Gabriela Janeczek
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
Linia 82: | Linia 82: | ||
#Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Krakowie (kl. II) | #Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Krakowie (kl. II) | ||
#*I miejsce (Złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorek Młodszych w Kl. II) | #*I miejsce (Złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorek Młodszych w Kl. II) | ||
- | + | #XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Białej Podlaskiej (kl. II) | |
+ | #*XII miejsce (wielobój) | ||
+ | #*II miejsce (skok) | ||
+ | #*III miejsce (ćwiczenia wolne) | ||
Wersja z dnia 23:55, 10 gru 2020
Gabriela Janeczek : ur. 19 października 2007r
Od 2014r zawodniczka sekcji gimnastycznej TS Wisła, trenuje pod kierunkiem Beaty Bodzoń i Maksa Kowalenko.
Sukcesy:
Rok 2015:
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Krakowie (kl młodzieżowa)
- IV miejsce (wielobój)
- I miejsce (ćw.wolne)
- II miejsce (poręcze)
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Siemianowicach (kl młodzieżowa)
- XV miejsce (wielobój)
- III miejsce (ćw. wolne)
- V miejsce (równoważnia)
- Drużynowy Puchar Polski (kl młodzieżowa)
- II miejsce
Rok 2016:
- Zawody Kontorlne Juniorek do lat 11 (juniorki kl II) w Krakowie
- XXXVIII miejsce (wielobój)
Rok 2017:
- Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Krakowie
- XXII miejsce (wielobój)
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Zabrzu
- V miejsce
Rok 2018:
- Puchar Polski Juniorek Młodszych w Zabrzu (kl III)
- XII miejsce (wielobój)
- II miejsce (ćwiczenia wolne)
- II miejsce (równoważnia)
- Eliminacje do OOM w Nysie (kl III)
- VIII miejsce
- XXIV Oólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zabrzu (kl III)
- XIX miejsce (wielobój)
- II miejsce (ćwiczenia wolne)
- V miejsce (równoważnia)
- Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl III) w Krakowie
- VIII miejsce (wielobój)
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl III) w Olsztynie
- II miejsce - srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Juniorek Młodszych.
Rok 2019:
- Puchar Polski Juniorek w Nysie (kl II)
- III miejsce (wielobój)
- III miejsce (skok)
- V miejsce (równoważnia)
- Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zabrzu (kl II)
- XV miejsce
- XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Wieliczce (kl II)
- XIII miejsce (wielobój)
- IV miejsce (skok)
- III miejsce (ćwiczenia wolne)
- Puchar Polski Juniorek w Krakowie (kl II)
- VI miejsce (wielobój)
Rok 2020:
- Puchar Polski Juniorek w Krakowie (kl. II)
- V miejsce (wielobój)
- I miejsce (skok)
- III miejsce (ćwiczenia wolne)
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Krakowie (kl. II)
- I miejsce (Złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorek Młodszych w Kl. II)
- XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Białej Podlaskiej (kl. II)
- XII miejsce (wielobój)
- II miejsce (skok)
- III miejsce (ćwiczenia wolne)