2017.10.21-22 X Ogólnopolski Integracyjny Miting Pływacki im. Maćka Maika, Tychy
Z Historia Wisły
Wyniki szczegółowe
- 2017.10.21-22 X Ogólnopolski Integracyjny Miting Pływacki im. Maćka Maika, Tychy
- Konkurencja 1 Kobiet, 50m dowolny Open
- 10 - 12 lat
- 1. VOLKERT Julia 05 Mosm Tychy 29.47 490
- 2. TERMIN Liwia 05 Mosm Tychy 29.74 477
- 3. MLECZEK Natalia 05 LKS Jedność 32 Przyszowice 30.62 437
- 9. Gabriela Kołodziejczyk 05 TS Wisła Kraków 33.18 343
- 6 lat i starsi
- 1. FIJOŁEK Aleksandra 01 MKP Wodnik 29 Tychy 28.35 550
- 2. Emilia Podleśny 00 TS Wisła Kraków 30.87 426
- Konkurencja 2 Mężczyzn, 50m dowolny Open
- 10 - 12 lat
- 1. PÓŁTORAK Kacper 05 Mosm Tychy 31.30 271
- 2. SZKOŁA Filip 05 Mosm Tychy 33.35 224
- 3. CZERNAWSKI Jakub 05 Klub Plywacki SUKCES 33.64 218
- 7. Paweł Świeży 05 TS Wisła Kraków 34.69 199
- 10. Patryk Sanowski 07 TS Wisła Kraków 36.91 165
- 11. Igor Zaremba 05 TS Wisła Kraków 37.15 162
- 13 - 15 lat
- 1. PAWLIK Kacper 02 Mosm Tychy 24.95 535
- 2. KAJZER Oliwier 03 Uks Wodnik 29 Katowice 26.10 467
- 3. PORSZKE Kacper 02 Uks Wodnik 29 Katowice 26.23 460
- 9. Wiktor Kraus 03 TS Wisła Kraków 27.06 419
- 10. Maksymilian Docew 02 TS Wisła Kraków 27.16 415
- 17. Błażej Szastak 03 TS Wisła Kraków 27.66 392
- 19. Tymon Ryś 02 TS Wisła Kraków 28.04 377
- Konkurencja 3 Kobiet, 100m grzbietowy Open
- Eliminacje
- 10 - 12 lat
- 1. SŁABOSZ Emilia 05 Mosm Tychy 1:15.45 387 36.88 38.57
- 2. MACURA Kinga 06 MTP Delfin Cieszyn 1:17.61 356 37.87 39.74
- 3. BRONDER Natalia 05 Uks Wodnik 29 Katowice 1:20.72 316 40.20 40.52
- 5. Zofia Skalska 05 TS Wisła Kraków 1:25.19 269 40.83 44.36
- 8. Alicja Całka 07 TS Wisła Kraków 1:30.36 225 44.11 46.25
- 13 - 15 lat
- 1. TRENTKIEWICZ Dominika 04 START Opole 1:08.66 514 A 33.81 34.85
- 2. PINKOWICZ Alicja 04 Mosm Tychy 1:09.78 490 A 33.82 35.96
- 3. ZAJĄC Aleksandra 02 Mosm Tychy 1:12.96 429 A 35.11 37.85
- 4. Zuzanna Mirowska 02 TS Wisła Kraków 1:13.01 428 A 35.20 37.81
- Konkurencja 4 Mężczyzn, 100m grzbietowy Open
- Eliminacje
- 10 - 12 lat
- 1. Mikołaj Oczkowicz 06 TS Wisła Kraków 1:20.99 220 39.37 41.62
- 2. DZIURSKI Przemysław 06 Klub Plywacki SUKCES 1:24.11 196 41.44 42.67
- 3. Paweł Świeży 05 TS Wisła Kraków 1:25.40 187 41.91 43.49
- 5. Michał Balcerzyk 06 TS Wisła Kraków 1:33.75 142 45.53 48.22
- 16 lat i starsi
- 1. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 58.60 581 A 28.05 30.55
- 2. POPIELA Karol 00 MKP Wodnik 29 Tychy 1:02.48 479 A 30.19 32.29
- Konkurencja 5 Kobiet, 50m motylkowy Open
- 10 - 12 lat
- 1. TERMIN Liwia 05 Mosm Tychy 32.48 422
- 2. VOLKERT Julia 05 Mosm Tychy 34.55 351
- 3. MACURA Kinga 06 MTP Delfin Cieszyn 35.83 315
- 7. Alicja Całka 07 TS Wisła Kraków 45.71 151
- 13 - 15 lat
