Z Historia Wisły
- 2019.03.16 Grand Prix Małopolski Runda III, Oświęcim
- Konkurencja 1 Mieszane, 4 x 50m dowolny 17 lat i starsi
- Konkurencja 4 Kobiet, 100m motylkowy 17 lat i starsi
- 1. Kossakowska Dominika 01 AZS AWF Katowice 1:03.96 652 29.97 33.99
- 2. Lewandowska Natalia 01 AZS AWF Katowice 1:06.41 583 31.62 34.79
- 3. Kusion Weronika 02 Unia Oświęcim 1:06.72 574 31.06 35.66
- 12. Zuzanna Mirowska 02 Wisła Kraków 1:15.64 394 34.54 41.10
- Konkurencja 4 Dziewcząt, 100m motylkowy 15 - 16 lat
- 1. Famulok Zuzanna 03 Aquatica Pawłowice 1:06.20 588 30.52 35.68
- 2. Biernat Oliwia 03 Aquatica Pawłowice 1:06.29 586 30.97 35.32
- 3. Bociek Wiktoria 04 Górnik Sosnowiec 1:07.82 547 31.45 36.37
- 25. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 1:18.79 349 35.54 43.25
- Konkurencja 4 Dziewcząt, 100m motylkowy 14 lat
- 1. Mayerberg Anna 05 Unia Oświęcim 1:10.88 479 32.68 38.20
- 2. Kania Kamila 05 SMS Galicja Kraków 1:12.30 451 33.65 38.65
- 3. Rapkiewicz Natalia 05 SMS Galicja Kraków 1:13.20 435 34.77 38.43
- 5. Zofia Skalska 05 Wisła Kraków 1:15.35 399 34.49 40.86
- Konkurencja 5 Chłopców, 100m motylkowy 15 - 16 lat
- 1. Mamcarz Mateusz 04 Płetwal Zakopane 57.48 651 27.29 30.19
- 2. Gabryś Maciej 04 Sikret Gliwice 58.08 631 27.12 30.96
- 3. Czech Arkadiusz 03 Unia Oświęcim 1:00.59 555 27.68 32.91
- 6. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 1:02.21 513 28.50 33.71
- Konkurencja 5 Chłopców, 100m motylkowy 14 lat
- 1. Mordarski Filip 05 STP Nowy Sącz 1:01.21 539 28.14 33.07
- 2. Pisarek Kacper 05 Aquatica Pawłowice 1:04.07 470 29.81 34.26
- 3. Smok Mateusz 05 Górnik Sosnowiec 1:05.29 444 29.98 35.31
- 9. Andrzej Radziszewski 05 Wisła Kraków 1:14.77 295 33.44 41.33
- Konkurencja 6 Dziewcząt, 200m grzbietowy 14 lat
- 1. Rębilas Julia 05 Jedność 32 Przyszowice 2:39.37 471 38.22 40.59 41.39 39.17
- 2. Guzik Karolina 05 SMS Galicja Kraków 2:40.05 465 38.45 40.61 41.76 39.23
- 3. Tchórzewska Sabina 05 SMS Galicja Kraków 2:40.09 465 37.83 40.07 41.83 40.36
- 5. Zofia Skalska 05 Wisła Kraków 2:45.31 422 38.61 42.59 42.69 41.42
- Konkurencja 7 Chłopców, 200m grzbietowy 14 lat
- 1. Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 2:28.39 429 35.99 38.18 38.49 35.73
- 2. Kucharski Paweł 05 NKP Bielsko Biała 2:35.32 374 36.95 40.20 40.84 37.33
- 3. Szczepanik Kacper 05 Siemacha Kraków 2:39.25 347 36.31 41.39 41.67 39.88
- 6. Paweł Świeży 05 Wisła Kraków 2:41.82 330 37.55 41.47 42.63 40.17
- Konkurencja 8 Dziewcząt, 100m klasyczny 15 - 16 lat
- 1. Surmiak Klara 04 UKP Ruda Śląska 1:15.81 605 36.09 39.72
- 2. Dach Wiktoria 03 SMS Galicja Kraków 1:17.87 558 37.04 40.83
- 3. Sadlik Martyna 03 Unia Oświęcim 1:18.03 555 37.59 40.44
- 16. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 1:29.38 369 41.62 47.76
- Konkurencja 9 Chłopców, 100m klasyczny 15 - 16 lat
- 1. Kwiecień Paweł 04 Piątka Chorzów 1:09.25 561 33.43 35.82
- 2. Śliwka Jakub 04 Salmo Żory 1:09.55 554 33.21 36.34
- 3. Szydłowski Erwin 03 Unia Oświęcim 1:09.84 547 32.57 37.27
- 18. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 1:17.91 394 36.25 41.66
- Konkurencja 9 Chłopców, 100m klasyczny 14 lat
- 1. Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 1:15.95 425 35.40 40.55
- 2. Leszczyński Maciej 05 MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:18.30 388 36.18 42.12
- 3. Gohla Kamil 05 MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:19.79 367 37.70 42.09
- 7. Andrzej Radziszewski 05 Wisła Kraków 1:23.06 325 38.79 44.27
- Konkurencja 10 Kobiet, 200m dowolny 17 lat i starsi
- 1. Nita Daria 01 Korona Kraków 2:07.08 702 30.22 32.44 32.91 31.51
- 2. Lewandowska Natalia 01 AZS AWF Katowice 2:11.72 631 31.30 33.16 33.79 33.47
- 3. Kowal Emilia 02 SMS Galicja Kraków 2:15.30 582 32.07 34.87 35.05 33.31
- 8. Zuzanna Mirowska 02 Wisła Kraków 2:33.57 398 34.43 38.72 40.51 39.91
- Konkurencja 11 Chłopców, 200m dowolny 15 - 16 lat
- 1. Daszkiewicz Michał 03 Unia Oświęcim 1:55.01 697 27.46 29.37 29.54 28.64
- 2. Więzik Jan 03 Unia Oświęcim 1:58.85 632 27.65 30.40 30.79 30.01
- 3. Mamcarz Mateusz 04 Płetwal Zakopane 1:59.68 619 27.69 30.30 30.49 31.20
- 27. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 2:12.71 454 30.39 35.84 35.66 30.82
- 28. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 2:13.09 450 30.80 34.22 34.79 33.28
- Konkurencja 11 Chłopców, 200m dowolny 14 lat
- 1. Staniszewski Bartosz 05 UKP Ruda Śląska 2:08.12 504 29.53 32.92 33.70 31.97
- 2. Szczerba Igor 05 Sokół Mościce Tarnów 2:08.85 496 29.09 32.87 34.11 32.78
- 3. Kucharski Paweł 05 NKP Bielsko Biała 2:13.67 444 31.70 34.23 35.10 32.64
- 14. Paweł Świeży 05 Wisła Kraków 2:28.56 323 33.62 39.26 39.32 36.36