Z Historia Wisły
- 2018.12.15-16 Mistrzostwa Województwa Małopolskiego, Zabierzów
- Konkurencja 1 Dziewcząt, 50m motylkowy 10 lat
- 1. Gracjasz Wiktoria 08 Jasień Sucha Besk. 34.25 360
- 2. Kuryłek Nikola 08 Nika Sport Team Kraków 36.61 295
- 3. Litwa Justyna 08 Salwator Kraków 37.06 284
- 11. Liliana Woźny 08 Wisła Kraków 45.56 153
- 25. Magdalena Mielech 08 Wisła Kraków 51.28 107
- Konkurencja 2 Chłopców, 50m motylkowy 10 lat
- 1. Halkiewicz Maciej 08 Omega Olkusz 35.93 223
- 2. Kawala Szymon 08 UKS SP 8 Chrzanów 37.57 195
- 3. Czarny Radosław 08 Salwator Kraków 39.28 170
- 17. Ignacy Heiza 08 Wisła Kraków 46.37 103
- 24. Antoni Warunek 08 Wisła Kraków 51.35 76
- Konkurencja 2 Chłopców, 50m motylkowy 11 lat
- 1. Giec Kacper 07 Omega Olkusz 32.92 290
- 2. Nowakowski Oliwier 07 SMS Galicja Kraków 34.67 248
- 3. Masters George 07 Korona Kraków 34.91 243
- 12. Patryk Sanowski 07 Wisła Kraków 40.43 156
- 19. Mateusz Płaczek 07 Wisła Kraków 41.69 142
- Konkurencja 4 Chłopców, 200m dowolny 11 lat
- 1. Giec Kacper 07 Omega Olkusz 2:33.45 271 33.50 38.69 41.04 40.22
- 2. Łacek Patryk 07 Płetwal Zakopane 2:36.87 254 36.23 40.58 40.89 39.17
- 3. Urban Mateusz 07 Płetwal Zakopane 2:37.42 251 36.55 41.79 40.97 38.11
- 13. Patryk Sanowski 07 Wisła Kraków 2:59.41 169 40.61 48.13 47.63 43.04
- 14. Mateusz Płaczek 07 Wisła Kraków 3:00.05 168 42.33 49.25 47.79 40.68
- 18. Jan Klimowicz 07 Wisła Kraków 3:06.52 151 43.88 48.52 48.35 45.77
- Konkurencja 4 Chłopców, 200m dowolny 12 lat
- 1. Litwa Tomasz 06 Salwator Kraków 2:13.88 408 29.30 33.08 35.78 35.72
- 2. Jurkiewicz Mikołaj 06 Sokół Mościce Tarnów 2:17.74 375 30.81 35.24 36.80 34.89
- 3. Machulak Kamil 06 Ósemka Oświęcim 2:18.15 372 31.50 35.49 36.47 34.69
- 8. Mikołaj Oczkowicz 06 Wisła Kraków 2:26.00 315 33.63 37.01 38.34 37.02
- Konkurencja 5 Dziewcząt, 100m klasyczny 11 lat
- 1. Buła Maya 07 Salwator Kraków 1:18.41 503 37.17 41.24
- 2. Borkowska Dominika 07 Omega Olkusz 1:26.66 372 40.34 46.32
- 3. Gicala Natalia 07 BOSiR Brzesko 1:26.75 371 41.67 45.08
- 11. Maria Walecka 07 Wisła Kraków 1:54.42 161 54.07 1:00.35
- Konkurencja 6 Chłopców, 100m klasyczny 11 lat
- 1. Watycha Aleksander 07 Delfin Nowy Targ 1:27.11 260 40.56 46.55
- 2. Chabasiewicz Jakub 07 Salwator Kraków 1:33.47 210 44.18 49.29
- 3. Żarnowiec Michał 07 Ósemka Oświęcim 1:33.93 207 44.53 49.40
- 13. Jan Klimowicz 07 Wisła Kraków 1:55.51 111 54.68 1:00.83
- Konkurencja 6 Chłopców, 100m klasyczny 12 lat
