Gabriela Janeczek
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(Nie pokazano 4 wersji pośrednich.) | |||
Linia 21: | Linia 21: | ||
- | + | == Sukcesy == | |
- | + | === Rok 2015 === | |
- | #Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Krakowie (kl młodzieżowa) | + | #Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Krakowie (kl. młodzieżowa) |
#*IV miejsce (wielobój) | #*IV miejsce (wielobój) | ||
- | |||
#*II miejsce (poręcze) | #*II miejsce (poręcze) | ||
- | #Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Siemianowicach (kl młodzieżowa) | + | #*I miejsce (ćwiczenia wolne) |
+ | #Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Siemianowicach (kl. młodzieżowa) | ||
#*XV miejsce (wielobój) | #*XV miejsce (wielobój) | ||
- | |||
#*V miejsce (równoważnia) | #*V miejsce (równoważnia) | ||
- | #Drużynowy Puchar Polski (kl młodzieżowa) | + | #*III miejsce (ćw. wolne) |
+ | #Drużynowy Puchar Polski (kl. młodzieżowa) | ||
#*II miejsce | #*II miejsce | ||
- | + | === Rok 2016 === | |
- | #Zawody | + | #Zawody Kontrolne Juniorek do lat 11 (juniorki kl. II) w Krakowie |
#*XXXVIII miejsce (wielobój) | #*XXXVIII miejsce (wielobój) | ||
- | + | === Rok 2017 === | |
- | #Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Krakowie | + | #Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl. II) w Krakowie |
#*XXII miejsce (wielobój) | #*XXII miejsce (wielobój) | ||
- | #Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Zabrzu | + | #Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl. II) w Zabrzu |
#*V miejsce | #*V miejsce | ||
- | + | === Rok 2018 === | |
- | #Puchar Polski Juniorek Młodszych w Zabrzu (kl III) | + | #Puchar Polski Juniorek Młodszych w Zabrzu (kl. III) |
#*XII miejsce (wielobój) | #*XII miejsce (wielobój) | ||
#*II miejsce (ćwiczenia wolne) | #*II miejsce (ćwiczenia wolne) | ||
#*II miejsce (równoważnia) | #*II miejsce (równoważnia) | ||
- | #Eliminacje do OOM w Nysie (kl III) | + | #Eliminacje do OOM w Nysie (kl. III) |
#*VIII miejsce | #*VIII miejsce | ||
- | #XXIV | + | #XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zabrzu (kl. III) |
#*XIX miejsce (wielobój) | #*XIX miejsce (wielobój) | ||
#*II miejsce (ćwiczenia wolne) | #*II miejsce (ćwiczenia wolne) | ||
#*V miejsce (równoważnia) | #*V miejsce (równoważnia) | ||
- | #Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl III) w Krakowie | + | #Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl. III) w Krakowie |
#* VIII miejsce (wielobój) | #* VIII miejsce (wielobój) | ||
- | #Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl III) w Olsztynie | + | #Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl. III) w Olsztynie |
#*II miejsce - srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Juniorek Młodszych. | #*II miejsce - srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Juniorek Młodszych. | ||
- | + | === Rok 2019 === | |
- | #Puchar Polski Juniorek w Nysie (kl II) | + | #Puchar Polski Juniorek w Nysie (kl. II) |
#*III miejsce (wielobój) | #*III miejsce (wielobój) | ||
#*III miejsce (skok) | #*III miejsce (skok) | ||
#*V miejsce (równoważnia) | #*V miejsce (równoważnia) | ||
- | # Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zabrzu (kl II) | + | # Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zabrzu (kl. II) |
#* XV miejsce | #* XV miejsce | ||
- | # XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Wieliczce (kl II) | + | # XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Wieliczce (kl. II) |
#* XIII miejsce (wielobój) | #* XIII miejsce (wielobój) | ||
#* IV miejsce (skok) | #* IV miejsce (skok) | ||
#* III miejsce (ćwiczenia wolne) | #* III miejsce (ćwiczenia wolne) | ||
- | # Puchar Polski Juniorek w Krakowie (kl II) | + | # Puchar Polski Juniorek w Krakowie (kl. II) |
#* VI miejsce (wielobój) | #* VI miejsce (wielobój) | ||
+ | === Rok 2020 === | ||
+ | #Puchar Polski Juniorek w Krakowie (kl. II) | ||
+ | #*V miejsce (wielobój) | ||
+ | #*I miejsce (skok) | ||
+ | #*III miejsce (ćwiczenia wolne) | ||
+ | #Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Krakowie (kl. II) | ||
+ | #*I miejsce (Złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorek Młodszych w Kl. II) | ||
+ | # Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie (kl. II) | ||
+ | #* X miejsce | ||
+ | #XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Białej Podlaskiej (kl. II) | ||
+ | #*XII miejsce (wielobój) | ||
+ | #*II miejsce (skok) | ||
+ | #*III miejsce (ćwiczenia wolne) | ||
Aktualna wersja
Gabriela Janeczek : ur. 19 października 2007r
Od 2014r zawodniczka sekcji gimnastycznej TS Wisła, trenuje pod kierunkiem Beaty Bodzoń i Maksa Kowalenko.
Spis treści |
Sukcesy
Rok 2015
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Krakowie (kl. młodzieżowa)
- IV miejsce (wielobój)
- II miejsce (poręcze)
- I miejsce (ćwiczenia wolne)
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Siemianowicach (kl. młodzieżowa)
- XV miejsce (wielobój)
- V miejsce (równoważnia)
- III miejsce (ćw. wolne)
- Drużynowy Puchar Polski (kl. młodzieżowa)
- II miejsce
Rok 2016
- Zawody Kontrolne Juniorek do lat 11 (juniorki kl. II) w Krakowie
- XXXVIII miejsce (wielobój)
Rok 2017
- Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl. II) w Krakowie
- XXII miejsce (wielobój)
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl. II) w Zabrzu
- V miejsce
Rok 2018
- Puchar Polski Juniorek Młodszych w Zabrzu (kl. III)
- XII miejsce (wielobój)
- II miejsce (ćwiczenia wolne)
- II miejsce (równoważnia)
- Eliminacje do OOM w Nysie (kl. III)
- VIII miejsce
- XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zabrzu (kl. III)
- XIX miejsce (wielobój)
- II miejsce (ćwiczenia wolne)
- V miejsce (równoważnia)
- Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl. III) w Krakowie
- VIII miejsce (wielobój)
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl. III) w Olsztynie
- II miejsce - srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Juniorek Młodszych.
Rok 2019
- Puchar Polski Juniorek w Nysie (kl. II)
- III miejsce (wielobój)
- III miejsce (skok)
- V miejsce (równoważnia)
- Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zabrzu (kl. II)
- XV miejsce
- XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Wieliczce (kl. II)
- XIII miejsce (wielobój)
- IV miejsce (skok)
- III miejsce (ćwiczenia wolne)
- Puchar Polski Juniorek w Krakowie (kl. II)
- VI miejsce (wielobój)
Rok 2020
- Puchar Polski Juniorek w Krakowie (kl. II)
- V miejsce (wielobój)
- I miejsce (skok)
- III miejsce (ćwiczenia wolne)
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Krakowie (kl. II)
- I miejsce (Złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorek Młodszych w Kl. II)
- Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie (kl. II)
- X miejsce
- XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Białej Podlaskiej (kl. II)
- XII miejsce (wielobój)
- II miejsce (skok)
- III miejsce (ćwiczenia wolne)