Kacper Gabor
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(Nie pokazano 27 wersji pośrednich.) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
- | '''Kacper Gabor''' - zawodnik sekcji judo TS Wisła. | + | [[Grafika:Kacper Gabor.JPG|300px|thumb|right|Kacper Gabor, [[2016.10.08-09 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików, Opole]].]] |
+ | [[Grafika:Kacper Gabor 2.JPG|300px|thumb|right|Kacper Gabor, [[2016.10.08-09 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików, Opole]].]] | ||
+ | [[Grafika:Kacper Gabor 3.JPG|300px|thumb|right|Kacper Gabor, [[2016.10.08-09 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików, Opole]].]] | ||
+ | |||
+ | '''Kacper Gabor''' (ur. 26 stycznia 2002 r. ) - zawodnik sekcji judo TS Wisła. | ||
Prywatnie brat bliźniak [[Oskar Gabor|Oskara Gabora]]. | Prywatnie brat bliźniak [[Oskar Gabor|Oskara Gabora]]. | ||
Linia 68: | Linia 72: | ||
*[[2016.02.06 III Memoriał im. Pawła Pytlińskiego, Hala Wisły]] | *[[2016.02.06 III Memoriał im. Pawła Pytlińskiego, Hala Wisły]] | ||
**''1. miejsce'' | **''1. miejsce'' | ||
+ | *[[2016.02.20-21 Puchar Czech Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów, Ostrawa]] | ||
+ | **''1. miejsce'' | ||
+ | *[[2016.03.12 Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola dzieci i młodzików]] | ||
+ | **''2. miejsce'' | ||
+ | *[[2016.03.19-20 XIII Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo, Suchy Las]] | ||
+ | **''3. miejsce'' | ||
+ | *[[2016.04.09 Turniej Grand Prix o Puchar Burmistrza Bardejowa, Słowacja]] | ||
+ | **''2. miejsce'' | ||
+ | *[[2016.05.07 Otwarte Mistrzostwa Małopolski Młodzików i Dzieci, Tuchów]] | ||
+ | **''1. miejsce'' | ||
+ | *[[2016.05.14 Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci, Rimawska Sobota]] | ||
+ | **''3. miejsce'' | ||
+ | *[[2016.06.04 Otwarty Puchar Polski / VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików, Łódź]] | ||
+ | **''3. miejsce'' | ||
+ | *[[2016.06.18-19 XIX Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików, Bochnia]] | ||
+ | **''1. miejsce'' (drużynowo) | ||
+ | **''3. miejsce'' (indywidualnie) | ||
+ | *[[2016.09.17 Mistrzostwa Małopolski Młodzików, Juniorów Młodszych oraz Juniorów, Wolbrom]] | ||
+ | **''1. miejsce'' | ||
+ | *[[2016.10.08-09 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików, Opole]]''' | ||
+ | **''3. miejsce'' | ||
+ | *[[2016.10.16 Międzynarodowy Otwarty Puchar Polski młodzików, Zakopane]] | ||
+ | **''1. miejsce'' | ||
+ | *[[2016.10.30 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano, Poznań]] | ||
+ | **''3. miejsce'' | ||
+ | *[[2016.11.05 Memoriał Józefa Wiśniewskiego – Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo, Bytom]] | ||
+ | **''odpadł w eliminacjach'' | ||
+ | *[[2016.11.12 Finałowe Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy w Judo, Hala Wisły|2016.11.12 Finałowe Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy w Judo - International Judo League z okazji 110-lecia TS Wisła]] | ||
+ | **''2. miejsce'' (U-15) | ||
+ | ===Rok 2017=== | ||
+ | *[[2017.02.18 IV Memoriał im. Pawła Pytlińskiego, Hala Wisły]] | ||
+ | **''1. miejsce'' | ||
+ | *[[2017.02.25-26 Otwarty Puchar Czech Młodzików i Juniorów Młodszych, Ostrava]] | ||
+ | **''5. miejsce'' (juniorzy młodsi) | ||
+ | *[[2017.03.19 Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Bytom]] | ||
+ | **''2. miejsce'' | ||
+ | *[[2017.03.25 Puchar Polski Juniorów Młodszych, Suchy Las]] | ||
+ | **''7. miejsce'' | ||
