Z Historia Wisły
- 2018.04.20-22 XIII Zawody o Puchar Rycerza Kmity, Zabierzów
- Konkurencja 2 Mężczyzn, 400m dowolny 25 lat i starsi
- 1. Czerwiec Artur 76 Kmita Zabierzów 4:54.44 374
- 2. Jerzy Korba 69 Wisła Masters Kraków 4:58.53 359
- 50m: 33.39 33.39 150m: 1:47.75 37.83 250m: 3:04.38 38.46 350m: 4:22.34 38.79
- 100m: 1:09.92 36.53 200m: 2:25.92 38.17 300m: 3:43.55 39.17 400m: 4:58.53 36.19
- Konkurencja 2 Chłopców, 400m dowolny 14 - 15 lat
- 1. Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 4:19.74 545
- 2. Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 4:22.30 529
- 3. Fortuna Filip 03 SMS Galicja Kraków 4:36.53 452
- 5. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 4:49.42 394
- 50m: 32.09 32.09 150m: 1:44.28 36.32 250m: 2:58.18 37.30 350m: 4:12.52 37.31
- 100m: 1:07.96 35.87 200m: 2:20.88 36.60 300m: 3:35.21 37.03 400m: 4:49.42 36.90
- Konkurencja 3 Dziewcząt, 400m zmienny 14 - 15 lat
- 1. Fuks Aleksandra 03 Gilus Gilowice 5:26.94 499
- 2. Morciszek Weronika 04 Sikret Gliwice 5:37.01 456
- 3. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 5:40.97 440
- 50m: 37.08 37.08 150m: 2:04.84 44.06 250m: 3:34.34 46.68 350m: 5:02.04 40.41
- 100m: 1:20.78 43.70 200m: 2:47.66 42.82 300m: 4:21.63 47.29 400m: 5:40.97 38.93
- Konkurencja 4 Mężczyzn, 400m zmienny 25 lat i starsi
- 1. Jerzy Korba 69 Wisła Masters Kraków 6:04.05 270
- 50m: 38.32 38.32 150m: 2:12.46 48.62 250m: 3:52.88 53.29 350m: 5:27.06 40.69
- 100m: 1:23.84 45.52 200m: 2:59.59 47.13 300m: 4:46.37 53.49 400m: 6:04.05 36.99
- Konkurencja 4 Mężczyzn, 400m zmienny 16 - 24 lat
- 1. Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 4:37.09 613
- 2. Bruno Włodarczyk 00 Wisła Kraków 4:43.84 571
- 50m: 28.80 28.80 150m: 1:35.86 34.43 250m: 2:52.00 42.09 350m: 4:09.05 33.85
- 100m: 1:01.43 32.63 200m: 2:09.91 34.05 300m: 3:35.20 43.20 400m: 4:43.84 34.79
- Konkurencja 8 Dziewcząt, 100m motylkowy 10 - 13 lat
- 21/4/2018
- 1. Cierpiałowska Paulina 05 MAL WOPR Malbork 1:06.80 546 Q 31.48 35.32
- 2. Karbownik Małgorzata 05 Jedynka Łódź 1:07.16 537 Q 31.36 35.80
- 3. Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 1:07.80 522 Q 31.60 36.20
- 22. Jagna Jarzyna 06 Wisła Kraków 1:37.75 174 40.43 57.32
- 23. Alicja Całka 07 Wisła Kraków 1:39.88 163 44.78 55.10
- Konkurencja 11 Mężczyzn, 200m motylkowy 14 lat i starsi
- 1. Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 2:10.22 579 Q 29.44 32.70 33.85 34.23
- 2. Sieradzki Kamil 02 Wodnik Siemianowice Śl. 2:17.35 493 Q 29.04 34.30 36.66 37.35
- 3. Więzik Jan SO 03 Unia Oświęcim 2:20.34 462 Q 30.91 35.85 36.52 37.06
- 5. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 2:20.85 457 Q 31.04 36.48 36.69 36.64
- Konkurencja 12 Dziewcząt, 25m dowolny 9 lat i młodsi
- 1. Prasał Aleksandra 09 Korona Swim Kielce 16.39 272 Q
- 2. Kurzeja Karolina 09 STP Nowy Sącz 16.92 247 Q
- 3. Pach Patrycja 09 Nika Sport Team Kraków 17.18 236 Q
- 6. Teresa Klimowicz 09 Wisła Kraków 19.21 168 Q
- Konkurencja 13 Chłopców, 25m dowolny 9 lat i młodsi
