Z Historia Wisły
- 2019.11.22-23 Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego. Oświęcim
- Konkurencja 2 Mężczyzn, 50m dowolny Open
- 1. Goleniec Kamil 99 AZS AWF Katowice 23.21 665
- 2. Sieradzki Kamil 02 Unia Oświęcim 23.35 653
- 3. Butkiewicz Władysław 00 AZS AWF Katowice 23.52 639
- 24. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 25.73 488
- 39. Igor Zaremba 05 Wisła Kraków 30.74 286
- Konkurencja 2 Chłopców, 50m dowolny 15 - 16 lat
- 1. Kuś Aleksander 04 SMS Galicja Kraków 23.73 622
- 2. Mamcarz Mateusz 04 Unia Oświęcim 24.13 591
- 3. Więzik Jan 03 Unia Oświęcim 24.52 564
- 14. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 25.73 488
- Konkurencja 2 Chłopców, 50m dowolny 14 lat
- 1. Ślęczka Nataniel 05 Nika Sport Team Kraków 25.31 512
- 2. Białas Bartosz 05 SMS Galicja Kraków 26.53 445
- 3. Soborski Igor 05 Omega Olkusz 27.47 401
- 7. Igor Zaremba 05 Wisła Kraków 30.74 286
- Konkurencja 3 Kobiet, 50m klasyczny Open
- 1. Lewandowska Natalia 01 AZS AWF Katowice 32.91 653
- 2. Szopa Marta 00 AZS AWF Katowice 33.12 641
- 3. Marek Amelia 05 DelfinTarnów 33.68 609
- 16. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 39.41 380
- 3. Pawłowska Julia 02 Unia Oświęcim 34.30 577
- Konkurencja 3 Dziewcząt, 50m klasyczny 15 - 16 lat
- 1. Wilczek Renata 04 Unia Oświęcim 33.92 596
- 2. Rokita Hanna 03 SMS Galicja Kraków 34.26 579
- 3. Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 34.84 550
- 9. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 39.41 380
- Konkurencja 4 Mężczyzn, 50m klasyczny Open
- 1. Krystyniak Mateusz 00 AZS AWF Katowice 28.43 700
- 2. Nowak Kacper 00 AZS AWF Katowice 28.54 692
- 3. Dubas Mateusz 01 AZS AWF Katowice 28.63 685
- 21. Andrzej Radziejewski 05 Wisła Kraków 35.63 355
- 23. Igor Zaremba 05 Wisła Kraków 37.31 309
- Konkurencja 4 Chłopców, 50m klasyczny 14 lat
- 1. Droński Wojciech 05 Jasień Sucha Besk. 32.75 458
- 2. Żak Wiktor 05 Salmo Żory 33.90 413
- 3. Misztal Oliwer 05 Glosator Kraków 34.11 405
- 4. Andrzej Radziejewski 05 Wisła Kraków 35.63 355
- 6. Igor Zaremba 05 Wisła Kraków 37.31 309
- Konkurencja 5 Dziewcząt, 100m motylkowy 15 - 16 lat
- 1. Famulok Zuzanna 03 Unia Oświęcim 1:04.30 612 30.28 34.02
- 2. Biernat Oliwia 03 SMS Galicja Kraków 1:04.49 607 29.99 34.50
- 3. Sobolewska Magdalena 04 Unia Oświęcim 1:06.86 544 31.47 35.39
- 14. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 1:20.04 317 35.83 44.21
- Konkurencja 5 Dziewcząt, 100m motylkowy 14 lat
- 1. Mayerberg Anna 05 Unia Oświęcim 1:08.13 514 32.18 35.95
- 2. Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 1:09.65 482 32.85 36.80
- 3. Zofia Skalska 05 Wisła Kraków 1:15.38 380 34.20 41.18
- Konkurencja 6 Mężczyzn, 100m motylkowy 17 lat i starsi
- 1. Sieradzki Kamil 02 Unia Oświęcim 55.20 660 26.46 28.74
- 2. Naumenko Artem 96 AZS AGH Kraków 55.30 657 25.80 29.50
- 3. Dziedzic Dawid 99 AZS AWF Katowice 56.15 627 26.39 29.76