+ | *[[2017.05.05-06 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Judo, Gorzów Wielkopolski]] | ||
+ | **''1. miejsce'' | ||
+ | *[[2017.10.07-08 Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy / Puchar Polski Juniorek i Juniorów]] | ||
+ | **''7. miejsce'' | ||
+ | *[[2017.10.29 IX Memoriał Jigoro Kano - Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo, Poznań]] | ||
+ | **''3. miejsce'' | ||
+ | *[[2017.11.04 IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego – Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo, Bytom]] | ||
+ | **''3. miejsce'' | ||
+ | *[[2017.11.18-19 Puchar Europy Kadetów w Judo, Gyor]] | ||
+ | **''5. miejsce'' | ||
+ | ===Rok 2018=== | ||
+ | *[[2018.04.15 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM), Szczyrk]] | ||
+ | **''3. miejsce'' | ||
+ | *[[2018.06.01-02 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych, Piła]] | ||
+ | **''5. miejsce'' | ||
+ | |||
==Wiślackie klany== | ==Wiślackie klany== | ||
*[[Wiślackie klany]] | *[[Wiślackie klany]] | ||
[[Kategoria: Zawodnicy (judo)|Gabor Kacper]] | [[Kategoria: Zawodnicy (judo)|Gabor Kacper]] |
Aktualna wersja
Kacper Gabor (ur. 26 stycznia 2002 r. ) - zawodnik sekcji judo TS Wisła.
Prywatnie brat bliźniak Oskara Gabora.
Spis treści |
Kronika sportowa
Rok 2013
- 2013.10.19-20, XVII Międzynarodowy Turniej Judo z cyklu Turnieju Rankingowego do Kadry Wojewódzkiej
- 2. miejsce - w kategorii dzieci
- 2013.11.24, III Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy w Judo
- 1. miejsce - urodzeni w latach 2001-2002)
- 2013.11.30-12.01, VII Międzynarodowy Turniej Judo 'SILESIA CUP – RYBNIK 2013'
- 3. miejsce
- 2013.12.15, Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci "BOCHNIA 2013"
- 1. miejsce (27kg - chłopcy urodzeni w latach 2001-2002)
Rok 2014
- 2014.03.08, Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy, Hala Wisły, Kraków
- 1. miejsce (roczniki 2002-2003)
- 2014.03.15, Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo, Wolbrom
- 2. miejsce (roczniki 2002-2003)
- 2014.03.22-23, XI Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci, Suchy Las
- 7. miejsce (30kg)
- 2014.05.10, Międzywojewódzki Turniej Młodzików, Młodziczek i Dzieci w Tuchowie
- 1. miejsce (30kg, roczniki 2002-2003)
- 2014.06.01 Otwarte Mistrzostwa Małopolski Młodziczek/Młodzików i Dzieci w Judo, Bochnia
- 1. miejsce (30kg) (roczniki 2002-2003)
- 2014.09.14, Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom, Wolbrom
- 2. miejsce (33kg) (dzieci starsze U-13)
- 2014.09.27-28, XVI Warsaw Judo Open - Otwarty Puchar Polski U14, U17, U20
- 7. miejsce (34kg)
- 2014.10.18 XVIII Międzynarodowy Turniej Judo / Turniej Rankingowy Młodziczek/Młodzików/Dzieci, Zakopane
- 1. miejsce (33kg)
- 2014.10.12 III Międzynarodowy Turniej Judo Dla Dzieci i Młodzieży "Pokonujemy Granice", Bielsko-Biała
- 7. miejsce (U-13, 35kg);
- 2014.11.10 Finałowe Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy, Kraków
- 1. miejsce
- 2014.11.22-23 XIII Międzynarodowy Turniej Judo Baltic Cup U-14 i U-17, Gdynia
- 2. miejsce (34kg) - młodzicy
- 2014.12.14 Turniej rankingowy Dzieci Starszych i Mikołajkowy Dzieci Młodszych, Bochnia
- 1. miejsce
Rok 2015
- 2015.01.25, II Memoriał im. Pawła Pytlińskiego, Kraków
- 2. miejsce /w kategorii młodzików/
- 2015.03.07, Mistrzostwa Miasta Jasła w Judo
- 2. miejsce
- 2015.04.25 Międzynarodowa Liga Judo, Bytom
- 3. miejsce
- 2015.05.09 Mistrzostwa Małopolski w Judo Dzieci i Młodzików
- 1. miejsce
- 2015.05.23 Puchar Polski - V Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików, Łódź
- 7. miejsce