- Konkurencja 14 Dziewcząt, 50m dowolny 12 - 13 lat
- 1. Karbownik Małgorzata 05 Jedynka Łódź 27.90 577 Q
- 2. Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 28.76 527 Q
- 3. Cierpiałowska Paulina 05 MAL WOPR Malbork 29.18 505 Q
- 14. Jagna Jarzyna 06 Wisła Kraków 34.38 308
- Konkurencja 14 Dziewcząt, 50m dowolny 10 - 11 lat
- 1. Poppe Marta 07 Manta Kochłowice Ruda Śl. 33.13 345 Q
- 2. Gicala Natalia 07 BOSiR Brzesko 33.76 326 Q
- 3. Piętka Zuzanna 07 STP Nowy Sącz 34.04 318 Q
- 11. Alicja Całka 07 Wisła Kraków 36.98 248
- 24. Liliana Woźny 08 Wisła Kraków 40.88 183
- Konkurencja 15 Mężczyzn, 50m dowolny 16 lat i starsi
- 1. Pająk Mikołaj 01 Jasień Sucha Besk. 25.26 515 Q
- 2. Kaczor Damian 95 Kmita Zabierzów 25.28 514 Q
- 3. Raczkowski Krzysztof 01 Korona Kraków 25.93 476 Q
- 19. Piotr Czekański 00 Wisła Kraków 33.01 231
- Konkurencja 15 Chłopców, 50m dowolny 10 - 11 lat
- 1. Nowakowski Oliwier 07 SMS Galicja Kraków 32.57 240 Q
- 2. Proszowski Paweł 07 Park Wodny Tarn. Góry 32.79 235 Q
- 3. Wdowiak Dominik 07 Jedynka Łazy 32.95 232 Q
- 18. Adam Kasprzycki (pływanie) 07 Wisła Kraków 36.34 173
- 27. Mateusz Płaczek 07 Wisła Kraków 38.36 147
- 38. Ignacy Heiza 08 Wisła Kraków 41.22 118
- Konkurencja 16 Dziewcząt, 100m zmienny 14 - 15 lat
- 1. Tasak Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 1:09.90 532 Q 31.80 38.10
- 2. Gwiazdowska Wiktoria 03 SMS Galicja Kraków 1:12.92 469 Q 33.57 39.35
- 3. Morciszek Weronika 04 Sikret Gliwice 1:13.03 467 Q 32.79 40.24
- 9. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 1:15.98 414 35.20 40.78
- Konkurencja 18 Kobiet, 200m grzbietowy 16 lat i starsi
- 1. Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 2:24.06 566 33.81 36.44 37.33 36.48
- 2. Amerek Daria 02 MKS MOS Katowice 2:29.15 510 35.31 37.80 38.18 37.86
- 3. Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 2:34.42 460 36.81 38.80 39.93 38.88
- 4. Zuzanna Mirowska 02 Wisła Kraków 2:35.47 451 36.38 39.11 40.23 39.75
- Konkurencja 19 Mężczyzn, 200m grzbietowy 16 lat i starsi
- 1. Bartosiewicz Remigiusz 02 Wodnik Siemianowice Śl. 2:13.26 498 31.86 33.78 34.45 33.17
- 2. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 2:19.97 429 33.06 35.56 36.46 34.89
- 3. Mazur Bartosz 02 SMS Galicja Kraków 2:27.04 370 32.99 36.85 38.35 38.85
- Konkurencja 19 Chłopców, 200m grzbietowy 14 - 15 lat
- 1. Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 2:15.43 474 31.47 34.73 35.18 34.05
- 2. Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 2:18.35 445 31.13 33.77 35.75 37.70
- 3. Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 2:18.76 441 31.99 35.80 36.62 34.35
- 7. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 2:31.05 341 34.94 37.97 39.06 39.08
- Konkurencja 20 Dziewcząt, 25m klasyczny 9 lat i młodsi
- 1. Pach Patrycja 09 Nika Sport Team Kraków 22.46 208 Q
- 2. Prasał Aleksandra 09 Korona Swim Kielce 22.66 203 Q
- 3. Kurzeja Karolina 09 STP Nowy Sącz 23.00 194 Q
- 4. Teresa Klimowicz 09 Wisła Kraków 24.39 162 Q
- Oliwia Hus 09 Wisła Kraków 25.65 140 ?
