2017.05.09 KKS Juventa Starachowice klubem partnerskim Wisły Kraków

Z Historia Wisły

Wersja z dnia 11:52, 1 lis 2018; Dorotja (Dyskusja | wkład)
(różn) ← Poprzednia wersja | Aktualna wersja (różn) | Następna wersja → (różn)

KKS Juventa Starachowice klubem partnerskim Wisły Kraków!

Wisła Kraków stale poszerza grono klubów partnerskich. Po Piaście Skawina przyszedł czas na KKS Juventę Starachowice! Oba kluby bardzo szybko dopięły warunki współpracy i już od dziś będą mogły rozpocząć aktywność dotyczącą pierwszych wspólnych projektów.

KKS ASPN Juventa Starachowice to klub z ponad 20-letnim doświadczeniem w szkoleniu dzieci i młodzieży. W swoich strukturach posiada aż jedenaście drużyn - w tym ekipę juniorów starszych. Zespół ze Starachowic może pochwalić się wieloma sukcesami w turniejach regionalnych i ogólnopolskich, a także kilkoma reprezentantami kraju kadr juniorskich. Juventa jest ważnym ośrodkiem sportu nie tylko ze względu na atuty szkoleniowe, ale również z powodu istotnej roli w wychowaniu i integrowaniu lokalnej młodzieży.

Wszyscy skorzystają!

Podpisanie umowy pomiędzy obiema markami to kolejny etap rozszerzania współpracy w zakresie szkolenia młodych piłkarzy. Trenerzy będą mogli rozwinąć swój warsztat i umiejętności pedagogiczne, a zawodnicy wezmą udział w ciekawych treningach, wymianach, czy obozach przygotowawczych.

Witamy w Wiślackiej Rodzinie!

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: wisla.krakow.pl

Galeria