2019.11.24 Już Pływam. Kraków
Z Historia Wisły
- 2019.11.24 Już Pływam. Kraków
- Konkurencja 1 Dziewcząt, 25m motylkowy 8 lat i młodsi
- 1. Kierońska Maryla 11 Fala Niepołomice 20.39 165
- 2. Małgorzata Leśniowska 11 Wisła Kraków 28.88 58
- 3. Budzowska Hanna 11 Ósemka Oświęcim 34.93 32
- Konkurencja 2 Chłopców, 25m motylkowy 9 lat
- 1. Tokarski Szymon 10 Delfin NowyTarg 16.85 200 SC 1
- 2. Szymacha Aleksy 10 SMS Galicja Kraków 16.85 200 SC 2
- 3. Król Marek 10 Limanowa-Swim 17.66 174
- 7. Kacper Cieniek 10 Wisła Kraków 21.93 91
- 11. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 23.86 70
- Konkurencja 2 Chłopców, 25m motylkowy 8 lat i młodsi
- 1. Bigos Patryk 11 Nika Sport Team Kraków 19.02 139
- 2. Konrad Kulczycki 11 Wisła Kraków 27.56 45
- 3. Daniel DeVault 11 Wisła Kraków 28.99 39
- Konkurencja 3 Dziewcząt, 25m grzbietowy 8 lat i młodsi
- 1. Kierońska Maryla 11 Fala Niepołomice 21.72 172
- 2. Chmielowska Emilia 11 Jordan Kraków 21.74 171
- 3. Czarnecka Maja 11 Jordan Kraków 21.75 171
- 5. Małgorzata Leśniowska 11 Wisła Kraków 23.23 140
- 6. Nikola Hus 11 Wisła Kraków 24.09 126
- 8. Katarzyna Zębala 11 Wisła Kraków 25.47 106
- 13. Zuzanna Paschek 11 Wisła Kraków 27.19 87
- Konkurencja 4 Chłopców, 25m grzbietowy 9 lat
- 1. Król Marek 10 Limanowa-Swim 18.61 172
- 2. Tokarski Szymon 10 Delfin NowyTarg 19.64 146
- 3. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 20.41 130
- 6. Adam Chmielek 10 Wisła Kraków 21.78 107
- 9. Jan Rawiński 10 Wisła Kraków 22.12 102
- 10. Tomasz Grzybowski 10 Wisła Kraków 22.28 100
- 15. Igor Baścik 10 Wisła Kraków 23.84 82
- Konkurencja 5 Dziewcząt, 25m klasyczny 9 lat
- 1. Nowacka Emilia 10 SMS Galicja Kraków 21.80 226
- 2. Rachwał Olga 10 SMS Galicja Kraków 23.77 174
- 3. Sacha Paulina 10 Nika Sport Team Kraków 24.02 168
- 13. Olga Murzyn 10 Wisła Kraków 26.15 130
- 23. Zofia Bogacka 10 Wisła Kraków 28.83 97
- Konkurencja 5 Dziewcząt, 25m klasyczny 8 lat i młodsi
- 1. Matyasik Łucja 11 Jordan Kraków 23.08 190
- 2. Piecuch Klaudia 11 Jordan Kraków 23.21 187
- 3. Halberda Milena 11 Nika Sport Team Kraków 24.09 167
- 5. Barbara Popiołek 11 Wisła Kraków 25.75 137
- Konkurencja 6 Chłopców, 25m klasyczny 9 lat
- 1. Lupa Szymon 10 Nika Sport Team Kraków 22.31 141
- 2. Skowron Maciej 10 Alfa Bukowno 22.48 138
- 3. Tomasz Grzybowski 10 Wisła Kraków 24.26 109
- 5. Tomasz Targiel 10 Wisła Kraków 24.51 106
- 14. Bartłomiej Borys 10 Wisła Kraków 26.76 81
- 15. Adam Chmielek 10 Wisła Kraków 27.25 77
- Konkurencja 6 Chłopców, 25m klasyczny 8 lat i młodsi
- 1. Jarosz Jakub 11 Alfa Bukowno 24.98 100
- 2. Wiktor Dunajew 11 Wisła Kraków 27.06 79
- 3. Daniel DeVault 11 Wisła Kraków 29.17 63
- Konkurencja 7 Dziewcząt, 25m dowolny 9 lat
- 1. Matysik Alicja 10 Nika Sport Team Kraków 16.53 253
- 2. Łaśko Emilia 10 Spartakus Zgłobice 17.25 222
- 3. Rachwał Olga 10 SMS Galicja Kraków 17.42 216
- 10. Olga Murzyn 10 Wisła Kraków 19.11 163
- 35. Zofia Bogacka 10 Wisła Kraków 22.99 94
- 7. Nikola Hus 11 Wisła Kraków 21.65 112
- 10. Zuzanna Paschek 11 Wisła Kraków 23.74 85
- 11. Katarzyna Zębala 11 Wisła Kraków 24.24 80
- Konkurencja 8 Chłopców, 25m dowolny 9 lat
- 1. Szymacha Aleksy 10 SMS Galicja Kraków 15.85 191
- 2. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 16.28 176
- 3. Szydłowski Patryk 10 Jordan Kraków 17.17 150
- 6. Tomasz Targiel 10 Wisła Kraków 18.28 124
- 7. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 18.35 123
- 12. Kacper Cieniek 10 Wisła Kraków 19.57 101
- 15. Bartłomiej Borys 10 Wisła Kraków 20.11 93
- 24. Jan Rawiński 10 Wisła Kraków 21.26 79
- 25. Igor Baścik 10 Wisła Kraków 21.41 77
- 7. Wiktor Dunajew 11 Wisła Kraków 22.71 64
- 12. Konrad Kulczycki 11 Wisła Kraków 25.25 47
- Konkurencja 9 Wszystkie, 4 x 25m dowolny 9 lat
- 1. SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 1:10.97
- 2. Delfin Delfin NowyTarg 1:13.04
- 3. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 1:13.79
- Leon Czernecki, Igor Baścik, Tomasz Targiel, Wojciech Bańdo
- 11. Wisła Kraków 2 Wisła Kraków 1:25.13
- Olga Murzyn, Kacper Cieniek, Adam Chmielek, Jan Rawiński
- 15. Wisła Kraków 3 Wisła Kraków 1:28.69
- Bartłomiej Borys, Daniel DeVault, Tomasz Grzybowski, Wiktor Dunajew
- Konkurencja 9 Wszystkie, 4 x 25m dowolny 8 lat i młodsi
- 1. Jordan Kraków 1 Jordan Kraków 1:18.23 165
- 2. Nika Team ` Nika Sport Team Kraków 1:21.78
- 3. Wisła Kraków 5 Wisła Kraków 1:33.24
- Barbara Popiołek, Nikola Hus, Małgorzata Leśniowska, Katarzyna Zębala
- Konkurencja 1 Dziewcząt, 25m motylkowy 8 lat i młodsi