Z Historia Wisły
- 2021.03.13 Grand Prix Małopolski II. Oświęcim
- Konkurencja 4 Kobiet, 100m dowolny 17 lat i starsi
- 1. Famulok Zuzanna 03 Unia Oświęcim 58.83 679 28.14 30.69
- 2. Malarz Maja 04 SMS Galicja Kraków 59.92 642 29.07 30.85
- 3. Widurska Kinga 02 SMS Galicja Kraków 1:00.05 638 28.69 31.36
- 26. Weronika Skorupa 03 Wisła Kraków 1:06.61 467 31.78 34.83
- 31. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 1:10.14 400 32.88 37.26
- Konkurencja 4 Dziewcząt, 100m dowolny 15 - 16 lat
- 1. Smurzyńska Julia 06 SMS Galicja Kraków 1:00.14 635 29.14 31.00
- 2. Trojanowska Julia 06 STP Nowy Sącz 1:00.61 620 29.66 30.95
- 3. Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 1:00.62 620 29.01 31.61
- 37. Zofia Skalska 05 Wisła Kraków 1:08.82 424 32.25 36.57
- Konkurencja 4 Dziewcząt, 100m dowolny 14 lat
- 1. Stanek Magdalena 07 SMS Galicja Kraków 1:01.01 608 29.52 31.49
- 2. Kamzol Flawia 07 Fala Niepołomice 1:01.56 592 29.97 31.59
- 3. Buła Maya 07 Salwator Kraków 1:04.05 526 30.99 33.06
- 40. Natalia Płaczek (pływanie) 07 Wisła Kraków 1:16.47 309 35.78 40.69
- Konkurencja 5 Mężczyzn, 100m dowolny 17 lat i starsi
- 1. Sieradzki Kamil 02 Unia Oświęcim 51.55 753 24.73 26.82
- 2. Janecek Pavel 94 Plavec Pardubice 52.35 719 25.06 27.29
- 3. Bałabuch Krystian 95 H2O Bochnia 52.96 694 25.16 27.80
- 27. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 58.53 514 27.55 30.98
- Konkurencja 5 Chłopców, 100m dowolny 15 - 16 lat
- 1. Malik Dawid 06 Manta Kochłowice Ruda Śl. 54.52 636 26.30 28.22
- 2. Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 54.58 634 26.29 28.29
- 3. Szczerba Igor 05 SMS Galicja Kraków 55.71 597 27.41 28.30
- 25. Kacper Szczepanik 05 Wisła Kraków 1:01.06 453 29.09 31.97
- 28. Andrzej Radziszewski (pływanie) 05 Wisła Kraków 1:01.80 437 29.93 31.87
- 29. Igor Zaremba 05 Wisła Kraków 1:01.82 436 29.15 32.67
- 43. Karol Armuła 05 Wisła Kraków 1:05.32 370 31.53 33.79
- Konkurencja 5 Chłopców, 100m dowolny 14 lat
- 1. Krupa Jakub 07 Aligator Gorzyce 59.86 481 28.44 31.42
- 2. Skrzypiec Szymon 07 MMKS Kędzierzyn-Koźle 59.98 478 28.08 31.90
- 3. Sakłak Szymon 07 SMS Galicja Kraków 1:00.12 475 28.77 31.35
- 21. Mateusz Płaczek 07 Wisła Kraków 1:06.27 354 32.42 33.85
- 37. Patryk Sanowski 07 Wisła Kraków 1:11.14 286 33.18 37.96
- Konkurencja 8 Dziewcząt, 100m grzbietowy 15 - 16 lat
- 1. Smurzyńska Julia 06 SMS Galicja Kraków 1:04.08 725 31.19 32.89
- 2. Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 1:05.59 676 32.55 33.04
- 3. Lubińska Alicja 05 Unia Oświęcim 1:07.94 608 33.11 34.83
- 16. Zofia Skalska 05 Wisła Kraków 1:15.62 441 36.81 38.81
- Konkurencja 8 Dziewcząt, 100m grzbietowy 14 lat
- 1. Stanek Magdalena 07 SMS Galicja Kraków 1:09.04 579 33.99 35.05
- 2. Greń Martyna 07 Dragon Będzin 1:11.86 514 35.35 36.51
- 3. Jainta Sara 07 Vega Dobrodzień 1:12.65 497 35.52 37.13
- 23. Natalia Płaczek (pływanie) 07 Wisła Kraków 1:23.29 330 41.10 42.19
- Konkurencja 9 Chłopców, 100m grzbietowy 15 - 16 lat
- 1. Szczerba Igor 05 SMS Galicja Kraków 1:03.02 556 30.24 32.78
- 2. Choma Maksym 06 Omega Olkusz 1:04.03 531 31.20 32.83
- 3. Mordarski Filip 05 SMS Galicja Kraków 1:04.71 514 32.11 32.60
- 16. Igor Zaremba 05 Wisła Kraków 1:12.19 370 34.34 37.85
- 17. Karol Armuła 05 Wisła Kraków 1:12.22 370 35.04 37.18
- 18. Kacper Szczepanik 05 Wisła Kraków 1:12.68 363 35.54 37.14
- 8Konkurencja 9 Chłopców, 100m grzbietowy 14 lat
- 1. Nowakowski Oliwier 07 SMS Galicja Kraków 1:05.22 502 31.89 33.33
- 2. Glijer Maksym 07 SMS Galicja Kraków 1:08.98 424 33.85 35.13
