2017.06.10-11 Letnie Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego i Podkarpackiego, Dębica
Z Historia Wisły
(Nowa strona: ==Letnie Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego i Podkarpackiego 10-11.06.2017r. Dębica== Źródło: TS Wisła Data publikacji: 13 czerwca 2017 W miniony weekend najstarsi zawodnicy sekc...) |
|||
Linia 41: | Linia 41: | ||
'''Źródło: [http://tswisla.pl tswisla.pl]''' | '''Źródło: [http://tswisla.pl tswisla.pl]''' | ||
+ | ==Wyniki szczegółowe== | ||
+ | |||
+ | *'''[[2017.06.10-11 Letnie Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego i Podkarpackiego, Dębica]]''' | ||
+ | **Konkurencja 2, Chłopców, 50m dowolny | ||
+ | ***14 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. DANIKIEWICZ Dawid SO 03 UKP UNIA Oświęcim 27.08 460 | ||
+ | ***2. BARCZYK Jan 03 UKS OMEGA Olkusz 27.61 434 | ||
+ | ***3. LEWICKI Filip 03 UKS SMS GALICJA Kraków 27.63 433 | ||
+ | ***6. [[Błażej Szastak]] 03 TS WISŁA Kraków 28.30 403 | ||
+ | ***12. [[Wiktor Kraus]] 03 TS WISŁA Kraków 29.05 372 | ||
+ | **Konkurencja 4, Chłopców, 50m klasyczny | ||
+ | ***17 lat i starsi (małopolskie) | ||
+ | ***1. MICHALCZYK Andrzej SO 00 UKP UNIA Oświęcim 29.62 729 | ||
+ | ***2. NOWAK Kacper SO 00 UKP UNIA Oświęcim 30.96 639 | ||
+ | ***3. LITWA Krzysztof 96 AZS AGH Kraków 31.77 591 | ||
+ | ***4. [[Marcin Piętka]] 99 TS WISŁA Kraków 32.35 560 | ||
+ | **Konkurencja 6 Mężczyzn, 100m motylkowy 12 lat i starsi 14 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. SOWA Łukasz 03 UKS SMS GALICJA Kraków 1:04.20 467 | ||
+ | ***2. DASZKIEWICZ Michał SO 03 UKP UNIA Oświęcim 1:05.77 434 | ||
+ | ***3. [[Stanisław Kubsik]] 03 TS WISŁA Kraków 1:06.06 428 | ||
+ | **Konkurencja 6, Chłopców, 100m motylkowy | ||
+ | ***15-16 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. MAJOR Daniel SO 01 UKP UNIA Oświęcim 59.62 583 | ||
+ | ***2. SOSNA Tomasz SK 01 UKS SMS GALICJA Kraków 1:00.54 557 | ||
+ | ***3. ASTASHEV Bogdan 01 UKS SMS GALICJA Kraków 1:01.52 531 | ||
+ | ***12. [[Wojciech Maciąg]] 02 TS WISŁA Kraków 1:05.53 439 17 lat i starsi (małopolskie) | ||
+ | ***1. WYSOCZYŃSKI Mateusz 93 AZS AGH Kraków 55.67 716 | ||
+ | ***2. UNGEHEUER Mateusz 96 AZS AGH Kraków 56.85 673 | ||
+ | ***3. BAŁABUCH Krystian 95 AZS AGH Kraków 57.50 650 | ||
+ | ***9. [[Bruno Włodarczyk]] 00 TS WISŁA Kraków 59.20 595 | ||
+ | **Konkurencja 8 Mężczyzn, 200m dowolny 12 lat i starsi 14 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. DANIKIEWICZ Dawid SO 03 UKP UNIA Oświęcim 2:09.30 490 1:03.75 1:05.55 | ||
+ | ***2. WLECIAŁ Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 2:12.96 451 1:04.41 1:08.55 | ||
+ | ***3. KORYCIŃSKI Kamil 03 UKS SMS GALICJA Kraków 2:13.81 442 1:05.02 1:08.79 | ||
+ | ***5. [[Błażej Szastak]] 03 TS WISŁA Kraków 2:19.06 394 1:07.09 1:11.97 | ||
+ | ***DYSKW. [[Bruno Skrzyszowski]] 03 TS WISŁA Kraków 17 lat i starsi (małopolskie) | ||
+ | ***1. LITWA Krzysztof 96 AZS AGH Kraków 1:58.44 638 57.53 1:00.91 | ||
+ | ***2. BUTKIEWICZ Władysław SO 00 UKP UNIA Oświęcim 1:59.58 620 57.69 1:01.89 | ||
+ | ***3. MAJERSKI Jakub SK 00 UKS SMS GALICJA Kraków 2:01.98 584 59.19 1:02.79 | ||
+ | ***7. [[Konrad Sumara]] 00 TS WISŁA Kraków 2:13.08 450 1:02.61 1:10.47 | ||
+ | **Konkurencja 9, Kobiet, 200m grzbietowy | ||
+ | ***15-16 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. POGORZELSKA Laura SK 01 UKS SMS GALICJA Kraków 2:23.24 649 1:09.74 1:13.50 | ||
+ | ***2. KISZKA Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów 2:30.50 560 1:11.63 1:18.87 | ||
+ | ***3. BLACHURA Julia SO 02 UKP UNIA Oświęcim 2:37.04 493 1:18.34 1:18.70 | ||
+ | ***7. [[Zuzanna Mirowska]] 02 TS WISŁA Kraków 2:43.85 434 1:19.52 1:24.33 | ||
+ | **Konkurencja 10 Mężczyzn, 200m grzbietowy 12 lat i starsi 14 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. WANAT Grzegorz 03 UKS SMS GALICJA Kraków 2:24.18 467 1:11.79 1:12.39 | ||
+ | ***2. KRUPA Mateusz SO 03 UKP UNIA Oświęcim 2:26.32 447 1:13.08 1:13.24 | ||
+ | ***3. LEWICKI Filip 03 UKS SMS GALICJA Kraków 2:27.32 438 1:11.78 1:15.54 | ||
+ | ***14. [[Wiktor Kraus]] 03 TS WISŁA Kraków 2:49.06 290 1:21.72 1:27.34 | ||
