Feta 2011

Z Historia Wisły

Spis treści

Przedsmak mistrzowskiej fety

Radość po zwycięstwie w derbach Krakowa, zapewniającym Wiśle 13 tytuł.

Mistrzowska Feta po meczu z Polonią

Informacje w sprawie fety. Bez wchodzenia na murawę

27 maja 2011

W niedzielę przy Reymonta po raz drugi w tym sezonie, ale teraz oficjalnie, będziemy świętować zdobycie trzynastego tytułu mistrza Polski. Dalsza część fetowania odbędzie się na Rynku Głównym. Na największy plac Krakowa zapraszamy wszystkich kibiców, także tych, którzy nie dotrą na stadion!

W tym roku niestety nie jest planowane wpuszczenie kibiców na murawę po końcowym gwizdku. Zgodnie z zaleceniami Ekstraklasy, fani mistrzów Polski całą ceremonię wręczania trofeum mają oglądać z trybun. Zawodnicy Białej Gwiazdy po otrzymaniu pucharu wykonają rundę honorową i podejdą pod wszystkie trybuny, by podziękować swym fanom i razem celebrować ten sukces.

Świętowanie na stadionie ma potrwać około 40 minut. Jak poinformował klub, Wiślacy przejdą potem ulicami miasta na Rynek, gdzie odbędzie się dalsza część mistrzowskich obchodów. Na Rynku drużyna pojawi się około 20:30 i uda się na balkon Sukiennic od strony wieży ratuszowej.

Serdecznie zapraszamy na stadion oraz mistrzowski pochód i fetę na krakowskim Rynku!

wislakrakow.com / wisla.krakow.pl
(nikol)

Komplet widzów będzie celebrował mistrza

25. maja 2011

Na cztery dni przed meczem sprzedane zostały wszystkie bilety na niedzielne spotkanie Wisły z Polonią Warszawa, po którym Wiślacy będą oficjalnie świętowali trzynasty tytuł mistrzowski w swej historii.

To wspaniała wiadomość! Wszystkich, którym nie udało się kupić wejściówki na to święto, zapraszamy na łamy naszego serwisu.

wislakrakow.com

Galeria zdjęć