Z Historia Wisły
- 2019.12.06-08 Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14-lat. Ostrowiec Św.
- Konkurencja 2 Chłopców, 50m dowolny 14 lat
- 1. Sławacki Wojciech Wodnik Krasnystaw +0,55 24.00 601 A
- 2. Chupka Patryk Gim-92 Ursynów W-wa +0,63 24.34 576 A
- 3. Tkacz Wiktor MKS Piaseczno +0,72 24.47 567 A
- 103. Kacper Szczepanik Wisła Kraków +0,74 27.19 413
- Konkurencja 6 Chłopców, 100m motylkowy 14 lat
- 1. Płoszka Kacper Jedynka Łódź +0,72 58.26 562 A 27.29 30.97
- 2. Rynkiewicz Jakub Sokół Rzeszów +0,58 58.52 554 A 27.68 30.84
- 3. Mordarski Filip SMS Galicja Kraków +0,69 58.70 549 A 27.26 31.44
- 46. Andrzej Radziejewski Wisła Kraków 1:08.03 353 31.62 36.41
- Konkurencja 8 Chłopców, 200m dowolny 14 lat
- 1. Zdybel Adam KS Delfin Gdynia +0,61 1:56.45 621A 26.56 29.64 30.42 29.83
- 2. Hebel Maciej Żabianka Gdańsk +0,70 1:57.11 610A 27.28 29.85 29.92 30.06
- 3. Zaremba Adam WKS Śląsk Wrocław +0,67 1:57.57 603A 27.38 30.06 29.93 30.20
- 34. Kacper Szczepanik Wisła Kraków +0,75 2:06.48 484 29.35 32.16 32.87 32.10
- Konkurencja 9 Dziewcząt, 200m grzbietowy 14 lat
- 1. Karbownik Małgorzata Jedynka Łódź +0,63 2:17.96 645A 31.46 35.00 36.05 35.45
- 2. Kempa Kinga Piątka Chorzów +0,66 2:18.22 641A 31.45 35.81 36.58 34.38
- 3. Poznańska Justyna UKS SP 8 Chrzanów +0,61 2:18.94 631A 32.07 34.83 36.66 35.38
- 27. Zofia Skalska Wisła Kraków +0,64 2:30.89 493 34.72 37.87 39.21 39.09
- Konkurencja 12 Chłopców, 400m zmienny 14 lat
- 1. Staniszewski Bartosz UKP Ruda Śląska +0,66 4:37.00 614 A
- 2. Skolasiński Jakub Warta Poznań +0,76 4:43.53 573 A
- 3. Nowacki Błażej Żabianka Gdańsk +0,65 4:45.61 560 A
- 21. Andrzej Radziejewski Wisła Kraków +0,64 5:12.40 428 R
- 50m: 31.59 31.59 150m: 1:49.45 40.48 250m: 3:11.98 43.50 350m: 4:35.47 38.67
- 100m: 1:08.97 37.38 200m: 2:28.48 39.03 300m: 3:56.80 44.82 400m: 5:12.40 36.93
- Finał B
- 19. Andrzej Radziejewski Wisła Kraków 5:12.08 429
- 50m: 32.48 32.48 150m: 1:50.95 40.61 250m: 3:14.34 43.21 350m: 4:36.39 37.82
- 100m: 1:10.34 37.86 200m: 2:31.13 40.18 300m: 3:58.57 44.23 400m: 5:12.08 35.69
- Konkurencja 17 Dziewcząt, 50m grzbietowy 14 lat
- 07-12-2019
- 1. Karbownik Małgorzata Jedynka Łódź +0,49 28.80 708 A
- 2. Kempa Kinga Piątka Chorzów +0,62 28.87 702 A
- 3. Palicka Wiktoria Skalar Słupsk +0,55 29.71 645 A
- 37. Zofia Skalska Wisła Kraków +0,62 33.10 466
- Konkurencja 20 Chłopców, 400m dowolny 14 lat
- 1. Rynkiewicz Jakub Sokół Rzeszów +0,66 4:10.39 609 A
- 2. Płoszka Kacper Jedynka Łódź +0,62 4:10.43 608 A
- 3. Zaremba Adam WKS Śląsk Wrocław +0,68 4:10.77 606 A
- 25. Kacper Szczepanik Wisła Kraków +0,70 4:27.93 497
- 50m: 29.23 29.23 150m: 1:35.60 33.56 250m: 2:43.85 34.26 350m: 3:52.61 34.16
- 100m: 1:02.04 32.81 200m: 2:09.59 33.99 300m: 3:18.45 34.60 400m: 4:27.93 35.32
- Konkurencja 24 Chłopców, 200m zmienny 14 lat
- 1. Staniszewski Bartosz UKP Ruda Śląska +0,65 2:09.93 600A 28.21 32.95 38.17 30.60
- 2. Zdybel Adam KS Delfin Gdynia +0,62 2:11.89 574A 27.81 33.46 38.92 31.70
- 3. Nowacki Błażej Żabianka Gdańsk +0,68 2:12.70 563A 28.85 33.24 39.12 31.49
- 35. Andrzej Radziejewski Wisła Kraków +0,66 2:27.44 411 31.60 38.50 42.24 35.10
- Konkurencja 31 Dziewcząt, 100m grzbietowy 14 lat
- 08-12-2019
- 1. Kempa Kinga Piątka Chorzów +0,65 1:03.32 656 A 30.18 33.14
- 2. Karbownik Małgorzata Jedynka Łódź +0,51 1:03.60 647 A 30.72 32.88
- 3. Palicka Wiktoria Skalar Słupsk +0,58 1:03.83 640 A 31.00 32.83
- 30. Zofia Skalska Wisła Kraków +0,62 1:10.80 469 34.09 36.71
- Konkurencja 32 Chłopców, 100m grzbietowy 14 lat
- 1. Kowalski Mateusz Żabianka Gdańsk +0,68 58.69 578 A 28.44 30.25
- 2. Szpaler Jakub MKP Szczecin +0,55 59.51 554 A 28.39 31.12
- 3. Setlak Marcel Żabianka Gdańsk +0,67 59.75 548 A 29.41 30.34
- 40. Kacper Szczepanik Wisła Kraków +0,68 1:05.77 411 31.04 34.73
- Konkurencja 38 Chłopców, 1500m dowolny 14 lat
- 1. Płoszka Kacper Jedynka Łódź +0,71 16:02.82 683
- 2. Zaremba Adam WKS Śląsk Wrocław +0,64 16:05.84 676
- 3. Staniszewski Bartosz UKP Ruda Śląska +0,66 16:07.17 674
- 14. Kacper Szczepanik Wisła Kraków +0,58 17:30.08 526
- 100m: 1:05.44 1:05.44 500m: 5:44.19 1:09.75 900m: 10:26.74 1:10.99 1300m: 15:10.76 1:10.97
- 200m: 2:14.49 1:09.05 600m: 6:54.63 1:10.44 1000m: 11:38.07 1:11.33 1400m: 16:21.83 1:11.07
- 300m: 3:24.01 1:09.52 700m: 8:05.50 1:10.87 1100m: 12:48.93 1:10.86 1500m: 17:30.08 1:08.25
- 400m: 4:34.44 1:10.43 800m: 9:15.75 1:10.25 1200m: 13:59.79 1:10.86