2019.11.25 Piłkarze Wisły w szkole podstawowej w Rudniku

Z Historia Wisły

Z wizytą u uczniów szkoły w Rudniku

W piątek 22 listopada razem z Michałem Makiem oraz Marcinem Grabowskim odwiedziliśmy uczniów szkoły podstawowej w Rudniku. Wydarzenie było pełne radości i masy pozytywnych emocji.


25.11.2019r.

Joanna Żmijewska

Joanna Żmijewska


GALERIA ZDJĘĆ Z WIZYTY >>

Spotkanie zostało zorganizowane w Hali Sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Rudniku. Od samego wejścia do budynku dało się wyczuć podekscytowanie oraz oczekiwanie, jakie towarzyszyło uczniom oraz mieszkańcom zgromadzonym tego dnia w Rudniku. Sala, w której na naszych zawodników czekało ponad sto osób, została udekorowana ogromnym napisem „Dziękujemy Wisła Kraków” oraz klubowymi barwami. Wśród zebranych dało się zauważyć wiele osób ubranych w koszulki i szaliki Wisły Kraków. Warto dodać, że w czasie niedawnej akcji „Kto kocha, ten wierzy!” na meczu z Piastem Gliwice gościliśmy aż 130 uczniów z tej placówki!

Zebranych gości, w tym Burmistrza Gminy Sułkowice Artura Grabczyka, powitał Dyrektor szkoły Pan Konrad Gomulak. Następnie głos zabrali już piłkarze Białej Gwiazdy, którzy opowiedzieli uczniom m.in. o początkach swojej przygody z piłką, codziennych treningach oraz tym, jak ważna w życiu sportowca jest odpowiednia dieta i determinacja. Jak zawsze na takich spotkaniach nie mogło zabraknąć również pytań od uczniów oraz konkursów, w których do wygrania były wiślackie gadżety.

Na zakończenie nastąpiła chyba najbardziej wyczekiwana część popołudnia, czyli czas na autografy oraz zdjęcia z piłkarzami.

W imieniu zawodników oraz całego Klubu serdecznie dziękujemy dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom za tak serdeczne i miłe przyjęcie. Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się ponownie na naszym stadionie! Źródło: wisla.krakow.pl