Julia Stasiewicz
Z Historia Wisły
Spis treści |
Kronika sportowa
2019
- 2019.03.23 Małopolska Liga Dzieci, Piekary
- Konkurencja 8 Dziewcząt, 50m grzbietowy 10 lat
- 16. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 1:02.38 69
- Konkurencja 12 Dziewcząt, 50m klasyczny 10 lat
- 22. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 1:03.53 91
- Konkurencja 20 Dziewcząt, 4 x 50m dowolny 10 lat
- 3. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 3:04.41 132
- Oliwia Hus 09 38.34 Teresa Klimowicz 09 40.95
- Zuzanna Wiendlocha 09 46.99 Julia Stasiewicz 09 58.13
- Konkurencja 8 Dziewcząt, 50m grzbietowy 10 lat
- 2019.04.06 X Jubileuszowe Pływackie Mistrzostwa Skawiny II
- Konkurencja 25 Dziewcząt, 50m dowolny 10 lat i młodsi
- 13. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 57.82 62
- Konkurencja 29 Dziewcząt, 50m klasyczny 10 lat i młodsi
- 16. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 1:05.38 84
- Konkurencja 29 Dziewcząt, 50m klasyczny 10 lat i młodsi
- 16. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 1:05.38 84
- Konkurencja 25 Dziewcząt, 50m dowolny 10 lat i młodsi
2020
- 2020.11.08 Sobota Pływacka III. Bochnia
- Konkurencja 10 Dziewcząt, 100m grzbietowy 11 lat
- 17. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 2:15.08 67 1:00.47 1:14.61
- Konkurencja 16 Dziewcząt, 100m klasyczny 11 lat
- DYSKW. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 2:13.85 1:02.86 1:10.99
- K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:46)
- Konkurencja 1 Mieszane, 4 x 50m dowolny 11 lat
- 5. Wisła Kraków 3 Wisła Kraków 2:33.96 186
- Karolina Małecka 09 Bartosz Światłoń 09
- Ignacy Kwiecień 09 Julia Stasiewicz 09
- Konkurencja 10 Dziewcząt, 100m grzbietowy 11 lat
- 2020.12.11-13 XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Małopolski. Zabierzów
- Konkurencja 43 Dziewcząt, 50m dowolny 11 lat
- 33. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 41.02 174
- Konkurencja 46 Dziewcząt, 100m klasyczny 11 lat
- 22. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 2:02.17 132 52.29 1:09.88
- Konkurencja 50 Dziewcząt, 50m grzbietowy 11 lat
- 29. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 50.35 132
- Konkurencja 54 Dziewcząt, 50m klasyczny 11 lat
- 22. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 53.27 154
- Konkurencja 43 Dziewcząt, 50m dowolny 11 lat
2021
- 2021.03.14 Sobota Pływacka I. Bochnia
- Konkurencja 1 Mieszane, 4 x 50m dowolny 12 lat
- 12. Wisła Kraków 3 Wisła Kraków 2:31.11 196
- Szymon Świeży 09 37.47 Bartosz Światłoń 09 +0,83 36.99
- Teresa Klimowicz 09 +0,70 38.09 Julia Stasiewicz 09 +0,57 38.56
- 12. Wisła Kraków 3 Wisła Kraków 2:31.11 196
- Konkurencja 3 Dziewcząt, 400m dowolny 12 lat
- 26. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 7:35.38 135
- 50m: 44.71 44.71 150m: 2:39.10 58.36 250m: 4:42.40 350m: 6:42.96 1:02.36
- 100m: 1:40.74 56.03 200m: 300m: 5:40.60 58.20 400m: 7:35.38 52.42
- 26. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 7:35.38 135
- Konkurencja 7 Dziewcząt, 100m grzbietowy 12 lat
- 30. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 1:51.07 120 49.92 1:01.15
- Konkurencja 11 Dziewcząt, 200m klasyczny 12 lat
