2021.05.22 Wisła Kraków U-8 - GKS Katowice U-8

Z Historia Wisły

PIŁKARSKIE PODSUMOWANIE WEEKENDU: 21-23 MAJA

U-8

Mecz z GKS-em Katowice

W miniony weekend młodzi Wiślacy z zespołu U-8 mogli zmierzyć swoje siły z zespołem GKS-u Katowice. Oba zespoły stworzyły ciekawe i emocjonujące widowisko, w którym nie brakowało walki od pierwszej do ostatniej minuty. „Mogliśmy zmierzyć się z bardzo wymagającym rywalem, jednym z najlepszych, z jakimi graliśmy w tym roku. W trakcie meczu mocno padał deszcz, co dla większości zawodników było nowym doświadczeniem. Moi podopieczni wykazali się jednak dużą pewnością siebie w pojedynkach jeden na jeden i nie bali się uderzeń na bramkę” – powiedział trener Bartek Zelek. Kadra Wisły Kraków: Dominik Boroń, Aleks Trzósło, Fabian Fortuna, Leo Leksa, Jakub Płatek, Jakub Miśta, Tomasz Brzykcy, Wiktor Kubas, Tymon Górniak, Franciszek Róg, Maciej Grzesiak, Leon Jakubiec, Leon Bigaj, Loris Basha, Leonardo Wójcik, Krzysztof Cięszki, Kacper Tondera, Marcel Samborski.

Mecz z Pogonią Kraków

Niedziela upłynęła zawodnikom Białej Gwiazdy na rywalizacji z Pogonią Kraków, co dla podopiecznych trenera Zelka stanowiło kolejne cenne doświadczenie. „Spotkanie z Pogonią odbyło się już w dobrych warunkach atmosferycznych, a w grze moich chłopców można było zaobserwować radość. Mecz zakończył się wspólnym strzelaniem rzutów karnych, co najbardziej przypadło do gustu zawodnikom” -podkreślił trener młodych Wiślaków.

Kadra Wisły Kraków: Fabian Fortuna, Jakub Miśta, Dominik Boroń, Aleks Trzósło, Maciej Grzesiak, Krzysztof Cięszki, Marcel Samborski, Leonardo Wójcik, Leon Jakubiec, Leon Bigaj, Loris Basha, Tymon Górniak.

Źródło: akademia.wisla.krakow.pl