- 2015.05.31 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo, Bytom
- 3. miejsce
- 2015.06.13-14 XVIII Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli Bochnia
- 2. miejsce
- 2015.09.19 Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów i Juniorów Młodszych / Turniej Rankingowy Młodzików, Wolbrom
- 1. miejsce (młodzicy)
- 2015.09.26-27 Międzynarodowy Puchar Polski - Warsaw Judo Open 2015
- 5. miejsce (młodzicy)
- 2015.10.03-04 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek, Bochnia
- 3. miejsce (38kg)
- 2015.10.17-18 Turniej rankingowy do Kadry Wojewódzkiej, Zakopane
- 1. miejsce
- 2015.10.25 Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych, Luboń koło Poznania
- 3. miejsce
- 2015.11.14 Finałowe Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Dzieci i Młodzików w ramach International Judo League, Hala Wisły
- 1. miejsce
Rok 2016
- 2016.02.06 III Memoriał im. Pawła Pytlińskiego, Hala Wisły
- 1. miejsce
- 2016.02.20-21 Puchar Czech Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów, Ostrawa
- 1. miejsce
- 2016.03.12 Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola dzieci i młodzików
- 2. miejsce
- 2016.03.19-20 XIII Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo, Suchy Las
- 3. miejsce
- 2016.04.09 Turniej Grand Prix o Puchar Burmistrza Bardejowa, Słowacja
- 2. miejsce
- 2016.05.07 Otwarte Mistrzostwa Małopolski Młodzików i Dzieci, Tuchów
- 1. miejsce
- 2016.05.14 Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci, Rimawska Sobota
- 3. miejsce
- 2016.06.04 Otwarty Puchar Polski / VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików, Łódź
- 3. miejsce
- 2016.06.18-19 XIX Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików, Bochnia
- 1. miejsce (drużynowo)
- 3. miejsce (indywidualnie)
- 2016.09.17 Mistrzostwa Małopolski Młodzików, Juniorów Młodszych oraz Juniorów, Wolbrom
- 1. miejsce
- 2016.10.08-09 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików, Opole
- 3. miejsce
- 2016.10.16 Międzynarodowy Otwarty Puchar Polski młodzików, Zakopane
- 1. miejsce
- 2016.10.30 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano, Poznań
- 3. miejsce
- 2016.11.05 Memoriał Józefa Wiśniewskiego – Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo, Bytom
- odpadł w eliminacjach
- 2016.11.12 Finałowe Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy w Judo - International Judo League z okazji 110-lecia TS Wisła
- 2. miejsce (U-15)
Rok 2017
- 2017.02.18 IV Memoriał im. Pawła Pytlińskiego, Hala Wisły
- 1. miejsce
- 2017.02.25-26 Otwarty Puchar Czech Młodzików i Juniorów Młodszych, Ostrava
- 5. miejsce (juniorzy młodsi)
- 2017.03.19 Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Bytom
- 2. miejsce
- 2017.03.25 Puchar Polski Juniorów Młodszych, Suchy Las
- 7. miejsce
- 2017.05.05-06 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Judo, Gorzów Wielkopolski
- 1. miejsce
- 2017.10.07-08 Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy / Puchar Polski Juniorek i Juniorów
- 7. miejsce
- 2017.10.29 IX Memoriał Jigoro Kano - Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo, Poznań
- 3. miejsce
- 2017.11.04 IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego – Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo, Bytom
- 3. miejsce
- 2017.11.18-19 Puchar Europy Kadetów w Judo, Gyor
- 5. miejsce
Rok 2018
- 2018.04.15 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM), Szczyrk
- 3. miejsce
- 2018.06.01-02 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych, Piła
- 5. miejsce