- 1. GARULA Wiktoria 02 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 30.94 489
- 2. TRENTKIEWICZ Dominika 04 START Opole 31.16 478
- 3. KRÓL Julia 04 Uks Wodnik 29 Katowice 32.44 424
- 4. Zuzanna Schab 03 TS Wisła Kraków 32.80 410
- Konkurencja 6 Mężczyzn, 50m motylkowy Open
- 13 - 15 lat
- 1. PAWLIK Kacper 02 Mosm Tychy 27.89 477
- 2. PORSZKE Kacper 02 Uks Wodnik 29 Katowice 28.34 455
- 3. GOŹDZIASZEK Krystian 02 Mkp Bobry Dębica 28.37 453
- 4. Stanisław Kubsik 03 TS Wisła Kraków 28.60 442
- Konkurencja 7 Kobiet, 100m klasyczny Open
- 10 - 12 lat
- 1. KONECKA Paulina 05 Mosm Tychy 1:30.59 326 43.17 47.42
- 2. SZCZOTOK Hanna 05 Uks Wodnik 29 Katowice 1:30.62 325 42.84 47.78
- 3. Zofia Skalska 05 TS Wisła Kraków 1:31.39 317 42.08 49.31
- Konkurencja 8 Mężczyzn, 100m klasyczny Open
- 10 - 12 lat
- 1. LOTER Bartosz 05 MTP Delfin Cieszyn 1:26.27 267 41.18 45.09
- 2. PÓŁTORAK Kacper 05 Mosm Tychy 1:35.27 198 45.52 49.75
- 3. SALATA Bartosz 05 Mosm Tychy 1:35.40 198 45.30 50.10
- 4. Michał Balcerzyk 06 TS Wisła Kraków 1:37.57 185 46.12 51.45
- 6. Igor Zaremba 05 TS Wisła Kraków 1:45.00 148 49.02 55.98
- 8. Patryk Sanowski 07 TS Wisła Kraków 1:54.09 115 54.92 59.17
- Konkurencja 9 Kobiet, 400m dowolny Open
- 10 - 12 lat
- 1. MLECZEK Natalia 05 LKS Jedność 32 Przyszowice 4:48.56 536
- 2. SŁABOSZ Emilia 05 Mosm Tychy 4:57.26 491
- 3. GORSZANÓW Jagoda 05 LKS Jedność 32 Przyszowice 5:01.57 470
- 6. Gabriela Kołodziejczyk 05 TS Wisła Kraków 5:54.57 289
- 50m: 40.60 40.60 150m: 2:11.25 44.41 250m: 3:42.50 44.99 350m: 5:12.98 44.34
- 100m: 1:26.84 46.24 200m: 2:57.51 46.26 300m: 4:28.64 46.14 400m: 5:54.57 41.59
- 13 - 15 lat
- 1. BOCIAN Roksana 04 LKS Jedność 32 Przyszowice 4:41.70 577
- 2. WOLNY Natalia 04 LKS Jedność 32 Przyszowice 4:54.07 507
- 3. SZKODA Klaudia 02 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 4:57.35 490
- 4. Zuzanna Mirowska 02 TS Wisła Kraków 4:59.58 479
- 50m: 33.66 33.66 150m: 1:48.13 37.69 250m: 3:04.66 38.57 350m: 4:23.08 38.99
- 100m: 1:10.44 36.78 200m: 2:26.09 37.96 300m: 3:44.09 39.43 400m: 4:59.58 36.50
- 6. Zuzanna Schab 03 TS Wisła Kraków 5:12.39 423
- 50m: 35.16 35.16 150m: 1:54.16 39.62 250m: 3:14.31 39.57 350m: 4:33.88 39.19
- 100m: 1:14.54 39.38 200m: 2:34.74 40.58 300m: 3:54.69 40.38 400m: 5:12.39 38.51
- 16 lat i starsi
- 1. ZAWADZKA Anna 00 MKP Wodnik 29 Tychy 4:33.91 627
- 2. GRYCHTOŁ Weronika 01 MKP Wodnik 29 Tychy 4:51.57 520
- 3. Emilia Podleśny 00 TS Wisła Kraków 5:05.50 452
- 50m: 34.51 34.51 150m: 1:50.18 37.98 250m: 3:08.42 39.27 350m: 4:26.81 38.18
- 100m: 1:12.20 37.69 200m: 2:29.15 38.97 300m: 3:48.63 40.21 400m: 5:05.50 38.69
- Konkurencja 10 Mężczyzn, 400m dowolny Open
- 10 - 12 lat
- 1. Mikołaj Oczkowicz 06 TS Wisła Kraków 5:40.10 243
