Dariusz Marzec

Z Historia Wisły

Dariusz Marzec
Informacje o zawodniku
kraj Polska
pseudonim Ziemniak
urodzony 14.09.1969, Kraków
wzost/waga 174 cm / 68 kg
pozycja pomocnik
sukcesy Superpuchar: 1996
przebieg kariery Bronowianka Kraków
Kariera klubowa
Sezon Drużyna Mecze Gole
1988/89 Wisła Kraków 0(2) 0
1989/90 Wisła Kraków 27(29) 3
1990/91 Wisła Kraków 30(31) 6
1991/92 Wisła Kraków 29(30) 4
1992/93 Wisła Kraków 25(26) 5
1993/94 Wisła Kraków 24(25) 2
1994/95 Wisła Kraków 27(28) 6
1995/96 GKS Katowice 10 0
1995/96 Wisła Kraków 17(17) 7
1996/97 Wisła Kraków 14(15) 0(1)
1997/98 Lárissas
1998/99 Lárissas
1998/99 Kallithéa
1999 Tampereen Pallo-Veikot 10 0
1999/00 Hutnik Kraków
1999/00 Górnik Zabrze 7 1
2000/01 Stomil Olsztyn 6 0
2000/01 GKS Bełchatów
2001/02 FC Jazz 14 1
2001/02 LKS Niedźwiedź
2002/03 LKS Niedźwiedź
2002/03 Skawinka Skawina
2003/04 Proszowianka Proszowice
2005/06 Dalin Myślenice
2006/07 Dalin Myślenice
W rubryce Mecze/Gole najpierw podana jest statystyka z meczów ligowych, a w nawiasie ze wszystkich meczów oficjalnych.
Dariusz MarzecŹródło: akademiawisly.pl
Dariusz Marzec
Źródło: akademiawisly.pl

Zawód: technik budowlany. Wzór: Platini. Pomocnik. Pierwszy klub: Bronowianka. Pierwszy trener w Wiśle: Jerzy Smoter. Lubi kino.

Tak w rozmowie z Markiem Gilarskim z Dziennika Polskiego podsumował krótko swoją krajową karierę piłkarską (artykuł z 20 listopada 2001): "Prawie całą karierę związałem z Wisłą. Przeżyłem w tym klubie różne chwile, ale więcej było tych dobrych niż złych. Wisła pozostanie głęboko w moim sercu. W Katowicach i w Hutniku grałem króciutko. Podobało mi się w Bełchatowie. Jest to dobrze zorganizowany klub i dziwię się, że nie występuje w ekstraklasie. W Górniku dopadł mnie pech. Prawie wszystkie kontuzje, których doznałem, przyplątały się właśnie tam. Stomil był nieporozumieniem. Nie miał pieniędzy, a grał w lidze. Działacze powiedzieli mi, że jak oddam swoją kartę, to znajdę się w podstawowym składzie. Odparłem, że w takim razie wolę nie grać".

W 2014 r. poprowadził zespół juniorów starszych Wisły do Mistrzostwa Polski. W Akademii Piłkarskiej pełnił funkcję koordynatora i szefa sztabu szkoleniowego. Od 1 lipca 2015 roku objął funkcję koordynatora w zakresie współpracy Wisły Kraków SA z grupami młodzieżowymi klubów partnerskich, a także z akademiami piłkarskimi. Odpowiadał również za przygotowanie i wdrożenie indywidualnego programu, służącego rozwojowi młodych zawodników, oraz za skauting wśród grup młodzieżowych.

Po rozstaniu z Wisłą pracował m.in. w Górniku Łęczna (jako asystent trenera Smudy) oraz w Małopolskim Związku Piłki Nożnej. W sierpniu 2018 r. został trenerem KKS Kalisz z kontraktem obowiązującym do końca sezonu.

