Z Historia Wisły
- 2018.03.24-25 Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 – 13 lat RUNDA I, Kraków
- Konkurencja 3 Dziewcząt, 100m klasyczny 13 lat
- 24/3/2018
- 1. Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 1:15.21 570 35.57 39.64
- 2. Rapkiewicz Natalia 05 SMS Galicja Kraków 1:24.58 400 39.98 44.60
- 3. Balon Adrianna 05 Ósemka Oświęcim 1:25.23 391 39.14 46.09
- 5. Zofia Skalska 05 Wisła Kraków 1:30.15 330 42.01 48.14
- Konkurencja 4 Chłopców, 100m klasyczny 13 lat
- 1. Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 1:14.98 407 34.59 40.39
- 2. Kamiński Bartosz 05 Siemacha Kraków 1:18.11 360 35.94 42.17
- 3. Mordarski Szymon 05 Ósemka Oświęcim 1:21.64 316 38.88 42.76
- 6. Andrzej Radziszewski 05 Wisła Kraków 1:27.61 255 40.94 46.67
- 18. Igor Zaremba 05 Wisła Kraków 1:40.47 169 46.83 53.64
- Konkurencja 5 Dziewcząt, 200m grzbietowy 13 lat
- 1. Guzik Karolina 05 SMS Galicja Kraków 2:35.45 451 37.77 39.34 39.83 38.51
- 2. Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 2:41.03 405 38.88 39.32 41.22 41.61
- 3. Tchórzewska Sabina 05 SMS Galicja Kraków 2:41.47 402 38.33 40.89 41.91 40.34
- 6. Zofia Skalska 05 Wisła Kraków 2:52.98 327 40.63 44.14 44.65 43.56
- Konkurencja 6 Chłopców, 200m grzbietowy 13 lat
- 1. Szczerba Igor 05 Sokół Mościce Tarnów 2:25.03 386 33.71 36.96 37.84 36.52
- 2. Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 2:32.45 332 36.51 38.63 39.25 38.06
- 3. Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 2:34.43 320 36.73 39.37 39.94 38.39
- 8. Paweł Świeży 05 Wisła Kraków 2:48.56 246 38.45 43.38 45.12 41.61
- Konkurencja 6 Chłopców, 200m grzbietowy 12 lat
- 1. Suchan Jakub 06 SMS Galicja Kraków 2:42.34 275 38.06 42.34 42.31 39.63
- 2. Mikołaj Oczkowicz 06 Wisła Kraków 2:43.27 270 38.71 41.70 42.55 40.31
- 3. Woźnicki Dominik 06 Ósemka Oświęcim 2:48.75 245 41.09 43.35 43.40 40.91
- Konkurencja 8 Chłopców, 400m dowolny 13 lat
- 1. Mordarski Filip 05 STP Nowy Sącz 4:23.73 521
- 2. Szczerba Igor 05 Sokół Mościce Tarnów 4:35.95 455
- 3. Szczepanik Kacper 05 Siemacha Kraków 4:57.83 361
- 9. Andrzej Radziszewski 05 Wisła Kraków 5:29.05 268
- 50m: 36.89 36.89 150m: 2:00.47 42.08 250m: 3:25.91 42.53 350m: 4:50.19 42.06
- 100m: 1:18.39 41.50 200m: 2:43.38 42.91 300m: 4:08.13 42.22 400m: 5:29.05 38.86
- 10. Paweł Świeży 05 Wisła Kraków 5:30.74 264
- 50m: 37.32 37.32 150m: 2:02.40 42.43 250m: 3:27.63 42.84 350m: 4:51.30 40.70
- 100m: 1:19.97 42.65 200m: 2:44.79 42.39 300m: 4:10.60 42.97 400m: 5:30.74 39.44
- 14. Igor Zaremba 05 Wisła Kraków 6:04.97 196
- 50m: 41.21 41.21 150m: 2:15.33 47.13 250m: 3:50.47 47.90 350m: 5:22.79 45.58
- 100m: 1:28.20 46.99 200m: 3:02.57 47.24 300m: 4:37.21 46.74 400m: 6:04.97 42.18
- 8. Mikołaj Oczkowicz 06 Wisła Kraków 5:19.46 293
- 50m: 36.49 36.49 150m: 1:57.63 41.19 250m: 3:20.40 41.13 350m: 4:41.11 39.80