- 50m: 39.41 39.41 150m: 2:07.45 44.20 250m: 3:36.73 44.48 350m: 5:02.63 41.28
- 100m: 1:23.25 43.84 200m: 2:52.25 44.80 300m: 4:21.35 44.62 400m: 5:40.10 37.47
- 2. LOTER Bartosz 05 MTP Delfin Cieszyn 5:46.04 230
- 3. ZAWIŚLAK Piotr 07 MTP Delfin Cieszyn 5:46.33 230
- 13 - 15 lat
- 1. KALKAN Jakub 04 LKS Jedność 32 Przyszowice 4:22.13 530
- 2. KAŁUŻA Jakub 02 Mkp Bobry Dębica 4:27.05 502
- 3. KOMOROWSKI Kacper 03 Mosm Tychy 4:28.32 494
- 7. Stanisław Kubsik 03 TS Wisła Kraków 4:39.50 437
- 50m: 32.16 32.16 150m: 1:44.32 36.63 250m: 2:57.40 36.67 350m: 4:08.11 34.63
- 100m: 1:07.69 35.53 200m: 2:20.73 36.41 300m: 3:33.48 36.08 400m: 4:39.50 31.39
- 9. Wiktor Kraus 03 TS Wisła Kraków 4:51.49 386
- 50m: 31.17 31.17 150m: 1:43.44 36.45 250m: 2:59.39 38.16 350m: 4:16.71 38.21
- 100m: 1:06.99 35.82 200m: 2:21.23 37.79 300m: 3:38.50 39.11 400m: 4:51.49 34.78
- 11. Tymon Ryś 02 TS Wisła Kraków 4:53.22 379
- 50m: 33.54 33.54 150m: 1:47.42 37.46 250m: 3:03.59 38.04 350m: 4:18.41 37.19
- 100m: 1:09.96 36.42 200m: 2:25.55 38.13 300m: 3:41.22 37.63 400m: 4:53.22 34.81
- 4. Maksymilian Docew 02 TS Wisła Kraków 5:06.98 330
- 50m: 32.03 32.03 150m: 1:45.22 37.05 250m: 3:03.18 39.90 350m: 4:26.44 41.98
- 100m: 1:08.17 36.14 200m: 2:23.28 38.06 300m: 3:44.46 41.28 400m: 5:06.98 40.54
- 16 lat i starsi
- 1. SKIERSKI Radosław 00 MKP Wodnik 29 Tychy 4:12.12 596
- 2. OGORZAŁEK Kamil 99 MKP Wodnik 29 Tychy 4:13.71 585
- 3. PAWLINIAK Mariusz 99 MKP Wodnik 29 Tychy 4:15.21 575
- 4. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 4:23.62 521
- 50m: 30.42 30.42 150m: 1:37.77 33.87 250m: 2:45.13 33.39 350m: 3:51.56 33.00
- 100m: 1:03.90 33.48 200m: 2:11.74 33.97 300m: 3:18.56 33.43 400m: 4:23.62 32.06
- Konkurencja 11 Kobiet, 50m klasyczny Open
- 10 - 12 lat
- 1. KONECKA Paulina 05 Mosm Tychy 39.61 384
- 2. Zofia Skalska 05 TS Wisła Kraków 42.22 317
- 3. KOŁODZIEJ Julia 06 Uks Wodnik 29 Katowice 46.01 245
- 5. Gabriela Kołodziejczyk 05 TS Wisła Kraków 47.03 229
- 13 - 15 lat
- 1. KLIMCZYK Katarzyna 04 START Opole 35.21 547
- 2. WALCZYK Martyna 02 Mosm Tychy 38.78 409
- 3. Zuzanna Schab 03 TS Wisła Kraków 39.03 401 16 lat i starsi
- 1. KOWALCZYK Agata 01 MKP Wodnik 29 Tychy 36.51 490
- 2. FIJOŁEK Aleksandra 01 MKP Wodnik 29 Tychy 37.53 451
- 3. ZAWADZKA Anna 00 MKP Wodnik 29 Tychy 37.81 441
- 4. Emilia Podleśny 00 TS Wisła Kraków 38.95 404
- Konkurencja 12 Mężczyzn, 50m klasyczny Open
- 10 - 12 lat
- 1. LOTER Bartosz 05 MTP Delfin Cieszyn 38.35 285
- 2. PÓŁTORAK Kacper 05 Mosm Tychy 42.44 210
- 3. Andrzej Radziszewski 05 TS Wisła Kraków 42.80 205
- 4. Michał Balcerzyk 06 TS Wisła Kraków 43.55 194
- 7. Igor Zaremba 05 TS Wisła Kraków 48.13 144
- 8. Patryk Sanowski 07 TS Wisła Kraków 52.11 113