- 9. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 58.87 544 26.93 31.94
- Konkurencja 6 Chłopców, 100m motylkowy 15 - 16 lat
- 1. Daszkiewicz Michał 03 Unia Oświęcim 57.50 584 27.54 29.96
- 2. Mamcarz Mateusz 04 Unia Oświęcim 58.18 564 27.08 31.10
- 3. Kowolik Alex 04 Unia Oświęcim 59.14 537 28.06 31.08
- 4. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 1:00.58 499 27.87 32.71
- Konkurencja 8 Chłopców, 200m dowolny 15 - 16 lat
- 1. Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1:56.13 626 27.21 29.99 29.98 28.95
- 2. Czech Arkadiusz 03 Unia Oświęcim 1:56.62 618 27.75 29.82 30.13 28.92
- 3. Danikiewicz Dawid 03 Unia Oświęcim 1:59.38 576 27.24 30.48 31.34 30.32
- 11. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 2:06.70 482 28.41 32.89 33.53 31.87
- 12. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 2:06.95 479 29.33 32.30 33.32 32.00
- Konkurencja 8 Chłopców, 200m dowolny 14 lat
- 1. Kacper Szczepanik 05 Wisła Kraków 2:10.89 437 29.69 33.07 34.81 33.32
- 2. Staciwa Kamil 05 Unia Oświęcim 2:11.32 433 29.85 33.45 34.56 33.46
- 3. Ptaszyński Stanisław 05 Unia Oświęcim 2:11.55 431 30.93 33.36 34.35 32.91
- 4. Igor Zaremba 05 Wisła Kraków 2:26.36 312 33.22 37.75 38.30 37.09
- Konkurencja 9 Dziewcząt, 200m grzbietowy 14 lat
- 1. Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 2:17.75 648 31.63 34.80 35.78 35.54
- 2. Zofia Skalska 05 Wisła Kraków 2:31.85 484 35.15 38.05 39.14 39.51
- 3. Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 2:33.31 470 34.80 38.66 40.42 39.43
- Konkurencja 10 Mężczyzn, 200m grzbietowy 17 lat i starsi
- 1. Bartosiewicz Remigiusz 02 Unia Oświęcim 2:04.75 607 30.03 31.50 31.64 31.58
- 2. Szarpak Marcin 01 AZS AWF Katowice 2:07.81 564 30.71 32.09 33.34 31.67
- 3. Szczygieł David 02 Unia Oświęcim 2:08.38 557 30.54 32.79 32.73 32.32
- 4. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 2:14.52 484 32.15 33.63 34.45 34.29
- 5. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 2:20.68 423 32.06 34.59 36.94 37.09
- Konkurencja 10 Chłopców, 200m grzbietowy 14 lat
- 1. Ślęczka Nataniel 05 Nika Sport Team Kraków 2:17.09 457 31.12 34.58 36.08 35.31
- 2. Kacper Szczepanik 05 Wisła Kraków 2:28.55 359 34.26 37.93 38.43 37.93
- 3. Misztal Oliwer 05 Glosator Kraków 2:34.86 317 34.89 39.43 40.70 39.84
- Konkurencja 12 Chłopców, 400m zmienny 14 lat
- 1. Pawłowski Jan 05 Unia Oświęcim 5:16.31 412
- 2. Andrzej Radziejewski 05 Wisła Kraków 5:25.90 377
- 50m: 34.77 34.77 150m: 1:57.38 41.86 250m: 3:23.07 44.81 350m: 4:47.74 39.38
- 100m: 1:15.52 40.75 200m: 2:38.26 40.88 300m: 4:08.36 45.29 400m: 5:25.90 38.16
- Konkurencja 15 Mężczyzn, 4 x 200m dowolny 17 lat i starsi
- Konkurencja 16 Dziewcząt, 50m motylkowy 14 lat
- 1. Mayerberg Anna 05 Unia Oświęcim 31.06 483
- 2. Mędrysa Martyna 05 Glosator Kraków 31.35 470
- 3. Więcek Weronika 05 Victoria Kozy 31.61 458
- 6. Zofia Skalska 05 Wisła Kraków 33.23 394
- Konkurencja 17 Mężczyzn, 50m motylkowy 17 lat i starsi
