I liga 1987/1988 (siatkówka kobiet)
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
Linia 34: | Linia 34: | ||
*20.12 | *20.12 | ||
*Wisła - Polonez 3:1 i 3:1 13-14. kolejka | *Wisła - Polonez 3:1 i 3:1 13-14. kolejka | ||
+ | |||
+ | 1988 daty niedzielne (rzeczywiste daty rozegrania spotkań mogą się więc różnić o dzień lub dwa) | ||
+ | *17.01 | ||
+ | *Wisła Płomień 3:0 i 3:2 15-16. kolejka | ||
+ | *24.01 | ||
+ | *AZS Warszawa - Wisła 0:3 i 0:3 17-18. kolejka | ||
+ | *7.02 | ||
+ | *Kolejarz - Wisła 1:3 i 0:3 19-20. kolejka | ||
+ | *14.02 | ||
+ | *BKS - Wisła 3:1 23. kolejka | ||
+ | *21.02 | ||
+ | *Wisła - Czarni 0:3 i 2:3 25-26. kolejka | ||
+ | *28.02 | ||
+ | *ŁKS - Wisła 3:2 i 3:2 27-28. kolejka | ||
+ | *6.03 | ||
+ | *Wisła - Budowlani 3:1 i 3:0 29-30 k. | ||
+ | *13.03 | ||
+ | *Polonez - Wisła 3:2 i 2:3 31-32. kolejka | ||
+ | *22.03 | ||
+ | *Płomień-Wisła wtorek i środa 24.25.03 1:3 i 2:3 | ||
+ | *29.03 | ||
+ | *Wisła - AZS Warszawa 3:0 i 3:0 35-36. kolejka | ||
Wersja z dnia 06:23, 8 lip 2013
poprzedni sezon | Rozgrywki w tym sezonie | następny sezon | |||||||||
Wszystkie mecze | I liga | Puchar Polski | Mecze Towarzyskie | ||||||||
Kadra | Statystyki | Spis Sezonów |
1987 daty niedzielne (więc prawdziwa data może się różnić o jeden-dwa dni)…
- 8.11
- Gwardia Wrocław - Wisła 0:3 i 3:0 3-4.. kolejka
- 15.11
- Wisła - BKS 0:3 i 3:0 5-6. kolejka
- 22.11
- Czarni - Wisła 1:3 i 3:1 7-8. kolejka
- 29.11
- Wisła - KS 3:1 i 3:0 9-10. kolejka
- 13.12
- Budowlani - Wisła 1:3 i 0:3 11-12. kolejka
- 20.12
- Wisła - Polonez 3:1 i 3:1 13-14. kolejka
1988 daty niedzielne (rzeczywiste daty rozegrania spotkań mogą się więc różnić o dzień lub dwa)
- 17.01
- Wisła Płomień 3:0 i 3:2 15-16. kolejka
- 24.01
- AZS Warszawa - Wisła 0:3 i 0:3 17-18. kolejka
- 7.02
- Kolejarz - Wisła 1:3 i 0:3 19-20. kolejka
- 14.02
- BKS - Wisła 3:1 23. kolejka
- 21.02
- Wisła - Czarni 0:3 i 2:3 25-26. kolejka
- 28.02
- ŁKS - Wisła 3:2 i 3:2 27-28. kolejka
- 6.03
- Wisła - Budowlani 3:1 i 3:0 29-30 k.
- 13.03
- Polonez - Wisła 3:2 i 2:3 31-32. kolejka
- 22.03
- Płomień-Wisła wtorek i środa 24.25.03 1:3 i 2:3
- 29.03
- Wisła - AZS Warszawa 3:0 i 3:0 35-36. kolejka
Klasyfikacja końcowa
msc | drużyna | m | pkt | zw | p | sety | małe pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BKS Stal Bielsko-Biała | ' | |||||
2. | Czarni Słupsk | ' | |||||
3. | Wisła Kraków | ' | |||||
4. | Płomień Sosnowiec | ' | |||||
5. | Gwardia Wrocław | ' | |||||
6. | Kolejarz Katowice | ' | |||||
7. | Polonez Warszawa | ' | |||||
8. | ŁKS Łódź | ' | |||||
9. | AZS AWF Warszawa | ' | |||||
10. | Budowlani Toruń | ' |
W przygotowaniu materiałów siatkarskich pomaga serwis: sportkrakowski.pl