Spis treści

Artykuły prasowe. Wywiady

Wisła to moja druga miłość

Data publikacji: 22-02-2007 14:09


Nie lubi przegrywać, Wisła to jego druga miłość, a od swoich zawodników wymaga profesjonalizmu. O kim mowa? O Dariuszu Marcu, który od stycznia jest trenerem juniorów młodszych Wisły Kraków. W rozmowie z Biurem Prasowym trener opowiedział nieco o swojej pracy.

Trener Marzec ma pod swoją opieką piłkarzy z rocznika 90 i 91 oraz jednego z 1992 roku. Żeby trafić do kadry juniorów młodszych, najpierw zawodnik musi grać w drużynie trampkarzy. Ale jak zaznacza trener Marzec, piłkarz nie przechodzi do jego kadry automatycznie. "Musi być selekcja"- mówi. "Niektórym, którzy są słabsi, dziękuje się albo wypożycza do innych klubów, żeby podnosilił swoje umiejętności. Po okresie wypożyczenia zawodnik wraca i my widzimy, czy jest lepszy od tych, którzy tu trenowali, czy nie"- dodaje pan Dariusz.

Wiślaccy juniorzy też przygotowują się do nowego sezonu. Pod okiem trenera Marca przebywali na dziesieciodniowym zgrupowaniu w Brennej, gdzie rozegrali kilka sparingów. Jednym z przeciwników była wroniecka Amica. "To był bardzo ładny mecz, bardzo ciężki, obie drużyny zagrały bardzo dobrze, ale to my wygraliśmy 3:2"- nie kryjąc dumy mówił trener.

"Im niższa grupa wiekowa, tym większy nacisk kładziemy na technikę"- opisuje metody szkolenia trener Marzec. "I u mnie tak jest, ale dochodzą do tego także inne apsekty, takie jak wytrzymałość, szybkość, siła. To trzeba wszystko poukładać. Tak samo, jak w pierwszej drużynie jest okres przygotowawczy, potem startowy i roztrenowania, tak samo jest już w juniorach".

Juniorzy Wisły Kraków grają obecnie w najwyższej klasie rozgrywek, czyli w lidze wojewódzkiej. "Gramy w tym momencie z takimi drużynami, jak Nowy Sącz, Glinik Gorlice, Unia Oświęcim. Jest też druga liga - okręgowa i druga drużyna juniorów, prowadzona przez trenera Turczyńskiego, tam właśnie gra. Ci, którzy nie mieszczą się u mnie, trafiają tam"- powiedział trener. "Swoje mecze rozgrywamy na boisku w Skawinie, bo tu nie mamy boiska"- dodaje. Na pytanie, czy jego drużyna może spaść z ligi wojewódzkiej do okręgowe mówi: "Może, ale Wisła nie spada..."

Mimo trwającej zimy podopieczni pana Dariusza nie mają wolnego. Podczas zimowych miesięcy grają na hali. Zarówno oni, jak i juniorzy starsi, w nadchodzący weekend będą grać w finałach tych rozgrywek.

Jak każdy trener, tak i Dariusz Marzec ma swoje cele. Jego nadrzędnym celem jest wykształcenie i wychowanie takiego zawodnika, który potem będzie grał w pierwszej drużynie. "To jest moje marzenie. Chcę, żeby przeze mnie wyszkolony piłkarz grał w końcu w pierwszym zespole"- mówi. Ale to nie wszystko. "Oprócz tego chcę oczywiście wygrywać wszystko, co jest do wygrania"- dodaje. "Nie lubię przegrywać. Zresztą kto lubi... Juniorzy mają wygrać co się da, mają zdobyć mistrza Krakowa, mistrza Polski, jesli się uda".

