2020.10.23-25 XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Biała Podlaska
Z Historia Wisły
Wiślaczki z medalami OOM w gimnastyce sportowej
Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 23 października 2020
Pierwszy dzień rywalizacji o medale w konkurencji gimnastyka sportowa na XXVI OOM za nami. Wiślaczki zdobyły trzy medale w wieloboju.
W Kl.III wicemistrzostwo Polski wywalczyła Michalina Całka, brązowy medal Ewa Konior-Świerta. Kl. II – juniorki młodsze brązowy medal zawisł na szyi Marii Drobniak.
Gratulacje dla zawodniczek i trenerów.
Wyniki wielobojowe w kl. III
- Michalina Całka – 2
- Ewa Konior-Świerta – 3
- Oliwia Dziuba – 8
- Nadia Staszewska – 10
- Anna Raczyńska – 13
- Maja Wadowska – 21
- Natalia Kamińska – 22
- Gabriela Klimas – 29
Wyniki wielobojowe w kl. II
- Maria Drobniak – 3
- Gabriela Janeczek – 12
- Inga Florek – 14
- Amelia Stachura – 20
Przed nami kwalifikacje do niedzielnych finałów na poszczególnych przyrządach, w których odbędzie walka o medale najlepszych ośmiu specjalistek na danym przyrządzie.
http://www.tswisla.pl/wislaczki-z-medalami-oom-w-gimnastyce-sportowej/
9 medali w niedzielnych finałach na OOM
Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 26 października 2020
Wspaniałe wieści z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Gimnastyczki Wisły Kraków wywalczyły w niedzielę podczas finałów na poszczególnych przyrządach 9 medali. W sumie wiślaczki zdobyły 12 medali. W klasyfikacji klubów Wisła zajęła 3 lokatę, w klasyfikacji województw jako reprezentanci Małopolski 1 miejsce w gimnastyce sportowej kobiet i mężczyzn wraz AZS AWF Kraków oraz KS Korona Kraków.
Brawo zawodniczki, brawo trenerzy!
Wiślacka sekcja gimnastyki sportowej kobiet po raz kolejny potwierdziła, że bezsprzecznie należy do polskiej czołówki.
Wyniki niedzielnych finałów:
Kl. II
Skok
Równoważnia
- 1 – Maria Drobniak
Ćw. Wolne
- 2 – Maria Drobniak
- 3 – Gabriela Janeczek
- 7 – Inga Florek
Kl. III
Skok
- 1 – Michalina Całka
- 1 – Nadia Staszewska
Poręcze i Paski
- 5 – Oliwia Dziuba
- 6 – Anna Raczyńska
Równoważnia
- 5 – Ewa Konior-Świerta
- 6 – Gabriela Klimas
Ćw. Wolne
- 1 – Michalina Całka
- 2 – Ewa Konior-Świerta
- 3 – Nadia Staszewska
http://www.tswisla.pl/9-medali-w-niedzielnych-finalach-na-oom/
Finały XXVI OOM w gimnastyce sportowej
Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 22 października 2020
Przed nami finały XXVI I Ogólnopolskiej Olimpady Młodzieży w sportach halowych. W Białej Podlaskiej odbędą się finałowe zmagania w gimnastyce sportowej. Zawodnicy rywalizować będą w dniach 22-25 października, a arena zawodów znajduje się w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Sportowej 7.
22 października odbyły się próby przyrządów, w kolejnych dniach zawodniczki rywalizować będą o medale.
Kwalifikację na OOM spośród zawodniczek Wisły uzyskały:
kl. III : Michalina Całka, Ewa Konior-Świerta, Oliwia Dziuba, Nadia Staszewska, Anna Raczyńska, Maja Wadowska, Gabriela Klimas, Natalia Kamińska.
kl. II: Maria Drobniak, Gabriela Janeczek, Inga Florek, Amelia Stachura.
Trenerzy: Mariusz Kulbicki, Maksim Kowalenko, Sylwester Barszcz.
Sędziowie: Małgorzata Solarz-Kulbicka, Mariola Frandofert.
Trzymamy kciuki za dobry start.
http://www.tswisla.pl/finaly-xxvi-oom-w-gimnastyce-sportowej/
TS Wisła Kraków Sekcja Gimnastyki Sportowej. jest w miejscowości Biała Podlaska.
