2017.09.08-10 Long Range Euro Cup. Drawsko Pomorskie
Z Historia Wisły
- 2017.09.08-10 Long Range Euro Cup. Drawsko Pomorskie
- KLASA HISTORYCZNY
- dystans 100 m
- 09.09.2017
- 1. SUCHOMSKI Wojciech OLENDER Wielka Nieszawka L-44052 97 (3X)
- 2. BĄK Andrzej VARMINT Szczecin L-36975 94
- 2. PIEKUT Dariusz KS STRZELEC Żyrardów L-2361 94
- 13. Wiesław Wyroba WISŁA Kraków L-29413 83
- KLASA SNIPEROPEN
- dystans 300 m
- 1. ONYCH Piotr WSS Jonkowo L-33003 99 (3X)
- 2. Rafał Walczowski WISŁA Kraków L-21885 98 (5X)
- 3. STEFANOWSKI Igor GROT Puck L-30429 98 (4X)
- KLASA F/TR
- dystans 300 m
- 1. GIEDZ Jozef ARDEA Gdansk L-35632 100 (5X)
- 2. LESZCZYŃSKI Grzegorz ZAWISZA Bydgoszcz L-42668 98 (6X)
- 3. FELINSKI Robert UR Jawor L-45751 98 (4X)
- 4. Marcin Kowalski WISŁA Kraków L-35981 98 (4X)
- KLASA OPEN
- dystans 300 m
- 1. RUŻAŃSKI Michał GARDA Ostróda L-41014 99 (4X)
- 2. MAŁEK Mirosław LEGIA Warszawa L-51 99 (3X)
- 3. Rafał Walczowski WISŁA Kraków L-21885 99 (3X
- KLASA MAGNUM
- dystans 300 m
- 1. SZTYBÓR Adam KS KVG Paczółtowice L-23328 99 (2X)
- 2. THUERNAGEL Guido Niemcy 97 (4X)
- 3. ONYCH Piotr WSS Jonkowo L-33003 97 (3X)
- 6. Wiesław Wyroba WISŁA Kraków L-29413 95 (3X)
- KLASA HISTORYCZNY
- dystans 300 m
- 1. BĄK Andrzej VARMINT Szczecin L-36975 54
- 1. RACZYŃSKI Bogdan GUARDIAN Biała Podlaska L-39957 54
- 3. USZOK Darek OLENDER Wielka Nieszawka L-34483 44
- 15. Wiesław Wyroba WISŁA Kraków L-29413 11
- KLASA SNIPEROPEN
- dystans 600 m
- 1. MAŁEK Mirosław LEGIA Warszawa L-51 97 (2X)
- 2. HAHN Peter Niemcy 94 (1X)
- 3. PIĄTAK Andrzej STS Szczecin L-40171 93 (2X)
- 20. Rafał Walczowski WISŁA Kraków L-21885 76 (2X)
- KLASA F/TR
- dystans 600 m
- 1. GIEDZ Jozef ARDEA Gdansk L-35632 98 (2X)
- 2. WYROBA Jakub SREBRNY KUR Kraków L-39065 95 (1X)
- 3. BERLEĆ Krzysztof ZAWISZA Bydgoszcz L-13250 94
- 15. Marcin Kowalski WISŁA Kraków L-35981 88
- KLASA OPEN
- dystans 600 m
- 1. BIELYS Vitas Litwa 97 (3X)
- 2. CHAŁUPKA Tomasz ZKS Warszawa L-24625 96 (2X)
- 3. MOTHEJL Petr Czechy 95 (2X)
- 6. Rafał Walczowski WISŁA Kraków L-21885 93 (3X)
- KLASA MAGNUM
- dystans 600 m
- 1. ROWINSKI Stanisław Niemcy 97
- 2. SZTYBÓR Adam KS KVG Paczółtowice L-23328 92 (3X)
- 3. ŁYSIK Remigiusz ELITA Szczecin L27000 92 (1X)
- 7 Wiesław Wyroba WISŁA Kraków L-29413 90 (2X
- KLASA SNIPEROPEN
- dystans 800 m
- 1. Rafał Walczowski WISŁA Kraków L-21885 94
- 2. PIĄTAK Andrzej STS Szczecin L-40171 91
- 3. WILKOWSKI Piotr STRZELMISTRZ Łódź L-21661 90
- KLASA F/TR
- dystans 800 m
