Adan Vargara

Z Historia Wisły

Adan Vargara
Informacje o zawodniku
kraj Chile
W rubryce Mecze/Gole najpierw podana jest statystyka z meczów ligowych, a w nawiasie ze wszystkich meczów oficjalnych.

Kontuzja Chilijczyka

4. grudnia 2007, 20:37

Zaledwie kwadrans Adan Vergara trenował we wtorek z zespołem Wisły. Testowany Chilijczyk, który w poniedziałek nabawił się urazu, jedynie się porozgrzewał, po czym opuścił boisko i spotkał się ze swoim menedżerem.

Z Wisłą wciąż trenują za to Estończyk, Alo Barengrub oraz Adrian Basta z Kolejarza Stróże.

- Decyzje zapadną do szóstego grudnia, bo do tego czasu testowani piłkarze będą z nami przebywać. Na razie nie chciałbym się wypowiadać na temat ich przydatności do zespołu – powiedział trener Wisły, Maciej Skorża.

Prawdziwym sprawdzianem dla wszystkich testowanych zawodników będzie wewnętrzna gra w której zmierzą się pierwszy zespół Wisły i jej drużyna występująca w Młodej Ekstraklasie. Składy na ten środowy test mecz mogą być przemieszane, ale na pewno próbie zostaną poddani piłkarze przebywający na testach. – Problem jest z Chilijczykiem. Nie wiadomo czy on w tej grze będzie mógł wziąć udział. Doktor Mariusz Urban musi go jakoś postawić na nogi – dodał szkoleniowiec.

Do końca nie wiadomo co dolega Vergarze, który do Krakowa przyleciał prosto z Ameryki Południowej. – Jest to prawdopodobnie naciągnięcie mięśnia dwugłowego. Może nie okaże się to aż tak poważne. Doktor zrobi wszystko, by on mógł jutro zagrać, ale pewnych spraw się nie przeskoczy – skomentował Skorża.

wislakrakow.com (Perry)