Ekstraklasa 2003/2004 (koszykówka kobiet)
Z Historia Wisły
poprzedni sezon | Rozgrywki w tym sezonie | następny sezon | |||||||||
Wszystkie mecze | Ekstraklasa | I liga | Puchar Polski | Mecze towarzyskie | |||||||
Młodziczki | Kadetki | Juniorki | |||||||||
Kadra | Statystyki | Spis Sezonów |
Spis treści |
Sezon zasadniczy
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 2003.10.18 | wyjazd | Azoty Meblotap Chełm | 70:69 |
2. | 2003.10.25 | dom | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 70:59 |
3. | 2003.11.05 | wyjazd | BS Sure Shot Wołomin | 77:65 |
4. | 2003.11.12 | dom | ŁKS Siemens AGD Łódź | 63:77 |
5. | 2003.11.16 | wyjazd | Och! Ruchliński Wrocław | ?:? |
6. | 2003.11.23 | dom | INEA AZS Poznań | 62:67 |
7. | nn | nn | Wisła pauzowała? | nn |
8. | 2003.12.07 | wyjazd | CCC Polkowice | 66:73 |
9. | 2003.12.13 | dom | MTK Pabianice | 58:53 |
10. | 2003.12.20 | wyjazd | Lotos Gdynia | 62:76 |
11. | 2004.01.11 | dom | Odra Brzeg | 69:59 |
12. | 2004.01.17 | dom | Azoty Meblotap Chełm | 86:70 |
13. | 2004.01.24 | wyjazd | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 60:59 |
14. | 2004.01.31 | dom | BS Sure Shot Wołomin | 82:67 |
15. | 2004.02.07 | wyjazd | ŁKS Siemens AGD Łódź | 84:92 |
16. | 2004.02.14 | wyjazd | INEA AZS Poznań | 55:73 |
17. | 2004.02.21 | dom | CCC Polkowice | 79:63 |
18. | 2004.02.29 | wyjazd | MTK Pabianice | 65:91 |
19. | 2004.01.08 | dom | Lotos Gdynia | 63:79 |
20. | 2004.03.13 | wyjazd | Odra Brzeg | 71:70 |
Zespół Och! Ruchliński wycofał się po 4 kolejce?
Tabelapo sezonie zasadniczym
msc | drużyna | m | pkt | zw | p | kosze | stosunek |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lotos Gdynia | 18 | 36 | 18 | 0 | 1586 - 1208 | 1.313 |
2. | INEA AZS Poznań | 19 | 33 | 14 | 5 | 1487 - 1256 | 1.184 |
3. | MTK | 19 | 33 | 14 | 5 | 1437 - 1190 | 1.208 |
4. | CCC | 19 | 31 | 12 | 7 | 1493 - 1304 | 1.145 |
5. | ŁKS Siemens AGD Łódź | 19 | 31 | 12 | 7 | 1483 - 1447 | 1.025 |
6. | Odra Brzeg | 18 | 25 | 7 | 11 | 1285 - 1398 | 0.919 |
7. | Wisła Can Pack | 18 | 28 | 10 | 8 | 1242 - 1262 | 0.984 |
8. | Azoty Meblotap | 18 | 21 | 3 | 15 | 1210 - 1341 | 0.902 |
9. | BS Sure Shot Wołomin | 18 | 20 | 2 | 16 | 1226 - 1545 | 0.794 |
10. | TS Ostrovia Ostrów Wlkp. | 18 | 20 | 2 | 16 | 1141 - 1451 | 0.786 |
11. | Och! Ruchliński Wrocław | 4 | 4 | 0 | 4 | 241 - 429 | 0.562 |
Fazy Play Off
1/4 Finału
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1/4 | 2004.03.28 | wyjazd | INEA AZS Poznań | 53:46 |
1/4 | 2004.03.31 | dom | INEA AZS Poznań | 53:59 |
1/4 | 2004.04.03 | wyjazd | INEA AZS Poznań | 67:81 |
O miejsca 5-8
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
o miejsca 5-8 | 2004.04.07 | wyjazd | Odra Brzeg | 60:77 |
o miejsca 5-8 | 2004.04.17 | dom | Odra Brzeg | 67:43 |
o miejsca 5-8 | 2004.04.21 | dom | ŁKS Siemens AGD Łódź | 91:81 |
o miejsca 5-8 | 2004.04.24 | wyjazd | ŁKS Siemens AGD Łódź | 84:65 |
Klasyfikacja końcowa
1. Lotos Gdynia
2. INEA AZS Poznań
3. MTK Pabianice
4. CCC Polkowice
5. Wisła Can-Pack Kraków
6. ŁKS Siemens AGD Łódź
7. Azoty Meblotap Chełm
8. Odra Brzeg
9. TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
10. BS Sure Shot Wołomin