- 23/11/2019
- 1. Dziedzic Dawid 99 AZS AWF Katowice 24.96 661
- 2. Kapias Michał 00 AZS AWF Katowice 25.02 656
- 3. Naumenko Artem 96 AZS AGH Kraków 25.09 651
- 14. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 26.90 528
- 15. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 28.56 441
- Konkurencja 17 Chłopców, 50m motylkowy 15 - 16 lat
- 1. Mamcarz Mateusz 04 Unia Oświęcim 25.72 604
- 2. Kuś Aleksander 04 SMS Galicja Kraków 25.97 587
- 3. Rafał Kacper 04 V Łomianki 27.20 511
- 4. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 27.28 506
- Konkurencja 17 Chłopców, 50m motylkowy 14 lat
- 1. Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 27.64 487
- 2. Wojtacha Karol 05 Korona Kraków 27.85 476
- 3. Soborski Igor 05 Omega Olkusz 29.15 415
- 6. Andrzej Radziejewski 05 Wisła Kraków 30.99 345
- Konkurencja 18 Dziewcząt, 50m grzbietowy 14 lat
- 1. Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 30.02 625
- 2. Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 32.30 501
- 3. Janik Anna 05 Płetwal Zakopane 33.36 455
- 4. Zofia Skalska 05 Wisła Kraków 33.58 446
- Konkurencja 19 Mężczyzn, 50m grzbietowy 17 lat i starsi
- 1. Kapias Michał 00 AZS AWF Katowice 25.54 658
- 2. Cieśla Oskar 01 AZS AWF Katowice 26.65 579
- 3. Milbrant Kacper 01 AZS AWF Katowice 26.91 562
- 5. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 27.74 513
- 8. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 29.59 423
- Konkurencja 21, Chłopców, 400m dowolny, 15 - 16 lat
- 1. Czech Arkadiusz 03 Unia Oświęcim 4:03.03 666
- 2. Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 4:05.81 643
- 3. Kowolik Alex 04 Unia Oświęcim 4:09.77 613
- 17. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 4:32.39 473
- 50m: 30.15 30.15 150m: 1:39.21 34.57 250m: 2:48.22 34.65 350m: 3:58.53 35.17
- 100m: 1:04.64 34.49 200m: 2:13.57 34.36 300m: 3:23.36 35.14 400m: 4:32.39 33.86
- Konkurencja 21 Chłopców, 400m dowolny 14 lat
- 1. Kacper Szczepanik 05 Wisła Kraków 4:31.09 479
- 50m: 30.20 30.20 150m: 1:37.26 34.06 250m: 2:47.10 35.03 350m: 3:57.60 34.98
- 100m: 1:03.20 33.00 200m: 2:12.07 34.81 300m: 3:22.62 35.52 400m: 4:31.09 33.49
- 2. Ptaszyński Stanisław 05 Unia Oświęcim 4:34.97 459
- 3. Pawłowski Jan 05 Unia Oświęcim 4:35.67 456
- Konkurencja 22 Dziewcząt, 200m klasyczny 15 - 16 lat
- 1. Wilczek Renata 04 Unia Oświęcim 2:43.33 559 37.48 41.54 42.01 42.30
- 2. Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 2:47.12 522 36.26 41.84 43.87 45.15
- 3. Panek Nikola 04 SMS Galicja Kraków 2:47.17 521 38.54 42.65 43.06 42.92
- 6. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 3:05.64 380 42.09 48.05 48.13 47.37
- Konkurencja 23 Chłopców, 200m klasyczny 14 lat
- 1. Gohla Kamil 05 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:34.26 472 34.20 39.82 40.77 39.47
- 2. Kania Kamil 05 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:35.53 461 35.63 39.77 39.74 40.39