- Konkurencja 21 Chłopców, 25m klasyczny 9 lat i młodsi
- Konkurencja 22 Dziewcząt, 50m klasyczny 14 - 15 lat
- 1. Dach Wiktoria 03 SMS Galicja Kraków 35.93 506 Q
- 2. Gągałka Marta 03 MKS MOS Katowice 37.04 462 Q
- 3. Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 37.25 454 Q
- 7. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 38.65 406 R
- Konkurencja 22 Dziewcząt, 50m klasyczny 10 - 11 lat
- 1. Gicala Natalia 07 BOSiR Brzesko 40.54 352 Q
- 2. Poppe Marta 07 Manta Kochłowice Ruda Śl. 41.55 327 Q
- 3. Skrzypek Jagoda 07 SMS Galicja Kraków 41.91 319 Q
- 6. Alicja Całka 07 Wisła Kraków 45.99 241 Q
- DYSKW. Katarzyna Frączek 08 Wisła Kraków K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:32)
- Konkurencja 23 Mężczyzn, 50m klasyczny 16 lat i starsi
- DYSKW. Piotr Czekański 00 Wisła Kraków O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:47)
- Konkurencja 23 Chłopców, 50m klasyczny 10 - 11 lat
- 1. Wdowiak Dominik 07 Jedynka Łazy 40.25 246 Q
- 2. Watycha Aleksander 07 Delfin Nowy Targ 42.10 215 Q
- 3. Przystał Antonio 07 Solne Miasto Wieliczka 44.43 183 Q
- 18. Adam Kasprzycki (pływanie) 07 Wisła Kraków 48.72 139
- Konkurencja 24 Kobiet, 200m dowolny 16 lat i starsi
- 1. Mańdok Klaudia 01 NKP Bielsko-Biała 2:17.47 523 32.19 34.72 35.81 34.75
- 2. Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 2:18.51 511 32.36 34.94 35.90 35.31
- 3. Zuzanna Mirowska 02 Wisła Kraków 2:24.02 455 32.46 36.37 37.63 37.56
- Konkurencja 25 Mężczyzn, 200m dowolny 16 lat i starsi
- 1. Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 1:56.13 626 27.69 29.71 29.52 29.21
- 2. Sieradzki Kamil 02 Wodnik Siemianowice Śl. 2:01.56 546 28.05 30.62 32.03 30.86
- 3. Sionkowski Arkadiusz 00 Kmita Zabierzów 2:02.31 536 28.53 32.00 31.83 29.95
- 4. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 2:06.67 482 29.24 32.26 33.02 32.15
- Konkurencja 12 Dziewcząt, 25m dowolny 9 lat i młodsi
- 1. Prasał Aleksandra 09 Korona Swim Kielce 16.12 285
- 2. Pach Patrycja 09 Nika Sport Team Kraków 17.02 242
- 3. Kurzeja Karolina 09 STP Nowy Sącz 17.17 236
- 6. Teresa Klimowicz 09 Wisła Kraków 19.31 166
- Konkurencja 13 Chłopców, 25m dowolny 9 lat i młodsi
- Konkurencja 18 Kobiet, 200m grzbietowy 16 lat i starsi
- 1. Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 2:24.06 566 33.81 36.44 37.33 36.48
- 2. Amerek Daria 02 MKS MOS Katowice 2:29.15 510 35.31 37.80 38.18 37.86
- 3. Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 2:34.42 460 36.81 38.80 39.93 38.88
- 4. Zuzanna Mirowska 02 Wisła Kraków 2:35.47 451 36.38 39.11 40.23 39.75
- Konkurencja 19 Mężczyzn, 200m grzbietowy 16 lat i starsi
- 1. Bartosiewicz Remigiusz 02 Wodnik Siemianowice Śl. 2:13.26 498 31.86 33.78 34.45 33.17
- 2. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 2:19.97 429 33.06 35.56 36.46 34.89