- 1. PROCHAZKA Josef Czechy 94 (1X)
- 2. BOCHYŃSKI Damian LEGIA Warszawa L-37811 93 (2X)
- 3. GIEDZ Jozef ARDEA Gdansk L-35632 92 (2X)
- 8. Marcin Kowalski WISŁA Kraków L-35981 87
- KLASA OPEN
- dystans 800 m
- 1. SZTYBÓR Adam KS KVG Paczółtowice L-23328 95 (1X)
- 2. CERKANOWICZ Damian UR Jawor L-11111 94 (2X)
- 3. JOMÉ Pit Luksemburg 94 (1X)
- 10. Rafał Walczowski WISŁA Kraków L-21885 86 (1X)
- KLASA MAGNUM
- dystans 800 m
- 1. SZTYBÓR Adam KS KVG Paczółtowice L-23328 97 (1X)
- 2. MOTHEJL Petr Czechy 89
- 3. DAKOWSKI Daniel KS GARDA Ostróda L-307711 88
- 12. Wiesław Wyroba WISŁA Kraków L-29413 83
- KLASA HISTORYCZNY
- KLASYFIKACJA GENERALNA
- 1. BĄK Andrzej VARMINT Szczecin L-36975 148
- 2. RACZYŃSKI Bogdan GUARDIAN Biała Podlaska L-39957 144 (1X)
- 3. USZOK Darek OLENDER Wielka Nieszawka L-34483 131
- 15. Wiesław Wyroba WISŁA Kraków L-29413 94
- KLASA SNIPEROPEN
- KLASYFIKACJA GENERALNA
- 1. PIĄTAK Andrzej STS Szczecin L-40171 280 (4X)
- 2. JOMÉ Pit Luksemburg 279 (5X)
- 3. Rafał Walczowski WISŁA Kraków L-21885 268 (7X)
- KLASA F/TR
- KLASYFIKACJA GENERALNA
- 1. GIEDZ Jozef ARDEA Gdansk L-35632 290 (9X)
- 2. PROCHAZKA Josef Czechy 282 (6X)
- 3. BOCHYŃSKI Damian LEGIA Warszawa L-37811 278 (7X)
- 5. Marcin Kowalski WISŁA Kraków L-35981 273 (4X)
- KLASA OPEN
- KLASYFIKACJA GENERALNA
- 1. SZTYBÓR Adam KS KVG Paczółtowice L-23328 285 (4X)
- 2. BIELYS Vitas Litwa 282 (7X)
- 3. Rafał Walczowski WISŁA Kraków L-21885 278 (7X)
- KLASA MAGNUM
- KLASYFIKACJA GENERALNA
- 1. SZTYBÓR Adam KS KVG Paczółtowice L-23328 288 (6X)
- 2. ROWINSKI Stanisław Niemcy 274
- 3. ŁYSIK Remigiusz ELITA Szczecin L27000 273 (3X)
- 8. Wiesław Wyroba WISŁA Kraków L-29413 268 (5X)
- KLASA SNIPEROPEN
- dystans 1000 m
- 1. PIĄTAK Andrzej STS Szczecin L-40171 78
- 2. KURDZIEL Roman KVG Paczółtowice L-666666 77
- 3. DUDZIK Michal SSKIBP Plonsk L-46361 69
- 7. Rafał Walczowski WISŁA Kraków L-21885 44
- KLASA F/TR
- dystans 1000 m
- 1. PROCHAZKA Josef Czechy 93 (1X)
- 2. PAKNYS Saulius Litwa 82
- 3. KAMIŃSKI Artur ZKS Warszawa L-38246 76
- 16. Marcin Kowalski WISŁA Kraków L-35981 10
- KLASA OPEN
- dystans 1000 m
- 1. MOTHEJL Petr Czechy 94
- 2. TULIŃSKI Krzysztof LEGIA Warszawa L-45170 86 (1X)
- 3. PROCHAZKA Josef Czechy 85
- 6. Rafał Walczowski WISŁA Kraków L-21885 82
- KLASA MAGNUM
- dystans 1000 m
- 1. MOTHEJL Petr Czechy 78 (1X)
- 2. PEMPERA Andrzej ELITA Szczecin L-30559 75 (1X)
- 3. SZTYBÓR Adam KS KVG Paczółtowice L-23328 75
- 5. Wiesław Wyroba WISŁA Kraków L-29413 64