+ | ***15. [[Bruno Skrzyszowski]] 03 TS WISŁA Kraków 2:49.20 289 1:22.66 1:26.54 | ||
+ | ***17 lat i starsi (małopolskie) | ||
+ | ***1. [[Bruno Włodarczyk]] 00 TS WISŁA Kraków 2:13.86 584 1:06.38 1:07.48 | ||
+ | ***2. GŁĄB Karol SO 99 UKP UNIA Oświęcim 2:16.64 549 1:06.03 1:10.61 | ||
+ | ***3. GOLENIEC Kamil SO 99 UKP UNIA Oświęcim 2:20.36 506 1:09.20 1:11.16 | ||
+ | ***6. [[Konrad Sumara]] 00 TS WISŁA Kraków 2:35.40 373 1:15.91 1:19.49 | ||
+ | **Konkurencja 11 Kobiet, 400m zmienny 12 lat i starsi 17 lat i starsi (małopolskie) | ||
+ | ***1. [[Emilia Podleśny]] 00 TS WISŁA Kraków 6:09.95 382 1:26.00 1:37.70 1:41.26 1:24.99 | ||
+ | **Konkurencja 12 Mężczyzn, 400m zmienny 12 lat i starsi 14 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. SOWA Łukasz 03 UKS SMS GALICJA Kraków5:09.62 488 1:08.35 1:20.73 1:28.64 1:11.90 | ||
+ | ***2. PRZYSTAŁ Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 5:18.93 446 1:14.71 1:24.08 1:26.90 1:13.24 | ||
+ | ***3. SZYDŁOWSKI Erwin SO 03 UKP UNIA Oświęcim 5:19.77 443 1:14.37 1:23.20 1:28.08 1:14.12 | ||
+ | ***4. [[Stanisław Kubsik]] 03 TS WISŁA Kraków 5:27.46 412 1:14.07 1:27.45 1:37.48 1:08.46 | ||
+ | ***15-16 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. SYNOWIEC Mikołaj 02 UKS OMEGA Olkusz 4:51.42 585 1:07.96 1:04.30 | ||
+ | ***2. MAJOR Daniel SO 01 UKP UNIA Oświęcim 4:58.93 542 1:04.08 1:20.23 1:27.27 1:07.35 | ||
+ | ***3. BLACHURA Oskar SO 02 UKP UNIA Oświęcim 4:59.60 539 1:10.72 1:18.87 1:21.83 1:08.18 | ||
+ | ***10. [[Wojciech Maciąg]] 02 TS WISŁA Kraków 5:14.23 467 1:11.53 1:20.75 1:34.40 1:07.55 | ||
+ | ***17 lat i starsi (małopolskie) | ||
+ | ***1. CIASTOŃ Sebastian SO 99 UKP UNIA Oświęcim 4:41.28 651 1:04.39 1:12.01 1:17.00 1:07.88 | ||
+ | ***2. KEMPA Mikołaj SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 4:47.22 611 1:03.28 1:17.82 1:21.51 1:04.61 | ||
+ | ***3. MAYERBERG Kacper SO 00 UKP UNIA Oświęcim 4:58.03 547 1:06.40 1:20.95 1:24.12 1:06.56 | ||
+ | ***5. [[Marcin Piętka]] 99 TS WISŁA Kraków 5:17.03 455 1:13.87 1:24.80 1:27.01 1:11.35 | ||
+ | **Konkurencja 14, Mężczyzn, 4 x 200m dowolny, Open (małopolskie) | ||
+ | ***1. SMS Oświęcim UKP UNIA Oświęcim 8:02.08 654 | ||
+ | ***2. AZS AGH Kraków 1 AZS AGH Kraków 8:03.04 650 | ||
+ | ***3. UKP UNIA Oświęcim 1 UKP UNIA Oświęcim 8:07.38 633 | ||
+ | ***10. TS WISŁA Kraków 1 TS WISŁA Kraków 9:07.17 447 | ||
+ | ***[[Konrad Sumara]] 1:07.61 2:16.10 [[Wojciech Maciąg]] 0.00 1:09.58 2:18.66 | ||
+ | ***[[Marcin Piętka]] 0.00 1:07.19 2:16.98 [[Bruno Włodarczyk]] 0.00 1:05.62 2:15.43 | ||
+ | ***11. TS WISŁA Kraków 2 TS WISŁA Kraków 9:47.94 360 | ||
+ | ***[[Błażej Szastak]] 1:08.08 2:20.86 [[Wiktor Kraus]] 0.00 1:10.58 2:29.20 | ||
+ | ***[[Stanisław Kubsik]] 0.00 1:12.82 2:25.05 [[Bruno Skrzyszowski]] 0.00 1:14.23 2:32.83 | ||
+ | **Konkurencja 16, Chłopców, 50m motylkowy | ||
+ | ***14 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. SOWA Łukasz 03 UKS SMS GALICJA Kraków 28.77 473 | ||
+ | ***2. BARCZYK Jan 03 UKS OMEGA Olkusz 29.26 450 | ||
+ | ***3. KRUPA Mateusz SO 03 UKP UNIA Oświęcim 29.75 428 | ||
+ | ***5. [[Stanisław Kubsik]] 03 TS WISŁA Kraków 30.02 417 | ||
+ | **Konkurencja 19, Kobiet, 400m dowolny 15-16 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. NITA Daria 01 KS KORONA Kraków 4:38.88 630 1:07.06 1:10.16 1:11.46 1:10.20 | ||
+ | ***2. PROCHOWNIK Martyna SO02 UKP UNIA Oświęcim 4:42.25 608 1:10.29 1:12.21 1:09.61 1:10.14 | ||
+ | ***3. KUSION Weronika SO 02 UKP UNIA Oświęcim 4:46.22 583 1:10.66 1:13.57 1:12.60 1:09.39 | ||
+ | ***9. [[Zuzanna Mirowska]] 02 TS WISŁA Kraków 5:07.40 470 1:12.98 1:17.94 1:19.53 1:16.95 | ||
+ | **Konkurencja 20, Chłopców, 400m dowolny | ||
+ | ***14 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. LEWICKI Filip 03 UKS SMS GALICJA Kraków4:26.05 565 1:02.88 1:08.00 1:08.83 1:06.34 | ||
+ | ***2. DANIKIEWICZ Dawid SO 03 UKP UNIA Oświęcim 4:31.56 532 1:04.72 1:10.41 1:10.47 1:05.96 | ||
+ | ***3. WIĘZIK Jan SO 03 UKP UNIA Oświęcim 4:32.92 524 1:05.42 1:09.76 1:10.67 1:07.07 | ||
