Antrans

Z Historia Wisły

Spis treści

Wisła Kraków ma kolejnego Partnera

Data publikacji: 24-02-2017

Wielka wiślacka rodzina ma kolejnego Partnera - firmę Antrans specjalizującą się w transporcie międzynarodowym na terenie Unii Europejskiej.

Przedsiębiorstwo działa na rynku przewozowym od niemal 25-ciu lat i jest jednym z liderów w swojej branży. Zajmuje się nie tylko przewozem towarów i osób. Firma posiada też profesjonalnie przygotowany kompleks, w skład którego wchodzą certyfikowana stacja napraw pojazdów ciężarowych i naczep, stacja diagnostyczna, myjnia TIR, obsługa tachografów i bezpieczny parking strzeżony. Do marki Antrans należą również Antrans Group, Antrans Bis specjalizujący się w spedycji międzynarodowej (ponad 100 certyfikowanych przewoźników) oraz PKM Olkusz, który głównie odpowiada za przewóz osób autokarami oraz za transport chłodniczy.

Prawdziwy Lider

Jak na lidera przystało, Antrans systematycznie odmładza swoją flotę. Każdy zestaw jest wyposażony w system nawigacji satelitarnej GPS i blokady antywłamaniowe. Wyspecjalizowana kadra kierowców przechodzi regularne szkolenia, dzięki czemu Antrans kojarzy się wszystkim z niezawodnością i terminowością.

Pierwszym owocem współpracy z nowym Partnerem jest nowe wiślackie cacko, czyli klubowy autokar! Jesteśmy przekonani, że Biała Gwiazda razem z Antrans dojadą naprawdę daleko!

Michał Hardek

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: wisla.krakow.pl

Prezentacja nowego autokaru Wisły Kraków

Volvo Wadowscy i Antrans Group wśród Mecenasów Futbolu Małopolskiego

13-10-2018 19:23

Bez pomocy sponsorów i partnerów klubom sportowym w Polsce byłoby niezwykle trudno rozwinąć skrzydła i realizować założone cele. W piątek w Dworze Zieleniewskich w Trzebini odbyła się kolejna edycja gali, podczas której uhonorowano Mecenasów Futbolu Małopolskiego. Wśród laureatów znalazły się firmy od lat wspierające Wisłę Kraków - Volvo Wadowscy i Antrans Group, które zostały odznaczone okazjonalnymi medalami. M. Chlebek M. Chlebek

Inicjatorem dorocznego wydarzenia jest MZPN oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski. Tegorocznej gali towarzyszyła uroczysta oprawa, nie zabrakło także znamienitych gości, którzy zaznaczyli się na mapie krakowskiego i polskiego futbolu.

Członkowie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, na czele z prezesem Ryszardem Niemcem, jednogłośnie podkreślają, że pomoc ze strony samorządowców, sponsorów i partnerów jest dla klubów sportowych nieoceniona. Są oni bowiem, obok piłkarzy, trenerów, sędziów czy działaczy, integralną częścią sportu.

Warto pomagać!

Środowisko piłkarskie ogromnie ceni gesty, dzięki którym możliwy jest rozwój organizacji sportowych funkcjonujących na różnych szczeblach. Doroczna gala stanowi wyraz wdzięczności dla wszystkich tych, którym dobro małopolskiego futbolu nie jest obojętne.

W tym roku pomysłodawcy docenili także działalność dwóch partnerów Wisły. Wyróżnienia otrzymały przedsiębiorstwa ściśle współpracujące z 13-krotnym mistrzem Polski - Volvo Wadowscy oraz Antrans Group. Cieszymy się, że firmy te współtworzą wiślacką rodzinę, stanowiąc o sile Białej Gwiazdy.

Gratulujemy!

K. Biedrzycka

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: wisla.krakow.pl

Zostań Turbowiślakiem z Antrans!

Wraz z Partnerem Wisły Kraków, firmą Antrans kontynujemy konkurs na Turbowiślaka! Wystartuj w eliminacjach rozgrywek i dotrzyj do finału, który rozegrany zostanie na płycie głównej Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana!


27.03.2019r.

Redakcja


Już przed meczem z Legią Warszawa na parking od ulicy Reymonta 20 przyjedzie specjalna ciężarówka z wielką płachtą, która wskaże, kto potrafi precyzyjnie wykonać rzuty wolne. Strzały do niewielkich otworów w płachcie wymagają sporego opanowania!

Przez 7 spotkań ligowych w trwających rozgrywkach wybrani zostaną najlepiej punktujący, którzy zmierzą się ze sobą w wielkim finale. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymają wspaniałe nagrody, z zaproszeniem do loży SKYBOX firmy Antrans i piłkami podpisanymi przez Wiślaków włącznie!

Zapisy i dodatkowe informacje o konkursie na stronie firmy Antrans.


Źródło: wisla.krakow.pl