- 3. Mazur Bartosz 02 SMS Galicja Kraków 2:27.04 370 32.99 36.85 38.35 38.85
- Konkurencja 19 Chłopców, 200m grzbietowy 14 - 15 lat
- 1. Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 2:15.43 474 31.47 34.73 35.18 34.05
- 2. Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 2:18.35 445 31.13 33.77 35.75 37.70
- 3. Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 2:18.76 441 31.99 35.80 36.62 34.35
- 7. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 2:31.05 341 34.94 37.97 39.06 39.08
- Konkurencja 20 Dziewcząt, 25m klasyczny 9 lat i młodsi
- 1. Kurzeja Karolina 09 STP Nowy Sącz 21.93 224
- 2. Pach Patrycja 09 Nika Sport Team Kraków 21.94 223
- 3. Prasał Aleksandra 09 Korona Swim Kielce 22.90 196
- 5. Oliwia Hus 09 Wisła Kraków 24.70 156
- 6. Teresa Klimowicz 09 Wisła Kraków 25.38 144
- Konkurencja 21 Chłopców, 25m klasyczny 9 lat i młodsi
- Konkurencja 22 Dziewcząt, 50m klasyczny 10 - 11 lat
- 1. Poppe Marta 07 Manta Kochłowice Ruda Śl. 40.30 358
- 2. Gicala Natalia 07 BOSiR Brzesko 40.85 344
- 3. Skrzypek Jagoda 07 SMS Galicja Kraków 40.98 341
- 6. Alicja Całka 07 Wisła Kraków 46.52 233
- Konkurencja 24 Kobiet, 200m dowolny 16 lat i starsi
- 1. Mańdok Klaudia 01 NKP Bielsko-Biała 2:17.47 523 32.19 34.72 35.81 34.75
- 2. Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 2:18.51 511 32.36 34.94 35.90 35.31
- 3. Zuzanna Mirowska 02 Wisła Kraków 2:24.02 455 32.46 36.37 37.63 37.56
- Konkurencja 25 Mężczyzn, 200m dowolny 16 lat i starsi
- 1. Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 1:56.13 626 27.69 29.71 29.52 29.21
- 2. Sieradzki Kamil 02 Wodnik Siemianowice Śl. 2:01.56 546 28.05 30.62 32.03 30.86
- 3. Sionkowski Arkadiusz 00 Kmita Zabierzów 2:02.31 536 28.53 32.00 31.83 29.95
- 4. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 2:06.67 482 29.24 32.26 33.02 32.15
- Konkurencja 28 Dziewcząt, 50m motylkowy 12 - 13 lat
- 22/4/2018
- 1. Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 29.57 560 Q
- 2. Karbownik Małgorzata 05 Jedynka Łódź 30.15 528 Q
- 3. Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 30.58 506 Q
- 21. Jagna Jarzyna 06 Wisła Kraków 39.96 227
- Konkurencja 28 Dziewcząt, 50m motylkowy 10 - 11 lat
- 1. Poppe Marta 07 Manta Kochłowice Ruda Śl. 36.55 296 Q
- Gicala Natalia 07 BOSiR Brzesko 36.55 296 Q
- 3. Zabawa Emilia 07 UKS SP 8 Chrzanów 38.77 248 Q
- 10. Alicja Całka 07 Wisła Kraków 42.46 189
- Konkurencja 28 Dziewcząt, 50m motylkowy 10 - 11 lat
- 1. Poppe Marta 07 Manta Kochłowice Ruda Śl. 36.55 296 Q
- Gicala Natalia 07 BOSiR Brzesko 36.55 296 Q
- 3. Zabawa Emilia 07 UKS SP 8 Chrzanów 38.77 248 Q
- 27. Katarzyna Frączek 08 Wisła Kraków 58.67 71
- Konkurencja 29 Mężczyzn, 50m motylkowy 16 lat i starsi
- 1. Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 27.09 521 Q
- 2. Sieradzki Kamil 02 Wodnik Siemianowice Śl. 27.49 498 Q
