I liga 2002/2003 (koszykówka kobiet)
Z Historia Wisły
(Nie pokazano jednej wersji pośredniej.) | |||
Linia 27: | Linia 27: | ||
| data1 = 2002.10.05 | | data1 = 2002.10.05 | ||
| gdzie1 = wyjazd | | gdzie1 = wyjazd | ||
- | | przeciwnik1 = [[ | + | | przeciwnik1 = [[PTK Pabianice (koszykówka)|MTK Pabianice]] |
| wynik1 = [[2002.10.05 MTK Pabianice - Wisła Can-Pack Kraków 87:58|58:87]] | | wynik1 = [[2002.10.05 MTK Pabianice - Wisła Can-Pack Kraków 87:58|58:87]] | ||
| rozgrywka2 = 2. | | rozgrywka2 = 2. | ||
Linia 42: | Linia 42: | ||
| data4 = 2002.10.19 | | data4 = 2002.10.19 | ||
| gdzie4 = dom | | gdzie4 = dom | ||
- | | przeciwnik4 = [[ | + | | przeciwnik4 = [[Och! Ruchliński Wrocław (koszykówka)| Och! Ruchliński]] |
| wynik4 = [[2002.10.19 Wisła Can-Pack Kraków - OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 81:68|81:68]] | | wynik4 = [[2002.10.19 Wisła Can-Pack Kraków - OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 81:68|81:68]] | ||
| rozgrywka5 = 5. | | rozgrywka5 = 5. | ||
Linia 82: | Linia 82: | ||
| data12 = 2003.01.10 | | data12 = 2003.01.10 | ||
| gdzie12 = dom | | gdzie12 = dom | ||
- | | przeciwnik12 = [[MTK Pabianice]] | + | | przeciwnik12 = [[PTK Pabianice (koszykówka)|MTK Pabianice]] |
| wynik12 = [[2003.01.10 Wisła Can-Pack Kraków - MTK Pabianice 73:86|73:86]] | | wynik12 = [[2003.01.10 Wisła Can-Pack Kraków - MTK Pabianice 73:86|73:86]] | ||
| rozgrywka13 = 13. | | rozgrywka13 = 13. | ||
Linia 97: | Linia 97: | ||
| data15 = 2003.01.26 | | data15 = 2003.01.26 | ||
| gdzie15 = wyjazd | | gdzie15 = wyjazd | ||
- | | przeciwnik15 = [[ | + | | przeciwnik15 = [[Och! Ruchliński Wrocław (koszykówka)| Och! Ruchliński]] |
| wynik15 = [[2003.01.26 OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław - Wisła Can-Pack Kraków 64:69|69:64]] | | wynik15 = [[2003.01.26 OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław - Wisła Can-Pack Kraków 64:69|69:64]] | ||
| rozgrywka16 = 16. | | rozgrywka16 = 16. | ||
Linia 135: | Linia 135: | ||
| wynik22 = [[2003.03.01 Wisła Can-Pack Kraków - ŁKS Siemens AGD Łódź 64:66|64:66]] | | wynik22 = [[2003.03.01 Wisła Can-Pack Kraków - ŁKS Siemens AGD Łódź 64:66|64:66]] | ||
}} | }} | ||
+ | ===Tabela po sezonie zasadniczym=== | ||
+ | m zespół PKT mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. stosunek | ||
+ | |||
+ | 1. Lotos Gdynia 42 22 20 - 2 11 - 0 9 - 2 2122 - 1566 1.355 | ||
+ | <br>2. MTK 41 22 19 - 3 10 - 1 9 - 2 1684 - 1355 1.243 | ||
+ | <br>3. ŁKS Siemens AGD Łódź 37 22 15 - 7 8 - 3 7 - 4 1651 - 1541 1.071 | ||
