2017.11.25-26 Sportini Cup, Skotniki

Z Historia Wisły

W dniach 25 i 26 listopada wzięliśmy udział w turnieju Sportini Cup 2017, który odbył się na gościnnych obiektach J&J Sport Center w Skotnikach. W sobotę odbyły się mecze grupowe i można powiedzieć, że tradycyjnie mieliśmy problem z „wejściem” w turniej, grając nerwowo w pierwszych dwóch meczach. Potem już weszliśmy na właściwe „tory”, a gra stała się płynna, ładna dla oka, a co najważniejsze skuteczna. Niestety jak się później okazało porażka z Rekordem zaważyła na końcowym miejscu w turnieju, gdzie ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce, ze stratą jednego punktu do zwycięskiej drużyny z Bielska Białej.

Dodatkowo najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Filip Wykurz.

Wyniki Białej Gwiazdy:

Wisła Kraków – Pogoń Staszów 1:0 (Kamil Jakóbczyk)

Wisła Kraków – Rekord Bielsko Biała 1:3 (Kamil Jakóbczyk)

Wisła Kraków – UKS 6 Jasło 7:2 (Oskar Konieczny x2, Kamil Jakóbczyk x2, Artur Przęczek, Antek Kuś, Igor Kościółek)

Wisła Kraków – DAP Dębica 5:0 (Aleksy Rokosz x2, Antek Kuś, Artur Przęczek, Mateusz Wilk)

Wisła Kraków – AP Dzierżoniów 8:0 (Artur Przęczek x2, Oskar Konieczny x2, Aleksy Rokosz, Kamil Jakóbczyk, Franek Radwański, Igor Kościółek)

Wisła Kraków – Mosir Mińska Mazowiecki 2:1 (Antek Kuś, Artur Przęczek)

Wisła Kraków – Słowik Olkusz 3:0 (Artur Przęczek x2, Patryk Gwizdała)

Białą Gwiazdę reprezentowali: Jakub Grabowski, Patryk Gwizdała, Kamil Jakóbczyk, Antoni Kuś, Igor Kościółek, Oskar Konieczny, Szymon Malina, Mikołaj Podsiadło, Artur Przęczek, Franciszek Radwański, Aleksy Rokosz, Mateusz Wilk, Filip Wykurz, Szymon Zwijacz.

Źródło: facebook.com/pg/APwislakrakow2007