Arkadiusz Kasia

Z Historia Wisły

Arkadiusz Kasia
Informacje o zawodniku
kraj Polska
urodzony 09.02.2001
pozycja pomocnik
Drużyny juniorskie
Lata Drużyna
Stal Rzeszów
Wisła Kraków
W rubryce Mecze/Gole najpierw podana jest statystyka z meczów ligowych, a w nawiasie ze wszystkich meczów oficjalnych.
Arkadiusz Kasia, 2016.Źródło: akademiawisly.pl
Arkadiusz Kasia, 2016.
Źródło: akademiawisly.pl

Arkadiusz Kasia (ur. 9 lutego 2001 r.) - zawodnik Szkółki Piłkarskiej TS Wisła / Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków.

Spis treści

Artykuły. Wywiady

Arkadiusz Kasia z profesjonalnym kontraktem

Arkadiusz Kasia podpisał dzisiaj swój pierwszy profesjonalny kontrakt. To kolejny z młodych piłkarzy, który związał się z naszym klubem zawodową umową. Będzie ona obowiązywać przez najbliższy rok.


30.07.2019r.

Redakcja

Przemysław Marczewski


Kasia urodził się 9 lutego 2001 roku. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w klubach z Podkarpacia: KS Wiązownica, JKS Jarosław, a także Stali Rzeszów. Do Wisły dołączył w sezonie 2014/2015.

W zeszłorocznych rozgrywkach ten ofensywny pomocnik stanowił pewny punkt drużyny występującej w Centralnej Lidze Juniorów. Arkadiusz Kasia wystąpił w 27 meczach, w których strzelił 7 goli, co sprawiło, że był najskuteczniejszym Wiślakiem w tych rozgrywkach. Dobra postawa nie pozostała niezauważona przez Macieja Stolarczyka - jesienią Kasia trenował z pierwszą drużyną.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Źródło: wisla.krakow.pl

CLJ: Młodzi zawodnicy żegnają się z Klubem

03.06.2020 r

Grupa zawodników, występujących dotychczas na szczeblu Centralnej Ligi Juniorów U-18 oraz IV ligi, nie będzie reprezentować już barw Wisły Kraków. Ich przygoda z Białą Gwiazdą nie będzie dłużej kontynuowana ze względu na ukończenie najwyższej kategorii wiekowej na szczeblu młodzieżowym.

Pełna lista piłkarzy z rocznika 2000, 2001 i 2002, którzy w przyszłym sezonie nie będą reprezentować barw Białej Gwiazdy: Kamil Bentkowski, Michał Cienkosz, Kacper Gzieło, Arkadiusz Kasia, Antoni Klimek, Michał Kot, Maciej Maćkowiak, Dawid Malik, Dawid Płonka, Adrian Soboń, Aleksander Szmigielski, Daniel Wolak, Kacper Wydra.

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, poświęcenie oraz grę dla Białej Gwiazdy i życzymy powodzenia!

Źródło: wisla.krakow.pl


Galeria sportowa