Dariusz Marzec miał okazję w grudniu na własne oczy zobaczyć, jak działa profesjnonalna szkółka piłkarska. Trener pojechał razem z Wiślakami do Rotterdamu, gdzie miał okazję podpatrzeć, jak tam to wszystko wygląda. "Od razu rzuciło się w oczy, że mają taką bazę szkoleniową, że my jesteśmy bardzo daleko z tyłu za nimi. Możemy pracować jak najlepiej i trzeba to robić przy takich warunkach jakie mamy. Natomiast gdybyśmy mieli lepsze warunki, na pewno byłoby łatwiej i byłoby większe prawdopodobieństwo wychowania większej liczby wychowanków. Bo baza to jest podstawa"- mówił trener. "W Rotterdamie kładą nacisk na szkolenie trampkarzy przez byłych zawodników. To przemawia do młodzieży, jak wychodzi taki Smolarek i nie tylko tłumaczy, ale też pokazuje. Wiadomo, że szkolenie cały czas się rozwija, trzeba się kształcić, podpatrywać. Po to między innymi ja tam pojechałem".

Kadra juniorów młodszych składa się w tej chwili z 26 zawodników. Ale nie jest to stały zespół. "W tej chwili wprowadziliśmy pewną nowelizację w ustalaniu zespołu. Zawsze było tak, że był junior starszy, młodszy, trampkarz i to było stałe. Ja uważam, że było to niedobre, bo jednak ci, którzy są w klasie okręgowej rozwijają się i trzeba ich dać wyżej, a ci, którzy odstają lub coś jest nie tak - trafiają niżej. No i po przyjeździe z obozu paru chłopaków tam właśnie trafiło. Ale nie za karę. Najlepsi powinni grać z najlepszymi, a słabsi ze słabszymi"- tłumaczył trener. "Nie może być tak, że jak ktoś jest w tej drużynie, to będzie, bo mu się tak należy. Po obozie jeden z chłopaków trafił do okręgowej. Przyjrzałem mu się na treningach, wziąłem go z powrotem do nas i zagrał bardzo ładnie na hali. W tej chwili jest przykładem. Jeden z chłopaków z okręgowej zapytał się nawet, jak to się stało. Ja się pytam- jak grał? Bardzo dobrze. No to widzisz, po prostu jest dobry. Zawodnicy muszą chcieć wygrwać i wiedzieć, jaki klub reprezentują. Nie możemy sobie pozwolić na to, żeby Wisła Kraków przegrywała z jakimś słabym zespołem, bo i tak się czasami zdarza. Podejście do gry musi być profesjonalne. A jak ktoś tego nie wie, to ja w takim momencie odstawiam takiego zawodnika, żeby zrozumiał. Nie może być tak, że piłkarz z urzędu idzie z juniorów do rezerw. Na to trzeba sobie zasłużyć swoją pracą i podejściem. Umiejetności to jedno, a serce to drugie. Jak ktoś nie ma serca i nie ma chęci, to nic z tego nie zrobi. A u mnie mają takiego pecha, że wiedzą, że moją drugą miłością oprócz rodziny jest Wisła. Wymagam od siebie i wymagam od nich"- powiedział trener Marzec.

Biuro Prasowe Wisła Kraków SSA

Źródło: wisla.krakow.pl

Marzec: Miły akcent na dziesięciolecie pracy

Data publikacji: 18-02-2015 11:10


„Gazeta Krakowska”, Małopolski Związek Piłki Nożnej, Urząd Miasta Krakowa oraz Radio Kraków już po raz dwudziesty zorganizowały plebiscyt na najlepszych piłkarzy i trenerów Małopolski. Najlepszym trenerem młodzieży został wybrany Dariusz Marzec, który w zeszłym roku zdobył z podopiecznymi tytuł Mistrza Polski juniorów.

„Przyznam szczerze, że nie śledziłem aż tak plebiscytu. Oczywiście wiedziałem, że się odbywa. Dlatego tym bardziej byłem zaskoczony, kiedy wczoraj podczas uroczystości prowadzący Bartosz Karcz z „Gazety Krakowskiej” wyczytał właśnie moje nazwisko. Był to jubileuszowy XX plebiscyt, dla mnie zaś był to jubileusz dziesięciolecia pracy w roli trenera w Wiśle Kraków. To bardzo miłe podsumowanie tego okresu” – stwierdził Marzec.