- 3. Misztal Oliwer 05 Glosator Kraków 2:35.83 458 34.95 39.57 42.01 39.30
- 7. Igor Zaremba 05 Wisła Kraków 2:59.11 301 39.13 45.46 47.29 47.23
- Konkurencja 25 Chłopców, 200m zmienny 15 - 16 lat
- 1. Piela Michał 04 Unia Oświęcim 2:12.81 562 29.72 35.22 38.01 29.86
- 2. Szydłowski Erwin 03 Unia Oświęcim 2:14.30 543 28.65 35.62 38.19 31.84
- 3. Krystyński Aleksander 04 SMS Galicja Kraków 2:14.74 538 28.47 35.70 38.67 31.90
- 6. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 2:20.17 478 29.29 35.67 43.15 32.06
- Konkurencja 25 Chłopców, 200m zmienny 14 lat
- 1. Wojtacha Karol 05 Korona Kraków 2:25.06 431 30.08 37.37 44.23 33.38
- 2. Gohla Kamil 05 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:26.56 418 31.07 40.27 40.01 35.21
- 3. Soborski Igor 05 Omega Olkusz 2:30.15 389 30.74 38.09 45.19 36.13
- 4. Andrzej Radziejewski 05 Wisła Kraków 2:30.20 388 31.27 38.51 43.94 36.48
- Konkurencja 30 Mężczyzn, 200m motylkowy Open
- 1. Poprawa Michał 94 AZS AWF Katowice 1:56.08 810 25.97 29.55 30.09 30.47
- 2. Cieśla Oskar 01 AZS AWF Katowice 2:00.65 722 27.36 30.68 31.27 31.34
- 3. Daszkiewicz Michał 03 Unia Oświęcim 2:03.50 673 28.08 31.42 31.74 32.26
- 14. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 2:22.78 435 32.33 37.06 37.16 36.23
- 17. Andrzej Radziejewski 05 Wisła Kraków 2:33.10 353 32.12 38.09 40.93 41.96
- Konkurencja 30 Chłopców, 200m motylkowy 15 - 16 lat
- 1. Daszkiewicz Michał 03 Unia Oświęcim 2:03.50 673 28.08 31.42 31.74 32.26
- 2. Juda Dominik 04 Unia Oświęcim 2:15.79 506 30.76 34.98 35.34 34.71
- 3. Regulski Maciej 04 Unia Oświęcim 2:17.25 490 30.29 34.79 36.09 36.08
- 4. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 2:22.78 435 32.33 37.06 37.16 36.23
- Konkurencja 30 Chłopców, 200m motylkowy 14 lat
- 1. Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 2:14.50 521 30.79 35.23 34.91 33.57
- 2. Wojtacha Karol 05 Korona Kraków 2:14.82 517 30.57 34.94 35.42 33.89
- 3. Soborski Igor 05 Omega Olkusz 2:27.81 392 31.47 36.37 38.97 41.00
- 4. Andrzej Radziejewski 05 Wisła Kraków 2:33.10 353 32.12 38.09 40.93 41.96
- Konkurencja 32 Chłopców, 100m dowolny 15 - 16 lat
- 1. Więzik Jan 03 Unia Oświęcim 53.21 602 25.67 27.54
- 2. Rafał Kacper 04 V Łomianki 54.16 571 26.00 28.16
- 3. Mamcarz Mateusz 04 Unia Oświęcim 54.30 566 26.05 28.25
- 15. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 56.98 490 27.11 29.87
- Konkurencja 32 Chłopców, 100m dowolny 14 lat
- 1. Białas Bartosz 05 SMS Galicja Kraków 58.58 451 28.08 30.50
- 2. Kania Kamil 05 MMKS Kędzierzyn-Koźle 59.51 430 28.28 31.23
- 3. Kacper Szczepanik 05 Wisła Kraków 1:00.03 419 29.35 30.68
- 9. Igor Zaremba 05 Wisła Kraków 1:08.03 288 32.54 35.49
- Konkurencja 33 Dziewcząt, 100m grzbietowy 14 lat
- 1. Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 1:03.66 645 30.95 32.71
- 2. Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 1:09.09 505 33.22 35.87
