Amelia Stachura
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(Nie pokazano 11 wersji pośrednich.) | |||
Linia 22: | Linia 22: | ||
'''Rok 2015:''' | '''Rok 2015:''' | ||
- | + | #Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Krakowie (kl młodzieżowa) | |
- | + | #*V miejsce (wielobój) | |
- | + | #*III miejsce (skok) | |
- | *V miejsce (wielobój) | + | #*V miejsce (poręcze) |
- | + | #Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Siemianowicach (kl młodzieżowa) | |
- | *III miejsce (skok) | + | #*XVII miejsce (wielobój) |
- | + | #Drużynowy Puchar Polski (kl młodzieżowa) | |
- | *V miejsce (poręcze) | + | #*II miejsce |
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | *XVII miejsce (wielobój) | + | |
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | *II miejsce | + | |
'''Rok 2016:''' | '''Rok 2016:''' | ||
- | + | #Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Krakowie (kl III) | |
- | + | #*III miejsce (wielobój) | |
- | + | #*I miejsce (skok) | |
- | *III miejsce (wielobój) | + | #*III miejsce (poręcze) |
- | + | #Zawody Kontorlne Juniorek do lat 11 (juniorki kl II) w Krakowie | |
- | *I miejsce (skok) | + | #*XXXVII miejsce (wielobój) |
- | + | ||
- | *III miejsce (poręcze) | + | |
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | *XXXVII miejsce (wielobój) | + | |
'''Rok 2017:''' | '''Rok 2017:''' | ||
- | + | #Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Krakowie | |
- | + | #*XVII miejsce (wielobój) | |
- | + | #*VII miejsce (równoważnia) | |
- | *XVII miejsce (wielobój) | + | #Eliminacje do XXIII OOM (kl II) w Zabrzu |
- | + | #*XXVIII miejsce | |
- | *VII miejsce (równoważnia) | + | #Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Krakowie |
- | + | #*XXVI miejsce | |
- | + | #Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Zabrzu | |
- | + | #*V miejsce | |
- | *XXVIII miejsce | + | |
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | *XXVI miejsce | + | |
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | *V miejsce | + | |
'''Rok 2018:''' | '''Rok 2018:''' | ||
+ | #Puchar Polski Juniorek Młodszych w Zabrzu (kl III) | ||
+ | #*VIII miejsce (wielobój) | ||
+ | #*IV miejsce (ćwiczenia wolne) | ||
+ | #*VII miejsce (równoważnia) | ||
+ | #Eliminacje do OOM w Nysie (kl III) | ||
+ | #*X miejsce | ||
+ | #Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl III) w Olsztynie | ||
+ | #*II miejsce - srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Juniorek Młodszych. | ||
- | + | '''Rok 2019:''' | |
- | + | #Puchar Polski Juniorek w Nysie (kl II) | |
- | *VIII miejsce ( | + | #*XVI miejsce (wielobój) |
- | + | #*VIII miejsce (skok) | |
- | * | + | # Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zabrzu (kl II) |
- | + | #* XVIII miejsce | |
- | * | + | # XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Wieliczce (kl II) |
- | + | #* XX miejsce (wielobój) | |
- | + | # Puchar Polski Juniorek w Krakowie (kl II) | |
- | + | #* XI miejsce (wielobój) | |
- | * | + | # Drużynowe Mistrzostwa Polski (kl. II) |
- | + | #* I miejsce (złoty medal i tytuł Drużynowego Mistrza Polski w klasie II) | |
- | + | ||
- | + | ||
- | * | + | |
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
+ | '''Rok 2020:''' | ||
+ | #Puchar Polski Juniorek w Krakowie (kl. II) | ||
+ | #*XII miejsce (wielobój) | ||
+ | #*VIII miejsce (skok) | ||
+ | #Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Krakowie (kl. II) | ||
+ | #*I miejsce (Złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorek Młodszych w Kl. II) | ||
+ | # Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie (kl. II) | ||
+ | #* XXI miejsce | ||
+ | #XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Białej Podlaskiej (kl. II) | ||
+ | #*XX miejsce (wielobój) | ||
Aktualna wersja
Stachura Amelia : ur. 2007r
Od 2014r zawodniczka sekcji gimnastycznej TS Wisła, trenuje pod kierunkiem Beaty Bodzoń i Maksa Kowalenko.
Sukcesy:
Rok 2015:
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Krakowie (kl młodzieżowa)
- V miejsce (wielobój)
- III miejsce (skok)
- V miejsce (poręcze)
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Siemianowicach (kl młodzieżowa)
- XVII miejsce (wielobój)
- Drużynowy Puchar Polski (kl młodzieżowa)
- II miejsce
Rok 2016:
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Krakowie (kl III)
- III miejsce (wielobój)
- I miejsce (skok)
- III miejsce (poręcze)
- Zawody Kontorlne Juniorek do lat 11 (juniorki kl II) w Krakowie
- XXXVII miejsce (wielobój)
Rok 2017:
- Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Krakowie
- XVII miejsce (wielobój)
- VII miejsce (równoważnia)
- Eliminacje do XXIII OOM (kl II) w Zabrzu
- XXVIII miejsce
- Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Krakowie
- XXVI miejsce
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Zabrzu
- V miejsce
Rok 2018:
- Puchar Polski Juniorek Młodszych w Zabrzu (kl III)
- VIII miejsce (wielobój)
- IV miejsce (ćwiczenia wolne)
- VII miejsce (równoważnia)
- Eliminacje do OOM w Nysie (kl III)
- X miejsce
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl III) w Olsztynie
- II miejsce - srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Juniorek Młodszych.
Rok 2019:
- Puchar Polski Juniorek w Nysie (kl II)
- XVI miejsce (wielobój)
- VIII miejsce (skok)
- Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zabrzu (kl II)
- XVIII miejsce
- XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Wieliczce (kl II)
- XX miejsce (wielobój)
- Puchar Polski Juniorek w Krakowie (kl II)
- XI miejsce (wielobój)
- Drużynowe Mistrzostwa Polski (kl. II)
- I miejsce (złoty medal i tytuł Drużynowego Mistrza Polski w klasie II)
Rok 2020:
- Puchar Polski Juniorek w Krakowie (kl. II)
- XII miejsce (wielobój)
- VIII miejsce (skok)
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Krakowie (kl. II)
- I miejsce (Złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorek Młodszych w Kl. II)
- Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie (kl. II)
- XXI miejsce
- XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Białej Podlaskiej (kl. II)
- XX miejsce (wielobój)