+ | ***10. [[Błażej Szastak]] 03 TS WISŁA Kraków 4:56.17 410 1:08.90 1:15.60 1:16.34 1:15.33 | ||
+ | ***12. [[Stanisław Kubsik]] 03 TS WISŁA Kraków 4:58.25 401 1:13.65 1:19.22 1:17.10 1:08.28 | ||
+ | ***18. [[Wiktor Kraus]] 03 TS WISŁA Kraków 5:07.27 367 1:08.78 1:18.40 1:21.61 1:18.48 | ||
+ | ***20. [[Bruno Skrzyszowski]] 03 TS WISŁA Kraków 5:12.97 347 1:15.60 1:19.24 1:20.09 1:18.04 | ||
+ | ***15-16 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. SYNOWIEC Mikołaj 02 UKS OMEGA Olkusz 4:21.07 598 1:03.41 1:07.15 1:06.35 1:04.16 | ||
+ | ***2. PAJĄK Jakub 02 UKS SMS GALICJA Kraków4:24.44 576 1:03.85 1:08.23 1:08.55 1:03.81 | ||
+ | ***3. MAJOR Daniel SO 01 UKP UNIA Oświęcim 4:29.81 542 1:02.90 1:09.53 1:09.96 1:07.42 | ||
+ | ***13. [[Wojciech Maciąg]] 02 TS WISŁA Kraków 4:49.08 441 1:09.83 1:15.91 1:14.63 1:08.71 | ||
+ | ***17 lat i starsi (małopolskie) | ||
+ | ***1. WYSOCZYŃSKI Mateusz 93 AZS AGH Kraków 4:04.67 727 57.69 1:02.09 1:02.76 1:02.13 | ||
+ | ***2. CIASTOŃ Sebastian SO 99 UKP UNIA Oświęcim 4:10.26 679 59.99 1:04.11 1:03.98 1:02.18 | ||
+ | ***3. KEMPA Mikołaj SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 4:16.07 634 1:02.43 1:05.99 1:05.26 1:02.39 | ||
+ | ***8. [[Konrad Sumara]] 00 TS WISŁA Kraków 4:45.96 455 1:09.84 1:13.65 1:11.19 1:11.28 | ||
+ | **Konkurencja 21, Kobiet, 200m klasyczny 17 lat i starsi (małopolskie) | ||
+ | ***1. NOWAK Marta SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 2:52.12 527 1:22.41 1:29.71 | ||
+ | ***2. [[Emilia Podleśny]] 00 TS WISŁA Kraków 3:17.86 347 1:37.59 1:40.27 | ||
+ | **Konkurencja 22, Chłopców, 200m klasyczny | ||
+ | ***17 lat i starsi (małopolskie) | ||
+ | ***1. KRULIKOWSKI Maciej SO 99 UKP UNIA Oświęcim 2:24.21 683 1:09.41 1:14.80 | ||
+ | ***2. SZYNAWA Oskar SO 00 UKP UNIA Oświęcim 2:30.53 600 1:14.03 1:16.50 | ||
+ | ***3. GOLENIEC Kamil SO 99 UKP UNIA Oświęcim 2:31.00 595 1:15.08 1:15.92 | ||
+ | ***8. [[Marcin Piętka]] 99 TS WISŁA Kraków 2:44.42 460 1:21.05 1:23.37 | ||
+ | **Konkurencja 23 Kobiet, 200m zmienny 12 lat i starsi 15-16 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. KOWAL Emilia 02 UKS OMEGA Olkusz 2:30.46 589 1:11.72 1:18.74 | ||
+ | ***2. PROCHOWNIK Martyna SO 02 UKP UNIA Oświęcim 2:30.98 583 1:12.18 1:18.80 | ||
+ | ***3. MIŁEK Marcelina 02 UKS SMS GALICJA Kraków 2:32.01 571 1:12.55 1:19.46 | ||
+ | ***8. [[Zuzanna Mirowska]] 02 TS WISŁA Kraków 2:43.49 459 1:17.14 1:26.35 | ||
+ | ***17 lat i starsi (małopolskie) | ||
+ | ***1. URYGA Paulina 95 AZS AGH Kraków 2:23.83 674 1:07.05 1:16.78 | ||
+ | ***2. MICHALCZYK Urszula 97 AZS AGH Kraków 2:33.84 551 1:18.41 1:15.43 | ||
+ | ***3. BARTYZEL Aleksandra 98 AZS AGH Kraków 2:35.94 529 1:13.41 1:22.53 | ||
+ | ***4. [[Emilia Podleśny]] 00 TS WISŁA Kraków 2:57.83 356 1:28.73 1:29.10 | ||
+ | **Konkurencja 24 Mężczyzn, 200m zmienny 12 lat i starsi 14 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. SOWA Łukasz 03 UKS SMS GALICJA Kraków 2:25.43 481 1:06.57 1:18.86 | ||
+ | ***2. DASZKIEWICZ Michał SO 03 UKP UNIA Oświęcim 2:31.09 429 1:13.85 1:17.24 | ||
+ | ***3. PRZYSTAŁ Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 2:33.52 409 1:15.29 1:18.23 | ||
+ | ***7. [[Błażej Szastak]] 03 TS WISŁA Kraków 2:41.05 354 1:15.97 1:25.08 | ||
+ | ***15-16 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. SYNOWIEC Mikołaj 02 UKS OMEGA Olkusz 2:19.95 540 1:07.38 1:12.57 | ||
+ | ***2. BLACHURA Oskar SO 02 UKP UNIA Oświęcim 2:20.87 529 1:10.01 1:10.86 | ||
+ | ***3. MICHAŁOWSKI Tomasz SO 02 UKP UNIA Oświęcim 2:21.97 517 1:07.89 1:14.08 | ||
+ | ***6. [[Wojciech Maciąg]] 02 TS WISŁA Kraków 2:28.79 449 1:11.28 1:17.51 | ||
+ | ***17 lat i starsi (małopolskie) | ||
+ | ***1. CIASTOŃ Sebastian SO 99 UKP UNIA Oświęcim 2:10.21 671 1:04.15 1:06.06 | ||
+ | ***2. [[Bruno Włodarczyk]] 00 TS WISŁA Kraków 2:15.59 594 1:01.35 1:14.24 | ||
+ | ***3. DROZD Tymoteusz SO 99 UKP UNIA Oświęcim 2:20.36 535 1:08.14 1:12.22 | ||
+ | ***9. [[Marcin Piętka]] 99 TS WISŁA Kraków 2:30.92 430 1:12.05 1:18.87 | ||
+ | **Konkurencja 26 Mężczyzn, 4 x 100m dowolny Open | ||
+ | ***1. AZS AGH Kraków 2 AZS AGH Kraków 3:32.20 698 | ||