- 3. Zofia Skalska 05 Wisła Kraków 1:11.17 462 34.44 36.73
- Konkurencja 34 Mężczyzn, 100m grzbietowy 17 lat i starsi
- 1. Kuczak Adam 00 AZS AWF Katowice 56.92 633 27.41 29.51
- 2. Bartosiewicz Remigiusz 02 Unia Oświęcim 57.30 620 28.15 29.15
- 3. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 58.81 574 29.04 29.77
- 4. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 1:02.54 477 30.49 32.05
- Konkurencja 34 Chłopców, 100m grzbietowy 14 lat
- 1. Ślęczka Nataniel 05 Nika Sport Team Kraków 1:00.24 534 29.11 31.13
- 2. Kacper Szczepanik 05 Wisła Kraków 1:09.64 345 33.91 35.73
- 3. Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 1:09.95 341 34.65 35.30
- Konkurencja 35 Dziewcząt, 100m klasyczny 15 - 16 lat
- 1. Famulok Zuzanna 03 Unia Oświęcim 1:15.60 561 35.78 39.82
- 2. Wilczek Renata 04 Unia Oświęcim 1:16.08 550 35.95 40.13
- 3. Panek Nikola 04 SMS Galicja Kraków 1:16.84 534 36.41 40.43
- 9. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 1:27.21 365 40.64 46.57
- Konkurencja 36 Chłopców, 100m klasyczny 15 - 16 lat
- 1. Minichowski Maksymilian 04 V Łomianki 1:05.22 619 30.65 34.57
- 2. Krupa Mateusz 03 Unia Oświęcim 1:05.90 600 31.28 34.62
- 3. Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 1:06.80 576 31.48 35.32
- 6. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 1:13.90 426 34.70 39.20
- Konkurencja 36 Chłopców, 100m klasyczny 14 lat
- 1. Gohla Kamil 05 MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:10.32 494 33.09 37.23
- 2. Droński Wojciech 05 Jasień Sucha Besk. 1:13.13 439 34.00 39.13
- 3. Kania Kamil 05 MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:13.59 431 34.90 38.69
- 7. Igor Zaremba 05 Wisła Kraków 1:24.06 289 39.06 45.00
- Konkurencja 37 Dziewcząt, 100m zmienny 15 - 16 lat
- 1. Famulok Zuzanna 03 Unia Oświęcim 1:04.89 660 30.43 34.46
- 2. Biernat Oliwia 03 SMS Galicja Kraków 1:06.30 619 30.40 35.90
- 3. Malarz Maja 04 Victoria Kozy 1:07.23 593 31.02 36.21
- 14. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 1:18.47 373 36.35 42.12
- Konkurencja 38 Mężczyzn, 100m zmienny 17 lat i starsi
- 1. Kapias Michał 00 AZS AWF Katowice 56.33 710 25.57 30.76
- 2. Goleniec Kamil 99 AZS AWF Katowice 57.77 658 27.09 30.68
- 3. Dubas Mateusz 01 AZS AWF Katowice 57.87 655 27.20 30.67
- 7. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 1:01.98 533 28.05 33.93
- Konkurencja 38 Chłopców, 100m zmienny 15 - 16 lat
- 1. Krystyński Aleksander 04 SMS Galicja Kraków 1:01.61 542 29.11 32.50
- 2. Piela Michał 04 Unia Oświęcim 1:01.68 541 29.51 32.17
- 3. Szydłowski Erwin 03 Unia Oświęcim 1:01.82 537 28.66 33.16
- 8. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 1:04.40 475 29.06 35.34
- Konkurencja 38 Chłopców, 100m zmienny 14 lat
- 1. Ślęczka Nataniel 05 Nika Sport Team Kraków 1:04.10 482 28.58 35.52
- 2. Kańtoch Bartosz 05 Salmo Żory 1:09.34 380 32.51 36.83
- 3. Andrzej Radziejewski 05 Wisła Kraków 1:09.94 371 32.69 37.25