Gabriela Janeczek
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(Nie pokazano 33 wersji pośrednich.) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
- | [[Grafika:Gabriela Janeczek, | + | [[Grafika:gabriela-janeczek.jpg|140px|left]] |
+ | [[Grafika:DMP juniorek młodszych kl II, Zabrze 2017.jpg|250px|right|thumb|DMP juniorek młodszych kl II, Zabrze 2017 (od lewej: [[Gabriela Janeczek]], [[Natalia Płaczek]], [[Amelia Nitychoruk]], [[Zuzanna Bąk]], [[Amelia Stachura]]]] | ||
+ | [[Grafika:DPP klasa młodzieżowa - Nysa, 21.11.2015.jpg|250px|right|thumb|DPP kl młodziezowa, Nysa 2015 (od lewej stoja: trener [[Maksim Kowalenko]], [[Amelia Nitychoruk]], [[Amelia Stachura]], [[Zuzanna Bąk]], [[Natalia Płaczek]], [[Gabriela Janeczek]]]] | ||
[[Grafika:Gariela Janeczek, Siemianowice 2015.jpg|250px|right|thumb|Mała Olimpiada, Siemianowice 2015r]] | [[Grafika:Gariela Janeczek, Siemianowice 2015.jpg|250px|right|thumb|Mała Olimpiada, Siemianowice 2015r]] | ||
+ | [[Grafika:MMM Kraków (kat do lat 8), 13.06.2015.jpg|250px|right|thumb|Międzywojewódzikie Mistrzostwa Młodziczek, Kraków 2015 (od lewej: [[Wiktoria Stanaszek]], Kinga Skrzypiec, [[Amelia Nitychoruk]], [[Gabriela Janeczek]], [[Amelia Stachura]], Inga Florek, [[Natalia Płaczek]], [[Zuzanna Bąk]]]] | ||
'''Gabriela Janeczek''' : ur. 19 października 2007r<br> | '''Gabriela Janeczek''' : ur. 19 października 2007r<br> | ||
- | Od 2014r zawodniczka sekcji gimnastycznej TS Wisła, trenuje pod kierunkiem [[Beata Bodzoń|Beaty Bodzoń]] i [[Maksim Kowalenko|Maksa Kowalenko]]. | + | Od 2014r zawodniczka sekcji gimnastycznej TS Wisła, trenuje pod kierunkiem [[Beata Bodzoń|Beaty Bodzoń]] i [[Maksim Kowalenko|Maksa Kowalenko]].<br> |
Linia 12: | Linia 15: | ||
- | |||
- | |||
- | |||
- | |||
- | |||
- | |||
- | + | == Sukcesy == | |
- | *XV miejsce (wielobój) | + | === Rok 2015 === |
+ | #Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Krakowie (kl. młodzieżowa) | ||
+ | #*IV miejsce (wielobój) | ||
+ | #*II miejsce (poręcze) | ||
+ | #*I miejsce (ćwiczenia wolne) | ||
+ | #Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Siemianowicach (kl. młodzieżowa) | ||
+ | #*XV miejsce (wielobój) | ||
+ | #*V miejsce (równoważnia) | ||
+ | #*III miejsce (ćw. wolne) | ||
+ | #Drużynowy Puchar Polski (kl. młodzieżowa) | ||
+ | #*II miejsce | ||
- | * | + | === Rok 2016 === |
+ | #Zawody Kontrolne Juniorek do lat 11 (juniorki kl. II) w Krakowie | ||
+ | #*XXXVIII miejsce (wielobój) | ||
- | * | + | === Rok 2017 === |
+ | #Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl. II) w Krakowie | ||
+ | #*XXII miejsce (wielobój) | ||
+ | #Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl. II) w Zabrzu | ||
+ | #*V miejsce | ||
+ | === Rok 2018 === | ||
+ | #Puchar Polski Juniorek Młodszych w Zabrzu (kl. III) | ||
+ | #*XII miejsce (wielobój) | ||
+ | #*II miejsce (ćwiczenia wolne) | ||
+ | #*II miejsce (równoważnia) | ||
+ | #Eliminacje do OOM w Nysie (kl. III) | ||
+ | #*VIII miejsce | ||
+ | #XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zabrzu (kl. III) | ||
+ | #*XIX miejsce (wielobój) | ||
+ | #*II miejsce (ćwiczenia wolne) | ||
+ | #*V miejsce (równoważnia) | ||
+ | #Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl. III) w Krakowie | ||
+ | #* VIII miejsce (wielobój) | ||
+ | #Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl. III) w Olsztynie | ||
+ | #*II miejsce - srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Juniorek Młodszych. | ||
+ | |||
+ | === Rok 2019 === | ||
+ | #Puchar Polski Juniorek w Nysie (kl. II) | ||
