2017.05.31-06.01 Wisła Kraków na konferencji Impact’17 w Centrum Kongresowym ICE

Z Historia Wisły

Wisła Kraków na Kraków impact’17!

Data publikacji: 05-06-2017 15:28

Ponad 500 uczestników, ponad 300 prelegentów, tysiące spotkań i wiele innych atrakcji. To oznacza, że konferencję impact’17 można uznać za udaną! W tym roku Wisła Kraków miała szansę na własnej skórze sprawdzić jak wielkie jest to wydarzenie, a jej stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników.

Impact’17 to impreza poświęcona innowacyjnej gospodarce (4.0). Zainteresowani mogli dowiedzieć się jak połączyć biznesową wiedzę z praktyką, a także wysłuchać najlepszych ekspertów w kraju z dziedzin ekonomii, czy biznesu. To również znakomita okazja, żeby nawiązać nowe kontakty z ludźmi pełnymi pasji - którzy odnieśli sukces i chętnie dzielą się różnymi przemyśleniami.

Innowacyjna Wisła!

Jednym z wystawców była też Wisła Kraków, która prezentowała innowacyjną platformę przeznaczoną dla członków Klubu Biznesu Wisły Kraków. Dzięki niej członkowie klubu mogą w łatwy sposób komunikować się ze sobą, wysyłać zapytania dotyczące współpracy i informować o wydarzeniach z życia firmy. Ponadto dzięki temu narzędziu Biała Gwiazda będzie mogła zarządzać relacjami z Członkami Klubu Biznesu, zapraszać ich na mecze, spotkania, czy też wspólnie poszukiwać innowacyjnych rozwiązań i partnerów biznesowych. Klub Biznesu jest naszym autorskim projektem i powstaje dzięki współpracy z Brilliant Group.

Stoisko Wisły cieszyło się ogromnym zainteresowaniem przyjezdnych oraz prelegentów. Przedstawiciele zespołu z R22 chętnie udzielali odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnili, że już na początku lipca pojawi się więcej informacji na temat platformy. Zachęcamy więc do uważnego śledzenia naszej strony!

Spotkajmy się!

Natomiast wszystkich zainteresowanych projektem prosimy o kontakt. Chętnie porozmawiamy przy kawie! Wszelkich informacji udzielają: Tomasz Czwartkiewicz, pod numerem 724 997 994 lub mailowo: tomasz.czwartkiewicz@wisla.krakow.pl, a także Mieszko Łabuz, pod numerem 507 196 105 albo drogą mailową: mieszko.labuz@wisla.krakow.pl

Warto wspomnieć również o organizacji całej imprezy. Już sam fakt, że odbyła się ona w Centrum Kongresowym ICE świadczy o rozmachu i podejściu organizatorów! Do tego dobór prelegentów, aranżacja sceny, plan wydarzenia - jednym słowem: pełen profesjonalizm. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas podczas Impact Kraków. Było warto!

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


Źródło: wisla.krakow.pl