+ | ***2. AZS AGH Kraków 1 AZS AGH Kraków 3:36.52 657 | ||
+ | ***3. II 2002 UKP UNIA OŚWIĘCIM UKP UNIA Oświęcim 3:56.67 503 | ||
+ | ***5. TS WISŁA Kraków 1 TS WISŁA Kraków 4:04.00 459 | ||
+ | ***[[Marcin Piętka]] 1:02.31 [[Błażej Szastak]] 0.00 1:02.28 | ||
+ | ***[[Wojciech Maciąg]] 0.00 1:01.06 [[Bruno Włodarczyk]] 0.00 58.35 | ||
+ | ***7. TS WISŁA Kraków 2 TS WISŁA Kraków 4:15.30 400 | ||
+ | ***[[Konrad Sumara]] 1:00.80 [[Wiktor Kraus]] 0.00 1:03.31 | ||
+ | ***[[Stanisław Kubsik]] 0.00 1:02.63 [[Bruno Skrzyszowski]] 0.00 1:08.56 | ||
+ | **Konkurencja 27 Kobiet, 200m motylkowy 12 lat i starsi 15-16 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. PROCHOWNIK Martyna SO 02 UKP UNIA Oświęcim 2:29.83 537 1:13.00 1:16.83 | ||
+ | ***2. KUSION Weronika SO 02 UKP UNIA Oświęcim 2:31.18 523 1:14.60 1:16.58 | ||
+ | ***3. MIŁEK Marcelina 02 UKS SMS GALICJA Kraków 2:33.41 500 1:12.16 1:21.25 | ||
+ | ***8. [[Zuzanna Mirowska]] 02 TS WISŁA Kraków 2:46.86 389 1:18.69 1:28.17 | ||
+ | **Konkurencja 28 Mężczyzn, 200m motylkowy 12 lat i starsi | ||
+ | ***14 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. SOWA Łukasz 03 UKS SMS GALICJA Kraków 2:29.14 417 1:10.59 1:18.55 | ||
+ | ***2. MALARZ Marcin SO 03 UKP UNIA Oświęcim 2:31.04 402 1:10.97 1:20.07 | ||
+ | ***3. [[Stanisław Kubsik]] 03 TS WISŁA Kraków 2:32.24 392 1:14.10 1:18.14 | ||
+ | ***15-16 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. MAJOR Daniel SO 01 UKP UNIA Oświęcim 2:12.29 598 1:02.45 1:09.84 | ||
+ | ***2. SOSNA Tomasz SK 01 UKS SMS GALICJA Kraków 2:13.68 580 1:02.17 1:11.51 | ||
+ | ***3. KOZIEŁ Mikołaj SO 02 UKP UNIA Oświęcim 2:19.06 515 1:05.81 1:13.25 | ||
+ | ***7. [[Wojciech Maciąg]] 02 TS WISŁA Kraków 2:25.73 448 1:11.87 1:13.86 | ||
+ | **Konkurencja 32, Mężczyzn, 100m grzbietowy 17 lat i starsi (małopolskie) | ||
+ | ***1. UNGEHEUER Mateusz 96 AZS AGH Kraków 57.10 752 | ||
+ | ***2. [[Bruno Włodarczyk]] 00 TS WISŁA Kraków 1:01.22 610 | ||
+ | ***3. [[Konrad Sumara]] 00 TS WISŁA Kraków 1:11.34 385 | ||
+ | **Konkurencja 33, Kobiet, 100m klasyczny, 15 lat i starsi (podkarpackie) | ||
+ | ***17 lat i starsi (małopolskie) | ||
+ | ***1. URYGA Paulina 95 AZS AGH Kraków 1:12.25 706 | ||
+ | ***2. BARTYZEL Aleksandra 98 AZS AGH Kraków 1:20.90 503 | ||
+ | ***3. [[Emilia Podleśny]] 00 TS WISŁA Kraków 1:31.81 344 | ||
+ | **Konkurencja 35, Dziewcząt, 800m dowolny | ||
+ | ***15-16 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. NITA Daria 01 KS KORONA Kraków 9:35.04 633 | ||
+ | ***2. PROCHOWNIK Martyna SO 02 UKP UNIA Oświęcim 9:44.97 601 | ||
+ | ***3. SERAFIN Magdalena 01 UKS SMS GALICJA Kraków 9:48.73 590 | ||
+ | ***9. [[Zuzanna Mirowska]] 02 TS WISŁA Kraków 10:38.65 462 | ||
+ | ****100m: 1:16.51 1:16.51 300m: 3:57.00 1:19.75 500m: 6:38.78 1:21.18 700m: 9:20.85 1:20.37 | ||
+ | ****200m: 2:37.25 1:20.74 400m: 5:17.60 1:20.60 600m: 8:00.48 1:21.70 800m: 10:38.65 1:17.80 | ||
+ | **Konkurencja 36, Chłopców, 1500m dowolny | ||
+ | ***14 lat (małopolskie) | ||
+ | ***1. DANIKIEWICZ Dawid SO 03 UKP UNIA Oświęcim 17:34.28 563 | ||
+ | ***2. WIĘZIK Jan SO 03 UKP UNIA Oświęcim 17:40.62 553 | ||
+ | ***3. SIEPRAWSKI Roch SO 03 UKP UNIA Oświęcim 17:42.49 550 | ||
+ | ***6. [[Bruno Skrzyszowski]] 03 TS WISŁA Kraków 21:04.04 327 | ||
+ | ****100m: 1:20.01 1:20.01 500m: 7:00.08 1:24.43 900m: 12:37.08 1:24.13 1300m: 18:20.83 1:25.72 | ||
+ | ****200m: 2:45.26 1:25.25 600m: 8:24.19 1:24.11 1000m: 14:02.57 1:25.49 1400m: 19:46.61 1:25.78 | ||
+ | ****300m: 4:10.28 1:25.02 700m: 9:48.94 1:24.75 1100m: 15:28.39 1:25.82 1500m: 21:04.04 1:17.43 | ||
+ | ****400m: 5:35.65 1:25.37 800m: 11:12.95 1:24.01 1200m: 16:55.11 1:26.72 | ||
+ | |||
[[Kategoria: Zawody 2017 (pływanie)]] | [[Kategoria: Zawody 2017 (pływanie)]] |
Aktualna wersja
Letnie Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego i Podkarpackiego 10-11.06.2017r. Dębica
Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 13 czerwca 2017
W miniony weekend najstarsi zawodnicy sekcji pływackiej TS Wisła Kraków rywalizowali w najważniejszej imprezie okręgowej – “Letnie Mistrzostwa Okręgu”.
