2017.05.09 KKS Juventa Starachowice klubem partnerskim Wisły Kraków

Z Historia Wisły

KKS Juventa Starachowice klubem partnerskim Wisły Kraków!

Wisła Kraków stale poszerza grono klubów partnerskich. Po Piaście Skawina przyszedł czas na KKS Juventę Starachowice! Oba kluby bardzo szybko dopięły warunki współpracy i już od dziś będą mogły rozpocząć aktywność dotyczącą pierwszych wspólnych projektów.

KKS ASPN Juventa Starachowice to klub z ponad 20-letnim doświadczeniem w szkoleniu dzieci i młodzieży. W swoich strukturach posiada aż jedenaście drużyn - w tym ekipę juniorów starszych. Zespół ze Starachowic może pochwalić się wieloma sukcesami w turniejach regionalnych i ogólnopolskich, a także kilkoma reprezentantami kraju kadr juniorskich. Juventa jest ważnym ośrodkiem sportu nie tylko ze względu na atuty szkoleniowe, ale również z powodu istotnej roli w wychowaniu i integrowaniu lokalnej młodzieży.

Wszyscy skorzystają!

Podpisanie umowy pomiędzy obiema markami to kolejny etap rozszerzania współpracy w zakresie szkolenia młodych piłkarzy. Trenerzy będą mogli rozwinąć swój warsztat i umiejętności pedagogiczne, a zawodnicy wezmą udział w ciekawych treningach, wymianach, czy obozach przygotowawczych.

Witamy w Wiślackiej Rodzinie!

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: wisla.krakow.pl

Galeria