Ekstraklasa 2006/2007 (koszykówka kobiet)
Z Historia Wisły
Spis treści |
Sezon zasadniczy
Tabela po sezonie zasadniczym
m zespół PKT mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. stosunek
1. Wisła Can - Pack Kraków 43 22 21 - 1 11 - 0 10 - 1 1910 - 1401 1.363
2. Lotos Gdynia 42 22 20 - 2 10 - 1 10 - 1 1733 - 1373 1.262
3. CCC Polkowice 35 22 13 - 9 7 - 4 6 - 5 1641 - 1554 1.056
4. KSSSE AZS PWSZ 34 22 12 - 10 6 - 5 6 - 5 1614 - 1508 1.070
5. INEA AZS Poznań 34 22 12 - 10 8 - 3 4 - 7 1507 - 1452 1.038
6. ŁKS Siemens AGD Łódź 33 22 11 - 11 7 - 4 4 - 7 1418 - 1438 0.986
7. Finepharm AZS KK 33 22 11 - 11 7 - 4 4 - 7 1401 - 1438 0.974
8. MTK 31 22 9 - 13 5 - 6 4 - 7 1457 - 1431 1.018
9. Odra Brzeg 31 22 9 - 13 5 - 6 4 - 7 1506 - 1600 0.941
10. MKS Tęcza Leszno 29 22 7 - 15 6 - 5 1 - 10 1344 - 1548 0.868
11. Energa Toruń 29 22 7 - 15 5 - 6 2 - 9 1422 - 1603 0.887
12. Arcus SMS PZKosz Łomianki 22 22 0 - 22 0 - 11 0 - 11 1177 - 1784 0.660
Faza play-off
1/4 finału
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1 | 2007.03.17 | dom | MTK Pabianice | 76:67 |
2 | 2007.03.18 | dom | MTK Pabianice | 70:56 |
3 | 2007.03.24 | wyjazd | MTK Pabianice | 64:68 |
4 | 2007.03.25 | wyjazd | MTK Pabianice | 76:59 |
1/2 finału
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1 | 2007.03.31 | dom | KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski | 86:68 |
2 | 2007.04.01 | dom | KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski | 88:58 |
3 | 2007.04.14 | wyjazd | KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski | 77:76 |
Finał
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1 | 2007.04.21 | dom | Lotos PKO BP Gdynia | 84:77 |
2 | 2007.04.22 | dom | Lotos PKO BP Gdynia | 83:87 |
3 | 2007.04.27 | wyjazd | Lotos PKO BP Gdynia | 85:90 |
4 | 2007.04.28 | wyjazd | Lotos PKO BP Gdynia | 73:91 |
5 | 2007.05.01 | dom | Lotos PKO BP Gdynia | 65:64 |
6 | 2007.05.03 | wyjazd | Lotos PKO BP Gdynia | 83:79 |
7 | 2007.05.05 | dom | Lotos PKO BP Gdynia | 68:54 |
Klasyfikacja końcowa
1. Wisła Can - Pack Kraków
2. Lotos Gdynia
3. CCC Polkowice
4. KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
5. INEA AZS Poznań
6. ŁKS Siemens AGD Łódź
7. MTK Pabianice
8. Finepharm AZS KK Jelenia Góra
9. Odra Brzeg
10. MKS Tęcza Leszno
11. Energa Toruń
12. Arcus SMS PZKosz Łomianki