- 13 - 15 lat
- 1. WŁADYKA Marcin 02 Uks Wodnik 29 Katowice 32.53 467
- 2. LITEWCZUK Mateusz 02 Mosm Tychy 32.66 462
- 3. KOMOROWSKI Kacper 03 Mosm Tychy 32.70 460
- 7. Stanisław Kubsik 03 TS Wisła Kraków 35.66 355
- 9. Maksymilian Docew 02 TS Wisła Kraków 37.14 314
- Konkurencja 13 Kobiet, 100m grzbietowy Open
- Finał
- 1. ZAWADZKA Anna 00 MKP Wodnik 29 Tychy 1:07.82 534 32.86 34.96
- 2. PINKOWICZ Alicja 04 Mosm Tychy 1:08.46 519 33.27 35.19
- 3. TRENTKIEWICZ Dominika 04 START Opole 1:08.84 510 33.23 35.61
- 6. Zuzanna Mirowska 02 TS Wisła Kraków 1:12.67 434 35.19 37.48
- Konkurencja 14 Mężczyzn, 100m grzbietowy Open
- Finał
- 1. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 58.54 583 28.37 30.17
- 2. POPIELA Karol 00 MKP Wodnik 29 Tychy 1:01.01 515 29.38 31.63
- 3. PODGÓRSKI Patryk 03 START Opole 1:03.73 452 31.87 31.86
- Konkurencja 15 Kobiet, 200m zmienny Open
- 10 - 12 lat
- 1. MLECZEK Natalia 05 LKS Jedność 32 Przyszowice2:38.20 457 33.63 42.99 45.98 35.60
- 2. SŁABOSZ Emilia 05 Mosm Tychy 2:41.47 429 35.08 40.12 49.16 37.11
- 3. VOLKERT Julia 05 Mosm Tychy 2:42.03 425 35.67 41.81 47.96 36.59
- 5. Gabriela Kołodziejczyk 05 TS Wisła Kraków 3:06.72 277 43.27 46.66 55.18 41.61
- 7. Zofia Skalska 05 TS Wisła Kraków 3:09.47 266 43.58 47.26 52.38 46.25
- 13 - 15 lat
- 1. GARULA Wiktoria 02 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:31.48 520 33.76 37.63 44.41 35.68
- 2. BOCIAN Roksana 04 LKS Jedność 32 Przyszowice2:34.06 494 32.84 40.87 45.12 35.23
- 3. Zuzanna Mirowska 02 TS Wisła Kraków 2:38.10 457 34.63 40.57 46.38 36.52
- 9. Zuzanna Schab 03 TS Wisła Kraków 2:47.11 387 36.08 43.67 48.46 38.90
- 16 lat i starsi
- 1. KOWALCZYK Agata 01 MKP Wodnik 29 Tychy 2:45.67 397 36.36 43.58 45.08 40.65
- 2. Emilia Podleśny 00 TS Wisła Kraków 2:46.86 389 35.90 44.55 46.95 39.46
- 3. KAPITAN Paulina 01 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:52.82 350 37.17 44.25 48.39 43.01
- Konkurencja 16 Mężczyzn, 200m zmienny Open
- 10 - 12 lat
- 1. Andrzej Radziszewski 05 TS Wisła Kraków 2:55.61 243 38.34 44.94 50.21 42.12
- 2. LOTER Bartosz 05 MTP Delfin Cieszyn 2:57.97 233 40.25 46.85 49.09 41.78
- 3. Mikołaj Oczkowicz 06 TS Wisła Kraków 2:59.83 226 43.23 43.01 53.50 40.09
- 13 - 15 lat
- 1. KOMOROWSKI Kacper 03 Mosm Tychy 2:19.86 481 29.22 37.14 39.83 33.67
- 2. KALKAN Jakub 04 LKS Jedność 32 Przyszowice2:21.36 466 30.35 37.95 40.64 32.42
- 3. Stanisław Kubsik 03 TS Wisła Kraków 2:25.37 428 30.12 38.22 43.87 33.16
- 9. Tymon Ryś 02 TS Wisła Kraków 2:31.49 378 32.49 37.25 46.44 35.31 16 lat i starsi
- 1. SKIERSKI Radosław 00 MKP Wodnik 29 Tychy 2:11.48 579 29.59 33.59 37.44 30.86
- 2. CHROMIK Mateusz 00 MKP Wodnik 29 Tychy 2:17.09 511 29.13 34.37 40.51 33.08