Zawody zostały rozegrane na pływalni 50-metrowej w Dębicy a ich organizacja przebiegła bardzo sprawnie. W sumie zawodnicy wywalczyli 9 medali, rekordy życiowe co w progresji zawodników dało nam 101% i wysoki wynik w tabeli ogólnej.
Gratulacje należą się każdemu zawodnikowi z osobna. Skład drużyny na zawodach nie był pełny a mimo to udało się stworzyć piękne emocje m.in. w sztafecie 4*100 dowolnym i wyścigach indywidualnych.
Medaliści:
Bruno Włodarczyk – zdobył 3 medale; złoty na dystansie 200m stylem grzbietowym 02:13,86/ srebrny na dystansie 200m stylem zmiennym 02:15,59/ srebrny na dystansie 100m stylem grzbietowym 01:01,22.
Emilia Podleśny – zdobyła 3 medale; złoty na dystansie 400m stylem zmiennym 06:09,95/ srebrny na dystansie 200m stylem klasycznym 03:17,86/ brązowy na dystansie 100m stylem klasycznym 01:31,81.
Stanisław Kubsik – zdobył 2 medale; brązowy na dystansie 100m stylem motylkowym 01:06,06/ brązowy na dystansie 200m stylem motylkowym 02:32,24.
Konrad Sumara – zdobył 1 medal; na dystansie 100m stylem grzbietowym 01:11,34. Dobre wyścigi;
Marcin Piętka – 4 miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym 00:32,35
Zuzanna Mirowska – 7 miejsce na dystansie 200m stylem grzbietowym 02:43,85.
Błażej Szastak – 5 miejsce na dystansie 200m stylem dowolnym 02:19,06.
Wojciech Maciąg – 6 miejsce na dystansie 200m stylem zmiennym 02:28,79.
Bruno Skrzyszowski – 6 miejsce na dystansie 1500m stylem dowolnym 21:04,04.
Świetny wyścig sztafetowy w wykonaniu pływaków TS Wisła Kraków odbył się na dystansie 4*100m stylem dowolnym. Zostały wystawione dwa składy. Walka odbyła się do ostatnich metrów. W rezultacie w kategorii open skład “1” zajął 5 miejsce w składzie: Marcin Piętka, Wojciech Maciąg, Błażej Szastak, Bruno Włodarczyk. Skład “2” zajął 7 miejsce w składzie: Konrad Sumara, Stanisław Kubsik, Wiktor Kraus, Bruno Skrzyszowski.
Dla wielu zawodników to były ostatnie zawody w roku szkolnym 2016/2017.
Pozostał jeden zawodnik – Bruno Włodarczyk, który walczyć będzie po raz pierwszy w historii po reaktywacji sekcji pływackiej TS Wisła Kraków na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 17-18 lat, która odbędzie się w Warszawie 19-21.07.2017r. Wszystkich sympatyków sekcji pływackiej prosimy o zaciśnięte kciuki.
Wyniki z zawodów można oglądnąć na stronie www.megatiming.pl w zakładce (zawody okręgowe).
Źródło: tswisla.pl
Wyniki szczegółowe
- 2017.06.10-11 Letnie Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego i Podkarpackiego, Dębica
- Konkurencja 2, Chłopców, 50m dowolny
- 14 lat (małopolskie)
- 1. DANIKIEWICZ Dawid SO 03 UKP UNIA Oświęcim 27.08 460
- 2. BARCZYK Jan 03 UKS OMEGA Olkusz 27.61 434
- 3. LEWICKI Filip 03 UKS SMS GALICJA Kraków 27.63 433
- 6. Błażej Szastak 03 TS WISŁA Kraków 28.30 403
- 12. Wiktor Kraus 03 TS WISŁA Kraków 29.05 372
- Konkurencja 4, Chłopców, 50m klasyczny
- 17 lat i starsi (małopolskie)
- 1. MICHALCZYK Andrzej SO 00 UKP UNIA Oświęcim 29.62 729
- 2. NOWAK Kacper SO 00 UKP UNIA Oświęcim 30.96 639
- 3. LITWA Krzysztof 96 AZS AGH Kraków 31.77 591
- 4. Marcin Piętka 99 TS WISŁA Kraków 32.35 560
- Konkurencja 6 Mężczyzn, 100m motylkowy 12 lat i starsi 14 lat (małopolskie)
- 1. SOWA Łukasz 03 UKS SMS GALICJA Kraków 1:04.20 467
- 2. DASZKIEWICZ Michał SO 03 UKP UNIA Oświęcim 1:05.77 434
- 3. Stanisław Kubsik 03 TS WISŁA Kraków 1:06.06 428
- Konkurencja 6, Chłopców, 100m motylkowy
- 15-16 lat (małopolskie)
- 1. MAJOR Daniel SO 01 UKP UNIA Oświęcim 59.62 583
- 2. SOSNA Tomasz SK 01 UKS SMS GALICJA Kraków 1:00.54 557
- 3. ASTASHEV Bogdan 01 UKS SMS GALICJA Kraków 1:01.52 531
- 12. Wojciech Maciąg 02 TS WISŁA Kraków 1:05.53 439 17 lat i starsi (małopolskie)
- 1. WYSOCZYŃSKI Mateusz 93 AZS AGH Kraków 55.67 716
- 2. UNGEHEUER Mateusz 96 AZS AGH Kraków 56.85 673
- 3. BAŁABUCH Krystian 95 AZS AGH Kraków 57.50 650