+ | <br>4. CCC Polkowice 37 22 15 - 7 8 - 3 7 - 4 1606 - 1409 1.140 | ||
+ | <br>5. Azoty Meblotap 35 22 13 - 9 8 - 3 5 - 6 1452 - 1485 0.978 | ||
+ | <br>6. TKS ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn 33 22 11 - 11 6 - 5 5 - 6 1538 - 1488 1.034 | ||
+ | '''<br>7. Wisła Can - Pack Kraków 32 22 10 - 12 6 - 5 4 - 7 1577 - 1624 0.971''' | ||
+ | <br>8. Odra Brzeg 31 22 9 - 13 5 - 6 4 - 7 1600 - 1661 0.963 | ||
+ | <br>9. OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 29 22 7 - 15 5 - 6 2 - 9 1433 - 1706 0.840 | ||
+ | <br>10. INEA AZS Poznań 27 22 5 - 17 5 - 6 0 - 11 1527 - 1684 0.907 | ||
+ | <br>11. Arcus SMS PZKosz Łomianki 26 22 4 - 18 3 - 8 1 - 10 1442 - 1726 0.835 | ||
+ | <br>12. Energa Toruń 26 22 4 - 18 4 - 7 0 - 11 1411 - 1798 0.785 | ||
==Play Off== | ==Play Off== | ||
Linia 143: | Linia 158: | ||
| data1 = 2003.03.15 | | data1 = 2003.03.15 | ||
| gdzie1 = wyjazd | | gdzie1 = wyjazd | ||
- | | przeciwnik1 = [[MTK Pabianice]] | + | | przeciwnik1 = [[PTK Pabianice (koszykówka)|MTK Pabianice]] |
| wynik1 = [[2003.03.15 MTK Pabianice - Wisła Can-Pack Kraków 69:54|54:69]] | | wynik1 = [[2003.03.15 MTK Pabianice - Wisła Can-Pack Kraków 69:54|54:69]] | ||
| rozgrywka2 = 2. | | rozgrywka2 = 2. | ||
| data2 = 2003.03.16 | | data2 = 2003.03.16 | ||
| gdzie2 = wyjazd | | gdzie2 = wyjazd | ||
- | | przeciwnik2 = [[MTK Pabianice]] | + | | przeciwnik2 = [[PTK Pabianice (koszykówka)|MTK Pabianice]] |
| wynik2 = [[2003.03.16 MTK Pabianice - Wisła Can-Pack Kraków 77:70|70:77]] | | wynik2 = [[2003.03.16 MTK Pabianice - Wisła Can-Pack Kraków 77:70|70:77]] | ||
| rozgrywka3 = 3. | | rozgrywka3 = 3. | ||
| data3 = 2003.03.22 | | data3 = 2003.03.22 | ||
| gdzie3 = dom | | gdzie3 = dom | ||
- | | przeciwnik3 = [[MTK Pabianice]] | + | | przeciwnik3 = [[PTK Pabianice (koszykówka)|MTK Pabianice]] |
| wynik3 = [[2003.03.22 Wisła Can-Pack Kraków - MTK Pabianice 36:60|36:60]] | | wynik3 = [[2003.03.22 Wisła Can-Pack Kraków - MTK Pabianice 36:60|36:60]] | ||
}} | }} | ||
Linia 164: | Linia 179: | ||
| data1 = 2003.03.29 | | data1 = 2003.03.29 | ||
| gdzie1 = dom | | gdzie1 = dom | ||
- | | przeciwnik1 = [[TKS Łączność Olsztyn]] | + | | przeciwnik1 = [[TKS Łączność Olsztyn (koszykówka)|TKS Łączność Olsztyn]] |
| wynik1 = [[2003.03.29 Wisła Can-Pack Kraków - TKS ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn 66:75|66:75]] | | wynik1 = [[2003.03.29 Wisła Can-Pack Kraków - TKS ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn 66:75|66:75]] | ||
| rozgrywka2 = 2. | | rozgrywka2 = 2. | ||
| data2 = 2003.04.06 | | data2 = 2003.04.06 | ||
| gdzie2 = wyjazd | | gdzie2 = wyjazd | ||
