2019.03.06 Karolina Biedrzycka rzecznikiem prasowym Wisły

Z Historia Wisły

Wersja z dnia 08:37, 10 mar 2019; Dorotja (Dyskusja | wkład)
(różn) ← Poprzednia wersja | Aktualna wersja (różn) | Następna wersja → (różn)
Karolina Biedrzycka
Karolina Biedrzycka

Karolina Biedrzycka rzecznikiem prasowym Wisły

Data publikacji: 06-03-2019 19:06

Zarząd Wisły Kraków SA 4 marca 2019 roku powierzył Karolinie Biedrzyckiej rolę rzecznika prasowego klubu. Biedrzycka do tej pory pełniła funkcję zastępcy rzecznika prasowego.

Karolina Biedrzycka to wnuczka legendarnego obrońcy Białej Gwiazdy - Władysława Kawuli. Z krakowskim klubem związana jest od 2011 roku, z przerwą na pracę w Lechii Gdańsk, gdzie pełniła rolę specjalisty ds. komunikacji. W Wiśle przechodziła przez poszczególne szczeble kariery: od praktykantki, przez specjalistę ds. komunikacji medialnej, menedżera ds. komunikacji medialnej, zastępcę rzecznika i teraz obejmując stanowisko rzecznika.

Z wykształcenia jest menedżerem kultury i mediów, a także menedżerem sportu. Kierunki te ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Specjalizuje się w komunikacji medialnej i PR-owej.

„To dla mnie olbrzymi zaszczyt i nobilitacja, spełnienie marzeń, tym bardziej, że na R22 jestem od dziecka. Dziękuję władzom Wisły za zaufanie i wiarę w moje możliwości. Dziękuję także moim poprzednikom, z którymi dane mi było pracować - Adrianowi, Maksowi, Olgierdowi, Oldze i Iwonie - za przekazanie wzorców i wiedzy. Praca z każdym z nich pozwoliła mi rozwinąć umiejętności i zdobyć ogromne doświadczenie, które właśnie procentuje. Zrobię wszystko, aby godnie reprezentować klub w kontaktach z mediami i z kibicami” - powiedziała nowa rzecznik Białej Gwiazdy.

Powodzenia!

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: wisla.krakow.pl