- 9. Bruno Włodarczyk 00 TS WISŁA Kraków 59.20 595
- Konkurencja 8 Mężczyzn, 200m dowolny 12 lat i starsi 14 lat (małopolskie)
- 1. DANIKIEWICZ Dawid SO 03 UKP UNIA Oświęcim 2:09.30 490 1:03.75 1:05.55
- 2. WLECIAŁ Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 2:12.96 451 1:04.41 1:08.55
- 3. KORYCIŃSKI Kamil 03 UKS SMS GALICJA Kraków 2:13.81 442 1:05.02 1:08.79
- 5. Błażej Szastak 03 TS WISŁA Kraków 2:19.06 394 1:07.09 1:11.97
- DYSKW. Bruno Skrzyszowski 03 TS WISŁA Kraków 17 lat i starsi (małopolskie)
- 1. LITWA Krzysztof 96 AZS AGH Kraków 1:58.44 638 57.53 1:00.91
- 2. BUTKIEWICZ Władysław SO 00 UKP UNIA Oświęcim 1:59.58 620 57.69 1:01.89
- 3. MAJERSKI Jakub SK 00 UKS SMS GALICJA Kraków 2:01.98 584 59.19 1:02.79
- 7. Konrad Sumara 00 TS WISŁA Kraków 2:13.08 450 1:02.61 1:10.47
- Konkurencja 9, Kobiet, 200m grzbietowy
- 15-16 lat (małopolskie)
- 1. POGORZELSKA Laura SK 01 UKS SMS GALICJA Kraków 2:23.24 649 1:09.74 1:13.50
- 2. KISZKA Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów 2:30.50 560 1:11.63 1:18.87
- 3. BLACHURA Julia SO 02 UKP UNIA Oświęcim 2:37.04 493 1:18.34 1:18.70
- 7. Zuzanna Mirowska 02 TS WISŁA Kraków 2:43.85 434 1:19.52 1:24.33
- Konkurencja 10 Mężczyzn, 200m grzbietowy 12 lat i starsi 14 lat (małopolskie)
- 1. WANAT Grzegorz 03 UKS SMS GALICJA Kraków 2:24.18 467 1:11.79 1:12.39
- 2. KRUPA Mateusz SO 03 UKP UNIA Oświęcim 2:26.32 447 1:13.08 1:13.24
- 3. LEWICKI Filip 03 UKS SMS GALICJA Kraków 2:27.32 438 1:11.78 1:15.54
- 14. Wiktor Kraus 03 TS WISŁA Kraków 2:49.06 290 1:21.72 1:27.34
- 15. Bruno Skrzyszowski 03 TS WISŁA Kraków 2:49.20 289 1:22.66 1:26.54
- 17 lat i starsi (małopolskie)
- 1. Bruno Włodarczyk 00 TS WISŁA Kraków 2:13.86 584 1:06.38 1:07.48
- 2. GŁĄB Karol SO 99 UKP UNIA Oświęcim 2:16.64 549 1:06.03 1:10.61
- 3. GOLENIEC Kamil SO 99 UKP UNIA Oświęcim 2:20.36 506 1:09.20 1:11.16
- 6. Konrad Sumara 00 TS WISŁA Kraków 2:35.40 373 1:15.91 1:19.49
- Konkurencja 11 Kobiet, 400m zmienny 12 lat i starsi 17 lat i starsi (małopolskie)
- 1. Emilia Podleśny 00 TS WISŁA Kraków 6:09.95 382 1:26.00 1:37.70 1:41.26 1:24.99
- Konkurencja 12 Mężczyzn, 400m zmienny 12 lat i starsi 14 lat (małopolskie)
- 1. SOWA Łukasz 03 UKS SMS GALICJA Kraków5:09.62 488 1:08.35 1:20.73 1:28.64 1:11.90
- 2. PRZYSTAŁ Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 5:18.93 446 1:14.71 1:24.08 1:26.90 1:13.24
- 3. SZYDŁOWSKI Erwin SO 03 UKP UNIA Oświęcim 5:19.77 443 1:14.37 1:23.20 1:28.08 1:14.12
- 4. Stanisław Kubsik 03 TS WISŁA Kraków 5:27.46 412 1:14.07 1:27.45 1:37.48 1:08.46
- 15-16 lat (małopolskie)
- 1. SYNOWIEC Mikołaj 02 UKS OMEGA Olkusz 4:51.42 585 1:07.96 1:04.30
- 2. MAJOR Daniel SO 01 UKP UNIA Oświęcim 4:58.93 542 1:04.08 1:20.23 1:27.27 1:07.35
- 3. BLACHURA Oskar SO 02 UKP UNIA Oświęcim 4:59.60 539 1:10.72 1:18.87 1:21.83 1:08.18
- 10. Wojciech Maciąg 02 TS WISŁA Kraków 5:14.23 467 1:11.53 1:20.75 1:34.40 1:07.55
- 17 lat i starsi (małopolskie)
- 1. CIASTOŃ Sebastian SO 99 UKP UNIA Oświęcim 4:41.28 651 1:04.39 1:12.01 1:17.00 1:07.88
- 2. KEMPA Mikołaj SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 4:47.22 611 1:03.28 1:17.82 1:21.51 1:04.61
- 3. MAYERBERG Kacper SO 00 UKP UNIA Oświęcim 4:58.03 547 1:06.40 1:20.95 1:24.12 1:06.56
- 5. Marcin Piętka 99 TS WISŁA Kraków 5:17.03 455 1:13.87 1:24.80 1:27.01 1:11.35
- Konkurencja 14, Mężczyzn, 4 x 200m dowolny, Open (małopolskie)
- 1. SMS Oświęcim UKP UNIA Oświęcim 8:02.08 654
- 2. AZS AGH Kraków 1 AZS AGH Kraków 8:03.04 650
- 3. UKP UNIA Oświęcim 1 UKP UNIA Oświęcim 8:07.38 633
- 10. TS WISŁA Kraków 1 TS WISŁA Kraków 9:07.17 447
- Konrad Sumara 1:07.61 2:16.10 Wojciech Maciąg 0.00 1:09.58 2:18.66
- Marcin Piętka 0.00 1:07.19 2:16.98 Bruno Włodarczyk 0.00 1:05.62 2:15.43
- 11. TS WISŁA Kraków 2 TS WISŁA Kraków 9:47.94 360
- Błażej Szastak 1:08.08 2:20.86 Wiktor Kraus 0.00 1:10.58 2:29.20