23 października ·
Sukcesy Wiślaczek podczas OOM 2020‼️🔥
Trzy medale wielobojowe! ⭐💙🤍❤️⭐
🥈Vicemistrzostwo Polski w kl. III dla Michaliny Całki 🏆
🥉Drugie Vicemistrzostwo Polski w kl. III dla Ewy Konior-Świerta 🏆
🥉Drugie Vicemistrzostwo Polski w kl. II dla Marii Drobniak 🏆
👥 Wyniki wielobojowe w kl. III
- ⭐Michalina Całka - 2
- ⭐Ewa Konior-Świerta - 3
- ⭐Oliwia Dziuba - 8
- ⭐Nadia Staszewska - 10
- ⭐Anna Raczyńska - 13
- ⭐Maja Wadowska - 21
- ⭐Natalia Kamińska - 22
- ⭐Gabriela Klimas - 29
👥 Wyniki wielobojowe w kl. II
- ⭐Maria Drobniak - 3
- ⭐Gabriela Janeczek - 12
- ⭐Inga Florek - 14
- ⭐Amelia Stachura - 20
Czekamy na kwalifikację do niedzielnych finałów na poszczególnych przyrządach, w których odbędzie walka o medale najlepszych ośmiu specjalistek na danym przyrządzie 💪🔥 ⭐💙🤍❤️⭐
Wielobój indywidualny - Klasa II
3. Maria Drobniak [2008] lic: Z/08/00211 TS "Wisła" Kraków
- Skok Skok 2 Średnia 3,500 12.400 3,300 15.250 13,825
- Poręcze 5,500 12.800
- Równoważnia 6,600 14.450
- Ćwiczenia wolne 5,200 14.200
- WYNIK 55.275
12. Gabriela Janeczek [2007] lic: Z/07/00003 TS "Wisła" Kraków
- Skok Skok 2 Średnia 3,500 11.600 3,300 15.400 13,500
- Poręcze 3,000 9.767
- Równoważnia 5,400 13.400
- Ćwiczenia wolne 5,800 14.033
- WYNIK 50.700
14. Inga Florek [2007] lic: 22977 TS "Wisła" Kraków
- Skok Skok 2 Średnia 2,800 11.350 2,400 14.650 13,000
- Poręcze 5,000 10.700
- Równoważnia 5,100 11.650
- Ćwiczenia wolne 5,000 13.367
- WYNIK 48.717
20. Amelia Stachura [2007] lic: Z/07/00009 TS "Wisła" Kraków
- Skok Skok 2 Średnia 2,800 10.800 2,400 14.850 12,825
- Poręcze 3,500 10.800
- Równoważnia 4,000 10.850
- Ćwiczenia wolne 4,200 12.133
- WYNIK 46.608
Skok - Klasa II - Finał
- 2. Gabriela Janeczek [2007] lic: Z/07/00003 TS "Wisła" Kraków
- 1 Skok Wyk. Tr. Prm.: 8,400 3,500 Kara - 0,100 Wynik skoku 11,800
- 2 Skok Wyk. Tr. Prm.: 8,900 3,300 4,000 Wynik skoku 16,200
- WYNIK KOŃCOWY 14.000
Poręcze i paski - Klasa III - Finał
5. Oliwia Dziuba [2009] lic: Z/09/00240 TS "Wisła" Kraków
- Poręcze 8,300 5,000 - 13,300
- Paski 9,100 5,000 - 14,100
- WYNIK KOŃCOWY 27.400
6. Anna Raczyńska [2009] lic: Z/2009/510 TS "Wisła" Kraków
- Poręcze 8,467 5,000 - 13,467
- Paski 8,500 5,000 - 13,500
- WYNIK KOŃCOWY 26.967
Równoważnia - Klasa II - Finał
- 1. Maria Drobniak [2008] lic: Z/08/00211 TS "Wisła" Kraków
- Wyk. Tr. - 8,700 6,600
- WYNIK KOŃCOWY 15.300
Ćwiczenia wolne - Klasa II - Finał
2. Maria Drobniak [2008] lic: Z/08/00211 TS "Wisła" Kraków
- Wyk. Tr. - 9,133 5,200
- WYNIK KOŃCOWY - 14.333
3. Gabriela Janeczek [2007] lic: Z/07/00003 TS "Wisła" Kraków
- Wyk. Tr. - 8,333 5,800
- WYNIK KOŃCOWY - 14.133
7. Inga Florek [2007] lic: 22977 TS "Wisła" Kraków
- Wyk. Tr. - 8,200 4,900
- WYNIK KOŃCOWY - 13.100
Wielobój indywidualny - Klasa III
2. Michalina Całka [2009] lic: Z/09/00063 TS "Wisła" Kraków
- Skok Skok 2 Średnia - 5,000 14.467 5,000 14.333 14,400