- 1. Machulak Kamil 06 Ósemka Oświęcim 1:19.27 345 37.16 42.11
- 2. Suchan Jakub 06 SMS Galicja Kraków 1:21.38 319 38.34 43.04
- 3. Bernacik Dawid 06 Ósemka Oświęcim 1:23.87 291 39.58 44.29
- 14. Michał Balcerzyk 06 Wisła Kraków 1:32.43 217 43.76 48.67
- Konkurencja 8 Chłopców, 100m grzbietowy 12 lat
- 1. Choma Maksym 06 Omega Olkusz 1:10.43 334 34.02 36.41
- 2. Mikołaj Oczkowicz 06 Wisła Kraków 1:12.77 303 35.24 37.53
- 3. Woźnicki Dominik 06 Ósemka Oświęcim 1:13.20 298 36.19 37.01
- 12. Michał Balcerzyk 06 Wisła Kraków 1:26.01 183 42.31 43.70
- Konkurencja 9 Dziewcząt, 100m zmienny 10 lat
- 1. Czaja Zuzanna 08 Korona Kraków 1:18.43 374 35.39 43.04
- 2. Gracjasz Wiktoria 08 Jasień Sucha Besk. 1:18.89 367 36.93 41.96
- 3. Litwa Justyna 08 Salwator Kraków 1:21.20 337 37.02 44.18
- 9. Liliana Woźny 08 Wisła Kraków 1:32.31 229 43.50 48.81
- Magdalena Mielech 08 Wisła Kraków 1:44.48 158 48.56 55.92
- Konkurencja 9 Dziewcząt, 100m zmienny 11 lat
- 1. Buła Maya 07 Salwator Kraków 1:16.26 406 36.94 39.32
- 2. Gicala Natalia 07 BOSiR Brzesko 1:17.64 385 36.74 40.90
- 3. Szczerba Patrycja 07 BOSiR Brzesko 1:18.15 378 37.60 40.55
- 21. Maria Walecka 07 Wisła Kraków 1:46.22 150 53.86 52.36
- Konkurencja 10 Chłopców, 100m zmienny 10 lat
- 1. Halkiewicz Maciej 08 Omega Olkusz 1:22.12 229 37.46 44.66
- 2. Rolnicki Maksymilian 08 SMS Galicja Kraków 1:24.86 208 40.09 44.77
- 3. Stawowski Marcin 08 SMS Galicja Kraków 1:25.19 205 38.56 46.63
- 21. Ignacy Heiza 08 Wisła Kraków 1:37.46 137 44.47 52.99
- 37. Antoni Warunek 08 Wisła Kraków 1:49.39 97 54.48 54.91
- Konkurencja 13 Dziewcząt, 50m dowolny 10 lat
- 1. Gracjasz Wiktoria 08 Jasień Sucha Besk. 32.05 366
- 2. Czaja Zuzanna 08 Korona Kraków 32.08 365
- 3. Litwa Justyna 08 Salwator Kraków 32.91 338
- 17. Liliana Woźny 08 Wisła Kraków 37.94 220
- 38. Magdalena Mielech 08 Wisła Kraków 42.76 154
- Konkurencja 14 Chłopców, 50m dowolny 10 lat
- 1. Halkiewicz Maciej 08 Omega Olkusz 33.01 231
- 2. Kot Kacper 08 Solne Miasto Wieliczka 33.43 222
- 3. Stawowski Marcin 08 SMS Galicja Kraków 33.82 214
- 28. Ignacy Heiza 08 Wisła Kraków 38.81 142
- 45. Antoni Warunek 08 Wisła Kraków 45.78 86
- Konkurencja 14 Chłopców, 50m dowolny 11 lat
- 1. Nowakowski Oliwier 07 SMS Galicja Kraków 31.44 267
- 2. Watycha Aleksander 07 Delfin Nowy Targ 31.87 256
- 3. Giec Kacper 07 Omega Olkusz 32.12 250
- 33. Jan Klimowicz 07 Wisła Kraków 41.33 117
- Konkurencja 14 Chłopców, 50m dowolny 12 lat
- 1. Litwa Tomasz 06 Salwator Kraków 27.11 417