- Stanisław Kubsik 0.00 1:12.82 2:25.05 Bruno Skrzyszowski 0.00 1:14.23 2:32.83
- Konkurencja 16, Chłopców, 50m motylkowy
- 14 lat (małopolskie)
- 1. SOWA Łukasz 03 UKS SMS GALICJA Kraków 28.77 473
- 2. BARCZYK Jan 03 UKS OMEGA Olkusz 29.26 450
- 3. KRUPA Mateusz SO 03 UKP UNIA Oświęcim 29.75 428
- 5. Stanisław Kubsik 03 TS WISŁA Kraków 30.02 417
- Konkurencja 19, Kobiet, 400m dowolny 15-16 lat (małopolskie)
- 1. NITA Daria 01 KS KORONA Kraków 4:38.88 630 1:07.06 1:10.16 1:11.46 1:10.20
- 2. PROCHOWNIK Martyna SO02 UKP UNIA Oświęcim 4:42.25 608 1:10.29 1:12.21 1:09.61 1:10.14
- 3. KUSION Weronika SO 02 UKP UNIA Oświęcim 4:46.22 583 1:10.66 1:13.57 1:12.60 1:09.39
- 9. Zuzanna Mirowska 02 TS WISŁA Kraków 5:07.40 470 1:12.98 1:17.94 1:19.53 1:16.95
- Konkurencja 20, Chłopców, 400m dowolny
- 14 lat (małopolskie)
- 1. LEWICKI Filip 03 UKS SMS GALICJA Kraków4:26.05 565 1:02.88 1:08.00 1:08.83 1:06.34
- 2. DANIKIEWICZ Dawid SO 03 UKP UNIA Oświęcim 4:31.56 532 1:04.72 1:10.41 1:10.47 1:05.96
- 3. WIĘZIK Jan SO 03 UKP UNIA Oświęcim 4:32.92 524 1:05.42 1:09.76 1:10.67 1:07.07
- 10. Błażej Szastak 03 TS WISŁA Kraków 4:56.17 410 1:08.90 1:15.60 1:16.34 1:15.33
- 12. Stanisław Kubsik 03 TS WISŁA Kraków 4:58.25 401 1:13.65 1:19.22 1:17.10 1:08.28
- 18. Wiktor Kraus 03 TS WISŁA Kraków 5:07.27 367 1:08.78 1:18.40 1:21.61 1:18.48
- 20. Bruno Skrzyszowski 03 TS WISŁA Kraków 5:12.97 347 1:15.60 1:19.24 1:20.09 1:18.04
- 15-16 lat (małopolskie)
- 1. SYNOWIEC Mikołaj 02 UKS OMEGA Olkusz 4:21.07 598 1:03.41 1:07.15 1:06.35 1:04.16
- 2. PAJĄK Jakub 02 UKS SMS GALICJA Kraków4:24.44 576 1:03.85 1:08.23 1:08.55 1:03.81
- 3. MAJOR Daniel SO 01 UKP UNIA Oświęcim 4:29.81 542 1:02.90 1:09.53 1:09.96 1:07.42
- 13. Wojciech Maciąg 02 TS WISŁA Kraków 4:49.08 441 1:09.83 1:15.91 1:14.63 1:08.71
- 17 lat i starsi (małopolskie)
- 1. WYSOCZYŃSKI Mateusz 93 AZS AGH Kraków 4:04.67 727 57.69 1:02.09 1:02.76 1:02.13
- 2. CIASTOŃ Sebastian SO 99 UKP UNIA Oświęcim 4:10.26 679 59.99 1:04.11 1:03.98 1:02.18
- 3. KEMPA Mikołaj SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 4:16.07 634 1:02.43 1:05.99 1:05.26 1:02.39
- 8. Konrad Sumara 00 TS WISŁA Kraków 4:45.96 455 1:09.84 1:13.65 1:11.19 1:11.28
- Konkurencja 21, Kobiet, 200m klasyczny 17 lat i starsi (małopolskie)
- 1. NOWAK Marta SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 2:52.12 527 1:22.41 1:29.71
- 2. Emilia Podleśny 00 TS WISŁA Kraków 3:17.86 347 1:37.59 1:40.27
- Konkurencja 22, Chłopców, 200m klasyczny
- 17 lat i starsi (małopolskie)
- 1. KRULIKOWSKI Maciej SO 99 UKP UNIA Oświęcim 2:24.21 683 1:09.41 1:14.80
- 2. SZYNAWA Oskar SO 00 UKP UNIA Oświęcim 2:30.53 600 1:14.03 1:16.50
- 3. GOLENIEC Kamil SO 99 UKP UNIA Oświęcim 2:31.00 595 1:15.08 1:15.92
- 8. Marcin Piętka 99 TS WISŁA Kraków 2:44.42 460 1:21.05 1:23.37
- Konkurencja 23 Kobiet, 200m zmienny 12 lat i starsi 15-16 lat (małopolskie)
- 1. KOWAL Emilia 02 UKS OMEGA Olkusz 2:30.46 589 1:11.72 1:18.74
- 2. PROCHOWNIK Martyna SO 02 UKP UNIA Oświęcim 2:30.98 583 1:12.18 1:18.80
- 3. MIŁEK Marcelina 02 UKS SMS GALICJA Kraków 2:32.01 571 1:12.55 1:19.46
- 8. Zuzanna Mirowska 02 TS WISŁA Kraków 2:43.49 459 1:17.14 1:26.35
- 17 lat i starsi (małopolskie)
- 1. URYGA Paulina 95 AZS AGH Kraków 2:23.83 674 1:07.05 1:16.78
- 2. MICHALCZYK Urszula 97 AZS AGH Kraków 2:33.84 551 1:18.41 1:15.43
- 3. BARTYZEL Aleksandra 98 AZS AGH Kraków 2:35.94 529 1:13.41 1:22.53
- 4. Emilia Podleśny 00 TS WISŁA Kraków 2:57.83 356 1:28.73 1:29.10
- Konkurencja 24 Mężczyzn, 200m zmienny 12 lat i starsi 14 lat (małopolskie)
- 1. SOWA Łukasz 03 UKS SMS GALICJA Kraków 2:25.43 481 1:06.57 1:18.86
- 2. DASZKIEWICZ Michał SO 03 UKP UNIA Oświęcim 2:31.09 429 1:13.85 1:17.24
- 3. PRZYSTAŁ Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 2:33.52 409 1:15.29 1:18.23