- 3. Dyrek Michał 02 STP Nowy Sącz 27.91 476 Q
- 16. Piotr Czekański 00 Wisła Kraków 36.56 212
- Konkurencja 29 Chłopców, 50m motylkowy 10 - 11 lat
- 1. Wdowiak Dominik 07 Jedynka Łazy 35.58 230 Q
- 2. Nowakowski Oliwier 07 SMS Galicja Kraków 37.88 190 Q
- 3. Ruchała Adrian 08 STP Nowy Sącz 38.02 188 Q
- 25. Mateusz Płaczek 07 Wisła Kraków 45.94 106
- 30. Adam Kasprzycki (pływanie) 07 Wisła Kraków 48.55 90
- Konkurencja 30 Dziewcząt, 200m klasyczny 14 - 15 lat
- 1. Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 2:53.47 466 38.03 43.38 45.26 46.80
- 2. Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 2:57.34 436 38.17 44.70 47.15 47.32
- 3. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 2:58.45 428 41.68 45.99 46.17 44.61
- Konkurencja 31 Chłopców, 200m klasyczny 14 - 15 lat
- 1. Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 2:35.07 468 35.27 39.69 40.10 40.01
- 2. Wykręt Marcin 04 NKP Bielsko-Biała 2:37.14 450 34.95 39.78 41.08 41.33
- 3. Serewiś Bartosz 04 Neptun Sokolow Podl. 2:49.83 356 38.40 44.13 43.72 43.58
- 5. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 2:55.91 320 38.94 45.60 45.88 45.49
- Konkurencja 32 Dziewcząt, 25m grzbietowy 9 lat i młodsi
- 1. Prasał Aleksandra 09 Korona Swim Kielce 19.85 225 Q
- 2. Kurzeja Karolina 09 STP Nowy Sącz 20.09 217 Q
- 3. Pach Patrycja 09 Nika Sport Team Kraków 20.13 216 Q
- 8. Oliwia Hus 09 Wisła Kraków 22.73 150 R
- Konkurencja 33 Chłopców, 25m grzbietowy 9 lat i młodsi
- 1. Piecuch Mateusz 09 Nika Sport Team Kraków 20.67 125 Q
- 2. Kowalczyk Antoni 09 Kmita Zabierzów 21.02 119 Q
- 3. Miłosz Sekunda 09 Wisła Kraków 22.27 100 Q
- 4. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 22.36 99 Q
- 5. Jan Popiołek 09 Wisła Kraków 22.37 99 Q
- DYSKW. Antoni Kuszewski 09 Wisła Kraków G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 10:40)
- Konkurencja 34 Dziewcząt, 50m grzbietowy 14 - 15 lat
- 1. Tasak Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 31.99 516 Q
- 2. Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 32.20 506 Q
- 3. Kozdęba Karolina 03 SMS Galicja Kraków 32.68 484 Q
- 11. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 35.55 376
- Konkurencja 34 Dziewcząt, 50m grzbietowy 10 - 11 lat
- 1. Stanek Magdalena 07 SMS Galicja Kraków 36.95 335 Q
- 2. Piętka Zuzanna 07 STP Nowy Sącz 39.22 280 Q
- 3. Gicala Natalia 07 BOSiR Brzesko 39.59 272 Q
- 6. Alicja Całka 07 Wisła Kraków 40.82 248 Q
- 25. Liliana Woźny 08 Wisła Kraków 47.60 156
- Konkurencja 35 Chłopców, 50m grzbietowy 10 - 11 lat
- 1. Nowakowski Oliwier 07 SMS Galicja Kraków 36.86 219 Q
- 2. Dakowicz Marcin 07 SMS Galicja Kraków 37.08 215 Q
- 3. Wdowiak Dominik 07 Jedynka Łazy 37.68 205 Q
- 27. Mateusz Płaczek 07 Wisła Kraków 45.06 119
- 31. Adam Kasprzycki (pływanie) 07 Wisła Kraków 46.47 109
- 32. Ignacy Heiza 08 Wisła Kraków 47.13 104
