2018.02.06 Konferencja prasowa nt. programu Cashback

Z Historia Wisły

Deptuła: Z Wisłą łączy nas duża przyjaźń

Data publikacji: 06-02-2018 17:50

Dziś w Pawilonie Medialnym na Stadionie miejskim im. Henryka Reymana byliśmy świadkami wyjątkowej konferencji. Jej gośćmi byli Prezes Wisły Kraków SA, Marzena Sarapata, Pan Ziemowit Deptuła, Prezes Zarządu MyWorld Poland, operatora programu Cashback World oraz Pan Marcin Bierówka - 300-tysięczny użytkownik programu Cashback World, prywatnie kibic Białej Gwiazdy.

„Jest to niezmiernie miła okazja i bardzo cieszę się, że jesteśmy w takim gronie. Niedawno, w ostatnich dniach, powitaliśmy trzystutysięcznego uczestnika programu Cashback World w Polsce. Jest to na tyle fantastyczna sytuacja, że w tym roku nasza firma obchodzi jubileusz dziesięciolecia. Należy powiedzieć, że to pasmo nieustających sukcesów tego programu. Możemy powiedzieć, że to najlepiej świadczy o naszej historii” - przyznał na początku Prezes MyWorld Poland.

Morze nagród i korzyści

„Pragnę powiedzieć, że z dużą przyjemnością odkryliśmy, że Pan Marcin okazał się wiernym kibicem Wisły Kraków - z Wisłą łączą nas wszakże więzy partnerskie i duża przyjaźń. Od dłuższego czasu jesteśmy partnerem i sponsorem Białej Gwiazdy. Postanowiliśmy uhonorować pana Marcina w wyjątkowy sposób, co na pewno będzie dla niego dużym przeżyciem. O efektach będziemy informować na stronie klubu i w mediach społecznościowych” - zapowiedział Deptuła.

„Pan Marcin otrzyma drobne upominki od Wisły, voucher który będzie oferował możliwość uczestniczenia w Loży Skybox na meczu z Arką Gdynia. Przygotowaliśmy też inne niespodzianki, dlatego zapraszamy do śledzenia naszych portali społecznościowych. Dodatkowo ufundowaliśmy Panu Marcinowi weekend w hotelu ze spa” - objaśnił Ziemowit Deptuła, Prezes MyWorld Poland.

To się opłaca!

„Użytkownicy otrzymują do 5% Cashback zwrotu z zakupów u naszych partnerów handlowych, co jest dużą zachętą dla naszych klientów” - zachęcał do skorzystania z tej usługi Prezes operatora programu Cashback World. „To się naprawdę opłaca” - wtrącił uhonorowany Marcin Bierówka.

Jakub Pobożniak

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: wisla.krakow.pl

Bierówka: Warto być częścią Cashback World

Data publikacji: 06-02-2018 18:00

We wtorek na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie odbyła się wyjątkowa konferencja prasowa. Jej głównym bohaterem był 300 000 uczestnik programu Cashback World - Pan Marcin Bierówka - wierny sympatyk Białej Gwiazdy.

„Wybrałem Kartę Kibica z funkcją Cashback przy przedłużaniu poprzedniej Karty, która jest mi potrzebna do uczestnictwa w meczach mojego ukochanego Klubu. Cieszy mnie to, że firma Cashback World działa razem z Wisłą, dzięki czemu znalazłem się tutaj” - zaczął wypowiedź Pan Marcin Bierówka.

Same korzyści!

Jakie korzyści płyną zatem z uczestnictwa w programie Cashback? „Jak widać. Poznałem Panią Prezes Wisły Kraków Marzenę Sarapatę oraz Pana Prezesa Zarządu firmy MyWorld Poland Ziemowita Deptułę. Jestem tak bardzo szczęśliwy, że trudno mi cokolwiek powiedzieć” - kontynuował. „Dodatkowo otrzymałem możliwość uczestnictwa w dzisiejszej konferencji, a nagrody, które mi obiecano, są naprawdę cenne. Co mogę powiedzieć więcej? Opłaca się, warto być częścią Cashback World!” - zaznaczył.

300 000 uczestnik programu Cashback World z perspektywy Loży Skybox będzie przyglądał się rywalizacji Białej Gwiazdy z Arką Gdynia. Kogo zabierze ze sobą? „Przede wszystkim żonę i przyjaciół, którzy licznie będę mi towarzyszyć” - zakończył wypowiedź nagrodzony dziś kibic.

K. Biedrzycka

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: wisla.krakow.pl

Sarapata: Z Cashback World łączą nas więzi biznesowe i przyjacielskie

Data publikacji: 06-02-2018 18:20

Dziś w Pawilonie Medialnym na Stadionie miejskim im. Henryka Reymana byliśmy świadkami wyjątkowej konferencji. Jej gośćmi byli Prezes Wisły Kraków SA, Marzena Sarapata, Pan Ziemowit Deptuła, Prezes Zarządu MyWorld Poland, operatora programu Cashback World oraz Pana Marcina Bierówkę kibica Białej Gwiazdy, który okazał się jubileuszowym, 300-tysięcznym użytkownikiem programu Cashback World.

„Szanowni Państwo, szanowny Panie Marcinie. Jest mi niezmiernie miło, że trzystutysięczny użytkownik programu Cashback World to Wiślak. Tak, jak powiedział Prezes Deptuła, łączą nas nie tylko biznesowe więzi, lecz także mocno przyjacielskie, przyjemnie jest więc organizować takie wydarzenia” - przyznała Pani Prezes, która uhonorowała jubileuszowego użytkownika programu wiślackimi upominkami.

„Mam nadzieję, że program Cashback World stanie się jeszcze bardziej popularny w naszej wiślackiej społeczności, i że dzięki temu częściej będziemy świadkami takich akcji”- dodała Pani Prezes, która zapowiedziała już swoją wizytę w Skyboxie, z którego Pan Marcin obejrzy najbliższe spotkanie przy R22.

Jakub Pobożniak

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: wisla.krakow.pl