Trener Wisły nie ukrywa jednak: „Sukces, ale także porażka bardzo mnie motywują do dalszej pracy, dają mi przysłowiowego „kopa”. Po zdobyciu tytułu Mistrza Polski juniorów powiedziałem w klubie, że należy cieszyć się z tego sukcesu, ale musimy być świadomi także tego, że praca z młodzieżą, to praca u podstaw i kolejne sukcesy nie przyjdą od razu”.

Jakie cele stawia sobie trener Marzec na 2015 rok? „Gdybyśmy oparli naszą drużynę na zawodnikach z 1996 rocznika, czyli m.in. na takich graczach jak Kamil Kuczak, to w tym roku również walczylibyśmy o miejsce w strefie medalowej. Ci zawodnicy jednak dziś są częścią pierwszej i drugiej drużyny Wisły Kraków, z czego oczywiście należy się cieszyć. Następne grupy młodzieżowe czeka jeszcze bardzo dużo pracy. Wierzę jednak, że po utworzeniu Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków oraz po rozmowach z nowym prezesem Wisły SA – Robertem Gaszyńskim będziemy się cały czas rozwijać i ta praca, którą wykonujemy, przyniesie kolejny sukces i ci zawodnicy dadzą nam wiele radości” – odpowiada.

Laureat nagrody mocno podkreśla swoją wdzięczność dla osób, które z nim współpracowały i doceniają wysiłek włożony w sportową edukację młodych pokoleń: „Chciałbym przede wszystkim podziękować mojej żonie, która wspiera mnie codziennie i godzi się na to, aby moim drugim domem była Wisła Kraków. Dziękuję także kadrze szkoleniowej, pracownikom klubu oraz zawodnikom, bez których ten sukces nie byłby możliwy. Serdeczne podziękowania należą się oczywiście wszystkim kibicom, którzy oddali na mnie swój głos”.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


Źródło: wisla.krakow.pl

Historia występów w barwach Wisły Kraków

Podział na sezony:

Sezon Rozgrywki M 0-90 grafika:Zk.jpg grafika:Cz.jpg
1988/1989 Puchar Intertoto 2 1   1      
1989/1990 Ekstraklasa 27 11 5 11 3    
1989/1990 Puchar Polski 2 1   1      
1990/1991 Ekstraklasa 30 24 4 2 6 2  
1990/1991 Puchar Polski 1 1          
1991/1992 Ekstraklasa 29 18 7 4 4 2  
1991/1992 Puchar Polski 1     1      
1992/1993 Ekstraklasa 25 15 5 5 5 4  
1992/1993 Puchar Polski 1 1          
1993/1994 Ekstraklasa 24 12 4 8 2 1  
1993/1994 Puchar Polski 1   1        
1994/1995 II Liga 27 17 9 1 6 2 1
1994/1995 Puchar Polski 1 1          
1995/1996 II Liga 17 12 4 1 7 1  
1996/1997 Ekstraklasa 14 1 4 9   1  
1996/1997 Puchar Polski 4 1 3   1 1  
Razem Ekstraklasa (I) 149 81 29 39 20 10  
II Liga (II) 44 29 13 2 13 3 1
Puchar Polski (PP) 11 5 4 2 1 1  
Puchar Intertoto (IT) 2 1   1      
RAZEM 206 116 46 44 34 14 1


Lista wszystkich spotkań:

Ilość Roz. Data Miejsce Przeciwnik Wyn. Zm. B K
1. (1)IT1989.07.19DomBeitar Tel Aviv4-0  
2. (2)IT1989.07.22DomSparta Praga3-3   
3. (1)I1989.07.29WyjazdOlimpia Poznań1-1   
4. (2)I1989.08.02DomZagłębie Sosnowiec1-2  
5. (3)I1989.08.06WyjazdZawisza Bydgoszcz0-2   
6. (4)I1989.08.12DomŁKS Łódź3-2 
7. (5)I1989.08.16WyjazdŚląsk Wrocław0-2  
8. (6)I1989.08.26DomJagiellonia Białystok1-1  
9. (1)PP1989.08.30WyjazdPolonia Bytom2-0  
10. (7)I1989.09.23DomStal Mielec2-1  
11. (8)I1989.10.01WyjazdGórnik Zabrze0-2  
12. (9)I1989.10.14DomWidzew Łódź1-0 
13. (2)PP1989.10.18WyjazdPogoń Szczecin2-3   
14. (10)I1989.10.28WyjazdMotor Lublin0-2  
15. (11)I1989.11.04DomRuch Chorzów3-0   
16. (12)I1989.11.19WyjazdLegia Warszawa3-0   
17. (13)I1989.11.25DomZagłębie Lubin2-1  
18. (14)I1990.03.04DomOlimpia Poznań1-1  
19. (15)I1990.03.11WyjazdZagłębie Sosnowiec1-2   
20. (16)I1990.03.18DomZawisza Bydgoszcz2-1  
21. (17)I1990.03.24WyjazdŁKS Łódź0-0   
22. (18)I1990.03.31DomŚląsk Wrocław1-1  
23. (19)I1990.04.04WyjazdJagiellonia Białystok3-0  
24. (20)I1990.04.08DomGKS Katowice0-0   
25. (21)I1990.04.14DomLech Poznań1-1  
26. (22)I1990.04.28DomGórnik Zabrze0-1   
27. (23)I1990.05.01WyjazdWidzew Łódź1-1   
28. (24)I1990.05.12DomMotor Lublin1-1   
29. (25)I1990.05.16WyjazdRuch Chorzów1-1  
30. (26)I1990.05.26DomLegia Warszawa0-0  
31. (27)I1990.05.30WyjazdZagłębie Lubin1-1  
32. (28)I1990.07.28WyjazdLegia Warszawa0-0  
33. (29)I1990.08.05DomHutnik Kraków1-1  
34. (30)I1990.08.12DomGórnik Zabrze1-1   
35. (31)I1990.08.18WyjazdZagłębie Sosnowiec4-2  
36. (3)PP1990.08.24WyjazdZagłębie Wałbrzych2-3   
37. (32)I1990.08.26DomŚląsk Wrocław3-0  
38. (33)I1990.09.02WyjazdZawisza Bydgoszcz0-0   
39. (34)I1990.09.12DomZagłębie Lubin1-1   
40. (35)I1990.09.15WyjazdŁKS Łódź1-0   
41. (36)I1990.09.22DomMotor Lublin1-1   
42. (37)I1990.09.29WyjazdIgloopol Dębica0-1  
43. (38)I1990.10.06DomOlimpia Poznań0-0   
44. (39)I1990.10.20WyjazdLech Poznań0-0   
45. (40)I1990.10.27DomRuch Chorzów5-2   
46. (41)I1990.11.03WyjazdGKS Katowice2-0  
47. (42)I1990.11.18DomStal Mielec3-0   
48. (43)I1991.03.10DomLegia Warszawa0-0  
49. (44)I1991.03.16WyjazdHutnik Kraków2-0   
50. (45)I1991.03.23WyjazdGórnik Zabrze2-2 grafika:Zk.jpg
51. (46)I1991.03.30DomZagłębie Sosnowiec1-0   
52. (47)I1991.04.06WyjazdŚląsk Wrocław0-0   
53. (48)I1991.04.20DomZawisza Bydgoszcz3-0 grafika:Zk.jpg