- Konkurencja 36 Dziewcząt, 100m dowolny 12 - 13 lat
- 1. Karbownik Małgorzata 05 Jedynka Łódź 1:00.52 595 Q 29.85 30.67
- 2. Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 1:01.32 572 Q 30.05 31.27
- 3. Cierpiałowska Paulina 05 MAL WOPR Malbork 1:01.63 563 Q 29.76 31.87
- 22. Jagna Jarzyna 06 Wisła Kraków 1:17.42 284 37.06 40.36
- Konkurencja 37 Chłopców, 100m dowolny 14 - 15 lat
- 1. Chowaniec Mateusz 03 Wodnik Siemianowice Śl. 55.59 528 Q 26.50 29.09
- 2. Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 57.15 486 Q 27.34 29.81
- 3. Grychtoł Arkadiusz 03 Manta Kochłowice Ruda Śl. 57.39 480 Q 28.16 29.23
- 12. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 1:01.44 391 29.34 32.10
- Konkurencja 10 Kobiet, 200m motylkowy 14 lat i starsi
- 1. Tasak Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 2:23.14 583 30.97 34.71 37.18 40.28
- 2. Dach Wiktoria 03 SMS Galicja Kraków 2:30.47 502 32.54 37.02 39.61 41.30
- 3. Cioch-Gradzik Wiktoria 03 Manta Kochłowice Ruda Śl. 2:32.07 486 33.73 38.77 40.31 39.26
- 4. Zuzanna Mirowska 02 Wisła Kraków 2:36.99 442 34.27 38.65 41.15 42.92
- Konkurencja 11 Mężczyzn, 200m motylkowy 14 lat i starsi
- 1. Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 2:04.81 658 28.51 31.63 31.81 32.86
- 2. Sieradzki Kamil 02 Wodnik Siemianowice Śl. 2:14.93 520 28.82 33.43 35.97 36.71
- 3. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 2:18.73 479 31.55 35.66 35.89 35.63
- Konkurencja 27 Chłopców, 25m motylkowy 9 lat i młodsi
- Konkurencja 30 Dziewcząt, 200m klasyczny 14 - 15 lat
- 1. Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 2:53.47 466 38.03 43.38 45.26 46.80
- 2. Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 2:57.34 436 38.17 44.70 47.15 47.32
- 3. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 2:58.45 428 41.68 45.99 46.17 44.61
- Konkurencja 31 Chłopców, 200m klasyczny 14 - 15 lat
- 1. Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 2:35.07 468 35.27 39.69 40.10 40.01
- 2. Wykręt Marcin 04 NKP Bielsko-Biała 2:37.14 450 34.95 39.78 41.08 41.33
- 3. Serewiś Bartosz 04 Neptun Sokolow Podl. 2:49.83 356 38.40 44.13 43.72 43.58
- 5. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 2:55.91 320 38.94 45.60 45.88 45.49
- Konkurencja 33 Chłopców, 25m grzbietowy 9 lat i młodsi
- 1. Piecuch Mateusz 09 Nika Sport Team Kraków 21.26 115
- 2. Kowalczyk Antoni 09 Kmita Zabierzów 21.46 112
- 3. Jan Popiołek 09 Wisła Kraków 21.51 111
- 4. Miłosz Sekunda 09 Wisła Kraków 21.87 106
- 5. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 22.13 102
- Konkurencja 34 Dziewcząt, 50m grzbietowy 10 - 11 lat
- 1. Stanek Magdalena 07 SMS Galicja Kraków 37.00 333
- 2. Piętka Zuzanna 07 STP Nowy Sącz 39.38 276
- 3. Gicala Natalia 07 BOSiR Brzesko 39.67 270
- 6. Alicja Całka 07 Wisła Kraków 40.49 254
- Konkurencja 38 Wszystkie, 7 x 50m dowolny Open