Bartosz Szynalik

Z Historia Wisły

Bartosz Szynalik
Bartosz Szynalik
Bartosz Szynalik
Bartosz Szynalik
Patryk Jałocha, Bartosz Szynalik, Jakub Bartosz.
Patryk Jałocha, Bartosz Szynalik, Jakub Bartosz.

Bartosz Szynalik (ur. 17 marca 2006 r.) - zawodnik Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków, występujący w drużynie rocznika 2006.

Spis treści

Sezon 2016/2017

zawodnik drużyny U-11 (Orliki)

Sezon 2017/2018

zawodnik drużyny U-12 (Młodzicy)

Sezon 2018/2019

zawodnik drużyny U-13 (Młodzicy)

KURO Piłkarz Sierpnia: Bartosz Szynalik!

11/09/2018

Pierwsze w tym sezonie prestiżowe indywidualne wyróżnienie w Akademii powędrowało do zawodnika z rocznika 2006 – Bartosza Szynalika. Został on KURO Piłkarzem Sierpnia. Gratulujemy!

Nagrodę otrzymał tuż przed sobotnim meczem z Tarnovią Tarnów, który Biała Gwiazda wygrała 2:0. Puchar oraz koszulkę treningową wręczył Jakub Bartosz, wychowanek Wisły. Bartosz Szynalik urodził się 17 marca 2006 roku. Do naszej Akademii dołączył w 2016 roku, wcześniej reprezentował barwy Bronowianki Kraków.

W sierpniu Wisła U13, której Bartosz jest zawodnikiem, rywalizował przede wszystkim w rozgrywkach ligowych – odniosła trzy wysokie zwycięstwa nad Dunajcem Nowy Sącz, Krakusem Nowa Huta i Unią Oświęcim, ale na to wyróżnienie, co podkreślali trenerzy, Szynalik zapracował również pracą podczas sierpniowego obozu.

– „Szynal” jest zawodnikiem, który od momentu przyjścia do Wisły zrobił w mojej opinii jeden z największych postępów wśród chłopców z tego rocznika. Jest to następstwem jego zaangażowania, świadomości i samodyscypliny. Od dłuższego czasu utrzymuje wysoka formę i jest ważny punktem naszego zespołu. Jeżeli miałby wskazać jeden element w którym na chwilę obecną wyróżnia się, to niewątpliwe byłby to drybling. Widać u Bartka dużą swobodę w pojedynkach i spory wachlarz niekonwencjonalnych zagrań – opisuje swojego podopiecznego trener Patryk Jałocha.

Źródło: akademiawisly.pl