- 3. BIEG Oskar 00 MKP Wodnik 29 Tychy 2:17.76 503 29.50 37.22 38.29 32.75
- 4. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 2:18.25 498 29.62 33.32 41.99 33.32
- Konkurencja 17 Kobiet, 100m dowolny Open
- 10 - 12 lat
- 1. TERMIN Liwia 05 Mosm Tychy 1:05.21 475 31.55 33.66
- VOLKERT Julia 05 Mosm Tychy 1:05.21 475 31.99 33.22
- 3. MLECZEK Natalia 05 LKS Jedność 32 Przyszowice 1:06.01 458 32.11 33.90
- 14. Alicja Całka 07 TS Wisła Kraków 1:25.60 210 40.20 45.40
- Konkurencja 18 Mężczyzn, 100m dowolny Open
- 10 - 12 lat
- 1. CZERNAWSKI Jakub 05 Klub Plywacki SUKCES 1:12.96 233 34.58 38.38
- 2. Paweł Świeży 05 TS Wisła Kraków 1:17.05 198 36.03 41.02
- 3. ZAWIŚLAK Piotr 07 MTP Delfin Cieszyn 1:20.66 172 38.72 41.94
- 4. Igor Zaremba 05 TS Wisła Kraków 1:22.64 160 39.50 43.14
- 7. Patryk Sanowski 07 TS Wisła Kraków 1:27.30 136 39.94 47.36
- 13 - 15 lat
- 1. KALKAN Jakub 04 LKS Jedność 32 Przyszowice 58.30 458 28.12 30.18
- 2. PORSZKE Kacper 02 Uks Wodnik 29 Katowice 58.37 456 27.68 30.69
- 3. SENDACKI Jakub 02 Mosm Tychy 58.47 454 27.97 30.50
- 5. Wiktor Kraus 03 TS Wisła Kraków 58.62 450 28.59 30.03
- 14. Maksymilian Docew 02 TS Wisła Kraków 1:01.12 397 28.84 32.28
- Konkurencja 19 Kobiet, 50m grzbietowy Open
- 10 - 12 lat
- 1. TERMIN Liwia 05 Mosm Tychy 35.63 373
- 2. MACURA Kinga 06 MTP Delfin Cieszyn 37.03 333
- 3. BRONDER Natalia 05 Uks Wodnik 29 Katowice 37.44 322
- 8. Alicja Całka 07 TS Wisła Kraków 43.61 203
- 13 - 15 lat
- 1. TRENTKIEWICZ Dominika 04 START Opole 32.18 507
- 2. GARULA Wiktoria 02 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 32.28 502
- 3. PINKOWICZ Alicja 04 Mosm Tychy 33.05 468
- 5. Zuzanna Mirowska 02 TS Wisła Kraków 34.41 415
- Konkurencja 20 Mężczyzn, 50m grzbietowy Open
- 10 - 12 lat
- 1. Mikołaj Oczkowicz 06 TS Wisła Kraków 37.43 209
- 2. PÓŁTORAK Kacper 05 Mosm Tychy 38.18 197
- 3. Paweł Świeży 05 TS Wisła Kraków 39.47 178
- 5. Michał Balcerzyk 06 TS Wisła Kraków 41.57 152
- 13 - 15 lat
- 1. PODGÓRSKI Patryk 03 START Opole 30.77 376
- 2. MAŁEK Jakub 02 Uks Wodnik 29 Katowice 30.87 372
- 3. WALTER Jakub 04 Mosm Tychy 31.27 358
- 4. Tymon Ryś 02 TS Wisła Kraków 31.61 347
- 6. Wiktor Kraus 03 TS Wisła Kraków 31.82 340
- Konkurencja 22 Mężczyzn, 4 x 50m dowolny Open
- 1. MKP Wodnik 29 Tychy 1 MKP Wodnik 29 Tychy 1:39.75 567
- 2. Uks Wodnik 29 Katowice 1 Uks Wodnik 29 Katowice 1:45.84 475
- 3. TS Wisła Kraków 1 TS Wisła Kraków 1:50.29 420
- Wiktor Kraus 03 27.87 Maksymilian Docew 02 28.15
- Tymon Ryś 02 28.39 Bruno Włodarczyk 00 25.88
- 7. TS Wisła Kraków 2 TS Wisła Kraków 2:18.90 210
- Andrzej Radziszewski 05 34.27 Igor Zaremba 05 37.43
- Paweł Świeży 05 34.34 Mikołaj Oczkowicz 06 32.86
- Konkurencja 1 Kobiet, 50m dowolny Open