- 2. Mędrek Krzysztof 06 Omega Olkusz 28.56 356
- 3. Choma Maksym 06 Omega Olkusz 28.99 341
- 23. Michał Balcerzyk 06 Wisła Kraków 33.71 217
- Konkurencja 15 Dziewcząt, 200m klasyczny 11 lat
- 1. Buła Maya 07 Salwator Kraków 2:51.84 480 39.52 44.21 45.02 43.09
- 2. Borkowska Dominika 07 Omega Olkusz 3:02.87 398 42.11 46.62 47.51 46.63
- 3. Gicala Natalia 07 BOSiR Brzesko 3:03.01 397 43.13 47.61 47.66 44.61
- 8. Maria Walecka 07 Wisła Kraków 4:09.21 157 56.39 1:05.71 1:04.43 1:02.68
- Konkurencja 16 Chłopców, 200m klasyczny 11 lat
- 1. Watycha Aleksander 07 Delfin Nowy Targ 3:09.49 256 41.33 49.20 51.26 47.70
- 2. Żarnowiec Michał 07 Ósemka Oświęcim 3:18.85 222 45.90 51.75 50.99 50.21
- 3. Przystał Antonio 07 Solne Miasto Wieliczka 3:22.65 209 44.43 52.17 53.70 52.35
- 9. Patryk Sanowski 07 Wisła Kraków 3:40.71 162 51.97 57.52 57.32 53.90
- 10. Jan Klimowicz 07 Wisła Kraków 3:46.74 149 53.25 58.21 58.10 57.18
- Konkurencja 16 Chłopców, 200m klasyczny 12 lat
- 1. Machulak Kamil 06 Ósemka Oświęcim 2:50.09 355 38.02 43.84 44.94 43.29
- 2. Jurkiewicz Mikołaj 06 Sokół Mościce Tarnów 2:57.55 312 39.98 45.80 46.73 45.04
- 3. Płonka Bartosz 06 Omega Olkusz 3:03.79 281 41.63 46.23 47.78 48.15
- 10. Michał Balcerzyk 06 Wisła Kraków 3:21.98 212 45.32 52.30 52.53 51.83
- Konkurencja 18 Chłopców, 200m grzbietowy 11 lat
- 1. Dakowicz Marcin 07 SMS Galicja Kraków 2:46.07 257 39.35 43.29 43.05 40.38
- 2. Leśniak Franciszek 07 STP Nowy Sącz 2:51.43 233 39.20 42.82 45.62 43.79
- 3. Urban Mateusz 07 Płetwal Zakopane 2:51.78 232 39.91 45.07 44.48 42.32
- 10. Mateusz Płaczek 07 Wisła Kraków 3:19.84 147 48.69 52.35 51.70 47.10
- Konkurencja 18 Chłopców, 200m grzbietowy 12 lat
- 1. Litwa Tomasz 06 Salwator Kraków 2:27.65 366 33.65 36.72 39.02 38.26
- 2. Suchan Jakub 06 SMS Galicja Kraków 2:33.28 327 35.15 39.50 40.03 38.60
- 3. Mikołaj Oczkowicz 06 Wisła Kraków 2:33.93 323 37.52 39.55 39.49 37.37
- Konkurencja 20 Chłopców, 400m dowolny 11 lat
- 1. Giec Kacper 07 Omega Olkusz 5:19.91 292
- 2. Bogacz Bartosz 07 Sokół Mościce Tarnów 5:26.21 275
- 3. Łacek Patryk 07 Płetwal Zakopane 5:28.24 270
- 11. Patryk Sanowski 07 Wisła Kraków 6:14.80 181
- 50m: 42.75 42.75 150m: 2:21.79 49.25 250m: 3:59.21 47.95 350m: 5:32.78 45.08
- 100m: 1:32.54 49.79 200m: 3:11.26 49.47 300m: 4:47.70 48.49 400m: 6:14.80 42.02
- 12. Mateusz Płaczek 07 Wisła Kraków 6:15.54 180
- 50m: 44.10 44.10 150m: 2:23.36 49.25 250m: 4:00.84 48.11 350m: 5:34.71 45.40