+ | #*III miejsce (wielobój) | ||
+ | #*III miejsce (skok) | ||
+ | #*V miejsce (równoważnia) | ||
+ | # Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zabrzu (kl. II) | ||
+ | #* XV miejsce | ||
+ | # XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Wieliczce (kl. II) | ||
+ | #* XIII miejsce (wielobój) | ||
+ | #* IV miejsce (skok) | ||
+ | #* III miejsce (ćwiczenia wolne) | ||
+ | # Puchar Polski Juniorek w Krakowie (kl. II) | ||
+ | #* VI miejsce (wielobój) | ||
+ | |||
+ | === Rok 2020 === | ||
+ | #Puchar Polski Juniorek w Krakowie (kl. II) | ||
+ | #*V miejsce (wielobój) | ||
+ | #*I miejsce (skok) | ||
+ | #*III miejsce (ćwiczenia wolne) | ||
+ | #Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Krakowie (kl. II) | ||
+ | #*I miejsce (Złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorek Młodszych w Kl. II) | ||
+ | # Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie (kl. II) | ||
+ | #* X miejsce | ||
+ | #XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Białej Podlaskiej (kl. II) | ||
+ | #*XII miejsce (wielobój) | ||
+ | #*II miejsce (skok) | ||
+ | #*III miejsce (ćwiczenia wolne) | ||
Aktualna wersja
Gabriela Janeczek : ur. 19 października 2007r
Od 2014r zawodniczka sekcji gimnastycznej TS Wisła, trenuje pod kierunkiem Beaty Bodzoń i Maksa Kowalenko.
Spis treści |
Sukcesy
Rok 2015
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Krakowie (kl. młodzieżowa)
- IV miejsce (wielobój)
- II miejsce (poręcze)
- I miejsce (ćwiczenia wolne)
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Siemianowicach (kl. młodzieżowa)
- XV miejsce (wielobój)
- V miejsce (równoważnia)
- III miejsce (ćw. wolne)
- Drużynowy Puchar Polski (kl. młodzieżowa)
- II miejsce
Rok 2016
- Zawody Kontrolne Juniorek do lat 11 (juniorki kl. II) w Krakowie
- XXXVIII miejsce (wielobój)
Rok 2017
- Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl. II) w Krakowie
- XXII miejsce (wielobój)
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl. II) w Zabrzu
- V miejsce
Rok 2018
- Puchar Polski Juniorek Młodszych w Zabrzu (kl. III)
- XII miejsce (wielobój)
- II miejsce (ćwiczenia wolne)
- II miejsce (równoważnia)
- Eliminacje do OOM w Nysie (kl. III)
- VIII miejsce
- XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zabrzu (kl. III)
- XIX miejsce (wielobój)
- II miejsce (ćwiczenia wolne)
- V miejsce (równoważnia)
- Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl. III) w Krakowie
- VIII miejsce (wielobój)
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl. III) w Olsztynie
- II miejsce - srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Juniorek Młodszych.
Rok 2019
- Puchar Polski Juniorek w Nysie (kl. II)
- III miejsce (wielobój)
- III miejsce (skok)
- V miejsce (równoważnia)
- Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zabrzu (kl. II)
- XV miejsce
- XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Wieliczce (kl. II)
- XIII miejsce (wielobój)
- IV miejsce (skok)
- III miejsce (ćwiczenia wolne)
- Puchar Polski Juniorek w Krakowie (kl. II)
- VI miejsce (wielobój)
Rok 2020
- Puchar Polski Juniorek w Krakowie (kl. II)
- V miejsce (wielobój)
- I miejsce (skok)
- III miejsce (ćwiczenia wolne)
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Krakowie (kl. II)
- I miejsce (Złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorek Młodszych w Kl. II)
- Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie (kl. II)
- X miejsce
- XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Białej Podlaskiej (kl. II)
- XII miejsce (wielobój)
- II miejsce (skok)
- III miejsce (ćwiczenia wolne)