54. (499)I1991.05.04WyjazdZagłębie Lubin1-3   
55. (50)I1991.05.11DomŁKS Łódź0-0   
56. (51)I1991.05.18WyjazdMotor Lublin1-1   
57. (52)I1991.05.22DomIgloopol Dębica4-1  
58. (53)I1991.05.26WyjazdOlimpia Poznań3-1  
59. (54)I1991.06.01DomLech Poznań3-3  
60. (55)I1991.06.08WyjazdRuch Chorzów2-3   
61. (56)I1991.06.15DomGKS Katowice5-1   
62. (57)I1991.06.19WyjazdStal Mielec3-2   
63. (58)I1991.07.28DomGórnik Zabrze3-3   
64. (59)I1991.08.03WyjazdIgloopol Dębica4-0   
65. (60)I1991.08.11DomStal Mielec2-0   
66. (61)I1991.08.17WyjazdGKS Katowice0-0   
67. (62)I1991.08.24DomMotor Lublin0-0   
68. (63)I1991.08.28WyjazdŁKS Łódź0-0  
69. (64)I1991.09.01DomHutnik Kraków1-1  
70. (4)PP1991.09.03WyjazdStal Rzeszów1-2  
71. (65)I1991.09.07WyjazdOlimpia Poznań2-1  
72. (66)I1991.09.14DomLegia Warszawa2-2  
73. (67)I1991.09.21WyjazdZagłębie Sosnowiec0-1   
74. (68)I1991.09.28DomZawisza Bydgoszcz2-1  
75. (69)I1991.10.05WyjazdRuch Chorzów4-1  grafika:Zk.jpg
76. (70)I1991.10.19DomStal Stalowa Wola0-0  
77. (71)I1991.10.26WyjazdWidzew Łódź2-3  
78. (72)I1991.11.03DomŚląsk Wrocław0-1  
79. (73)I1991.11.16DomZagłębie Lubin2-1  
80. (74)I1992.03.14WyjazdGórnik Zabrze0-1  
81. (75)I1992.03.28DomIgloopol Dębica0-0   
82. (76)I1992.04.11DomGKS Katowice2-4   
83. (77)I1992.04.18WyjazdMotor Lublin0-3  
84. (78)I1992.04.29WyjazdHutnik Kraków1-0 grafika:Zk.jpg
85. (79)I1992.05.03DomOlimpia Poznań1-1   
86. (80)I1992.05.13WyjazdZawisza Bydgoszcz1-1   
87. (81)I1992.05.16DomZagłębie Sosnowiec2-0   
88. (82)I1992.05.23DomRuch Chorzów3-0  
89. (83)I1992.05.30WyjazdStal Stalowa Wola2-0   
90. (84)I1992.06.03DomWidzew Łódź0-0   
91. (85)I1992.06.06WyjazdŚląsk Wrocław0-1  
92. (86)I1992.06.13WyjazdZagłębie Lubin1-1  
93. (87)I1992.08.15WyjazdRuch Chorzów1-2  
94. (88)I1992.08.23WyjazdWidzew Łódź0-2 grafika:Zk.jpg
95. (89)I1992.09.06DomLech Poznań0-0  
96. (90)I1992.09.12WyjazdSzombierki Bytom1-2   
97. (91)I1992.09.26DomZawisza Bydgoszcz6-1  
98. (92)I1992.10.03WyjazdPogoń Szczecin1-1  
99. (93)I1992.10.07DomGórnik Zabrze1-1  grafika:Zk.jpg
100. (94)I1992.10.17DomŁKS Łódź0-3 grafika:Zk.jpg
101. (95)I1992.10.24WyjazdSiarka Tarnobrzeg0-0  
102. (96)I1992.11.08WyjazdZagłębie Lubin0-3  
103. (5)PP1992.11.11DomGKS Katowice0-1   
104. (97)I1992.11.15DomOlimpia Poznań1-0   
105. (98)I1992.11.22WyjazdLegia Warszawa1-1   
106. (99)I1993.03.20WyjazdHutnik Kraków2-2  