- 7. Błażej Szastak 03 TS WISŁA Kraków 2:41.05 354 1:15.97 1:25.08
- 15-16 lat (małopolskie)
- 1. SYNOWIEC Mikołaj 02 UKS OMEGA Olkusz 2:19.95 540 1:07.38 1:12.57
- 2. BLACHURA Oskar SO 02 UKP UNIA Oświęcim 2:20.87 529 1:10.01 1:10.86
- 3. MICHAŁOWSKI Tomasz SO 02 UKP UNIA Oświęcim 2:21.97 517 1:07.89 1:14.08
- 6. Wojciech Maciąg 02 TS WISŁA Kraków 2:28.79 449 1:11.28 1:17.51
- 17 lat i starsi (małopolskie)
- 1. CIASTOŃ Sebastian SO 99 UKP UNIA Oświęcim 2:10.21 671 1:04.15 1:06.06
- 2. Bruno Włodarczyk 00 TS WISŁA Kraków 2:15.59 594 1:01.35 1:14.24
- 3. DROZD Tymoteusz SO 99 UKP UNIA Oświęcim 2:20.36 535 1:08.14 1:12.22
- 9. Marcin Piętka 99 TS WISŁA Kraków 2:30.92 430 1:12.05 1:18.87
- Konkurencja 26 Mężczyzn, 4 x 100m dowolny Open
- 1. AZS AGH Kraków 2 AZS AGH Kraków 3:32.20 698
- 2. AZS AGH Kraków 1 AZS AGH Kraków 3:36.52 657
- 3. II 2002 UKP UNIA OŚWIĘCIM UKP UNIA Oświęcim 3:56.67 503
- 5. TS WISŁA Kraków 1 TS WISŁA Kraków 4:04.00 459
- Marcin Piętka 1:02.31 Błażej Szastak 0.00 1:02.28
- Wojciech Maciąg 0.00 1:01.06 Bruno Włodarczyk 0.00 58.35
- 7. TS WISŁA Kraków 2 TS WISŁA Kraków 4:15.30 400
- Konrad Sumara 1:00.80 Wiktor Kraus 0.00 1:03.31
- Stanisław Kubsik 0.00 1:02.63 Bruno Skrzyszowski 0.00 1:08.56
- Konkurencja 27 Kobiet, 200m motylkowy 12 lat i starsi 15-16 lat (małopolskie)
- 1. PROCHOWNIK Martyna SO 02 UKP UNIA Oświęcim 2:29.83 537 1:13.00 1:16.83
- 2. KUSION Weronika SO 02 UKP UNIA Oświęcim 2:31.18 523 1:14.60 1:16.58
- 3. MIŁEK Marcelina 02 UKS SMS GALICJA Kraków 2:33.41 500 1:12.16 1:21.25
- 8. Zuzanna Mirowska 02 TS WISŁA Kraków 2:46.86 389 1:18.69 1:28.17
- Konkurencja 28 Mężczyzn, 200m motylkowy 12 lat i starsi
- 14 lat (małopolskie)
- 1. SOWA Łukasz 03 UKS SMS GALICJA Kraków 2:29.14 417 1:10.59 1:18.55
- 2. MALARZ Marcin SO 03 UKP UNIA Oświęcim 2:31.04 402 1:10.97 1:20.07
- 3. Stanisław Kubsik 03 TS WISŁA Kraków 2:32.24 392 1:14.10 1:18.14
- 15-16 lat (małopolskie)
- 1. MAJOR Daniel SO 01 UKP UNIA Oświęcim 2:12.29 598 1:02.45 1:09.84
- 2. SOSNA Tomasz SK 01 UKS SMS GALICJA Kraków 2:13.68 580 1:02.17 1:11.51
- 3. KOZIEŁ Mikołaj SO 02 UKP UNIA Oświęcim 2:19.06 515 1:05.81 1:13.25
- 7. Wojciech Maciąg 02 TS WISŁA Kraków 2:25.73 448 1:11.87 1:13.86
- Konkurencja 32, Mężczyzn, 100m grzbietowy 17 lat i starsi (małopolskie)
- 1. UNGEHEUER Mateusz 96 AZS AGH Kraków 57.10 752
- 2. Bruno Włodarczyk 00 TS WISŁA Kraków 1:01.22 610
- 3. Konrad Sumara 00 TS WISŁA Kraków 1:11.34 385
- Konkurencja 33, Kobiet, 100m klasyczny, 15 lat i starsi (podkarpackie)
- 17 lat i starsi (małopolskie)
- 1. URYGA Paulina 95 AZS AGH Kraków 1:12.25 706
- 2. BARTYZEL Aleksandra 98 AZS AGH Kraków 1:20.90 503
- 3. Emilia Podleśny 00 TS WISŁA Kraków 1:31.81 344
- Konkurencja 35, Dziewcząt, 800m dowolny
- 15-16 lat (małopolskie)
- 1. NITA Daria 01 KS KORONA Kraków 9:35.04 633
- 2. PROCHOWNIK Martyna SO 02 UKP UNIA Oświęcim 9:44.97 601
- 3. SERAFIN Magdalena 01 UKS SMS GALICJA Kraków 9:48.73 590
- 9. Zuzanna Mirowska 02 TS WISŁA Kraków 10:38.65 462
- 100m: 1:16.51 1:16.51 300m: 3:57.00 1:19.75 500m: 6:38.78 1:21.18 700m: 9:20.85 1:20.37
- 200m: 2:37.25 1:20.74 400m: 5:17.60 1:20.60 600m: 8:00.48 1:21.70 800m: 10:38.65 1:17.80
- Konkurencja 36, Chłopców, 1500m dowolny
- 14 lat (małopolskie)
- 1. DANIKIEWICZ Dawid SO 03 UKP UNIA Oświęcim 17:34.28 563
- 2. WIĘZIK Jan SO 03 UKP UNIA Oświęcim 17:40.62 553
- 3. SIEPRAWSKI Roch SO 03 UKP UNIA Oświęcim 17:42.49 550
- 6. Bruno Skrzyszowski 03 TS WISŁA Kraków 21:04.04 327
- 100m: 1:20.01 1:20.01 500m: 7:00.08 1:24.43 900m: 12:37.08 1:24.13 1300m: 18:20.83 1:25.72
- 200m: 2:45.26 1:25.25 600m: 8:24.19 1:24.11 1000m: 14:02.57 1:25.49 1400m: 19:46.61 1:25.78
- 300m: 4:10.28 1:25.02 700m: 9:48.94 1:24.75 1100m: 15:28.39 1:25.82 1500m: 21:04.04 1:17.43
- 400m: 5:35.65 1:25.37 800m: 11:12.95 1:24.01 1200m: 16:55.11 1:26.72
- Konkurencja 2, Chłopców, 50m dowolny