA OPEN dystans 300 m
- 08.04.2017
- 1. HRBACKOVA Lada Czechy 100 (3X)
- 2. SIEZIENIEWSKI Piotr TARCZA Starogard L-13335 99 (4X)
- 3. BIELYS Vitas Marijampole/Litwa L-410171570 99 (4X)
- 8. Rafał Walczowski Wisła Kraków L-21885 98 (3X)
- KLASA MAGNUM dystans 300 m
- 08.04.2017
- 1. MOTHEJL Petr Czechy 97 (5X)
- 2. ONYCH Piotr WSS Jonkowo L-33003 96 (2X)
- 3. SZTYBóR Adam KS KVG Paczółtowice L-23328 94 (3X)
- 6. Wiesław Wyroba TS Wisła Kraków L-29413 93 (1X)
- KLASA SNIPEROPEN dystans 600 m
- 08.04.2017
- 1. Rafał Walczowski Wisła Kraków L-21885 97 (4X)
- 2. BąKOWSKI Marek GARDA Ostróda L-39328 96
- 3. KURDZIEL Roman KS KVG Paczółtowice L-31505 96
- KLASA F/TR dystans 600 m
- 08.04.2017
- 1. SIEZIENIEWSKI Piotr TARCZA Starogard L-13335 94 (2X)
- 2. BAJRASZEWSKI Piotr LEGIA Czosnów L-26940 94 (1X)
- 3. LESZCZYńSKI Grzegorz ZAWISZA Bydgoszcz L-42668 93 (2X)
- 15. Wiesław Wyroba TS Wisła Kraków L-29413 91 (1X)
- 19. Marcin Kowalski Wisła Kraków L-35981 90
- KLASA OPEN dystans 600 m
- 08.04.2017
- 1. BIELYS Vitas MEDZIOKLIS Marijampole/LitwaL-410171570 98 (1X)
- 2. DORSZEWICZ Jacek MAGNUM BłASZKI Sieradz L-27281 97 (1X)
- 3. PROCHAZKA Josef Czechy 96 (3X)
- 6. Rafał Walczowski Wisła Kraków L-21885 95 (2X)
- KLASA MAGNUM dystans 600 m
- 08.04.2017
- 1. SZTYBóR Adam KS KVG Paczółtowice L-23328 96 (1X)
- 2. KURDZIEL Roman KS KVG Paczółtowice L-31505 94 (4X)
- 3. ONYCH Piotr WSS Jonkowo L-33003 94 (1X)
- 5 Wiesław Wyroba TS Wisła Kraków L-29413 87
- KLASA SNIPEROPEN dystans 800 m
- 08.04.2017
- 1. SIEZIENIEWSKI Piotr TARCZA Starogard L-13335 98 (1X)
- 2. Rafał Walczowski Wisła Kraków L-21885 95 (1X)
- 3. MAłEK Mirosław LEGIA Warszawa L-51 91 (1X)
- KLASA F/TR dystans 800 m
- 08.04.2017
- 1. NIEWIADOMSKI Piotr LEGIA Warszawa L-27906 97 (1X)
- 2. RACZYńSKI Bogdan GUARDIAN Warszawa L-39957 96 (1X)
- 3. OLEKSY Piotr TKS LOK Tarnów L-34238 95
- 10. Marcin Kowalski Wisła Kraków L-35981 91 (2X)
- 14. Wiesław Wyroba TS Wisła Kraków L-29413 89
- KLASA OPEN dystans 800 m
- 08.04.2017
- 1. HRBACKOVA Lada Czechy 99 (2X)
- 2. Rafał Walczowski Wisła Kraków L-21885 96 (2X)
- 3. MOTHEJL Petr Czechy 95 (2X)
- KLASA MAGNUM dystans 800 m
- 08.04.2017
- 1. MOTHEJL Petr Czechy 95 (2X)
- 2. Wiesław Wyroba TS Wisła Kraków L-29413 94 (3X)
- 3. KURDZIEL Roman KS KVG Paczółtowice L-31505 93 (1X)
- KLASA SNIPEROPEN KLASYFIKACJA GENERALNA
- 08.04.2017
- 1. Rafał Walczowski Wisła Kraków L-21885 291 (5X)
- 2. SIEZIENIEWSKI Piotr TARCZA Starogard L-13335 284 (4X)
- 3. BąKOWSKI Marek GARDA Ostróda L-39328 281 (3X)
- KLASA F/TR KLASYFIKACJA GENERALNA
- 08.04.2017
- 1. NIEWIADOMSKI Piotr LEGIA Warszawa L-27906 290 (7X)
- 2. SIEZIENIEWSKI Piotr TARCZA Starogard L-13335 285 (4X)
- 3. BAJRASZEWSKI Piotr LEGIA Czosnów L-26940 282 (5X)
- 8. Marcin Kowalski Wisła Kraków L-35981 280 (4X)
- 17. Wiesław Wyroba TS Wisła Kraków L-29413 270 (2X)
- KLASA OPEN KLASYFIKACJA GENERALNA
- 08.04.2017
- 1. Rafał Walczowski Wisła Kraków L-21885 289 (7X)
- 2. HAVLIS Libor Czechy 289 (3X)
- 3. SIEZIENIEWSKI Piotr TARCZA Starogard L-13335 286 (9X)
- KLASA MAGNUM KLASYFIKACJA GENERALNA
- 08.04.2017
- 1. MOTHEJL Petr Czechy 282 (7X)
- 2. KURDZIEL Roman KS KVG Paczółtowice L-31505 280 (7X)
- 3. ONYCH Piotr WSS Jonkowo L-33003 280 (3X)
- 4 Wiesław Wyroba TS Wisła Kraków L-29413 274 (4X)
- KLASA SNIPEROPEN dystans 1000 yd
- 09.04.2017
- 1. Rafał Walczowski Wisła Kraków L-21885 90 (1X)
- 2. HLIWA Zbigniew ZKS Warszawa L-37367 86
- 3. BAJRASZEWSKI Piotr LEGIA Czosnów L-26940 82
- KLASA F/TR dystans 1000 yd
- 09.04.2017
- 1. LESZCZYńSKI Grzegorz ZAWISZA Bydgoszcz L-42668 92 (1X)
- 2. TULIńSKI Krzysztof LEGIA Warszawa L-45170 91 (1X)
- 3. WYSOKIńSKA Iwona ŚWIT Starachowice L-37774 91 (1X)
- 16. Wiesław Wyroba TS Wisła Kraków L-29413 78 (1X)
- 18. Marcin Kowalski Wisła Kraków L-35981 76
- KLASA OPEN dystans 1000 yd
- 09.04.2017
- 1. KONECKI Paweł ZKS Warszawa L-25281 95 (1X)
- 2. BIELYS Vitas MEDZIOKLIS Marijampole/LitwaL-410171570 95
- 3. WYSOKIńSKA Iwona ŚWIT Starachowice L-37774 94 (3X)
- 14. Rafał Walczowski Wisła Kraków L-21885 88
- KLASA MAGNUM dystans 1000 yd
- 08.04.2017
- 1. MOTHEJL Petr Czechy 91 (1X)
- 2. SZTYBóR Adam KS KVG Paczółtowice L-23328 90 (2X)
- 3. KURDZIEL Roman KS KVG Paczółtowice L-31505 87 (2X)
- 4. Wiesław Wyroba TS Wisła Kraków L-29413 86
- KLASA SNIPEROPEN dystans 300 m