- 100m: 1:16.44 39.95 200m: 2:39.27 41.64 300m: 4:01.31 40.91 400m: 5:19.46 38.35
- Konkurencja 12 Chłopców, 100m dowolny 13 lat
- 25/3/2018
- 1. Mordarski Filip 05 STP Nowy Sącz 56.81 495 27.14 29.67
- 2. Szczerba Igor 05 Sokół Mościce Tarnów 59.76 425 28.68 31.08
- 3. Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 1:00.54 409 28.88 31.66
- 15. Paweł Świeży 05 Wisła Kraków 1:13.19 231 34.42 38.77
- 21. Igor Zaremba 05 Wisła Kraków 1:19.35 181 37.62 41.73
- Konkurencja 13 Dziewcząt, 200m klasyczny 13 lat
- 1. Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 2:43.45 558 36.83 41.64 42.81 42.17
- 2. Rapkiewicz Natalia 05 SMS Galicja Kraków 3:00.94 411 39.88 46.00 47.63 47.43
- 3. Balon Adrianna 05 Ósemka Oświęcim 3:03.93 391 41.07 47.17 48.02 47.67
- 4. Zofia Skalska 05 Wisła Kraków 3:10.47 352 42.11 48.59 49.35 50.42
- Konkurencja 14 Chłopców, 200m klasyczny 13 lat
- 1. Kamiński Bartosz 05 Siemacha Kraków 2:51.27 347 38.10 44.47 45.31 43.39
- 2. Mordarski Szymon 05 Ósemka Oświęcim 2:54.95 326 39.84 44.71 45.19 45.21
- 3. Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 2:56.39 318 39.20 45.57 45.84 45.78
- 6. Andrzej Radziszewski 05 Wisła Kraków 3:02.39 287 40.71 47.16 47.97 46.55
- Konkurencja 15 Dziewcząt, 100m grzbietowy 13 lat
- 1. Cicha Aleksandra 05 SMS Galicja Kraków 1:13.88 413 35.45 38.43
- 2. Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 1:14.03 410 36.09 37.94
- 3. Guzik Karolina 05 SMS Galicja Kraków 1:14.34 405 36.52 37.82
- 8. Zofia Skalska 05 Wisła Kraków 1:20.17 323 39.44 40.73
- Konkurencja 16 Chłopców, 100m grzbietowy 13 lat
- 1. Szczerba Igor 05 Sokół Mościce Tarnów 1:06.59 396 32.39 34.20
- 2. Ślęczka Nataniel 05 Nika Sport Team Kraków 1:09.40 350 32.38 37.02
- 3. Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 1:12.33 309 35.38 36.95
- 14. Paweł Świeży 05 Wisła Kraków 1:22.27 210 39.34 42.93
- Konkurencja 16 Chłopców, 100m grzbietowy 12 lat
- 1. Jarząb Tymoteusz 06 Sokół Mościce Tarnów 1:14.13 287 35.96 38.17
- 2. Nogieć Leon 06 SMS Galicja Kraków 1:16.54 261 37.31 39.23
- 3. Mikołaj Oczkowicz 06 Wisła Kraków 1:16.94 257 36.68 40.26
- Konkurencja 18 Chłopców, 200m zmienny 13 lat
- 1. Mordarski Filip 05 STP Nowy Sącz 2:18.74 493 29.80 36.64 40.30 32.00
- 2. Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 2:27.71 408 31.45 37.01 44.17 35.08
- 3. Kamiński Bartosz 05 Siemacha Kraków 2:34.97 354 34.47 39.55 45.54 35.41
- 7. Andrzej Radziszewski 05 Wisła Kraków 2:49.83 268 39.52 44.01 47.24 39.06
- 11. Igor Zaremba 05 Wisła Kraków 3:16.49 173 49.11 47.72 55.42 44.24
- Konkurencja 18 Chłopców, 200m zmienny 12 lat
- 1. Czyż Adam 06 SMS Galicja Kraków 2:44.40 296 35.90 42.19 48.40 37.91
- 2. Korman Filip 06 Sokół Mościce Tarnów 2:45.64 289 36.62 44.44 48.54 36.04
- 3. Machulak Kamil 06 Ósemka Oświęcim 2:46.56 285 36.57 44.63 47.42 37.94
- 7. Mikołaj Oczkowicz 06 Wisła Kraków 2:54.01 250 41.26 42.83 51.66 38.26