- | | przeciwnik2 = [[TKS Łączność Olsztyn]] | + | | przeciwnik2 = [[TKS Łączność Olsztyn (koszykówka)|TKS Łączność Olsztyn]] |
| wynik2 = [[2003.04.06 TKS ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn - Wisła Can-Pack Kraków 94:80|80:94]] | | wynik2 = [[2003.04.06 TKS ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn - Wisła Can-Pack Kraków 94:80|80:94]] | ||
| rozgrywka3 = 3. | | rozgrywka3 = 3. | ||
| data3 = 2003.04.12 | | data3 = 2003.04.12 | ||
| gdzie3 = wyjazd | | gdzie3 = wyjazd | ||
- | | przeciwnik3 = [[Odra Brzeg]] | + | | przeciwnik3 = [[Odra Brzeg (koszykówka)|Odra Brzeg]] |
| wynik3 = [[2003.04.12 Odra Brzeg - Wisła Can-Pack Kraków 96:77|77:96]] | | wynik3 = [[2003.04.12 Odra Brzeg - Wisła Can-Pack Kraków 96:77|77:96]] | ||
| rozgrywka4 = 4. | | rozgrywka4 = 4. | ||
| data4 = 2003.04.16 | | data4 = 2003.04.16 | ||
| gdzie4 = dom | | gdzie4 = dom | ||
- | | przeciwnik4 = [[Odra Brzeg]] | + | | przeciwnik4 = [[Odra Brzeg (koszykówka)|Odra Brzeg]] |
| wynik4 = [[2003.04.16 Wisła Can-Pack Kraków - Odra Brzeg 71:75|71:75]] | | wynik4 = [[2003.04.16 Wisła Can-Pack Kraków - Odra Brzeg 71:75|71:75]] | ||
}} | }} | ||
+ | ===Klasyfikacja końcowa=== | ||
+ | 1. Lotos Gdynia | ||
+ | <br>2. MTK Pabianice | ||
+ | <br>3. ŁKS Siemens AGD Łódź | ||
+ | <br>4. CCC Polkowice | ||
+ | <br>5. TKS ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn | ||
+ | <br>6. Azoty Meblotap Chełm | ||
+ | <br>7. Odra Brzeg | ||
+ | <br>'''8. Wisła Can - Pack Kraków''' | ||
+ | <br>9. OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław | ||
+ | <br>10. INEA AZS Poznań | ||
+ | <br>11. Energa Toruń | ||
+ | <br>12. Arcus SMS PZKosz Łomianki | ||
[[Kategoria: I liga 2002/2003 (koszykówka kobiet)|- I liga 2002/2003 (koszykówka kobiet)]] | [[Kategoria: I liga 2002/2003 (koszykówka kobiet)|- I liga 2002/2003 (koszykówka kobiet)]] |
Aktualna wersja
poprzedni sezon | Rozgrywki w tym sezonie | następny sezon | |||||||||
Wszystkie mecze | Ekstraklasa | II liga | Puchar Polski | Mecze towarzyskie | |||||||
Młodziczki | Kadetki | Juniorki | |||||||||
Kadra | Statystyki | Spis Sezonów |
Spis treści |
Sezon zasadniczy
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 2002.10.05 | wyjazd | MTK Pabianice | 58:87 |
2. | 2002.10.09 | dom | Lotos Gdynia | 74:87 |
3. | 2002.10.12 | dom | Arcus SMS PZKosz Łomianki | 71:82 |
4. | 2002.10.19 | dom | Och! Ruchliński | 81:68 |
5. | 2002.10.26 | wyjazd | Energa Toruń | 82:62 |
6. | 2002.10.31 | dom | INEA AZS Poznań | 74:62 |
7. | 2002.11.09 | wyjazd | Odra Brzeg | 77:84 |
