Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek, Iława 2005-05-15
Z Historia Wisły
Monika Frandofert zdobyła srebrny medal i tytuł V-ce Mistrza Polski Juniorów w wieloboju. Uległa jedynie koleżance z klubu TGS Olsztyn Pauli Plichcie, trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył również zawodniczka Ts "Wisła" Anna Turczyńska. Tuż za podium uplasowała się kolejna wiślaczka Paula Koza.
Szczegółowe wyniki zawodów :
Wyniki wieloboju kl. I- juniorki (14.05.2005):
1. Plichta Paula (TGS Olsztyn) 33,950
2. Frandofert Monika (TS Wisła Kraków) 32,550
3. Turczyńska Anna (TS Wisła Kraków) 32,000
4. Koza Paula (KS Korona Kraków) 31,500
5. Dmitruk Katarzyna (TGS Olsztyn) 30,850
6. Kowalczyk Katarzyna (MKS Kusy Szczecin) 30,800
7. Piątek Agnieszka (KG Iskra Zabrze) 30,500
8. Jabłońska Magdalena (MKS Kusy Szczecin) 30,250
9. Czerwińska Agnieszka (TGS Olsztyn) 30,100
9. Kolarczyk Marta (TS Wisła Kraków) 30,100
11. Tarasek Anna (NTG Nysa) 29,550
12. Szczepan Sabina (NTG Nysa) 11,150
13. Białogrzywa Marzena (TGS Olsztyn) 0,000
PK Janik Gabriela (TS Wisła Kraków) 32,525
PK Jurkowska Katarzyna (TS Wisła Kraków) 32,350
PK Szczawińska Sara (MKS Pałac Mł. Katowice) 30,950
PK Zarzycka Kamila (TGS Olsztyn) 29,450
PK Dejas Anna (MKS Pałac Mł. Katowice) 29,350
PK Solik Ewa (KG Iskra Zabrze) 29,125
PK Czarkowska Dominika (TGS Olsztyn) 28,600
PK Rojek Kinga (TS Wisła Kraków) 27,250
Finał- skok kl. I (15.05.2005):
1. Dmitruk Katarzyna (TGS Olsztyn) 8,712
2. Piątek Agnieszka (KG Iskra Zabrze) 8,625
3. Frandofert Monika (TS Wisła Kraków) 8,612
4. Plichta Paula (TGS Olsztyn) 8,475
5. Turczyńska Anna (TS Wisła Kraków) 8,287
6. Tarasek Anna (NTG Nysa) 8,237
6. Koza Paula (KS Korona Kraków) 8,237
8. Kolarczyk Marta (TS Wisła Kraków) 8,156
Finał- poręcze kl. I (15.05.2005):
1. Frandofert Monika (1 TS Wisła Kraków 8,125
2. Plichta Paula (TGS Olsztyn) 8,000
3. Turczyńska Anna (TS Wisła Kraków) 7,950
4. Koza Paula (KS Korona Kraków) 7,600
5. Jabłońska Magdalena (MKS Kusy Szczecin) 7,450
6. Czerwińska Agnieszka (TGS Olsztyn) 7,150
7. Dmitruk Katarzyna (TGS Olsztyn) 6,100
8. Kowalczyk Katarzyna (MKS Kusy Szczecin) 5,275
Finał- równoważnia kl. I (15.05.2005):
1. Plichta Paula (TGS Olsztyn) 8,700
2. Frandofert Monika (TS Wisła Kraków) 8,475
3. Czerwińska Agnieszka (TGS Olsztyn) 8,025
4. Dmitruk Katarzyna (TGS Olsztyn) 7,900
5. Kolarczyk Marta (TS Wisła Kraków) 7,700
6. Jabłońska Magdalena (MKS Kusy Szczecin) 7,675
6. Tarasek Anna (NTG Nysa) 7,675
8. Piątek Agnieszka (KG Iskra Zabrze) 7,400
Finał- ćwiczenia wolne kl. I (15.05.2005):
1. Plichta Paula (TGS Olsztyn) 8,900
2. Frandofert Monika (TS Wisła Kraków) 8,687
3. Kowalczyk Katarzyna (MKS Kusy Szczecin) 8,675
4. Turczyńska Anna (TS Wisła Kraków) 8,400
4. Czerwińska Agnieszka (TGS Olsztyn) 8,400
6. Dmitruk Katarzyna (TGS Olsztyn) 8,300
7. Koza Paula (KS Korona Kraków) 8,250
8. Kolarczyk Marta (TS Wisła Kraków) 8,000
Źródło: http://www.pzg.pl/