- 100m: 1:34.11 50.01 200m: 3:12.73 49.37 300m: 4:49.31 48.47 400m: 6:15.54 40.83
- Konkurencja 20 Chłopców, 400m dowolny 12 lat
- 1. Jurkiewicz Mikołaj 06 Sokół Mościce Tarnów 4:48.50 398
- 2. Korman Filip 06 Sokół Mościce Tarnów 4:56.24 367
- 3. Cholewa Wojciech 06 Solne Miasto Wieliczka 5:02.75 344
- 4. Mikołaj Oczkowicz 06 Wisła Kraków 5:04.05 340
- 50m: 34.58 34.58 150m: 1:52.53 39.01 250m: 3:09.56 38.72 350m: 4:26.58 38.36
- 100m: 1:13.52 38.94 200m: 2:30.84 38.31 300m: 3:48.22 38.66 400m: 5:04.05 37.47
- Konkurencja 23 Dziewcząt, 50m grzbietowy 10 lat
- 16/12/2018
- 1. Czaja Zuzanna 08 Korona Kraków 35.15 389
- 2. Gracjasz Wiktoria 08 Jasień Sucha Besk. 36.58 345
- 3. Litwa Justyna 08 Salwator Kraków 36.70 342
- 11. Liliana Woźny 08 Wisła Kraków 42.57 219
- 24. Magdalena Mielech 08 Wisła Kraków 47.23 160
- Konkurencja 24 Chłopców, 50m grzbietowy 10 lat
- 1. Stawowski Marcin 08 SMS Galicja Kraków 37.69 204
- 2. Rolnicki Maksymilian 08 SMS Galicja Kraków 38.80 187
- 3. Dyda Artur 08 Solne Miasto Wieliczka 39.24 181
- 19. Ignacy Heiza 08 Wisła Kraków 44.01 128
- 35. Antoni Warunek 08 Wisła Kraków 51.06 82
- Konkurencja 24 Chłopców, 50m grzbietowy 11 lat
- 1. Leśniak Franciszek 07 STP Nowy Sącz 35.48 245
- 2. Dakowicz Marcin 07 SMS Galicja Kraków 35.97 235
- 3. Nowakowski Oliwier 07 SMS Galicja Kraków 36.55 224
- 18. Eryk Korzeniowski 07 Wisła Kraków 46.49 109
- Konkurencja 24 Chłopców, 50m grzbietowy 12 lat
- 1. Litwa Tomasz 06 Salwator Kraków 31.43 353
- 2. Suchan Jakub 06 SMS Galicja Kraków 33.28 297
- 3. Mikołaj Oczkowicz 06 Wisła Kraków 33.60 289
- Konkurencja 26 Chłopców, 100m dowolny 11 lat
- 1. Giec Kacper 07 Omega Olkusz 1:09.09 275 32.72 36.37
- 2. Nowakowski Oliwier 07 SMS Galicja Kraków 1:10.80 255 34.13 36.67
- 3. Kieroński Marcel 07 Nika Sport Team Kraków 1:11.66 246 34.11 37.55
- 14. Mateusz Płaczek 07 Wisła Kraków 1:16.97 199 36.33 40.64
- Konkurencja 26 Chłopców, 100m dowolny 12 lat
- 1. Litwa Tomasz 06 Salwator Kraków 59.92 421 28.18 31.74
- 2. Choma Maksym 06 Omega Olkusz 1:03.49 354 30.84 32.65
- 3. Caba Stanisław 06 SMS Galicja Kraków 1:03.69 351 30.70 32.99
- 6. Mikołaj Oczkowicz 06 Wisła Kraków 1:05.67 320 31.79 33.88
- 25. Michał Balcerzyk 06 Wisła Kraków 1:15.63 209 36.12 39.51
- Konkurencja 27 Dziewcząt, 50m klasyczny 10 lat
- 1. Wąsowicz Izabela 08 Salwator Kraków 40.62 350
- 2. Tokarska Justyna 08 Delfin Nowy Targ 41.90 319
- 3. Litwa Justyna 08 Salwator Kraków 42.40 308
- 7. Liliana Woźny 08 Wisła Kraków 47.83 214