8. | 2002.11.30 | dom | CCC Polkowice | 62:77 |
9. | 2002.12.07 | wyjazd | Azoty Meblotap Chełm | 65:71 |
10. | 2002.12.14 | dom | TKS Łączność Olsztyn | 81:72 |
11. | 2002.12.21 | wyjazd | ŁKS Siemens AGD Łódź | 87:101 |
12. | 2003.01.10 | dom | MTK Pabianice | 73:86 |
13. | 2003.01.18 | wyjazd | Lotos Gdynia | 70:95 |
14. | 2003.01.22 | wyjazd | Arcus SMS PZKosz Łomianki | 76:79 |
15. | 2003.01.26 | wyjazd | Och! Ruchliński | 69:64 |
16. | 2003.01.29 | dom | Energa Toruń | 72:60 |
17. | 2003.02.02 | wyjazd | INEA AZS Poznań | 79:76 |
18. | 2003.02.08 | dom | Odra Brzeg | 63:58 |
19. | 2003.02.15 | wyjazd | CCC Polkowice | 51:64 |
20. | 2003.02.21 | dom | Azoty Meblotap Chełm | 67:62 |
21. | 2003.03.05 | wyjazd | TKS Łączność Olsztyn | 81:61 |
22. | 2003.03.01 | dom | ŁKS Siemens AGD Łódź | 64:66 |
Tabela po sezonie zasadniczym
m zespół PKT mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. stosunek
1. Lotos Gdynia 42 22 20 - 2 11 - 0 9 - 2 2122 - 1566 1.355
2. MTK 41 22 19 - 3 10 - 1 9 - 2 1684 - 1355 1.243
3. ŁKS Siemens AGD Łódź 37 22 15 - 7 8 - 3 7 - 4 1651 - 1541 1.071
4. CCC Polkowice 37 22 15 - 7 8 - 3 7 - 4 1606 - 1409 1.140
5. Azoty Meblotap 35 22 13 - 9 8 - 3 5 - 6 1452 - 1485 0.978
6. TKS ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn 33 22 11 - 11 6 - 5 5 - 6 1538 - 1488 1.034
7. Wisła Can - Pack Kraków 32 22 10 - 12 6 - 5 4 - 7 1577 - 1624 0.971
8. Odra Brzeg 31 22 9 - 13 5 - 6 4 - 7 1600 - 1661 0.963
9. OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 29 22 7 - 15 5 - 6 2 - 9 1433 - 1706 0.840
10. INEA AZS Poznań 27 22 5 - 17 5 - 6 0 - 11 1527 - 1684 0.907
11. Arcus SMS PZKosz Łomianki 26 22 4 - 18 3 - 8 1 - 10 1442 - 1726 0.835
12. Energa Toruń 26 22 4 - 18 4 - 7 0 - 11 1411 - 1798 0.785
Play Off
1/4 Finału
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 2003.03.15 | wyjazd | MTK Pabianice | 54:69 |
2. | 2003.03.16 | wyjazd | MTK Pabianice | 70:77 |
3. | 2003.03.22 | dom | MTK Pabianice | 36:60 |
O miejsca 5-8
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 2003.03.29 | dom | TKS Łączność Olsztyn | 66:75 |
2. | 2003.04.06 | wyjazd | TKS Łączność Olsztyn | 80:94 |
3. | 2003.04.12 | wyjazd | Odra Brzeg | 77:96 |
4. | 2003.04.16 | dom | Odra Brzeg | 71:75 |
Klasyfikacja końcowa
1. Lotos Gdynia
2. MTK Pabianice
3. ŁKS Siemens AGD Łódź
4. CCC Polkowice
5. TKS ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn
6. Azoty Meblotap Chełm
7. Odra Brzeg
8. Wisła Can - Pack Kraków
9. OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław
10. INEA AZS Poznań
11. Energa Toruń
12. Arcus SMS PZKosz Łomianki