107. (100)I1993.03.27DomWidzew Łódź4-0   
108. (101)I1993.04.03WyjazdŚląsk Wrocław2-0  
109. (102)I1993.04.10DomGKS Katowice1-1   
110. (103)I1993.04.17WyjazdLech Poznań3-2  
111. (104)I1993.04.21DomSzombierki Bytom2-0   
112. (105)I1993.05.02WyjazdZawisza Bydgoszcz1-2  
113. (106)I1993.05.08DomPogoń Szczecin0-1   
114. (107)I1993.05.12WyjazdGórnik Zabrze1-3  grafika:Zk.jpg
115. (108)I1993.05.22WyjazdŁKS Łódź1-1  
116. (109)I1993.06.02DomSiarka Tarnobrzeg0-2  
117. (110)I1993.06.16WyjazdOlimpia Poznań2-0  
118. (111)I1993.06.20DomLegia Warszawa0-6   
119. (112)I1993.08.18DomLech Poznań0-1  
120. (113)I1993.08.21WyjazdWidzew Łódź2-3  
121. (114)I1993.08.25DomStal Mielec2-0  
122. (115)I1993.09.11DomRuch Chorzów0-2  
123. (116)I1993.09.25WyjazdGKS Katowice0-1  
124. (117)I1993.10.02DomPogoń Szczecin1-1   
125. (6)PP1993.10.06WyjazdSiarka Tarnobrzeg1-2  
126. (118)I1993.10.16DomStal Stalowa Wola1-2  
127. (119)I1994.03.13WyjazdSokół Pniewy0-5  
128. (120)I1994.03.19DomPolonia Warszawa2-0  
129. (121)I1994.03.27WyjazdGórnik Zabrze0-1 grafika:Zk.jpg
130. (122)I1994.04.02DomZagłębie Lubin1-1  
131. (123)I1994.04.10WyjazdHutnik Kraków0-1   
132. (124)I1994.04.16DomSiarka Tarnobrzeg0-0  
133. (125)I1994.04.23WyjazdLech Poznań1-3  
134. (126)I1994.04.27DomWidzew Łódź1-0   
135. (127)I1994.05.01WyjazdStal Mielec0-4   
136. (128)I1994.05.07DomLegia Warszawa1-1   
137. (129)I1994.05.14WyjazdRuch Chorzów0-1   
138. (130)I1994.05.21DomGKS Katowice1-1   
139. (131)I1994.05.28WyjazdPogoń Szczecin1-3  
140. (132)I1994.06.01WyjazdStal Stalowa Wola0-0   
141. (133)I1994.06.05DomZawisza Bydgoszcz2-0  
142. (134)I1994.06.11WyjazdWarta Poznań0-1   
143. (135)I1994.06.15DomŁKS Łódź1-2   
144. (1)II1994.08.07WyjazdLechia Dzierżoniów1-1  
145. (2)II1994.08.13DomPolonia Bytom3-2   
146. (3)II1994.08.20WyjazdMiedź Legnica0-1   
147. (4)II1994.08.27DomNaprzód Rydułtowy1-2  
148. (5)II1994.09.25DomPogoń Oleśnica1-0   
149. (6)II1994.10.01WyjazdAmica Wronki3-3  
150. (7)II1994.10.08DomStilon Gorzów Wielkopolski3-1   
151. (8)II1994.10.16WyjazdZawisza Bydgoszcz1-1  
152. (9)II1994.10.23DomOdra Wodzisław Śląski1-1   
153. (7)PP1994.10.26WyjazdAmica Wronki0-2   
154. (10)II1994.10.30WyjazdArka Gdynia2-0  
155. (11)II1994.11.06DomŚlęza Wrocław1-1   
156. (12)II1994.11.13WyjazdKrisbut Myszków1-1  
157. (13)II1994.11.19DomGórnik Konin5-0   
158. (14)II1995.03.04WyjazdChrobry Głogów1-1  