- 30. Magdalena Mielech 08 Wisła Kraków 53.14 156
- Konkurencja 28 Chłopców, 50m klasyczny 10 lat
- 1. Rolnicki Maksymilian 08 SMS Galicja Kraków 43.46 196
- 2. Mastalski Kacper 08 Delfin Nowy Targ 44.04 188
- 3. Halkiewicz Maciej 08 Omega Olkusz 45.23 173
- 28. Ignacy Heiza 08 Wisła Kraków 52.35 112
- 45. Antoni Warunek 08 Wisła Kraków 59.69 75
- Konkurencja 28 Chłopców, 50m klasyczny 11 lat
- 1. Watycha Aleksander 07 Delfin Nowy Targ 39.17 267
- 2. Chabasiewicz Jakub 07 Salwator Kraków 41.81 220
- 3. Żarnowiec Michał 07 Ósemka Oświęcim 42.29 212
- 15. Jan Klimowicz 07 Wisła Kraków 51.59 117
- Konkurencja 28 Chłopców, 50m klasyczny 12 lat
- 1. Machulak Kamil 06 Ósemka Oświęcim 36.60 328
- 2. Nosowicz Mikołaj 06 Omega Olkusz 38.36 285
- 3. Pastwa Amadeusz 06 Delfin Nowy Targ 38.85 274
- 14. Michał Balcerzyk 06 Wisła Kraków 43.48 195
- Konkurencja 30 Chłopców, 100m motylkowy 11 lat
- 1. Kos Maciej 07 Ósemka Oświęcim 1:21.08 208 39.65 41.43
- 2. Bogacz Bartosz 07 Sokół Mościce Tarnów 1:22.82 195 39.27 43.55
- 3. Leśniak Franciszek 07 STP Nowy Sącz 1:25.57 177 37.83 47.74
- 5. Patryk Sanowski 07 Wisła Kraków 1:33.48 136 44.19 49.29
- 7. Mateusz Płaczek 07 Wisła Kraków 1:34.59 131 43.09 51.50
- Konkurencja 32 Chłopców, 200m zmienny 11 lat
- 1. Giec Kacper 07 Omega Olkusz 2:45.83 288 35.12 43.25 49.47 37.99
- 2. Olszewski Maciej 07 Salwator Kraków 2:53.62 251 37.48 44.73 49.32 42.09
- 3. Watycha Aleksander 07 Delfin Nowy Targ 3:01.51 220 41.06 48.73 50.61 41.11
- 9. Patryk Sanowski 07 Wisła Kraków 3:10.67 190 41.93 51.70 55.62 41.42
- 12. Jan Klimowicz 07 Wisła Kraków 3:28.92 144 48.76 50.26 1:01.67 48.23
- DYSKW. Eryk Korzeniowski 07 Wisła Kraków
- G6 - Pływak znajdujący się w pozycji na piersiach nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie). (Czas: 13:09)
- Konkurencja 34 Chłopców, 800m dowolny 12 lat
- 1. Jurkiewicz Mikołaj 06 Sokół Mościce Tarnów 9:55.12 413
- 2. Korman Filip 06 Sokół Mościce Tarnów 10:13.27 377
- 3. Mikołaj Oczkowicz 06 Wisła Kraków 10:16.64 371
- 100m: 1:16.25 1:16.25 300m: 3:52.01 1:17.52 500m: 6:27.42 1:17.56 700m: 9:02.05 1:17.15
- 200m: 2:34.49 1:18.24 400m: 5:09.86 1:17.85 600m: 7:44.90 1:17.48 800m: 10:16.64 1:14.59
- Konkurencja 36 Chłopców, 4 x 100m dowolny 11 lat
- 1. Ósemka Oświęcim 2 Ósemka Oświęcim 5:08.84 209
- 2. Kmita Zabierzów 1 Kmita Zabierzów 5:20.29 187
- 3. MKS Jordan Kraków 2007 Jordan Kraków 5:33.96 165
- 4. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 5:39.37 157