- 22. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 4:15.71 145 52.28 1:09.68 1:06.26 1:07.49
- Konkurencja 1 Mieszane, 4 x 50m dowolny 12 lat
- 2021.04.24 Małopolska Liga Młodzików. Bochnia
- Konkurencja 1 Mieszane, 4 x 50m dowolny 12 - 13 lat
- 8. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 2:31.20 196
- Teresa Klimowicz 09 36.55 Jakub Gulba 09 38.03
- Julia Stasiewicz 09 36.89 Franciszek Czekaj 09 39.73
- Konkurencja 10 Dziewcząt, 100m dowolny 12 lat
- 26. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 1:25.86 200 39.34 46.52
- Konkurencja 16 Dziewcząt, 50m klasyczny 12 lat
- 14. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 48.19 208
- Konkurencja 1 Mieszane, 4 x 50m dowolny 12 - 13 lat
- 2021.05.08 Sobota Pływacka – Runda II. Oświęcim
- Konkurencja 2 Mieszane, 4 x 50m zmienny 12 lat
- 11. Wisła Kraków 3 Wisła Kraków 2:50.03 196
- Jan Popiołek 09 42.06 Teresa Klimowicz 09
- Artur Dwernicki 09 Julia Stasiewicz 09 37.06
- Konkurencja 19 Dziewcząt, 100m klasyczny 12 lat
- 24. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 1:53.60 179 52.70 1:00.90
- Konkurencja 25 Dziewcząt, 100m dowolny 12 lat
- 27. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 1:32.11 176 41.43 50.68
- Konkurencja 2 Mieszane, 4 x 50m zmienny 12 lat
- 2021.05.29 Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. Kraków
- Konkurencja 3 Dziewcząt, 50m motylkowy 12 lat
- 9. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 42.29 191
- Konkurencja 21 Dziewcząt, 100m zmienny 12 lat
- 9. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 1:36.26 202 44.72 51.54
- Konkurencja 3 Dziewcząt, 50m motylkowy 12 lat
- 2021.06.19 Międzynarodowe zawody pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa 2021. Andrychów
- Konkurencja 1, Kobiet, 50m dowolny, Eliminacje
- 12 lat
- 16. Julia Stasiewicz 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 37.08
- Konkurencja 3 Kobiet, 50m klasyczny Open
- 12 lat
- 13. Julia Stasiewicz 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 50.28
- Konkurencja 7 Kobiet, 50m motylkowy Open
- 19.06.2021 - 11:48 Wyniki Eliminacje
- 12 lat
- 11. Julia Stasiewicz 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 47.73
- Konkurencja 16 Kobiet, 100m dowolny Open
- 12 lat
- 16. Julia Stasiewicz 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:27.41 39.66 47.75
- Konkurencja 18 Kobiet, 100m klasyczny Open
- 12 lat
- 13. Julia Stasiewicz 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:53.55 53.75 59.80
- 2021.06.23 Pływackie zakończenie roku o Puchar Białej Gwiazdy. Kraków
- Konkurencja 9 Dziewcząt, 50m motylkowy 12 lat
- 5. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 44.44 165
- Konkurencja 21 Dziewcząt, 100m zmienny 12 lat
- 2. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 1:41.67 171 47.76 53.91
- Konkurencja 23 Mieszane, 8 x 50m dowolny Open
- 2. Wisła Kraków 7 Wisła Kraków 5:12.03
- Blanka Mielech 13 57.51 Julia Stasiewicz 09 37.88
- Stanisław Boczar 12 44.04 Mikołaj Jaje 08 +0,49 32.70
- Katarzyna Zębala 11 42.92 Natalia Płaczek (pływanie) 07 32.64
- Adam Chmielek 10 37.95 Mikołaj Oczkowicz 06 +0,41 26.39
- Konkurencja 9 Dziewcząt, 50m motylkowy 12 lat