- 3. Skrzypiec Szymon 07 MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:09.52 414 33.14 36.38
- 19. Mateusz Płaczek 07 Wisła Kraków 1:19.87 273 41.16 38.71
- 20. Patryk Sanowski 07 Wisła Kraków 1:22.13 251 40.17 41.96
- Konkurencja 11 Chłopców, 200m motylkowy 15 - 16 lat
- 1. Łukasik Oliwier 06 CSiR MOS Dąbrowa Grn. 2:16.32 535 29.55 34.45 36.00 36.32
- 2. Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 2:17.18 525 31.13 35.55 36.50 34.00
- 3. Wojtacha Karol 05 Korona Kraków 2:18.08 515 31.28 35.91 35.91 34.98
- 6. Andrzej Radziszewski (pływanie) 05 Wisła Kraków 2:30.70 396 33.19 38.70 39.26 39.55
- Konkurencja 12 Kobiet, 400m dowolny 17 lat i starsi
- 1. Famulok Zuzanna 03 Unia Oświęcim 4:34.36 640
- 2. Malarz Maja 04 SMS Galicja Kraków 4:37.48 618
- 3. Lala Nadia 04 Unia Oświęcim 4:40.34 600
- 17. Weronika Skorupa 03 Wisła Kraków 5:14.62 424
- 50m: 34.63 34.63 150m: 1:53.83 40.39 250m: 3:15.17 40.76 350m: 4:35.91 40.19
- 100m: 1:13.44 38.81 200m: 2:34.41 40.58 300m: 3:55.72 40.55 400m: 5:14.62 38.71
- 19. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 5:28.79 371
- 50m: 38.11 38.11 150m: 2:04.15 43.07 250m: 3:28.40 41.61 350m: 4:50.55 40.23
- 100m: 1:21.08 42.97 200m: 2:46.79 42.64 300m: 4:10.32 41.92 400m: 5:28.79 38.24
- Konkurencja 12 Dziewcząt, 400m dowolny 15 - 16 lat
- 1. Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 4:30.70 666
- 2. Słabosz Emilia 05 MOSM Tychy 4:37.47 618
- 3. Kusion Judyta 06 Unia Oświęcim 4:41.75 591
- 28. Zofia Skalska 05 Wisła Kraków 5:33.52 356
- 50m: 35.77 35.77 150m: 2:01.77 42.92 250m: 3:27.57 43.71 350m: 4:53.83 42.96
- 100m: 1:18.85 43.08 200m: 2:43.86 42.09 300m: 4:10.87 43.30 400m: 5:33.52 39.69
- Konkurencja 13 Mężczyzn, 400m dowolny 17 lat i starsi
- 1. Cejka Jan 01 Plavec Pardubice 4:03.82 735
- 2. Sieradzki Kamil 02 Unia Oświęcim 4:03.96 734
- 3. Daszkiewicz Michał 03 Unia Oświęcim 4:05.57 719
- 22. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 4:35.99 506
- 50m: 30.14 30.14 150m: 1:39.07 34.71 250m: 2:50.21 36.02 350m: 4:01.50 35.96
- 100m: 1:04.36 34.22 200m: 2:14.19 35.12 300m: 3:25.54 35.33 400m: 4:35.99 34.49
- Konkurencja 13 Chłopców, 400m dowolny 15 - 16 lat
- 1. Staniszewski Bartosz 05 UKP Ruda Śląska 4:10.59 677
- 2. Minář Josef 05 Plavecký klub Nový Jičín 4:17.73 622
- 3. Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 4:20.95 599
- 21. Igor Zaremba 05 Wisła Kraków 4:48.86 442
- 50m: 32.39 32.39 150m: 1:46.71 37.41 250m: 3:01.19 36.97 350m: 4:14.38 36.13
- 100m: 1:09.30 36.91 200m: 2:24.22 37.51 300m: 3:38.25 37.06 400m: 4:48.86 34.48
- 25. Karol Armuła 05 Wisła Kraków 4:56.20 410
- 50m: 32.70 32.70 150m: 1:46.97 37.84 250m: 3:03.60 38.50 350m: 4:19.97 38.20
- 100m: 1:09.13 36.43 200m: 2:25.10 38.13 300m: 3:41.77 38.17 400m: 4:56.20 36.23
- DYSKW. Kacper Szczepanik 05 Wisła Kraków O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.
- Konkurencja 13 Chłopców, 400m dowolny 14 lat
- 1. Katana Jakub 07 MKP Zabrze 4:32.16 528
- 2. Urban Mateusz 07 Płetwal Zakopane 4:40.02 485
- 3. Sakłak Szymon 07 SMS Galicja Kraków 4:44.32 463
- 39. Mateusz Płaczek 07 Wisła Kraków 5:35.21 282
- 50m: 36.39 36.39 150m: 2:03.25 43.54 250m: 3:32.51 43.84 350m: 4:58.80 41.40
- 100m: 1:19.71 43.32 200m: 2:48.67 45.42 300m: 4:17.40 44.89 400m: 5:35.21 36.41
- 40. Patryk Sanowski 07 Wisła Kraków 5:35.28 282
- 50m: 37.47 37.47 150m: 2:04.74 44.18 250m: 3:31.62 43.27 350m: 4:57.29 42.81
- 100m: 1:20.56 43.09 200m: 2:48.35 43.61 300m: 4:14.48 42.86 400m: 5:35.28 37.99