- Poręcze - 7,000 15.867
- Paski - 5,000 14.300
- Równoważnia - 7,900 16.333
- Ćwiczenia wolne - 5,800 14.667
- WYNIK - 75.567
3. Ewa Konior-Świerta [2009] lic: Z/09/00219 TS "Wisła" Kraków
- Skok Skok 2 Średnia - 5,000 14.067 5,000 13.967 14,017
- Poręcze - 5,500 13.133
- Paski - 5,000 14.500
- Równoważnia - 7,700 16.467
- Ćwiczenia wolne - 5,700 14.400
- WYNIK - 72.517
8. Oliwia Dziuba [2009] lic: Z/09/00240 TS "Wisła" Kraków
- Skok Skok 2 Średnia - 5,000 13.500 5,000 13.733 13,617
- Poręcze - 5,000 13.400
- Paski - 5,000 13.800
- Równoważnia - 6,600 14.433
- Ćwiczenia wolne - 4,600 12.733
- WYNIK - 67.983
10. Nadia Staszewska [2009] lic: Z/2009/11 TS "Wisła" Kraków
- 5,000 13.800 5,000 13.733 13,767
- Poręcze - 6,500 13.233
- Paski - 5,000 13.550
- Równoważnia - 5,800 13.533
- Ćwiczenia wolne - 5,300 13.667
- WYNIK - 67.750
13. Anna Raczyńska [2009] lic: Z/2009/510 TS "Wisła" Kraków
- Skok Skok 2 Średnia - 5,000 13.000 5,000 13.567 13,284
- Poręcze - 6,000 14.033
- Paski - 5,000 13.300
- Równoważnia - 5,900 12.867
- Ćwiczenia wolne - 5,300 13.133
- WYNIK - 66.617
21. Maja Wadowska [2009] lic: Z/2009/13 TS "Wisła" Kraków
- Skok Skok 2 Średnia - 5,000 13.333 5,000 13.400 13,367
- Poręcze - 5,000 13.333
- Paski - 4,000 12.000
- Równoważnia - 4,500 12.600
- Ćwiczenia wolne - 4,000 12.500
- WYNIK - 63.800
22. Natalia Kamińska [2010] lic: Z/2010/344 TS "Wisła" Kraków
- Skok Skok 2 Średnia - 5,000 13.233 5,000 13.867 13,550
- Poręcze - 5,500 13.667
- Paski - 4,000 12.100
- Równoważnia - 5,700 11.567
- Ćwiczenia wolne - 4,300 12.700
- WYNIK - 63.584
29. Gabriela Klimas [2009] lic: Z/09/00064 TS "Wisła" Kraków
- Skok Skok 2 Średnia - 5,000 13.100 5,000 13.433 13,267
- Poręcze - 1,000 3.500
- Paski - 4,000 11.900
- Równoważnia - 7,700 15.567
- Ćwiczenia wolne - 4,900 13.000
- WYNIK - 57.234
Skok - Klasa III - Finał
1. Michalina Całka [2009] lic: Z/09/00063 TS "Wisła" Kraków
- 1 - 8,700 7,000 - 15,700
- 2 - 9,200 5,000 - 14,200
- WYNIK KOŃCOWY - 14.950
1. Nadia Staszewska [2009] lic: Z/2009/11 TS "Wisła" Kraków
- 1 - 9,000 7,000 - 14.950
- 2 - 8,900 5,000 - 13,900
- WYNIK KOŃCOWY - 16,000
Równoważnia - Klasa III - Finał
- 5. Ewa Konior-Świerta [2009] lic: Z/09/00219 TS "Wisła" Kraków
- Wyk. Tr. - 7,400 7,700
- WYNIK KOŃCOWY - 15.100
6. Gabriela Klimas [2009] lic: Z/09/00064 TS "Wisła" Kraków
- Wyk. Tr. - 7,400 6,700
- WYNIK KOŃCOWY - 14.100
Ćwiczenia wolne - Klasa III - Finał
1. Michalina Całka [2009] lic: Z/09/00063 TS "Wisła" Kraków
- Wyk. Tr. - 8,833 4,800
- WYNIK KOŃCOWY - 13.633
2. Ewa Konior-Świerta [2009] lic: Z/09/00219 TS "Wisła" Kraków
- Wyk. Tr. - 8,700 4,700
- WYNIK KOŃCOWY - 13.400
3. Nadia Staszewska [2009] lic: Z/2009/11 TS "Wisła" Kraków
- Wyk. Tr. - 8,500 4,500
- WYNIK KOŃCOWY - 13.000
Punktacja Klubowa - Olimpiada Młodzieży
- 1 MKS Gdańsk pomorskie 131,00
- 2 NTG Nysa opolskie 93,00
- 3 TS "Wisła" Kraków małopolskie 84,00