159. (15)II1995.03.11DomLechia Dzierżoniów3-1  
160. (16)II1995.03.19WyjazdPolonia Bytom1-0  
161. (17)II1995.03.25DomMiedź Legnica2-0   
162. (18)II1995.04.02WyjazdNaprzód Rydułtowy3-1 grafika:Zk.jpg
163. (19)II1995.04.08DomBałtyk Gdynia3-1   
164. (20)II1995.04.15WyjazdŚląsk Wrocław3-1  
165. (21)II1995.04.22DomLechia Gdańsk3-1  
166. (22)II1995.04.30WyjazdPogoń Oleśnica1-0   grafika:Zk.jpg grafika:Cz.jpg
167. (23)II1995.05.27WyjazdOdra Wodzisław Śląski1-0  
168. (24)II1995.05.31DomArka Gdynia9-0  
169. (25)II1995.06.03WyjazdŚlęza Wrocław1-4  
170. (26)II1995.06.11DomKrisbut Myszków2-1  
171. (27)II1995.06.14WyjazdGórnik Konin0-1   
172. (28)II1996.03.24WyjazdUnia Tarnów0-1  
173. (29)II1996.03.30WyjazdWisła Płock0-0   
174. (30)II1996.04.06DomRKS Radomsko2-1  
175. (31)II1996.04.13WyjazdPomezania Malbork2-1  
176. 32)II1996.04.20DomKSZO Ostrowiec Świętokrzyski2-1  
177. (33)II1996.04.24WyjazdPolonia Warszawa0-3   
178. (34)II1996.04.27DomMotor Lublin1-0   
179. (35)II1996.05.05WyjazdOkocimski Brzesko3-0  
180. (36)II1996.05.11DomJagiellonia Białystok4-0   
181. (37)II1996.05.15WyjazdCracovia2-0  
182. (38)II1996.05.18DomŚwit Nowy Dwór Mazowiecki5-1  
183. (39)II1996.05.22WyjazdAvia Świdnik3-0   
184. (40)II1996.05.25DomHetman Zamość2-0   
185. (41)II1996.06.01WyjazdStal Stalowa Wola1-0  grafika:Zk.jpg
186. (42)II1996.06.05DomHutnik Warszawa3-0  
187. (43)II1996.06.09WyjazdLublinianka Lublin0-0  
188. (44)II1996.06.12DomJeziorak Iława4-2  
189. (136)I1996.07.27DomGKS Bełchatów1-0  
190. (137)I1996.07.31WyjazdHutnik Kraków0-2  
191. (138)I1996.08.03DomPolonia Warszawa0-0   
192. (8)PP1996.08.06WyjazdCeramika Opoczno3-2 
193. (139)I1996.08.11WyjazdRuch Chorzów1-1  
194. (140)I1996.08.14DomOdra Wodzisław Śląski0-0  
195. (141)I1996.08.18WyjazdLech Poznań0-1  
196. (9)PP1996.08.21WyjazdVictoria Jaworzno2-1   
197. (142)I1996.08.24DomGórnik Zabrze1-0  
198. (143)I1996.09.07DomSokół Tychy2-0  
199. (10)PP1996.09.28DomŁKS Łódź1-0 grafika:Zk.jpg
200. (144)I1996.10.13WyjazdGKS Katowice0-2  
201. (145)I1996.11.03WyjazdZagłębie Lubin0-0 grafika:Zk.jpg
202. (11)PP1996.11.09WyjazdHetman Zamość0-1  
203. (146)I1996.11.17DomŁKS Łódź3-2  
204. (147)I1997.03.05DomHutnik Kraków0-0  
205. (148)I1997.03.23WyjazdOdra Wodzisław Śląski0-1  
206. (149)I1997.04.05DomLech Poznań1-1  

Galeria

Doniesienia prasowe

zobacz artykuł w Dzienniku Polskim